Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Joanna G. 18
 • Escape room Peron 9 i 3/4

  Peron 9 i 3/4
  Trap Jungle
  Wrocław

  Witajcie w szkole magii

  18.04.2019 | data wizyty: 15.04.2019

  Niezwykle klimatyczny pokój - członkiem grupy byłazagorzała fanka serii z Harrym Potterem, więc mogliśmy na bierząco docenić odniesienia. W pokoju działa magia - żadnych kłódek z kodami, za to trzeba użyć magicznych różdżek. I oczywiście głowy 😃
  Wnętrze i zagadki dopracowane, obsługa profesjonalna i sympatyczna. W przedpokoju powitały nas też dwa koty, które jeszcze raz pozdrawiamy!

 • Escape room Absurdy prl-u

  Absurdy prl-u
  Mysterious Room
  Łódź

  Ciepło, ciepło... gorąco!

  04.04.2019 | data wizyty: 30.03.2019

  Lekko, łatwo i przyjemnie. Pozornie bez fajerwerków, ale wystrój pokoju zaprawdę jest przenoszący w czasie (ach, ten gust pani Inzynierowej!) a zagadki niby proste ale nie rozwiązują sie same.
  Do tego uśmiechnięta, przyjazna obsługa - to naprawdę ważne, a tu bez zarzutu.

 • Escape room Inferno

  Inferno
  Portal Escape Games
  Łódź

  Mogło byc dużo lepiej

  03.04.2019 | data wizyty: 30.03.2019

  Opinie o pokoju spowodowały, ze oczekiwalismy czegos wystrzałowego. Niestety, zawód sprawił przede wszystkim zachwalany wystrój - zrobiony autentycznie najmniejszym kosztem. Zagadki różne - jedna mniej, drugie bardziej trudne. Częśc fabularna natomiast do mnie nie przemówiła - do dzis nie rozumiem co i dlaczego, jakas logika wpiekle tez powinna być ;)
  O ile ocena powyzej to mniej lub bardziej moje subiektywne odczucia, o tyle jest jeszcze jeden ogromny minus obiektywny- pokój znajduje się w budynku/hali mieszczącej tez inne "instytucje". I o ile przejscie do escape roomu przez część pod której biegały dzieciaki z laserowym paintbalem mogło być fajne i sprawiać wrażenie przedpiekla, tak słyszalne za ścianą hałasy tej samej grupki dzieci zagłuszające m.in. wprowadzenie do naszej gry, juz naprawdę nie były fajne.

 • Escape room Asasino

  Asasino
  Master of Escape
  Warszawa

  Absolutnie...

  02.03.2019 | data wizyty: 02.03.2019

  Absolutnie potrzebna jest możliwość modyfikacji dotychczas wystawionych ocen, albo wystawienia "11", bo pokój mnie zachwycił. Przede wszystkim tym, że naprawdę wymagał logicznego myślenia. Fabuła ciekawa, wystrój - jak trzeba. Obsługa i system podpowiedzi bez zarzutu, tak samo jak poziom bezpieczeństwa. Czekamy z niecierpliwością na zapowiadany, drugi pokój tej filmy.

 • Escape room Pokój Czarodziejki

  Pokój Czarodziejki
  Praski Pokój Zagadek
  Warszawa

  Lekko, łatwo

  02.03.2019 | data wizyty: 01.03.2019

  Po pierwsze - super bezpiecznie, obsługa od początku zwróciła uwagę na wszelkie zasady bezpieczeństwa (oznaczenia, drogi ewakuacji, panic button). Po drugie - pokój przyjemny, nie należący do trudnych. Nam pozostał lekki niedosyt, bo po kilku pokojach ktore już odwiedziłysmy, po prostu dostrzegałysmy schematy. Dlatego, moim zdaniem, ten pokoj moze byc dobry na początek. Troche magii w pokoju też jest, tylko trzeba ją odszukać!

 • Escape room Zasypani

  Zasypani
  ESC Room
  Szczecin

  świetna zabawa

  14.10.2018 | data wizyty: 12.10.2018

  Pokój raczej łatwy, ale w dwie osoby się nie nudziłyśmy. Wystrój całkiem fajny - niby minimalizm, a jednak nic nam nie brakowało. Co najważniejsze -wyszłyśmy usatysfakcjonowane dobrą zabawą, ale nie zmęczone, co nam się wczesniej w przygodówkach zdażało.

 • Escape room Komnata Tajemic

  Komnata Tajemic
  Escape Me
  Szczecin

  magia, magia...

  14.10.2018 | data wizyty: 11.10.2018

  Wystrój genialny... zagadki magiczne - jest ich dużo, i są naprawdę fajne. Gdybym miała marudzić - magii momentami brakuje jednak nieco logiki, ale może nie musi być 😀

 • Escape room NAUTILUS: Podmorska Przygoda

  NAUTILUS: Podmorska Przygoda
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Podmorska przygoda

  10.10.2018 | data wizyty: 01.10.2018

  Pokoj fajny, dopracowany. Obsluga - bez zarzutu. Co prawda, bardziej podobała nam się Legenda miecza - ale to już chyba ze wzgledu na nastrój. Legenda to fantasy, Nautilus - przygodówka.

 • Escape room Alchemik

  Alchemik
  Praski Pokój Zagadek
  Warszawa

  Super

  30.09.2018 | data wizyty: 30.09.2018

  Zabawa przednia! Ach, ten Alchemik i jego tajemnice! Choć musimy się przyznać, że same sobie utrudniłyśmy sprawę, omijając ewidentne wskazówki 😊 Polecamy, tym co lubią myslec wprost jak i w sposob zapętlony 😃

 • Escape room Klub dżentelmenów

  Klub dżentelmenów
  Escape8
  Wrocław

  Ach, co to był za klub..

  09.09.2018 | data wizyty: 08.09.2018

  Chciałoby się powiedzieć, że był to niezapomniany wieczór w Klubie, choć akurat byłyśmy popołudniem. Ale godzina niezapomnianej zabawy warta polecenia. Naprawde warty zaprowadzenia w innych pokojach system podpowiedzi przy pomocy dotykowego panelu znajdującego się w pokoju - dzięki temu idzie naprawde fajnie, bez konieczności używania krótkofalówki, która nas w jednym z wcześniej odwieezanych pokoi zawodziła. W dwie osoby udało się wyjść, uczciwie przynajemyże dzięki podpowiedziom.

Zobacz więcej opinii: 1 2
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM