Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
zaneta.stepien95
 • Escape room Cela

  Cela
  Trapped
  Wrocław

  Super!

  09.05.2019 | data wizyty: 08.05.2019

  Jako grupa mająca ponad 40 pokoi na koncie, idąc do pokoju dla początkujących, niegórującego w rankingu, czytając opinie, nie spodziewaliśmy się żadnego efektu wow....a jednak! Cela jest świetną pozycją na escape-owym rynku! Polecam każdemu! Zarówno dla grup zaawansowanych, jak i dla tych początkujących. Może nie jest to pokój na pierwszy raz, ale grupy o małym stażu powinny sobie tutaj poradzić. Zagadki są logiczne, intuicyjne, przemyślane! W jednych potrzeba współpracy, w innych spostrzegawczości, sprytu oraz przede wszystkim trzeba ruszyć głową! Kolejna kwestia-wystrój! Rewelacja! Przenosimy się do prawdziwej celi śmierci! Nic dodać, nic ująć! I na koniec obsługa , która spisała się na 5+!!!! Pomimo tak małego stażu Mistrz Gry spisał się świetnie! Polecam ten pokój każdemu!!

 • Escape room W cieniu piramid

  W cieniu piramid
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Super!

  18.03.2019 | data wizyty: 16.03.2019

  Świenite przygotowany pokój, wystrój rewelacja, obsługa na 5+! W pełni zasłużone miejsce w rankingu! Zagadki wpasowane w temat, logiczne, ale i wymagające! Polecam każdemu!

 • Escape room Superheroom

  Superheroom
  Mr Lock Escape Room
  Bydgoszcz

  Super!

  17.03.2019 | data wizyty: 16.03.2019

  Wow wow i jeszcze raz wow!
  To nie jest tylko gra, to w pełni zaplanowane i świetnie poprowadzone przedstawienie! Można poczuć się jak prawdziwy superbohater, jak Ojciec Mateusz w Sandomierzu, a nawet jak Dawid Hasselhoff w słonecznym patrolu! Zagadki logiczne, spójne, wymagające! Wystrój dopracowany w każdym calu! Obsługa na 5 z plusem!! Warto było przejechać ponad 500km zeby to zobaczyć! W pełni zasłużone 1 miejsce! Polecamy każdemu!!!

 • Escape room Syreni Śpiew

  Syreni Śpiew
  Fox O'clock
  Wrocław

  WOW!

  07.03.2019 | data wizyty: 05.03.2019

  Jest to jeden z tych pokoi, gdzie żałuję się, że się już w nim było i nie można tego powtórzyć! Po poprzednich wizytach w Fox O'clock wiedzieliśmy, że poprzeczka zawieszona jest bardzo wysoko i tym razem również się nie zawiedliśmy! Pokój dopracowany w każdym calu, fani Harrego Pottera znajdą w nim smaczki i nawiązania do kilku książek serii! Zagadki logiczne i wymagające myślenia, rozwiązania innowacyjne! Perełka na mapie Wrocławia i zdecydowana czołówka! Polecamy każdemu!

 • Escape room Krypta

  Krypta
  Brain Code - Secret Room
  Wrocław

  Super

  29.12.2018 | data wizyty: 27.12.2018

  Super! Najlepszy pokój wg nas z całej trylogii! Świetne zagadki, logiczne, wymagające myślenia, wystrój- jak w każdym pokoju tej firmy- coś niewyobrażalnego! Uważam, że każdy twórca er powinien brać przykład! Kawał dobrej roboty! Gratulacje!

 • Escape room Wstęp wzbroniony

  Wstęp wzbroniony
  Time Of Mysteries
  Wrocław

  Przyjemny

  23.10.2018 | data wizyty: 19.10.2018

  Pokój bardzo klimatyczny! Zagadki logiczne, wpisujące się w tematykę pokoju. Polecamy każdemu :)

 • Escape room Hostel na Paharganju

  Hostel na Paharganju
  House of game
  Wrocław

  Łał!!!

  16.09.2018 | data wizyty: 16.09.2018

  Nie wiem nawet od czego zacząć! Po przekroczeniu progu pokoju, przenosimy sie autentycznie do Indii! Ciężko jest mi opisać słowami co tam się działo! Po wyjściu czuliśmy się jakbyśmy wrócili autentycznie z wycieczki! Jedynie czego żałujemy to, że nie można w er robic zdjęć bo pewnie nie jedna osoba by uwierzyła, że naprawdę byliśmy w Indiach! :D Zagdaki logiczne, spójne, klimatyczne, aż żal było je rozwiązywać, mając świadomość, że z każdą rozwiązaną zagadką jest się bliżej wyjścia! Pokój miażdży wiele czołowych pozycji rankingowych! Dopełnieniem wszystkiego jest cudowna obsługa! W większości er obsługa oczywiście jest na plus, ale tutaj Martyna z Arkiem tworzą taki klimat, że nawet przy pierwszym spotkaniu można poczuć się jak u starych, dobrych znajomych! Z niecierpliwoscią czekamy na kolejne propozycje! Wiele firm powinno uczyć się od hosue of game fachu :)!

 • Escape room Peron 9 i 3/4

  Peron 9 i 3/4
  Trap Jungle
  Wrocław

  Magia

  12.08.2018 | data wizyty: 07.08.2018

  Pokój klimatyczny, fabuła spójna i poprowadzona do końca gry, dużo nawiązań do filmu i książek. Jednak mimo, ze jest to nowy pokój to jego wykonanie pozostawia wiele do życzenia, niektóre elementy nie działają tak jak powinny, mocowanie większości na gorący klej tez nie było najlepszym pomysłem, ponieważ jego trwałość pozostawia wiele do życzenia. Jednym słowem, pokój zr względu na rekwizyty i zagadki ma duży potencjał , jednak jego wykonanie trochę psuje grę. Obsługa na jak najwyższym poziomie :)

 • Escape room Wioska Smerfów

  Wioska Smerfów
  HURRY UP
  Wrocław

  Wow!

  31.07.2018 | data wizyty: 25.07.2018

  Świetny pokój z jeszcze lepszymi zagadkami i klimatem! Po prostu wow! Fabuła, wystrój i klimat na najwyższym poziomie. Obsługa na medal. Czego chcieć więcej? Więcej pokoi!!! Z niecierpliwoscią czekamy na kolejne cuda! Polecamy !

 • Escape room W gąszczu tajemnic

  W gąszczu tajemnic
  Quest Cage Centrum
  Katowice

  Mało tajemniczości

  21.07.2018 | data wizyty: 20.07.2018

  W gąszczu tajemnic było jednak trochę za mało gąszczu jak i tajemnic . Niby jest zielono, niby cos tam szumi, buczy i huczy itp., ale w porównaniu do innych er,gdzie naprawdę ma sie wrażenie jakby ktos zamykając za nami drzwi przeniósł nas do innego świata, nie wypada on dobrze, tym bardziej ze jest to stosunkowo młody pokój. Brak jest spójnego fabularnie przejścia pomiędzy pomieszczeniami, co nie do końca pozwala wczuć sie w klimat. Co do zagadek, jedna z nich byla dla nas nowością, z reszta niestety spotkaliśmy się w niejednym er. Czy polecamy? Hmm...przy okazji można „wpaść”, my nakręceni przez dosyć wysoką pozycje w rankingu przejechaliśmy 200km. Wniosek jaki mamy z tej „wycieczki” to taki, żeby nie pozycja w rankingu nie zawsze jest adekwatna do pokoju :)

Zobacz więcej opinii: 1 2
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM