Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Strażnicy zagadek
 • Escape room Cicha Noc

  Cicha Noc
  DO NOT ENTER
  Rybnik

  Święta uratowane!

  03.01.2019 | data wizyty: 27.12.2018

  Święta to niesamowity czas, ale czy dla wszystkich?
  Nie ważne czy za oknem panuje świąteczna aura czy pada nastrojowy śnieg...Wchodząc do tego do tego pokoju możesz być przekonany, że nawet jeśli opuścił Cię już świąteczny nastrój to w tym miejscu na pewno poczujesz go ponownie! Wystrój, muzyka oraz każdy element znajdujący się w środku idealnie pasuje do klimatu pokoju. Zagadki są przemyślane i w całości wkomponowują się w historię tego pokoju. Obsługa? Jak zwykle wspaniała! Samo wprowadzenie sprawia, że wczuwamy się w klimat, a po wyjściu z pokoju mamy możliwość długiej rozmowy o swoich przeżyciach. Czego chcieć więcej? Jedyne czego pragniemy po wyjściu z Do Not Enter to szybki powrót do kolejnego pokoju tej firmy :)

 • Escape room Seria Niefortunnych Zagadek

  Seria Niefortunnych Zagadek
  Cinema Escape
  Pszczyna

  Misję czas rozpocząć!

  01.12.2018 | data wizyty: 30.11.2018

  Musimy ustrzec Klausa, Słoneczko i Wioletkę przed chciwym hrabią Olafem...
  Pokój nie bez powodu znajduje się na drugim miejscu w rankingu na Śląsku. To miejsce jest wyjątkowe i warto na własne oczy przekonać się o tym. Przez całą grę nie da się ani przez chwilę zapomnieć o fabule, wszystkie zagadki są z nią ściśle powiązane. W pokoju liczy się WSPÓŁPRACA, więc polecam grupą, które mają już kilka pokoi za sobą i potrafią się dobrze ze sobą komunikować. Cały wystrój i wszystkie elementy gry tworzą niesamowity klimat i na pewno pokój na długo zapadnie w naszej pamięci. Obsługa świetnie wprowadziła nas do pokoju, a po jego przejściu mogliśmy podzielić się wrażeniami. Kawał dobrej roboty!

 • Escape room Psychopata

  Psychopata
  Set Me Free
  Rybnik

  Uważaj na psychopatę!

  23.11.2018 | data wizyty: 22.11.2018

  Od samego wejścia poczuliśmy klimat tego miejsca...
  Strach towarzyszył nam na każdym kroku. Zagadki może nie były wybitnie trudne, ale przy takich emocjach trudno było pozbierać myśli. Nie jest to pokój na pierwszy raz. Obsługa na najwyższym poziomie, widać, że to ich pasja. Na pewno odwiedzimy kolejne pokoje :)
  Jedynie wspólnymi siłami uda Wam się uciec przed psychopatą. Miejcie oczy szeroko otwarte!

 • Escape room Zemsta

  Zemsta
  Maze in Mind
  Rybnik

  Uwikłani w zemstę

  03.08.2018 | data wizyty: 01.08.2018

  Kolejny pokój firmy Maze in Mind, który zachwyca! Wszystkie zagadki układają się w logiczną całość i sprawiają, że szybko wczuwamy się w przebieg historii. Obsługa rewelacyjna, po przejściu pokoju mogliśmy swobodnie wymienić się wrażeniami. Ten pokój zasługuje na solidną 10. Zemsta i Chatka Czarownicy (również pokój tej firmy) znajdują się w mojej czołówce najlepszych pokoi. Polecam osobom, które mają już kilka ER zaliczonych, ponieważ pokój nie należy do najłatwiejszych. Czekamy no kolejne pokoje Maze in Mind z niecierpliwością!

 • Escape room Psychiatryk 2.0

  Psychiatryk 2.0
  Set Me Free
  Rybnik

  Chwila grozy...

  03.08.2018 | data wizyty: 20.06.2018

  Pokój od samego początku zrobił na nas wielkie wrażenie. Szczególnie polecamy osobom, które lubią poczuć na własnej skórze dreszczyk emocji. Wystrój i klimat odpowiednio dopasowany do tematyki pokoju. Zagadki dobrze obmyślone i logiczne. Miejcie oczy szeroko otwarte i przygotujcie się na świetną zabawę! Jeden z lepszych pokoi jakie udało nam się zaliczyć ;) Firma Set me Free pokazała kolejny raz na co ich stać.

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM