Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
zaneta.stepien95
 • Escape room Krypta

  Krypta
  Brain Code - Secret Room
  Wrocław

  Super

  29.12.2018 | data wizyty: 27.12.2018

  Super! Najlepszy pokój wg nas z całej trylogii! Świetne zagadki, logiczne, wymagające myślenia, wystrój- jak w każdym pokoju tej firmy- coś niewyobrażalnego! Uważam, że każdy twórca er powinien brać przykład! Kawał dobrej roboty! Gratulacje!

 • Escape room Wstęp wzbroniony

  Wstęp wzbroniony
  Time Of Mysteries
  Wrocław

  Przyjemny

  23.10.2018 | data wizyty: 19.10.2018

  Pokój bardzo klimatyczny! Zagadki logiczne, wpisujące się w tematykę pokoju. Polecamy każdemu :)

 • Escape room Hostel na Paharganju

  Hostel na Paharganju
  House of game
  Wrocław

  Łał!!!

  16.09.2018 | data wizyty: 16.09.2018

  Nie wiem nawet od czego zacząć! Po przekroczeniu progu pokoju, przenosimy sie autentycznie do Indii! Ciężko jest mi opisać słowami co tam się działo! Po wyjściu czuliśmy się jakbyśmy wrócili autentycznie z wycieczki! Jedynie czego żałujemy to, że nie można w er robic zdjęć bo pewnie nie jedna osoba by uwierzyła, że naprawdę byliśmy w Indiach! :D Zagdaki logiczne, spójne, klimatyczne, aż żal było je rozwiązywać, mając świadomość, że z każdą rozwiązaną zagadką jest się bliżej wyjścia! Pokój miażdży wiele czołowych pozycji rankingowych! Dopełnieniem wszystkiego jest cudowna obsługa! W większości er obsługa oczywiście jest na plus, ale tutaj Martyna z Arkiem tworzą taki klimat, że nawet przy pierwszym spotkaniu można poczuć się jak u starych, dobrych znajomych! Z niecierpliwoscią czekamy na kolejne propozycje! Wiele firm powinno uczyć się od hosue of game fachu :)!

 • Escape room Peron 9 i 3/4

  Peron 9 i 3/4
  Trap Jungle
  Wrocław

  Magia

  12.08.2018 | data wizyty: 07.08.2018

  Pokój klimatyczny, fabuła spójna i poprowadzona do końca gry, dużo nawiązań do filmu i książek. Jednak mimo, ze jest to nowy pokój to jego wykonanie pozostawia wiele do życzenia, niektóre elementy nie działają tak jak powinny, mocowanie większości na gorący klej tez nie było najlepszym pomysłem, ponieważ jego trwałość pozostawia wiele do życzenia. Jednym słowem, pokój zr względu na rekwizyty i zagadki ma duży potencjał , jednak jego wykonanie trochę psuje grę. Obsługa na jak najwyższym poziomie :)

 • Escape room Wioska Smerfów

  Wioska Smerfów
  HURRY UP
  Wrocław

  Wow!

  31.07.2018 | data wizyty: 25.07.2018

  Świetny pokój z jeszcze lepszymi zagadkami i klimatem! Po prostu wow! Fabuła, wystrój i klimat na najwyższym poziomie. Obsługa na medal. Czego chcieć więcej? Więcej pokoi!!! Z niecierpliwoscią czekamy na kolejne cuda! Polecamy !

 • Escape room W gąszczu tajemnic

  W gąszczu tajemnic
  Quest Cage Centrum
  Katowice

  Mało tajemniczości

  21.07.2018 | data wizyty: 20.07.2018

  W gąszczu tajemnic było jednak trochę za mało gąszczu jak i tajemnic . Niby jest zielono, niby cos tam szumi, buczy i huczy itp., ale w porównaniu do innych er,gdzie naprawdę ma sie wrażenie jakby ktos zamykając za nami drzwi przeniósł nas do innego świata, nie wypada on dobrze, tym bardziej ze jest to stosunkowo młody pokój. Brak jest spójnego fabularnie przejścia pomiędzy pomieszczeniami, co nie do końca pozwala wczuć sie w klimat. Co do zagadek, jedna z nich byla dla nas nowością, z reszta niestety spotkaliśmy się w niejednym er. Czy polecamy? Hmm...przy okazji można „wpaść”, my nakręceni przez dosyć wysoką pozycje w rankingu przejechaliśmy 200km. Wniosek jaki mamy z tej „wycieczki” to taki, żeby nie pozycja w rankingu nie zawsze jest adekwatna do pokoju :)

 • Escape room Duch kopalni

  Duch kopalni
  Time Of Mysteries
  Wrocław

  Nic dodać nic ująć!

  15.07.2018 | data wizyty: 14.07.2018

  Przekraczamy próg "pokoju" i z imprezowej okolicy Wrocławia przenosimy się do kopalni! Paradoksalnie na 5 piętrze czujemy się jakbyśmy znajdowali się pod ziemią! Zagadki spójne i logiczne, klimat na 100% i obsługa pierwsza klasa! Z czystym sumieniem polecamy!

 • Escape room Noc żywych trupów

  Noc żywych trupów
  Trap Jungle
  Wrocław

  Wow

  12.07.2018 | data wizyty: 11.07.2018

  Otwieramy oczy a naszym oczom ukazuje sie skromne na pozór mieszkanie, które jak sie pozniej okazuje kryje niejedna tajemnice! Klimat oddany rewelacyjnie, zagadki logiczne, dobrze przemyślane i utrzymane w klimacie pokoju! Wszystko na plus! Nie ma sie do czego przyczepić! Jest to zdecydowanie czołówka wrocławskich er. Pokój bije na głowę wiele górujących pozycji rankingowych! Z niecierpliwością czekamy na kolejne pokoje ! :)

  Odpowiedź Trap Jungle

  Dziękujemy za odwiedziny i gratulujemy dobrej rozgrywki! Pozdrawiamy :)

 • Escape room Fabryka Czekolady

  Fabryka Czekolady
  LOFTescape
  Chorzów

  Słodko

  03.06.2018 | data wizyty: 02.06.2018

  Miły i słodki pokój, polecany raczej dla grup początkujących ;) klimat jak najbardziej na plus, fabuła rownież sie klei, obsługa rownież, rewelacyjne nawiązania do filmu ;)

 • Escape room Piramida

  Piramida
  Maze in Mind
  Rybnik

  Piramida

  02.06.2018 | data wizyty: 02.06.2018

  Pokój przeznaczony raczej dla początkujących grup, a dla bardziej doświadczonych poelcamy jako rozgrzewka przed chatką :)

Zobacz więcej opinii: 1 2
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM