Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Jakub K. (Escape Hunters Szczecin)
 • Escape room Noc żywych trupów

  Noc żywych trupów
  Trap Jungle
  Wrocław

  Opinia

  11.03.2019 | data wizyty: 09.03.2019

  Pokój wywołał u mnie trochę mieszane uczucia. niby wszystko było ok, ale zagadki takie naciągane... nie bawiłem się w nim dobrze, raczej trochę męczyłem. Może nie był to mój dzień. Wystrój pokoju itp jak najbardziej na plus. obsługa również na najwyższym poziomie. jednak czegoś mi brakowało.

 • Escape room Ostatni Templariusze

  Ostatni Templariusze
  House of game
  Wrocław

  Opinia

  11.03.2019 | data wizyty: 10.03.2019

  Pokój typowo manulany, z dużą liczbą ciekawych zagadek i mechanizmów. Każda zagadka wywołała efekt wow! Wszystko natomiast było logicznie ze sobą powiązane. Wystrój idealnie odwzorowuje stare czasy więc bez problemu można się wczuć w tematykę pokoju! Polecam każdemu!

 • Escape room Hostel na Paharganju

  Hostel na Paharganju
  House of game
  Wrocław

  Opinia

  11.03.2019 | data wizyty: 10.03.2019

  Super pokój! Wystrój idealnie nadający klimat, wymagające zagadki, super "efekty specjalne" sprawiają, że przez pokój płynie się! Jestem bardzo zadowolony z pobytu w nim! Obsługa na najwyższym poziomie! POLECAM!

 • Escape room Obłęd

  Obłęd
  Exit19.pl
  Wrocław

  Opinia

  11.03.2019 | data wizyty: 09.03.2019

  Obłęd... brakowało nam aktora, a niestety weekendowe zwiedzanie innych miast nie pozwalało na jego obecność! ten klimat, wystrój - jedno wielkie WOW! Wszystko w tym pokoju wyglądało idealnie! ogromna powierzchnia, perfekcyjnie wykonane zagadki! obowiązkowa pozycja dla każdego!

 • Escape room Nekromanta

  Nekromanta
  House Of Crime
  Wrocław

  Opinia

  11.03.2019 | data wizyty: 09.03.2019

  Wystrój pokoju zasługuje na szczególne wyróżnienie - można się idealnie wczuć w klimat będąc w środku! zagadki logiczne, ale czegoś nam w nich brakowało. dodatkowo nie wszystko zadziałało jak powinno stąd minimalnie gorsza ocena. Ogólne wrażenia jednak jak najbardziej pozytywne!

  Odpowiedź House Of Crime

  Dziękujemy za opinię, cieszymy się, że się podobało. Przykro nam, że pojawiła się usterka - w pokoju jest wiele autorskich rozwiązań, niestety czasem nas jeszcze czymś zaskoczą, na szczęście nie za często. Zapraszamy do kolejnych pokoi!

 • Escape room Dooby Doo

  Dooby Doo
  Fox O'clock
  Wrocław

  Opinia

  11.03.2019 | data wizyty: 09.03.2019

  Ten pokój to jedna wielka PETARDA! absolutna obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów ER! całkowicie nieliniowy pokój, logiczne ale wymagające zagadki, [spojler] czy wystrój sprawią, że będziecie się tam bawić znakomicie! polecam polecam i jeszcze raz polecam!

 • Escape room Uratuj Święta!

  Uratuj Święta!
  Warsztatownia
  Szczecin

  Opinia

  06.01.2019 | data wizyty: 06.01.2019

  Na początku każdy z nas zwrócił uwagę na piękne, starannie wykonane dekoracje. Można było idealnie wczuć się w klimat pokoju. Zagadki wymagające, nie tylko zabezpieczone kłódkami ale i z elementami elektronicznymi. Na samym początku gry ciężko było zacząć, ale potem już szło z górki. Należy również zwrócić uwagę na ciekawy system podpowiedzi :) polecam sprawdzić samemu. Obsługa jak zwykle miła, uśmiechnięta i pomocna. polecam każdemu ! oby więcej takich pokoi

 • Escape room Podziemia Dzikiego Ognia

  Podziemia Dzikiego Ognia
  Game Of Locks
  Szczecin

  Opinia

  19.09.2018 | data wizyty: 18.09.2018

  Byliśmy i ... nie jesteśmy zadowoleni z pobytu. na początku powiedziane - nie dotykać nic zakrytego czarnym płótnem - okazało się , że tam była jedna zagadka... zasadą jest, że jednego przedmiotu/klucza używa się tylko raz - tu tego nie było... ustalenie właściwego koloru przy zaciemnionym świetle? raczej mało możliwe. bez włączenie komórki - nie realne... pytamy o powiedź - mówi nam co mamy zrobić a to już dawno zrobione. Pytam czy możemy w takim razie zweryfikować poprawność - nie możemy bo nie ma go w pokoju . serio? chyba wszystko powinien wiedzieć. więc 90% pokoju zrobiliśmy w 30 minut żeby potem .... się 30 minut z jedną zagadką i brakiem odpowiedniej podpowiedzi. prócz tego część zagadek dało się rozwiązać bez ich robienia - dość dziwny sposób prowadzenia pokoju. ja tam osobiście nie jestem zadowolony z tego pokoju, może innym się spodoba.

 • Escape room Statek Piratów

  Statek Piratów
  Combinator Kraków
  Kraków

  Opinia

  09.08.2018 | data wizyty: 03.08.2018

  Pokój Statek Piratów to pierwszy i pewnie nie ostatni odwiedzony pokój w Krakowie. Nadzieje były duże ale niestety trochę się rozczarowaliśmy. Na wstępie nie działający element prawie uniemożliwił nam wyjście z pokoju, dodatkowo zużycie części elementów trochę utrudniało pójście dalej. Część zagadek średnio logiczna. Poza tym obsługa bardzo miła i profesjonalna.

 • Escape room Komnata Tajemic

  Komnata Tajemic
  Escape Me
  Szczecin

  Opinia

  12.06.2018 | data wizyty: 05.06.2018

  Pokój jak najbardziej zachowany w magicznym klimacie z dużą ilością smaczków i ciekawych, nigdzie wcześniej nie spotykanych zagadek. Ciekawy system podpowiedzi pozwala płynnie pomóc przejść przez grę. Jedyny minus to brak wyraźnego dźwięku przy otwieraniu skrzynek czy zapadek po ukończeniu zagadki - czasami robiliśmy coś po kilka razy bo nie wiedzieliśmy czy coś się otworzyło, czy nie. Poza tym jednym minusem wszystko na najwyższym poziomie
  polecam

  Odpowiedź Escape Me

  Dziękujemy Panie Jakubie za opinię :)

  Po wyjściu z pokoju dał Pan już znać co mogli byśmy poprawić i już to zmieniliśmy.

  Każda zagadka kończy się czymś i wiadomo co do czego :)

  Jeśli będziecie mieli chwilę zapraszamy zobaczyć co wymodziliśmy bo jak zwykle update polepszył pokój do granic :D.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 5 6 7
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM