Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
JacM
 • Escape room Kolonizacja Marsa

  Kolonizacja Marsa
  Świat Zagadek
  Warszawa

  Czysta, kosmiczna przyjemność

  13.11.2018 | data wizyty: 13.11.2018

  Pokój w centrum handlowym, dla nas nowość. Ale nie o tym, nie o tym. Po pierwsze fachowa pomoc Game Masterki! Wielkie dzięki za bycie zawsze wtedy, gdy trzeba, dwie podpowiedzi wykorzystaliśmy. Podobno ważne, czy wyszliśmy, czy nie. Chodzimy w dwuosobowym teamie po prostu ciesząc się z zagadek i do nich przykładamy większą wagę, niż do końcowego sukcesu. Udało się, uczciwie powiedziawszy, jednak po przewidzianym czasie. Zagadki. Pokój bezkłódkowy, nieliniowy. Wszystko doskonale przemyślane, wymagające sprytu i niezmiernej, mówię do z perspektywy odwiedznych 28 pokoi, NIEZMIERNIE dokładnej obserwacji i systematyczności w sprawdzaniu pomieszczeń. I bardzo dobrze. Dzięki temu rozwiązanie każdego etapu daje ogromną satysfakcję. Wielkim plusem jest stan techniczny pokoju. Widać, ze ktoś nad tym czuwa, komuś zależy żeby zabawa była jak najlepsza. Wielki plus za to i... no jeśli ktoś nie był, to być MUSI. :)

 • Escape room Podróż

  Podróż
  Dom Zagadek
  Warszawa

  Polecieliśmy w kosmos

  08.11.2018 | data wizyty: 08.11.2018

  No i polecieliśmy. W stałym, dwuosobowym teamie weszliśmy na pokład statku. Pierwszy to nasz pokój, który mieszcząc się w czasie pokonaliśmy bez podpowiedzi. Czy łatwy? Zapewne nie najtrudniejszy. Ale czy to gos złego? Absolutnie nie! Zagadki są liniowe. Logiczne i przemyślane. Nie ma tego co irytuje mnie czasem, czyli mnóstwa nagromadzonych niespójnych przedmiotów, których celem jest tylko zbicie graczy z pantałyku. Tu wszystko do siebie pasuje, gra i wzajemnie jest ze sobą powiązane. Warto.

 • Escape room Pandemia

  Pandemia
  World Escape
  Warszawa

  Ciekawa odmiana

  30.10.2018 | data wizyty: 30.09.2018

  Interesujące. Pokój bezkłódkowy, w zasadzie pozbawiony łatwizny polegającej na wyciąganiu kluczyka z paprotki (tak, to się czasem zdarza). Są logiczne, wymagające kooperacji i wiedzy szkolnej zagadki. Świetnie się bawiliśmy, przypominając sobie czasy licealne i biol-chem :) Zabawa polega na tym, że w wielu wypadkach rozwiązanie ejst na wyciągnięcie ręki, ale sceneria pokoju - świetnie dopracowana - powoduje, że ręka szuka rozwiązań nadmiernie skomplikowanych. Anyway - zabawa jak trzeba. Poprawcie tylko cenę. Nie 120 jak stoi na Lockme, a 140. :)

  Odpowiedź

  Witam, dziękujemy za pozytywną recenzję. Chcieli byśmy tylko sprecyzować, że na naszej stronie przez którą robił Pan rezerwację, nie ma informacji o cenie 120 zł. Cena 120 zł obowiązuje przy zarezerwowaniu pokoi na wczesne godziny z opcją przedpłaty przez portal Lockme. Jest to specjalna promocja tylko na Lockme stąd może nieporozumienie. Pozdrawiamy World Escape.

 • Escape room Zaginiony dziennikarz śledczy

  Zaginiony dziennikarz śledczy
  Lost Rooms
  Warszawa

  Niezłe, ale...

  23.10.2018 | data wizyty: 23.09.2018

  No właśnie. Niezłe. Ba, momentami bardzo dobre. Naszym wyjściem rządził zabawny przypadek. Niechcący otworzyłem ważną zagadkę, która pozwoliła na ominięcie kilku kolejnych, czterech czy pięciu i ukończenie pokoju. Oczywiście śmialiśmy się z tego mocno, bo ślepej kurze trafiło się ziarno, ale to chyba jest jakiś mankament scenariusza. Sam nie wiem. Pokój nie jest liniowy, więc to oczywiście może się przytrafić. Natomiast poza tym - znakomita zabawa, w jednym momencie zupełnie zaskakująca, in plus oczywiście. Klasyczny system podpowiedzi, uważna Game Masterka - pełna profeska. To mój "jubileuszowy" - 25 pokój i powiem, że wymagający myślenia.

 • Escape room Tajemnica Drukarza

  Tajemnica Drukarza
  Exit Now
  Warszawa

  Drukarz paskudny zbój

  18.10.2018 | data wizyty: 18.09.2018

  Nie jest to spojler, bo to, że drukarz nie jest normalnym obywatelem można wydedukować. No a jak nie jest - to my, policjanci - idziemy mu przegrzebać pokój. A jest w czym grzebać i co robić. Przyjemne, logiczne i zręcznie poumieszczane zagadki. Sceneria starej drukarni dodaje kolorytu. Znakomity Game Master, pomocny i z humorem. Wszystko to, czego trzeba, czyli iść i się dobrze bawić. Oczywiście, o gustach się nie dyskutuje i zapewne można znaleźć w Warszawie pokoje i Graczy mających inne preferencje. Jednak ci, którzy lubią dreszczyk emocji i kryminał - nie zawiodą się. Czekamy niecierpliwie na kolejne pokoje spod znaku Exit Now!!!

 • Escape room Kopalnia węgla

  Kopalnia węgla
  Exciting Escape Room
  Warszawa

  Zaskakujący pokój - kopalnia węgla na warszawskich Bielanach :)

  18.10.2018 | data wizyty: 17.09.2018

  Zaczyna się od przemiłego wejścia. Wita pies. I pcha się zaraz na kolana ale jest w tym diabelsko sympatyczny. Potem wita człowiek. I to była zupełna odmiana, bo... zagadaliśmy się tak, że nie wiadomo o której zaczęliśmy. Świetny, sympatyczny znawca pokoi a zarazem pasjonat esc. A za chwilę okazało się, że także znakomity Game Master - uważny, gotowy do działania. Podpowiedzi fajne, bo zawoalowane i wymagające pomyślenia.

  Pokój. Klimat świetnie oddany, węgla w bród. Zagadek też. Kilka, przyznaję, nas pokonało. Trzeba być uważnym, kojarzyć fakty i grać. Miałem przez chwilę wrażenie, że naszej dwuosobowej drużynie przydałaby się jeszcze jedna para rąk, ale z drugiej strony gra w czworo to moim zdaniem maksimum. Zagadek wystarczy, ale pomieszczenia jak to w kopalni - nieduże. Podsumowując - iść, grać i się cieszyć. Polecamy!

 • Escape room Pokój hotelowy - miejsce zabójstwa

  Pokój hotelowy - miejsce zabójstwa
  Escape Room Majdańska 18 Warszawa
  Warszawa

  Trudny, zabójczo logiczny

  12.10.2018 | data wizyty: 11.09.2018

  Słyszeliśmy o nim wiele. Uznawany gdzieniegdzie za najtrudniejszy pokój w Warszawie - zatem nie sposób było ominąć. Wcześniej byłem w Chacie, z jak najlepszymi odczuciami, zatem i tutaj się nie pomyliłem. Wspaniali ludzie, ale escape roomy zazwyczaj prowadzone są właśnie przez pasjonatów. tu z pasjonatami się spotkaliśmy zatem długo jeszcze po wyjściu trwała super rozmowa. Pokój znakomity. Nic dodać, nic ująć. Trudny, rzeczywiście. Wymagający dokładności i systematyczności. Logiczny i dokładny. To mój 22 pokój, oczywiście większość z nich była nieziemsko dopracowana i zaskakująco przemyślana. Tym razem stawiam maksymalną ocenę za zagadki. Ich układ, scenariusze. To pokój, który trzeba przejść.

 • Escape room Grobowiec smoka

  Grobowiec smoka
  Escapers
  Warszawa

  Ostrożniej, bo zmienił się system oceniania

  04.10.2018 | data wizyty: 03.10.2018

  Tak, jak w tytule - nowa skala jest bardziej rzetelna zatem 8. To świetny pokój, znakomita zabawa. Absolutnie nie żałuję spędzonego tam czasu. Jednak to mój 21 pokój i ranking zaczyna mi się układać w głowie. Dobrze, że byłem w Grobowcu, ale to nie pierwsza trójka pokoi, które widziałem. Polecam go jednak z pełną odpowiedzialnością.

 • Escape room Dom mordercy

  Dom mordercy
  Black Cat Escape Room
  Warszawa

  Wart Pac pałaca :)

  25.09.2018 | data wizyty: 25.09.2018

  Słyszałem o DOmu Mordercy kilka pochlebnych opinii i są jak najbardziej uzasadnione. Staranie przygotowany, solidnie przemyślany i ciekawy. Sporo się dzieje, byliśmy we dwóch i się narobiliśmy. Moim zdaniem optymalnie trzy pary rąk do pracy się tutaj przydadzą i będą się na pewno świetnie bawić, a i dla czterech par rąk znajdzie się pracy. :)

  Warto, warto!

 • Escape room Złoto nazistów

  Złoto nazistów
  Black Cat Escape Room
  Warszawa

  Znakomita zabawa

  25.09.2018 | data wizyty: 25.09.2018

  Byliśmy dzisiaj w dwuosobowym zespole w dwóch pokojach - Naziści byli drudzy po Domu Mordercy. Oba pokoje trzymają poziom - jest napięcie, ciekawe zagadki - jedna tu naprawdę pomysłowa, ale nie powiem :)

  Pokój polecam nie tylko miłośnikom historii II wojny. Wciąga i gra się znakomicie. Rzeczowe i spokojne podpowiedzi, których potrzebowaliśmy kilka :)

Zobacz więcej opinii: 1 2
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM