Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
o.olszewska
 • Escape room Cela nr 4

  Cela nr 4
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Super klimat!

  29.12.2018 | data wizyty: 22.12.2018

  To już nasz drugi pokój z wyjścia awaryjnego i również tym razem wyszliśmy zadowoleni i pod wrażeniem! Pokój ma fantastyczny klimat, wszystko dopracowane bardzo szczegółowo, zagadki są nietuzinkowe i sporo z nich jest bardzo oryginalnych. Ogromny plus za to ze ucieczka nie jest liniowa, w każdym momencie każdy z naszej 4 osobowej grupy miał cos do roboty. Pokój średnio trudny, jako ze udało nam się wyjść pare minut przed czasem nie biorąc ani jednej podpowiedzi. Zdecydowanie jednogłośnie polecamy i czekamy na więcej! :)

 • Escape room NAUTILUS: Podmorska Przygoda

  NAUTILUS: Podmorska Przygoda
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Efekty bomba!

  06.09.2018 | data wizyty: 05.09.2018

  Wow, jesteśmy zachwyceni tym pokojem. Jest niesamowicie dobrze dopracowany i idealnie oddaje klimat łodzi podwodnej, bardzo innowacyjny i pełen niespotykanych zagadek, mało przypomina klasyczne escape roomy pt. "Znajdź klucz/znajdź kod". Potrzeba dużo główkowania a przede wszystkim współpracy.
  Jedyny w swoim rodzaju!!!

 • Escape room Zdrada w Breslau

  Zdrada w Breslau
  Exit19.pl
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Dla fanów historii

  17.08.2018 | data wizyty: 15.08.2018

  Wybraliśmy ten pokój ze względu na tematykę i nie zawiedliśmy się! Wiele zagadek jest bardzo pomysłowych a i sam sposób skonstruowania gry również. Mały minus za to że napotkaliśmy na problemy techniczne podczas gry co nas trochę opóźniło ale ostatecznie udało nam się wydostać. Obsługa pierwsza klasa!!!

 • Escape room Wyspa

  Wyspa
  Amazeing
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Wyspa!

  12.08.2018 | data wizyty: 25.07.2018

  Idealnie oddany klimat z najdrobniejszymi szczegółami, super fabuła i sporo zagadek które nie koniecznie tak łatwo rozwiązać.

  Obsługa jak zwykle 10/10 :)

 • Escape room Łowca Głów

  Łowca Głów
  Amazeing
  Warszawa

  Wow!

  06.08.2018 | data wizyty: 01.08.2018

  Miałam duże oczekiwania co do tego pokoju będąc wcześniej na Wyspie w Amazeing i zdecydowanie wszystkie zostały spełnione. Łowca wskoczył na mój top ER od razu. Nie jest to najłatwiejszy pokój ale zdecydowanie najbardziej klimatyczny i co by nie gadać trochę straszny, zdcydowanie polecam. Niektóre zagadki są niesamowicie przemyślane i pomysłowe. Czekamy na kolejny pokój!

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM