Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Piotr R. 19
 • Escape room Zasypani

  Zasypani
  ESC Room
  Szczecin

  Zakopani są wśród nas, zakopani pierwszy raz

  25.04.2019 | data wizyty: 20.04.2019

  I oczom ich ukazał się.... śnieg. Pierwszy raz spotkaliśmy się z taką tematyką w ERach. Za co niewątpliwy plus. Fabuła jest dość prosta, lecz spójna. Wystrój pokoju oddaje klimat , a sam pokój jest przyjemny dla oka. Nie ma wystrojowych "przeszkadzaczy". Zagadki są różnorodne, a ich rozwiązania ciekawe. Pokój w dużej mierze jest elektroniczny. Pokój wymaga nieszablonowego myślenia. Punkcik odejmujemy za rozwiązanie jednej z zagadek, które nie do końca była dla nas przekonujące i logiczne. Oprawa muzyczna i świetlna są bardzo przyjemne. nie psują rozgrywki oraz budują klimat. Serdecznie dziękujemy Sandrze za wspólną zabawę, za poświęcony nam czas przed i po rozgrywce, a także za dobrą zabawę.

 • Escape room Se7en

  Se7en
  ESC Room
  Szczecin

  Oko za oko

  25.04.2019 | data wizyty: 20.04.2019

  Film "Se7en" to klasyk thrillera. Każdy kto go oglądał i uwielbia, powinien odwiedzić szczeciński pokój. Fabuła wciąga z minuty na minutę. Nie czuje się upływającego czasu. Rozpoczyna się "walka" z Wybrańcem Boga. Grzeszne uczynki, grzeszne postępki, grzeszne postawy zostają surowo ukarane. Nikt nie jest bez winy - oprócz nas samych. Tik tak tik tak. Liniowość pokoju jest zabiegiem trafionym i przemyślanym. Ułatwia ona wciągnięcie w fabułę i klimat. Pozwala śledzić motywy fabularne, a także równoczesne uczestniczenie wszystkich graczy w rozgrywce. Zagadki są różnorodne i logiczne, dzięki czemu ich rozwiązywanie jest "łatwe, proste i przyjemne". Nie popadajcie jednak w pychę ;). Wystrój pokoju jest dopracowany w detalach i szczegółach. Oprawa muzyczna i "niespodzianka" podbijają stawkę gry. Pokój jest przestronny. Nasza 3-osobowa ekipa miała sporo miejsca. Nikt nikomu nie przeszkadzał, a współpraca szła sprawnie. Polecam osobom, które film oglądały (znajdą tam wiele smaczków), jak i tym którzy go nie widzieli. Pokój polecany wieczorem (dla tych którzy lubią się bać).
  Serdecznie dziękujemy Sandrze za wspólną zabawę, poświęcony czas na rozmowę przed i po rozgrywce, a także miłą atmosferę.

 • Escape room Wulkan na Madagaskarze

  Wulkan na Madagaskarze
  House Of Crime
  Wrocław

  Erupcja to nie problem

  13.03.2019 | data wizyty: 09.03.2019

  Tematyka pokoju jest dość nowatorska i bardzo ciekawa - należy podkreślić pomysł na taką tematykę. Drewno, kamienie, fauna i flora - wszystko to co oddaje klimat Madagaskaru (i ten samozwańczy król lemurów). Zagadki są spójne o różnym stopniu trudności (niektóre wymagają współpracy wszystkich graczy). Rozwiązanie zagadek wymaga uruchomienia wszystkich zmysłów. Niektóre zagadki wymagają logicznego myślenia, inne umiejętności manualnych. Niektóre z zagadek uczą cierpliwości. Wszystkie mechanizmy działały, a ich uruchomienie nie wymagało siły.
  Niestety w pewnych momentach gry, nie wszyscy mogą w pełni uczestniczyć w rozwiązywaniu zagadek (nasza ekipa liczyła 4 osoby). Dlatego, aby każdy mógł zobaczyć dany etap gry poświęcaliśmy dodatkowy czas na "powtórzenie" zagadek.
  Serdecznie dziękujemy Martynie za wspólną grę i za czas poświęcony przed i po niej.

  Odpowiedź House Of Crime

  Dzięki za wizytę i opinię :)

 • Escape room Syreni Śpiew

  Syreni Śpiew
  Fox O'clock
  Wrocław

  Podwodny świat

  13.03.2019 | data wizyty: 09.03.2019

  To nasza kolejna przygoda (czwarta) z Foxami. Pokój jest przestronny i bardzo przyjazny. Wspaniała oprawa muzyczna podkreśla klimat podwodnego świata. Rozwiązanie zagadek wymaga współpracy i komunikacji pomiędzy graczami. Pokój dla spostrzegawczych i tych o wyostrzonych zmysłach. Zagadki są logiczne, a ich rozwiązania nietuzinkowe. Poziom zagadek jest zróżnicowany (niektóre rozwiązuje się bardzo płynnie i intuicyjnie, a niektóre wymagają cierpliwości, skupienia i współpracy). Scenografia dopracowana, zachwyca kolorytem i estetyką. Dostępne rekwizyty podnoszą techniczna wartość pokoju. To pokój, w którym chce się "zatopić" (nie pozwólcie nam wyjść, pozwólcie napawać się widokiem). Ilość zagadek wymusza dyscyplinę.
  Nasza 4-osobowa ekipa bawiła się znakomicie. Serdecznie dziękujemy Bartkowi za wspólną zabawę i poświęcony nam czas (zarówno przed, jak i po grze). Pokój to nie tylko zabawa, ale i podróż do głębin niebieskiej otchłani. Pozycja obowiązkowa nie tylko dla fanów HP. Polecamy

 • Escape room Babcie na Radarze

  Babcie na Radarze
  House Of Mystery
  Jelenia Góra

  Babcia zBEATa

  05.03.2019 | data wizyty: 03.03.0019

  Pokój dość przestronny i dobrze zagospodarowany. Cel gry jest jasno określony. Odpowiednio dobrane bibeloty i staranne wykończenie oraz czystość w pełni oddają klimat babcinego pokoju. Przedmioty są ruchome - każdy może brać udział w grze.
  Oprawa muzyczna nie zagłusza myślenia oraz komunikacji, a subtelnie podkreśla nastrój - (staruszek świat).
  Rozwiązanie zagadek wymaga skupienia, dokładności, spostrzegawczości i staranności. Ze względu na swój nieliniowy charakter chwilami wymagana jest współpraca i komunikacja. Kilka zagadek ma ciekawe rozwiązania. Pokój kłódkowy.
  Niestety jedną zagadkę rozwiązaliśmy intuicyjnie łącząc dostępne informacje. Jak później okazało się, po rozwiązaniu kolejnej otrzymaliśmy "klucz" do zagadki, którą uprzednio rozwiązaliśmy.
  W naszym odczuciu, pokój dla grup, które mają za sobą doświadczenie z ER.
  Serdecznie dziękujemy Marcinowi za wspólną grę i czas poświęcony przed i po rozgrywce.

 • Escape room Fantazja

  Fantazja
  Piwnica Quest
  Wrocław

  How deep the rabbit's hole goes

  26.02.2019 | data wizyty: 17.02.2019

  Pokój dla początkujących - faktycznie dla grup które rozpoczynają przygodę z ER jest bardzo przyjazny. Polecamy go również rodzinom z dziećmi. Grupy, które mają za sobą pewne doświadczenie mogą (z racji swych nawyków) mieć małe zawahanie.
  Nie czuje się presji czasu. Klimacik bajkowy, miły. Wystrój pokoju jest dopracowany z dbałością o szczegóły wykończenia. Zagadki są różnorodne: od manualnych, poprzez logiczne, aż do zagadek na spostrzegawczość. Rozwiązania zagadek są jasne i klarowne, nie wymagają wyjaśnień.
  Pokój jest widny. Oprawa muzyczna i efekty dźwiękowe nie zaburzają myślenia ani komunikacji.
  Niektóre zagadki wymagają współpracy. Jedna z zagadek o stopniu dość trudnym - do tej pory nie spotkaliśmy się z tego typu zagadką.
  Serdecznie dziękujemy Dominice za wspólną grę i poświęcony czas zarówno przed, jak i po grze.

 • Escape room Czarny motylek

  Czarny motylek
  Fox O'clock
  Wrocław

  Lepidopterofobia

  26.02.2019 | data wizyty: 17.02.2019

  Nasza 3-osobowa ekipa stawiła czoło Czarnemu Motylkowi.
  Jak na thriller przystało, pokój trzyma klimat dzięki m.in. wystrojowi, grze świateł, oprawie muzycznej i małej niespodziance ([spojler]). Fabuła jest zwarta i logiczna
  Zagadki są zróżnicowane - od prostych po złożone wymagające chwilami współpracy. Rozwiązania zagadek są czytelne i nie wymagają "domyślania się co autor miał na myśli".
  Ilość zagadek jest wystarczająca do spokojnego wyjścia z pokoju. Nie czuje się presji czasu (jeden gong, dwa gongi....).
  Pokój nadaje się zarówno dla grup zaawansowanych, jak i początkujących. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie.
  Mimo wieku pokoju, nie czuje się jego "zużycia".
  Wychodząc z pokoju, oczom naszym ukazał się Kula - nazwany przez ciotkę Jasonem (Freddie nie raczył się przywitać).
  Serdecznie dziękujemy Kasi za wspólną grę i czekamy na możliwość popływania i pośpiewania z syrenami. Pozdrawiamy całą ekipę Foxów.

 • Escape room Krypta

  Krypta
  Brain Code - Secret Room
  Wrocław

  Wampir i gargulce

  26.02.2019 | data wizyty: 17.02.2019

  Na zakończenie Trylogii - Krypta. Odwiedziliśmy ją w 3 osoby.
  W techniczne aspekty (w tym kwestie bezpieczeństwa - stojącego na bardzo wysokim poziomie!) wprowadziła nas Kasia.
  Do niewątpliwych atutów pokoju należą:
  - spójna fabuła,
  - różnorodność zagadek i ich rozwiązań (manualne, techniczne, logiczne),
  - wystrój pokoju- - jego estetyka i dopracowanie detali,
  - oprawa muzyczna, która nie zakłóca toku myślenia, ani nie utrudnia porozumiewania się między graczami,
  - odpowiednie światło podkreślające klimat,
  - pokój wymaga współpracy i komunikacji,
  - niebanalne i nowatorskie rozwiązania zagadek,
  Można pisać i pisać, wychwalać i wychwalać. Krypta, jak i cała Trylogia to "zestaw obowiązkowy".
  Dziękujemy Kasi za wspólną grę i kubeczki.

 • Escape room Pinokio

  Pinokio
  Fox O'clock
  Wrocław

  Z drewnem na stragan

  01.02.2019 | data wizyty: 27.01.2019

  Schody niczym stairway to heaven.... puk puk kołatką i.... kanapa z kociakami.
  Mimo niewielkich rozmiarów pokoju, jest on doskonale zagospodarowany. Przestrzeń została dobrze wykorzystana.
  Fabuła jest ciekawa, przejrzysta i spójna.
  Ogrom zagadek wymaga współpracy i komunikacji. Zagadki są wymagające logicznego myślenia, spostrzegawczości i łączenia faktów oraz cierpliwości i sprytu. Rozwiązania zagadek i ich różnorodność zaskakują.
  Wystrój pokoju - cacuszko. Wszystko dopracowane. Pokój doinwestowany. I te dodatki....
  Czuje się mocno presję czasu....to już?..... a nie.
  Serdecznie dziękujemy za grę Marcie i Bartkowi.

 • Escape room Peron 9 i 3/4

  Peron 9 i 3/4
  Trap Jungle
  Wrocław

  Quidditch i nas czworo

  01.02.2019 | data wizyty: 27.01.2019

  Nasza 4-osobowa ekipa wyruszyła w podróż z HP.
  Fabuła jest spójna, logiczna, ciekawa.
  Pokój jest przestronny i dobrze wykorzystany. Scenografia dopracowana, chociaż na poprawę zasługuje kilka elementów (np. niektóre "schowki" nie były technicznie dopracowane).
  Zagadki mają różnorodny charakter poziomu trudności oraz przyjętych rozwiązań. Niewielka ilość kłódek nie zakłóca wystroju. Zagadki są logiczne, manualne i techniczne. Pokój wymaga cierpliwości, spostrzegawczości i współpracy.
  Oświetlenie było odpowiednie i nadające nastrój.
  Kilka elementów zasługuje na oklaski (a palce brudne).
  Chwilami pokój "prowadził za rękę", jednak bywały momenty "co dalej?".
  Serdecznie dziękujemy Rafałowi za wspólną grę i rozmowę. Ugłaskania dla trzech, przesympatycznych futrzaków.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4 5
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM