Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
cechowski.wojciech
 • Escape room Po prostu horror

  Po prostu horror
  Sekretny Pokój
  Kielce

  Zabrakło grozy...

  14.10.2018 | data wizyty: 12.10.2018

  Z pokojami "Sekretnego Pokoju" mam duży problem. Mam wrażenie, że bardziej liczy się ilość (kolejne 2 pokoje niedługo otwarte) niż ich dopieszczenie. Ponownie mam wrażenie (po Garażu na odludziu), że pokój jest po prostu biedny, jeżeli chodzi o wystrój i ilość zagadek. Bardziej nacisk jest na ich trud niż jakieś większe rozbudowanie klimatu i fabuły.
  Po kilkunastu pokojach odwiedzonych, uważam że dużo większa jest satysfakcja kiedy udaje się rozwiązać kilka mniejszych zagadek, które rozwijają fabułę i wciągają w klimat zachęcając do zagłębiania się coraz bardziej w kolejne zadania. Większa jest też wtedy motywacja i determinacja w rozwiązywaniu tych trudniejszych pomysłów. W Horrorze momentami nie wiedziałem zasadniczo po co jakiś przedmiot/akcja jest potrzebny/a.
  Pokój Horror na pewno przedstawia się ciekawiej od Garażu i aż tak nie frustruje. Jest jedno rozwiązanie, które nam się bardzo podobało i myślę, że jest to dobry kierunek rozwoju, bardzo jednak brakuje klimatu i pełnej fabuły, przekonania że robimy to wszystko po coś.

 • Escape room Ojciec M.

  Ojciec M.
  Piwnice Zagadek Escape Room Sandomierz
  Sandomierz

  Rekord pobity !!! :D

  08.10.2018 | data wizyty: 07.10.2018

  Wypad do obu sandomierskich pokoi uważamy za mega udany :D
  Pokój Ojca M. jest bardzo fajnie zaaranżowany, byliśmy w stanie uwierzyć, że to faktycznie fragment plebanii. Zagadki nie należą do najłatwiejszych, są jednak całkowicie logiczne i jasne co z czego wynika.
  Pokój podobnie jak Łowca umysłów jest nieliniowy, dzięki czemu cały czas każdy z nas (3 osoby) miał co robić.

  Dla nas pokój okazał się dość prosty i dzięki współpracy udało nam się bez podpowiedzi pobić rekord z wynikiem 25 minut :D
  Pokój na pewno wart polecenia, nie spodziewaliśmy się w Sandomierzu dwóch tak dobrych pokoi. Czekamy na kolejne !! :D

  Nasza sugestia co do obydwu pokoi prowadzonych przez "Piwnice Zagadek" to kwestia prowadzenia fabuły. I w jednym i w drugim pokoju dość szybko wypadliśmy z toku fabularnego skupiając się na rozwiązywaniu kolejnych zagadek i mierzeniu się z kolejnymi kłódkami/zamkami. Można by pomyśleć nad troszkę lepszym połączeniem poszczególnych zagadek z tłem fabularnym.

 • Escape room Łowca Umysłów

  Łowca Umysłów
  Piwnice Zagadek Escape Room Sandomierz
  Sandomierz

  Frustracja sięgnęła zenitu!!

  08.10.2018 | data wizyty: 07.10.2018

  Wypad do obu sandomierskich pokoi uważamy za mega udany :D
  Łowca umysłów to pokój trudny i nieziemsko irytujący... Ale sprawiający niezwykłą frajdę :) Wymaga naprawdę logicznego, często nieszablonowego myślenia i cierpliwości. Dzięki nieliniowości cały czas każdy z nas miał co robić (byliśmy w 3 osoby). Dużo ciekawych technicznie rozwiązań.
  Jedyny mały minus za kilka takich samych zamków cyfrowych dostępnych naraz, co było dość mylące, który klucz do czego powinien pasować.
  Niestety zbrakło nam jakiś 5 minut do wyjścia (2 zagadki) :) Pokój jak najbardziej godny polecenia, trzyma w napięciu i lekkiej niepewności aż do samego końca.

 • Escape room Testament

  Testament
  Dom Kluczy
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Po pierwsze klimat! :)

  23.09.2018 | data wizyty: 22.09.2018

  Pokój "testament" ma już kilkuletnią tradycję. W związku z czym nie natkniemy się tutaj na elektronikę, która sama wyłazi z pokoju i więcej jest efektu WOW niż realnych zagadek. W zamian jednak oferuje bardzo fajny klimat i cały wystrój bardziej pokroju klasycznego Sherlocka Holmesa niż nowoczesnego Jamesa Bonda :) O ile zagadki dla nas były dość proste, o tyle jedna z kłódek zrobiła na nas piorunujące wrażenie :D Z takim rozwiązaniem jeszcze się nie spotkaliśmy.
  Pokój zdecydowanie bardzo klimatyczny i za to wielki plus. Zagadki dość proste dla osób które miały już doświadczenie z klasycznymi ER. Co nie zmienia faktu, że warto odwiedzić i zatopić się w klimat początku XX wieku :)
  Jedyna rzecz do jakiej bym się przyczepił to czas... 90 minut wydaje się być stanowczo na długim czasem, standardowe 60 min byłoby w sam raz :)

 • Escape room Quadrum

  Quadrum
  Portal Escape Games
  Łódź

  Wiarygodna opinia

  Logika wyłaniająca się z chaosu :)

  09.09.2018 | data wizyty: 08.09.2018

  Pokój Quadrum to zupełnie inne doświadczenie niż Inferno. Abstrakcyjny wystrój i minimalizm sprawiają, że na początku pojawia się drobne zakłopotanie. Po chwili jednak elementy układanki zaczynają do siebie pasować :) Pokój nie stawia na tworzenie niesamowitego klimatu i tło fabularne jest raczej drugorzędną lub nawet trzeciorzędną sprawą. Najważniejsze są dość oryginalne zagadki :) Ich poziom jest dość wysoki, są one jednak całkowicie logiczne, o ile znajdzie się do nich właściwy klucz :)
  Pokój na pewno wart polecenia, szczególnie na zbliżające się długie jesienne wieczory :)

 • Escape room Inferno

  Inferno
  Portal Escape Games
  Łódź

  Wiarygodna opinia

  Piekielna Łódź... :)

  09.09.2018 | data wizyty: 08.09.2018

  Wycieczkę do Łodzi można uznać za w 100% udaną :)
  Pokój wprowadził nas w niesamowity klimat, cała oprawa audio i wystrój na pewno warte doświadczenia. Pozwala wczuć się w (dość nieciekawą) sytuację głównych bohaterów. A cel zabawy jest wzniosły, uzyskanie odkupienia za grzechy :) Zagadki są logiczne, ale na pewno nie należą do najłatwiejszych. Jedynym zastrzeżeniem z naszej strony jest przesyt zagadek jak na ustalony czas zabawy (60 minut), wydaje nam się, że było ich po prostu za dużo i pod koniec gry można się było nieźle zamieszać, a klimat fabularny zaczął ulatywać.
  Ekipom doświadczonym z czystym sumieniem możemy polecić wycieczkę do Łodzi i zmierzenie się z piekłem :)

 • Escape room Sekretny Gabinet Al'a Capone

  Sekretny Gabinet Al'a Capone
  SCARY HOSTEL KRAKÓW
  Kraków

  Twarzą w twarz z mafią...

  30.07.2018 | data wizyty: 21.10.2017

  Pokój odwiedziliśmy w ramach wieczoru kawalerskiego :) Bardzo fajna zabawa, klimat mafijny mocno odczuwalny. Pomysł z [spojler] dodawał smaczku całej zabawie. Kilka bardzo nowatorskich zagadek i zaskakujących rozwiązań.
  Jedyny minus jaki chciałbym wskazać to fakt, że znaleźliśmy jeden przedmiot [spojler], którego w ogóle nie powinno tam być, przez co przeskoczyliśmy kilka zagadek.
  Nie popsuło nam to jednak zabawy i z czystym sumieniem mogę polecić ten pokój innym graczom :)

 • Escape room Psychiatryk

  Psychiatryk
  LetMeOut
  Lublin

  Pokój dobry początek !

  30.07.2018 | data wizyty: 04.05.2018

  Pokój odwiedziliśmy dość dawno, pozostawił po sobie jednak bardzo miłe wspomnienia. Faktycznie bardzo dobry pokój dla początkujących. Fajny klimat i logiczne zagadki. Spokojnie można polecić dla osób zaczynających swoją przygodę z Escape Room'ami :)

 • Escape room Ej! To mój rewir!

  Ej! To mój rewir!
  The Trap
  Kraków

  Współpraca na wagę złota (i życia)

  30.07.2018 | data wizyty: 02.06.2018

  Pokój, w którym na pierwszy rzut oka nie ma nic i nie wiadomo za co się zabrać. Jednak po chwili zastanowienia i wymiany myśli z pozostałymi członkami zabawy, kolejne elementy układanki zaczynają do siebie pasować i tworzyć spójną całość. Pokój w 100% nastawiony na współpracę wszystkich grających. Było to dla nas bardzo ciekawe i świeże doświadczenie :)
  Obsługa bardzo miła, ale ewidentnie chłopak, który nas wprowadzał miał problem aby ogarnąć 2 pokoje grające równocześnie.
  Zakończenie gry natomiast bardzo klimatyczne i w super sposób domykające fabułę. :D

 • Escape room Plugawy HOTel

  Plugawy HOTel
  Lock House
  Kraków

  Chęć ucieczki...

  29.07.2018 | data wizyty: 01.05.2018

  Najlepszy pokój w jakim kiedykolwiek byliśmy!! A trochę tych pokojów już za nami :) Wspaniały klimat, pierwszy pokój w którym presją nie był czas, ale chęć ucieczki przed zbrodniarzem. Byliśmy w 3 osoby, nie obyło się bez drobnych podpowiedzi, jednak wszystkie zagadki były logiczne i dobrze przemyślane, przez co każde z nas miało co robić przez większość czasu. Właściciel, który nas wprowadzał do pokoju bardzo zaangażowany i pomocny. Z pasją opowiadał o swoich pokojach i parę ładnych minut po wyjściu dyskutowaliśmy jeszcze z nim o zagadkach :)

Zobacz więcej opinii: 1 2
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM