Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
fafner25
 • Escape room Różowa pantera

  Różowa pantera
  Mysterious Room
  Łódź

  Różowo mi

  22.06.2019 | data wizyty: 22.06.2019

  Bardzo różowo, bardzo kreskówkowo i mnóstwo, mnóstwo dobrej zabawy. Fantastyczny pokój. Nie bardzo wymagający ale niesamowicie satysfakcjonujący. Przez cały czas z twarzy nie znikał nam uśmiech, bo każda zagadka dawała mnóstwo frajdy.

  Udało nam się wyjść sporo przed czasem i nie skorzystaliśmy z ani jednej podpowiedzi - to nasz rekord, więc cieszymy się tym bardziej.

  I jak zwykle muszę podziękować fantastycznej obsłudze.

 • Escape room Kim Jest Max Winckler

  Kim Jest Max Winckler
  Mysterious Room
  Łódź

  Biedny Max

  21.06.2019 | data wizyty: 21.06.2019

  Rozgrywka? Rozwiązania techniczne naprawdę fajne i różnorodne. Dzięki nim zabawa jest zaskakująca przez cały czas. Zagadki wymagające zastanowienia się. My bawiliśmy się świetnie, choć nie poszło nam tak gładko.
  Wystrój? W Mysterious Room to norma; wystrój jest genialny i dopracowany w każdym szczególe.
  Obsługa? Fantastyczna. Zawsze miła, uśmiechnięta, chętnie pogada, wysłucha uwag

  Jeśli w najbliższym czasie macie czas, bardzo polecam wam odwiedzić Mysterious Room.

 • Escape room Władca pierścieni - Moria

  Władca pierścieni - Moria
  Mysterious Room
  Łódź

  Powiedz przyjacielu i wejdź

  21.06.2019 | data wizyty: 21.06.2019

  Klimat bardzo tolkienowski. Na początku stajemy przed wejściem do kopalni Moria i cóż... musimy spróbować dostać się do środka. Gdy nam się to uda, to wystrój po prostu powala. Zagadki są raczej proste ale wymagają od nas naprawdę dobrego przeszukania pokoju, spostrzegawczości i nieco odwagi. Przyda się też trochę logiki i zręczności.

  Brakowało mi może jednego: jakiś klimatycznych efektów dźwiękowych (może jakichś dźwięków z głębi kopalni, może kapiącej wody, a może po prostu instrumentalnej muzyki).

  Świetny pokój dla każdego, nie tylko dla początkujących.

  Szkoda, że Mysterious Room najprawdopodobniej zniknie z łódzkiej mapy... I niech to będzie manifest ale uważam, że jest to krzywdzące dla właścicieli, dla wspaniałej obsługi i dla graczy. Włodarze Łodzi: wstydźcie się!

 • Escape room Serce Grozy

  Serce Grozy
  Escape House
  Bielsko-Biała

  W tym pokoju czeka w uśpieniu

  29.04.2019 | data wizyty: 29.04.2019

  Byliśmy w pierwszej dziesiątce odwiedzających więc w pewnym stopniu trochę jeszcze testowaliśmy. Trzeba przyznać, że pokój był trudny. Być może nie byliśmy w najlepszej formie tego dnia i nie poszło nam najlepiej ale... ale udało nam się w końcu wyjść i, co najważniejsze, bawiliśmy się bardzo dobrze. Chyba pierwszy raz escaperoomowe doświadczenie lekko mnie zawiodło, bo w rozgrywce próbowałem stosować utarte już schematy a tutaj rozwiązania były nieco inne. I bardzo dobrze! Bo nie ma nudy, zagadki raczej na myślenie i kombinowanie, brak kłódek, rozwiązania techniczne bardzo satysfakcjonujące. Pokój jest doskonale przygotowany, super wystrój świetnie tworzy klimat (tak jak w Tajemniczej Posiadłości pozostajemy w tematyce tajemniczych kultów). I obsługa jak zwykle na najwyższym poziomie.
  Bez strachu polecam odwiedzać, nawet jeśli nie było się wcześniej w "Posiadłości".

 • Escape room Gore

  Gore
  Escape Game Studio
  Gliwice

  W poszukiwaniu mocnych wrażeń

  27.04.2019 | data wizyty: 25.04.2019

  Pokój bardzo dobrze przygotowany. Jego największą zaletą jest wystrój, który wzbudza emocje. Może niekoniecznie straszy, niekoniecznie przeraża ale na pewno przez całą rozgrywkę świetnie utrzymuje nas w klimacie. Zagadki przemyślane, kilka zadań wystawiających naszą odwagę na próbę a jeden motyw dał nam nawet do myślenia (odpowiadać czy nie?). Pomimo małych problemów technicznych, bawiliśmy się świetnie i to jest najważniejsze. Bardzo podobał mi się sposób kontaktu z obsługą a sama obsługa zakręcona horrorową tematyką. Bardzo dziękujemy za wizytę

 • Escape room Gabinet Ignacego Łukasiewicza

  Gabinet Ignacego Łukasiewicza
  Konsorcjum Czasu
  Bielsko-Biała

  Rozjaśnić mrok

  25.03.2019 | data wizyty: 23.03.2019

  Kto nie zna postaci Ignacego Łukasiewicza zdecydowanie powinien odwiedzić ten pokój. Łączy on zarówno zabawę, jak i poznanie ważnych elementów historii polskiego farmaceuty, przedsiębiorcy i wynalazcy. Pokój raczej łatwy, liniowy, raczej dla początkujących ale nawet doświadczony gracz będzie się nieźle bawił. Na uwagę zasługuje wystrój, dobranie rekwizytów i zbudowanie klimatu, a wszystko dzięki przyjaznej i miłej obsłudze.

  Polecam wszystkim! Konsorcjum czasu na pewno będzie ważnym punktem na mapie bielskich escape roomów

 • Escape room Indiana Jones

  Indiana Jones
  Mysterious Room
  Łódź

  Poszukiwacze złotej figurki

  17.02.2019 | data wizyty: 16.02.2019

  Absolutna rewelacja! Jestem fanem Indiany Jonesa i naprawdę poczułem się jak archeolog poszukiwacz. Strzałem w dziesiątkę dla mnie była niewielka liczba zagadek, które zajmowały sporo czasu a jednocześnie dawały możliwość kombinowania, myślenia, korzystania ze źródeł, itp. Wszystko świetnie wpisujące się w fabułę. Super wystrój bez przypadkowych elementów. Widać, że wszystko jest dobrze przemyślane. Zakończenie niesamowite, dzięki czemu po wyjściu nadal jesteśmy w euforii i jeden z motywów siedzi w głowie ;)
  Bardzo chcę pochwalić obsługę. Pełny profesjonalizm - przed, w trakcie i po rozgrywce.
  Na pewno odwiedzę pozostałe pokoje Mysterious Room

 • Escape room Rytuał

  Rytuał
  Tkalnia Zagadek
  Łódź

  Magia szamana

  17.02.2019 | data wizyty: 14.02.2019

  Pierwszy mój pokój, z którego realnie mierzyłem się z myślą, że nie wyjdę. Ostatecznie udało się ukończyć wszystkie zadania w dodatkowym czasie, który dostaliśmy (gdyby od początku na pokój przeznaczono 60min, dalibyśmy radę w czasie). Ale po wyjściu wrażenia jedynie "w porządku". I raczej nie była to kwestia trudności zagadek, a chyba kilku zaistniałych z przypadku kwestii, m.in. technicznych.
  Rozczarował mnie nieco wystrój pokoju. Spodziewałem się trochę więcej, jakoś nie było czuć klimatu fabuły. Trochę gadżetów, trochę symboliki ale jakoś niewkomponowanych w pokój. Nie powiedziałbym, że poczułem się jak w "mistycznej chacie szamana". Na minus również oceniam stosowanie kilku kłódek do jednej skrzyni/pudełka/pojemnika. Na koniec zabrakło mi rozmowy podsumowującej z obsługą.
  Poza tym fabuła ciekawa, z pomysłem, i same zagadki dobrze się z nią łączyły.

 • Escape room Night Club

  Night Club
  Come Come
  Kraków

  Wiarygodna opinia

  Come Come and dance

  06.01.2019 | data wizyty: 31.12.2018

  Jeśli odwiedziłeś już kilka, kilkanaście escaperoomów i szukasz czegoś więcej niż tylko otwierania kłódek - NightClub jest miejscem, które powinieneś odwiedzić. Klimat zdecydowanie na 10! Od momentu wprowadzenia do rozgrywki ma się wrażenie, że przyszło się do prawdziwej dyskoteki/nightclubu. Wszystko dopracowane idealnie. Dla mnie największym plusem jest fantastyczne połączenie fabuły z zagadkami. Przez całą zabawę naprawdę wczuwamy się w rolę, odtwarzamy historię, którą mamy odkryć. Nie brakuje gadżetów, ciekawych rozwiązań technicznych, zaskakujących elementów. Bardzo fajnym rozwiązaniem jest możliwość wybrania rozszerzonej wersji rozgrywki. Wprawdzie zarezerwowaliśmy wersję podstawową ale obsługa dołożyła nam kilka elementów.

  Night Club był zdecydowanie jednym z najlepszych pokoi, w których dotychczas byłem.

 • Escape room Tajemnicza Posiadłość

  Tajemnicza Posiadłość
  Escape House
  Bielsko-Biała

  Tajemnicza posiadłość

  06.01.2019 | data wizyty: 05.01.2019

  Tajemnicza posiadłość faktycznie jest tajemnicza, a zabawa zaczyna się tuż po rezerwacji pokoju. Jesteśmy naprawdę świetnie wprowadzani w fabułę, otrzymujemy materiały jeszcze przed wizytą, na miejscu obsługa też robi swoje, a pokój domyka wszystko klamrą. Zagadki bardzo dobrze powiązane z fabułą, nie bardzo trudne. Liczy się spostrzegawczość, dobre przeszukanie pokoju oraz trochę odwagi ;) Bardzo na plus brak kłódek, szczególnie dla osób z doświadczeniem, szukających trochę więcej emocji. Nie znaczy to jednak, że Posiadłość nie jest pokojem dla początkujących. Bardzo jestem zadowolony z obsługi. Udało nam się opuścić posiadłość przed czasem, po czym spędziliśmy sporo czasu z właścicielem omawiając rozgrywkę i nie tylko. W EscapeHousie odwiedziłem już wszystkie dotychczasowe pokoje i zawsze miło spędzałem czas. Czekam na kolejne escaperoomy

Zobacz więcej opinii: 1 2
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM