Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
CK team
 • Escape room Uprowadzeni

  Uprowadzeni
  Open The Lock
  Puławy

  Przypadkowe odwiedziny

  03.06.2019 | data wizyty: 02.06.2019

  Przejeżdżając przez Puławy w drodze powrotnej z Lublina stwierdziliśmy, że można przetestować lokalny ER. I muszę przyznać, że nie pożałowaliśmy :)

  Obsługa bardzo miła i pomocna, zero zastrzeżeń.
  Sam pokój dość ciekawie zaprojektowany, samo wprowadzenie tworzy już pewien klimat.
  Wystrój dość prosty, nie jest to "bogaty pokój", nie psuje to jednak zabawy. Zagadki natomiast dość trudne, ale bardzo logiczne i jest ich dość dużo. Satysfakcja z wygranej bez używania podpowiedzi była wielka :)
  Szczerze możemy polecić :)

 • Escape room Skarbiec

  Skarbiec
  LetMeOut
  Lublin

  Lubelski Skarbiec

  03.06.2019 | data wizyty: 02.06.2019

  Obsługa na jak najwyższym poziomie, nie ma się do czego przyczepić. Sam pokój natomiast dość prosty, klimat dość dobrze oddany jednak zabrakło nam lepszego dopracowania szczegółów oraz większej ilości zagadek. Pokój, który na pewno dostarcza sporo frajdy i potrafi wciągnąć, a z drugiej strony pozostawia niedosyt i nie zostaje na długo w pamięci.
  Jeżeli nie macie co zrobić z wolnym popołudniem w Lublinie to warto zajrzeć :)

 • Escape room Statek Piratów

  Statek Piratów
  Combinator Kraków
  Kraków

  Niemal można poczuć chorobę morską

  02.05.2019 | data wizyty: 01.05.2019

  Zdecydowaliśmy się na krakowski maraton na początek majówki, wszystkie 3 pokoje Combinator Kraków i absolutnie nie żałujemy :)
  Były to jedne z najlepszych pokoi z jakimi przyszło nam się zmierzyć do tej pory :)
  Statek piratów zaskoczyła nas bardzo ładnym i szczegółowym wystrojem i wprowadzeniem w niesamowity klimat morskiej żeglugi :D Jest to znak rozpoznawczy tej firmy, bardzo duże przywiązanie do detali, co sprawia że możemy w pełni wczuć się w opowiadaną historię.
  Zagadki są jak najbardziej logiczne, nie należą do najłatwiejszych, ale dają dużo satysfakcji z ich rozwiązywania. Podobnie jak pozostałe pokoje, ten nagradza dociekliwości i drobiazgowe grzebanie gdzie się da :D
  Duży plus należy się także na pewno za obsługę we wszystkich 3 przypadkach (za każdym razem kto inny nas wprowadzał w w fabułę) bardzo zaangażowana, uprzejma i pomocna. Nikt nam się nie narzucał z podpowiedziami, natomiast zawsze czujnie śledzili nasze ruchy i kiedy tylko potrzebowaliśmy pomocy natychmiast ją dostawaliśmy.
  Bardzo polecamy, wszystkim grupom, które pragnął przeżyć niesamowitą przygodę :D

 • Escape room Tajemnica Alchemika

  Tajemnica Alchemika
  Combinator Kraków
  Kraków

  Przygoda z dreszczykiem

  02.05.2019 | data wizyty: 01.05.2019

  Zdecydowaliśmy się na krakowski maraton na początek majówki, wszystkie 3 pokoje Combinator Kraków i absolutnie nie żałujemy :)
  Były to jedne z najlepszych pokoi z jakimi przyszło nam się zmierzyć do tej pory :)
  Tajemnica Alchemika zaskoczyła nas bardzo ładnym i szczegółowym wystrojem i wprowadzeniem w niesamowity mroczny średniowieczny klimat :D Takiego przywiązania do detali nie spotkali nigdzie wcześniej oprócz Bydgoszczy, można naprawdę uwierzyć, że znajdujemy się tam gdzie twierdzi mistrz gry.
  Zagadki są jak najbardziej logiczne, nie należą do najłatwiejszych, ale dają dużo satysfakcji z ich rozwiązywania. Pokój zapewnia niezapomnianą przejażdżkę, która chyba na zawsze zostanie w mojej pamięci :D
  Bardzo polecamy, wszystkim grupom, które pragnął przeżyć niesamowitą przygodę :D

 • Escape room Krakowska Bestia

  Krakowska Bestia
  Combinator Kraków
  Kraków

  Zlecenie na smoka

  02.05.2019 | data wizyty: 01.05.2019

  Zdecydowaliśmy się na krakowski maraton na początek majówki, wszystkie 3 pokoje Combinator Kraków i absolutnie nie żałujemy :)
  Były to jedne z najlepszych pokoi z jakimi przyszło nam się zmierzyć do tej pory :)
  Krakowska Bestia zaskoczyła nas bardzo ładnym i szczegółowym wystrojem i wprowadzeniem w niesamowity baśniowy klimat :D Zagadki są jak najbardziej logiczne, sporo opiera się na mechanizmach elektronicznych, które są jednak skutecznie zamaskowane nie gryząc się z atmosferą. Pokój nagradza drobiazgowość i szperanie gdzie się da :)
  Bardzo polecamy, zarówno grupom początkującym jak i tym mocno zaawansowanym :D

 • Escape room Odeon

  Odeon
  Tkalnia Zagadek
  Radom

  Całkiem nowe doświadczenie

  18.04.2019 | data wizyty: 14.04.2019

  Pokój, którego założenie jest zupełnie inne niż tradycyjnych ER. Bardzo fajnie stworzony klimat starego kina studyjnego, które na pierwszy rzut wygląda niepozornie, w dalszej części zabawy tworzy jednak niesamowitą atmosferę i zaskakuje ilością zagadek. No i zachęca do powrotu, udało nam się jedynie połowę elementów odnaleźć :)

 • Escape room Strefa Cienia

  Strefa Cienia
  Tkalnia Zagadek
  Radom

  Wspaniała zabawa

  18.04.2019 | data wizyty: 14.04.2019

  Pokój sprawił nam wiele radochy :) Wystrój, a przez to klimat na wielki plus można się poczuć jak w prawdziwej chacie szamana. :) Determinuje to w zasadzie brak elektroniki, ale zagadki są ciekawie zaprojektowane i potrafią sprawić trochę problemów. Bez podpowiedzi się nie obyło ale w czasie się zmieściliśmy :) Bardzo kibicujemy właścicielom w dalszym rozwoju firmy i czekamy na Teslę :)

 • Escape room Escape DaVinci

  Escape DaVinci
  WydostanSie Escape Rooms
  Kraków

  DaVinci pozytywnie nas zaskoczył :)

  06.01.2019 | data wizyty: 05.01.2019

  DaVinci pozytywnie nas zaskoczył :)
  Pokój gdzie nie ma za grosz elektroniki to obecnie rzadkość. Myślę, że autorzy podołali temu wyzwaniu. Zagadki są spójne i logiczne. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że nie uświadczymy tutaj wielu skomplikowanych mechanizmów, oprócz jednego, który faktycznie robi wrażenie.
  Klimat tworzony przez wystrój pasuje do epoki i okoliczności fabularnych, natomiast zabrakło nam (szczególnie w pierwszej połowie zabawy) ducha Leonarda. "Za mało DaVinci w DaVinci" - takie jedno zdanie nam się ciśnie na usta.
  Dlatego też bawiliśmy się świetnie, zagadki nas mocno wciągnęły i udało nam się wyjść przed czasem bez podpowiedzi, zabrakło jednak efektu "WOW", którego się spodziewaliśmy po innych recenzjach i miejscu w rankingu Krakowskim.
  Pokój z czystym sumieniem możemy polecić wszystkich zainteresowanym, niezależnie od doświadczenia. Na pewno będziecie się dobrze bawić :)

 • Escape room Tajemnica Hrabiego Cromwell'a

  Tajemnica Hrabiego Cromwell'a
  It's a Trap
  Kraków

  Nie taki Hrabia straszny.... :)

  06.01.2019 | data wizyty: 05.01.2019

  Do pokoju Hrabiego trafiliśmy przypadkiem, w ostatniej chwili rezerwując godzinę. I absolutnie nie żałujemy :D

  Był to jeden z bardziej klimatycznych pokoi w jakich byliśmy. Od samego wejścia atmosfera zgęstniała, a potem było tylko lepiej :) Duża ilość zagadek, które nie należały do najtrudniejszych, ale wymagały sporo myślenia. Byliśmy w 4 osoby i dzięki temu zawsze ktoś mógł spojrzeć na dany problem świeżym okiem. Warto mieć na uwadze, że często proste rozwiązanie jest najlepsze i nie należy doszukiwać się skomplikowanych wzorców/kombinacji :)
  Obsługa bardzo miła i nie narzucająca się z pomocą i podpowiedziami bez wyraźnej naszej prośby (co w końcu nie było potrzebne bo udało nam się wyjść sporo przed czasem bez podpowiedzi :) ).

  Pokój wart szczerego polecenia, za klimat i zagadki osadzone w fabule. Początkowo zastanawialiśmy się , czy brać pokój "dla początkujących", ale okazało się to dobrym wyborem, a pokój spokojnie można zaklasyfikować jako średnio zaawansowany. Uważamy, że ani osoby początkujące, ani doświadczone grupy nie będą rozczarowane. POLECAMY !!

 • Escape room Legenda Miecza

  Legenda Miecza
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Prawdziwa przygoda :-D

  11.11.2018 | data wizyty: 10.11.2018

  Opłacało się przejechać prawie 400 km, żeby odwiedzić 2 najlepsze pokoje w Polsce. :-D
  Pokój jeden z najlepszych w jakim byliśmy, zaraz obok Nautiliusa :-) Podziwiamy twórców za dbałość o szczegóły wystroju, klimat od samego wejścia, aż wylewa się i możemy od razu poczuć się jak poszukiwacze skarbów. Dopracowanie zagadek to prawdziwy majstersztyk, są bardzo logiczne i spójne z fabułą, przez co ich rozwiązanie pozostawia wielką satysfakcję :-D
  Wyście awaryjne udowadnia, że nie tylko pokój horror/thriller może być klimatyczny, powiedziałbym że stawiają poprzeczkę dużo wyżej zapraszając na prawdziwą przygodę, w którą można wsiąknąć na całą godzinę.
  Każdy fan ER powinien potraktować Bydgoszcz jako miejsce obowiązkowe do odwiedzenia przynajmniej raz w życiu :-)
  Tylko, czy teraz, kiedy doświadczyliśmy tej przygody, na jakimkolwiek następny ER będziemy w stanie spojrzeć równie przychylnym okiem? :-)

Zobacz więcej opinii: 1 2 3
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM