Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
JacM
 • Escape room Olimp

  Olimp
  Room Escape
  Warszawa

  Jest zaskoczenie

  22.01.2019 | data wizyty: 22.01.2019

  Tak, ten pokój nas zaskoczył. I to zaskoczył na plus. W zasadzie - wszystkim. Nowoczesne wnętrze firmy, przemiły Game Master, znakomita organizacja. Potem Olimp. Miałem mieszane uczucia. Grecja i jej mitologia nie są moimi najbardziej ukochanymi. Bałem się taniochy i jarmarku. Tymczasem dostaliśmy znakomity, wysmakowany, nowoczesny jeśli chodzi o stronę techniczną, świetnie udekorowany - pokój. Nie chcę spojlerstwa, ale jedno miejsce, a w zasadzie jedna maszyna zamontowana w pokoju zrobiła na nas solidne wrażenie. Po prostu - warto!

 • Escape room Legenda Miecza

  Legenda Miecza
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Rekord!!!

  20.01.2019 | data wizyty: 20.01.2018

  Tak, ustanowiliśmy rekord. Uważamy, że doszło do wydarzenia historycznego: W Legendzie Miecza grał z nami 79 letni dziadek mej córki. :) Ktoś miał kiedyś w drużynie starszą osobę? Ba, grał i swietnie się bawił. Jego opinia o pokoju, a był w esc roomie pierwszy raz jest taka, że to solidnie przygotowana, na bazie przemyślanego scenariusza, mądrze obudowana zagadkami - zabawa. Legenda Miecza nie jest na pewno pokojem niezmiernie trudnym, nie zaskakuje, no może poza jednym miejscem, rozwiązaniami. Ale jest solidna, ładna, logiczna i w sam raz na jeden z pokojów na początek przygody. :)

 • Escape room Powrót

  Powrót
  Dom Zagadek
  Warszawa

  Wszystko działało

  10.01.2019 | data wizyty: 10.01.2019

  Pokój jest fajny. Przemyślany i logiczny. Trudno się w niego "wgryźć" moim zdaniem graczom z dużym doświadczeniem. Nawyki tu tylko przeszkadzają. Sporo ciekawych rozwiązań, byliśmy we dwoje chyba lepiej byłoby z dodatkową parą rąk. Miło spędzony czas, doskonała współpraca z Game Masterką - potrzebowaliśmy kilku podpowiedzi. :)

 • Escape room Świat to za mało

  Świat to za mało
  Quest Hunt
  Warszawa

  Jak zostaliśmy agentami

  09.01.2019 | data wizyty: 08.01.2019

  Druga nasza wizyta w Quest Hunt i niestety na jakiś czas ostatnia, bo Królik podobno dla początkujących i młodych. Szkoda, bo wielka przyjemność. Pokój znakomicie opracowany i przemyślany. Kolejne pomieszczenia jak w dobrym sensacyjnym filmie - zwiększają napięcie. Fajne zagadki, porównując go z Odyseją, nam szło się łatwiej - ale to kwestia gustu. Zapamiętamy Quest Hunt jako miejsce przygotowane przez kogoś z pasją - ciekawe, nietuzinkowe, mądre. Kto nie był - powinien zajrzeć!

 • Escape room Odyseja kosmiczna

  Odyseja kosmiczna
  Quest Hunt
  Warszawa

  Statek kosmiczny na Wilczej

  04.01.2019 | data wizyty: 03.01.2019

  Gdy tylko uchyliły się drzwi, wiedzieliśmy że to jest TO! statek kosmiczny jak marzenie. A potem było tylko lepiej. Podróż do maszynowni, czy reaktora wymaga trochę się ubrudzenia - przecież nikt z załogi codziennie tam zapewne nie właził. Warto ubrać się luźno i wygodnie. Mega zabawa, mega zagadki i mega sceneria. :)

 • Escape room Korporacja

  Korporacja
  SkillHill
  Warszawa

  Świetna zabawa

  27.12.2018 | data wizyty: 27.12.2018

  Pokój mega grywalny. Zagadki chyba jedne z bardziej, jeśli nie najbardziej logiczne w Mieście. Oczywiście, zapewne każdy ma swoje preferencje, nam szło w nim bardzo dobrze i sprawnie. A jak sprawnie to i z satysfakcją. :) Polecam tym, którzy choć trochę otarli się o dorosłe życie i korpo, albo inne sfery biurowe. No i trzeba w tym być spostrzegawczym, co oczywiście działa na plus. Fajny pokój, świetna zabawa, miłe przyjęcie i opieka Game Mastera. Czego więcej tzreba? Tylko brać i grać! :)

 • Escape room Lokator

  Lokator
  SkillHill
  Warszawa

  Raj Kłódkomaniaka!

  20.12.2018 | data wizyty: 19.12.2018

  Tu się roi od kłódek! Na ostatnim etapie aż się nam, Kłódkomaniakom, zakręciło w głowie. Ale - w dobrym tego słowa znaczeniu. Zagadki logiczne, niektóre wymajające. Pokój dobry dla tria - my byliśmy w tradycyjnym dwuosobowym teamie i zapewne poszłoby nam o wiele szybciej - tu ukłon w stronę uroczej Game Masterki za umożliwienie dokończenia rozgrywki. A zagrać warto, bo fajnie to wszystko ułożone, przemyślane i poskładane w scenariusz. Powoli zaczynamy odczuwać pewną zadyszkę - z "górnej półki" ocenianych tu pokoi zostały nam w zasadzie tylko te dla początkujących. "Lokator", naszym zdaniem zasługuje na wyższe miejsce w rankingu. Soczyste, pełne myślenia ale i wymagające zręczności półtorej godziny! Polecam każdemu.

 • Escape room Tajne Bractwo (Novus ordo mundi)

  Tajne Bractwo (Novus ordo mundi)
  World Escape
  Warszawa

  Świetnie, świetnie...

  16.12.2018 | data wizyty: 16.12.2018

  Pokój jest znakomity, klimatyczny, pełen zagadek i ciekawostek. Ale... Jest ale. Zagadki nie są zbyt skomplikowane, jednak wymagają czasu. Od pierwszych minut, a w zasadzie jeszcze przed rozpoczęciem zabawy Game Master uprzedzał, że jest ich wręcz za dużo i czasu będzie za mało. Spieszyliśmy się, co niestety skutkuje tym, że wielu rzeczy nie było czasu należycie obejrzeć, a pokój piękny. Zaskakujący, ciekawy, świetny scenariusz. Tylko nie na 60 minut! To zmienia zabawę w gonienie za własnym ogonem. Zdziwiło nas też i to, że punktualnie w 60 minucie Game Master otworzył drzwi i przerwał zabawę. Szkoda. Pokój naszym zdaniem dla minimum trzech graczy, jedna zagadka wymaga trzech par rąk użytych jednocześnie. No i naszym zdaniem powinno być 90 minut. W godzinnej konfiguracji wiele się niestety traci.

 • Escape room Testament

  Testament
  Dom Kluczy
  Warszawa

  Znakomita zabawa

  13.12.2018 | data wizyty: 13.12.2018

  Pokój ma cztery lata. Ci, co znają temat wiedzą, że w świecie esc roomowym to epoka. A jednak uważam go za jedno z lepszych doświadczeń zagadkowych. Znakomity jest klimat. Świetnie, choć niezbyt trudne, zagadki. Fantastyczna i niespotykana jedna z nich, można powiedzieć - kluczowa :) A najlepsze to, że w "Testamencie" odnajdą się równie dobrze i początkujący i zaawansowani escaperzy. Wszystko działa, nic się nie zacina. Tak, jak to być powinno. Warto, po prostu warto zajrzeć.

 • Escape room Klaun w krzywym zwierciadle

  Klaun w krzywym zwierciadle
  FunEscape
  Warszawa

  Pokój, ot pokój

  02.12.2018 | data wizyty: 02.12.2018

  Pokój jak pokój. Zapewne Właściciele przygotowują je nieco pod kątem wizyty rodzica z dzieckiem albo dwójką dzieci - więcej niż trzy osoby to się tam nie pobawią. Nas nie zachwycił. Mamy kilka uwag. Po pierwsze cały pokój to ledwie [spojler]. Mało trochę, jak na godzinną zabawę. Kto chodzi, ten wie, że inwencja Właścicieli nie zna granic i słowo "pokój" może oznaczać i cztery różnorodne pomieszczenia. Zagadek zatem niewiele. I, naszym zdaniem, są mało logiczne. W zasadzie proste, ale jak mówiliśmy po wyjściu między sobą - sprawiały wrażenie wymyślonych na siłę. W ogóle to pokój nieco na siłę. Scenariusz żaden, w porównaniu z Cyrkiem Dziwadeł (tam tez chodzi o cyrkowych klaunów) to w zasadzie go wręcz nie ma. Scenografia pokoju w najlepszym razie oszczędna, żeby nie powiedzieć uboga. Historia w ogóle od czapy - wchodzi się niby po to, żeby zobaczyć co klauni robią i co wynoszą z dziwnego pomieszczenia. A na zakończenie przed wejściem dowiadujemy się, że zupełnie nie chodzi o wiedzę, tylko o to, żeby po prostu wyjść. Ostatnia zagadka naszym zdaniem zupełnie bez sensu. Podkreślam, to wszystko nasze zdanie, nic osobistego. Bo Game Master całkiem miły i pomocny.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM