Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Rafał H.
 • Escape room HexIT

  HexIT
  LetMeOut
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  1000100‬ 1001111 1000010 1010010 1000101

  16.07.2019 | data wizyty: 30.06.2019

  Bardzo fajny pomysł na pokój. Zapewne wśród escapowiczów jest pokaźna grupa programistów. W tym i ja :). Pokój ciekawy, bardzo w klimacie geeków, z zagadkami poruszającymi różne aspekty informatyczne, nie tylko programowanie. Bylismy grupą 4 osób, z czego 3 były programistami. Ta osoba, która nie była, nie była w stanie za wiele uczestniczyć w zabawie. Niestety :/. Wbrew niektórym opiniom, które czytaliśmy przed przyjściem do tego pokoju.

 • Escape room Stranger Room

  Stranger Room
  In&Out
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Will - gdzie jesteś?

  16.07.2019 | data wizyty: 29.06.2019

  Pokój świetnie trzyma klimat serialu. Wiele elementów z lat 80. No i DnD. Kozacko! :) Zagadki zróżnicowane. Kilka niespodzianek ;). Polecam!

 • Escape room Inferno

  Inferno
  Portal Escape Games
  Łódź

  7 kręgów piekła

  16.07.2019 | data wizyty: 14.07.2019

  Pokój ze sporą ilością zagadek, które jednak rozwiązuje się dość sprawnie. Także są logiczne, a ich poziom jest wyważony. Ciekawe rozwiązania, niektóre znane z gier video - a to ciekawe doświadczenie zobaczyć je realu. Trochę klimat psują niezbyt zamaskowane tajne drzwi / drzwiczki, a także fakowe przyciski, które tak naprawdę są uruchamiane przez obsługę. Przy 5 osobach było co robić - zwłaszcza pod koniec.

 • Escape room Lochy Króla Artura

  Lochy Króla Artura
  Exit19.pl
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Arcydzieło!!!

  13.07.2019 | data wizyty: 29.06.2019

  Najsmutniejsze, że trudno opisać w słowach jaki to fantastyczny pokój. Mistrzowski poziom wykonania sprzętów i przedmiotów. Zagadki pomysłowe, wszystko działa jak należy. Kilka razy zbieraliśmy szczęki z podłogi. Klimat 15 / 10. Absolutnie najlepszy pokój w jakimkolwiek byłem. Bydgoszcz przede mną jeszcze ;) - ale osoby, które były w bydgoskich pokojach mówią, że ten pokój je zmiata. Warty swojej ceny!

 • Escape room Jumanji

  Jumanji
  HURRY UP
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Wypowiedz te słowa: Ju-man-ji!!

  13.07.2019 | data wizyty: 29.06.2019

  Pokój na bardzo wysokim poziomie. Ciekawe zagadki, głównie nie kłódkowe - takie przynajmniej pozostawił po sobie wrażenie. Przenosi w świat Jumanji i możesz poczuć się jak w dżungli. Końcówka nieco nieintuicyjna, ale nie psuje ona obioru całości. Będę wspominał z uśmiechem na twarzy.

 • Escape room Wioska Smerfów

  Wioska Smerfów
  HURRY UP
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Fantastyczna wioska Smurfów

  13.07.2019 | data wizyty: 29.06.2019

  Jeden z lepszych pokojów, w jakim byłem. Trudno mi sobie wyobrazić, że można było lepiej zrobić ten pokój. Piękne wykonanie zagadek, przedmiotów. System podpowiedzi - niesamowity. System postępu - pierwszy raz się z tym spotkałem - świetna sprawa. Nie da się wiele napisać bez spoilowania. Czy masz czy nie masz dzieci - koniecznie odwiedź!

 • Escape room Dooby Doo

  Dooby Doo
  Fox O'clock
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Scooby dooby dooooo

  13.07.2019 | data wizyty: 30.06.2019

  Fantastyczny pokój. Świetne wprowadzenie, realizacja zagadek, niespodzianki, przede wszystkim klimat zagadek, ich różnorodność. Wszystko to robi niesamowite wrażenie. Dla mnie szkoda, że ten pokój robiliśmy jako ostatni w dwudniowym maratonie po Wrocławiu. Zmęczenie dało już się we znaki i potrzebowaliśmy pod koniec kilku podpowiedzi, aby wyjść. Zagadki nie są trudne, w sam raz, a nawet proste, ale bardzo w klimacie. Jednak ich ilość nie pozwala na dłużej zatrzymać się w jednym miejscu, bo potem zwyczajnie brakuje czasu na pozostałe. A w cztery osoby było co robić non stop. Szkoda, że wszyscy nie mają "latarek". Ci którzy nie mają są trochę wyłączeni z gry.

 • Escape room Bon Appetit

  Bon Appetit
  Portal Escape Games
  Łódź

  Wiarygodna opinia

  Co na kolację?

  13.04.2019 | data wizyty: 07.04.2019

  Nowy pokój, ale nie ma niedoróbek. Z początku trudno było ruszyć z miejsca, ale potem, już jakoś szło. Ilość zagadek kłódkowych do niekłódkowych oceniam na pół na pół. Ciekawe pomysły. Dość liniowy. Fabuła niezbyt rozwija się w trakcie - aż do pewnego momentu. Niemniej jednak fabuła choć ciekawa to dość przewidywalna. Zabrakło nam paru minut, aby wyjść. Ale mogliśmy kontynuować nawet po upływie umówionego czasu.

 • Escape room Quadrum

  Quadrum
  Portal Escape Games
  Łódź

  Klątwa? Sen? Cube? Quadrum!

  10.12.2018 | data wizyty: 10.12.2018

  Pokój nieco inny niż wszystkie dotychczasowe, które odwiedziłem. Pokój na pozór ascetyczny, ale kryjący kilka ciekawych zagadek z różnych wymiarów ;). Zagadki dość proste. Sprawę ułatwia brak rozpraszaczy. Praktycznie wszystko co widzisz lub znajdziesz bierze udział w rozgrywce. Pewnie z tego właśnie powodu rozgrywka toczy się dość płynnie. Miły prowadzący, respektujący potrzeby grupy, na przykład odnośnie podpowiedzi. Polecam :).

 • Escape room Sekret Orientu

  Sekret Orientu
  ZAGWOZDKA
  Łódź

  Wiarygodna opinia

  Hinduska jakość? Nie tym razem

  20.11.2018 | data wizyty: 18.11.2018

  Do pokoju wybraliśmy się rodzinnie, z żoną i dwójką dzieci (8 i 10 lat). Zgodnie z opisem pokój jest przyjazny dzieciom, nie ma tutaj elementów / wątków przemocy. Jednak zagadki raczej swoją złożonością przerastają dzieciaki, nawet te bystre. Nie mam tutaj zarzutu do Zagwozdki - nikt mi nic takiego nie obiecywał. To tylko moja po cichu nadzieja, że dzieciaki również się będą dobrze bawić. Trochę się bawiły, ale nie było to przeżycie znane z pokojów typowo dla dzieci, jak Chatka Baby Jagi czy Kapitana Raptusa. A od strony dorosłych? Pokój dopracowany, zaskakujący, z wieloma różnego rodzaju zagadkami, muszę przyznać, że bardzo pomysłowymi. Dla dwóch osób dorosłych, które musiały jeszcze ogarniać dzieciaki okazało się, że to nieco za duże wyzwanie. Co prawda wyszliśmy, ale chwilę po czasie i z dodatkową podpowiedzią. Mógłbym właścicielom doradzić, że dodatnie w tle odgłosów hinduskiego bazaru, zgiełku lub też nawet bardzo charakterystycznej hinduskiej muzyki dopełniłoby klimatu tego miejsca. Polecam - najlepszy pokój w Zagwozdce :).

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4 5
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM