Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Ewa A. 7
 • Escape room NAUTILUS: Podmorska Przygoda

  NAUTILUS: Podmorska Przygoda
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Wiarygodna opinia

  ...---...

  06.02.2019 | data wizyty: 02.02.2019

  Pokoje, w których do wyjścia konieczna jest ścisła współpraca wszystkich członków ekipy należą do moich ulubionych. W Nautilusie można sporo rzeczy zrobić indywidualnie, ale bez wspólnego działania za daleko się nie zajdzie. W końcu w kupie siła. W świetnie urządzonej łodzi podwodnej czas płynie szybko i wesoło, pomimo sytuacji zdecydowanie awaryjnej. Trzeba się sporo napracować i nagłówkować, żeby osiągnąć cel. Zagadki są bardzo zróżnicowane, każdy znajdzie coś co lubi i moim zdaniem nie są bardzo skomplikowane. Choć są na tyle wymagające, że ich rozwiązanie sprawia odpowiednią frajdę. Daliśmy się ponieść przygodzie, przyjemnie zaskoczyć rozwiązaniem i Nautilusowi z radością dajemy dziesiątkę.

 • Escape room W cieniu piramid

  W cieniu piramid
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Wiarygodna opinia

  To miał być tylko zwiad

  06.02.2019 | data wizyty: 02.02.2019

  Skuszeni rankingiem udaliśmy się do Bydgoszczy zobaczyć najlepsze Escape Roomy w Polsce. Z trzech, w których byliśmy w tym jednym zabrakło efektu wow. Nie umniejsza to w żaden sposób świetnej zabawy, którą "W cieniu piramid" zapewnia zarówno początkującym, jak i wytrawnym graczom. Rozgrywka toczy się w świetnie dopracowanej scenografii, historia jest spójna i wciągająca, zagadki bywają przewrotne i bardzo fajne i z czystym sumieniem polecam ten pokój każdemu, kto chciałby spróbować, albo zobaczyć, jak wygląda bardzo dobry Escape Room. Jednak w Wyjściu Awaryjnym bardziej spodobał sie nam inny pokój, w którym było to coś, co sprawia, że chce się więcej. Malutkim zgrzytem był też fakt, że w poczekalni panował spory chaos, wynikający zapewne z godzin szczytu w sobotnie popołudnie. W tym samym czasie Mistrzowie Gry wprowadzali kilka grup, więc było dość tłoczno i głośno. Nasz Mistrz Gry był przemiły zarówno w tym pokoju, jak i w kolejnym, który odwiedziliśmy kilka godzin później.

 • Escape room Superheroom

  Superheroom
  Mr Lock Escape Room
  Bydgoszcz

  Wiarygodna opinia

  Biegnijmy ratować świat

  06.02.2019 | data wizyty: 01.02.2019

  Już poczekalnia u Mr'a Locka robi wrażenie. Na szalenie wygodnych fotelach i kanapie, poczęstowani pyszną kawą z ekspresu, ucięliśmy sobie przemiłą pogawędkę z twórcą pokoju. I pewnie moglibyśmy tak gadać dość długo, gdyby nie to, ze świat czekał na ratunek. Rzuciliśmy się więc biegiem do walki ze złem. Wjazd na 75 piętro walącego się wieżowca i walka o ocalenie świata w przestrzeni, w której błędnik zaczyna oszukiwać mózg oraz wszystkie inne smaczki w wystroju i dopracowaniu pokoju oszałamiają od początku do końca. Zagadki są zarówno wyrafinowane, jak i całkiem proste, mieszając się ze sobą nie pozwalają spaść motywacji i popychając świetna zabawę skutecznie do przodu. Ponad godzina świetnej, dopracowanej rozrywki w dyskretnym towarzystwie przemiłego prowadzącego Mr'a Locka stawia Superheroom w ścisłej czołówce Escape Roomów, które naszą skromną grupą odwiedziliśmy. Czekamy na kolejne produkcje z niecierpliwością.

 • Escape room Klątwa Skarbu Majów

  Klątwa Skarbu Majów
  Exit19.pl
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Nie ma nudy, jest przygoda

  07.01.2019 | data wizyty: 29.12.2018

  Do pokojów pod znakiem exit19 można iść w ciemno z pewnością, że się nie zawiedziecie. Nawet niezbyt trudna, przygodowa "Klątwa Skarbu Majów" urzeka historią, wystrojem i logiką zagadek. Pokój jest nieduży i na początku wydaje się, że łatwo odkrywa swoje sekrety, ale to tylko pierwsze wrażenie. Po kilku chwilach zabawy okazuje się, że to co wydawało się szybkim biegiem do celu, jest zaledwie rozgrzewką przed maratonem. Zagadki są różnorodne, żadna się nie powtarza i jest sporo zabawy z rozgryzieniem kilku z nich. Polecam ten pokój z czystym sumieniem.

 • Escape room Obłęd

  Obłęd
  Exit19.pl
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Jeden musi ....

  07.01.2019 | data wizyty: 31.12.2018

  Mistrzostwo na każdej płaszczyźnie! Spójna i rozbudowana historia, która dzieje się w absolutnie realnym otoczeniu opuszczonego domu wariatów od początku do końca trzymała nas w napięciu. Wejść było łatwo, zdecydowanie trudniej wyjść i pomimo sporego limitu czasu trzeba się było sprężać. To kolejny po "Tożsamości" pokój od exit19, w którym konieczna jest współpraca, żeby osiągnąć zamierzone cele. Zagadki były zróżnicowane i bardzo ciekawe i konsekwentnie rozwiązywane prowadziły nas do wielkiej ucieczki z tego nawiedzanego przez duchy miejsca. Dodatkowego dreszczyku emocji dostarczył nam aktor, który skutecznie podnosił nam adrenalinę. Wystrój pokoju, historia, w której uczestniczymy, rozbudowane miejsce akcji, sprytne i ciekawe zagadki - to wszystko sprawiło, że oceniam ten pokój jako najlepszy, w którym byłam do tej pory.

 • Escape room Chata Wiedźmy

  Chata Wiedźmy
  Escape Room Majdańska 18 Warszawa
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  11 punktów za klimat

  25.07.2018 | data wizyty: 22.07.2018

  Z ogromną radością buszowałabym po chatce wiedźmy kilka godzin, ale czas niestety gonił.
  Wystrój jest dopracowany do perfekcji i to głównie dzięki niemu wkręciłam się w atmosferę tak, że zaczęłam mieć opory przed zaglądaniem w nowe miejsca.
  Zagadki nie są zbyt skomplikowane, ale wiedźma zdecydowanie cierpi na obsesyjne zbieractwo i wyłuskanie tego, co faktycznie będzie potrzebne, wymaga nie lada uwagi. Przeszkody wymagają różnych umiejętności więc każdy w ekipie znajdzie coś dla siebie, w czteroosobowej grupie mieliśmy co robić i świetnie się przy tym bawiliśmy. Na koniec duży plus dla obsługi. Już na wstępie zostaliśmy ocenieni, jako grupa niedołężnych starców (siwy włos na skroniach, solidne okulary na nosach) i dostaliśmy nikłe, ale jednak dodatkowe światełko nadziei :) Chociaż, jak teraz piszę nikłe, to doznaję olśnienia, że ono miało regulację, tylko już od wejścia tak się wkręciliśmy w przygodę, że wypadło nam ze starych, sklerotycznych głów, żeby je podkręcić :) Ukłon za takie podejście do klientów.

 • Escape room Tajemnice Leonarda

  Tajemnice Leonarda
  Escapers
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Bądź jak genialny Leonardo

  25.07.2018 | data wizyty: 21.07.2018

  Mistrz Leonardo miał głowę do zagadek, szyfrów i interesujących mechanizmów, a nam przeciętnie inteligentnym szaraczkom przyszło się zmierzyć z jego geniuszem. Pokój jest niewielki i w pierwszej chwili wydaje się, że szybko odkrywa swoje tajemnice. Chwilę później okazuje się, że proste staje się trudne, a oczywiste zasnuwa się mgłą tajemniczości. Zagadki nie są skomplikowane, za to świetnie trzymają się ram epoki, do której trafiliśmy, co doskonale podkręca atmosferę świetnie dopracowanego pokoju. Strzałem w 10-kę jest wejście i wyjście z pokoju, nastraja do przygody i sprawia, że staje się ona bardziej realna.

 • Escape room Cyrk dziwadeł

  Cyrk dziwadeł
  Escapers
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Horror?

  25.07.2018 | data wizyty: 21.07.2018

  Jestem zachwycona pokojami ekipy Escapers. Każdy z nich dostarcza innych emocji. Cyrk Dziwadeł jest jednym z najtrudniejszych pokoi, z których uciekaliśmy i jak na razie jedynym, w którym przekroczyliśmy czas :( Co prawda tylko o 30 sekund, ale jednak. Na naszą niekorzyść zadziałała niestety nasza średnia wieku - wzrok już nie ten, słuch też nie... Nie zmienia to faktu, że pokój zachwycił nas swoją atmosferą, wystrojem i intrygą, w którą wdepnęliśmy. Jedyny mały zgrzyt, to fakt, że nie było aż tak strasznie, jak się spodziewaliśmy po horrorze. Zagadki są różnorodne, więc każdy ma w tym pokoju swój moment chwały, są też wystarczająco skomplikowane, żeby wykazać się kreatywnością godną Edisona. Polecam gorąco każdemu, kto lubi dreszczyk emocji, zwłaszcza gdy otwierają się przed nim drzwi i...

 • Escape room Lew, czarownica i stara szafa

  Lew, czarownica i stara szafa
  Łamacz Escape Rooms
  Złoty Stok

  Świetny dla początkujących.

  23.04.2018 | data wizyty: 15.07.2017

  Trzeci w kolejności, w ogóle i w Złotym Stoku, pokój.
  Choć powinien być pierwszy dla zielonej ekipy :) Po dwóch pozostałych pokojach w tym poczuliśmy się niemal, jak starzy wyjadacze - zagadki prostsze, ale jest ich sporo, więc nie można się nudzić.
  Klimat Narnii mi się nie udzielił między innymi dlatego, że po pokoju widać zużycie, W tym pokoju bardzo mi brakowało wprowadzenia, nie jestem fanką Aslana i nie do końca wiedziałam do jakich wątków nawiązuje nasze zadanie. Jestem zachwycona obsługą, w przypadku naszej ekipy nie było żadnych zgrzytów we wszystkich trzech pokojach.

 • Escape room Tajemnica Sztolni Czarnej

  Tajemnica Sztolni Czarnej
  Łamacz Escape Rooms
  Złoty Stok

  Najpierw zwiedzanie, potem ucieczka.

  23.04.2018 | data wizyty: 03.05.2017

  Po zwiedzaniu Czarnej Sztolni w Kopalni Złota, ten ER jest naturalną kontynuacją przygody w Złotym Stoku :)
  Dla początkujących, tak jak nasza ekipa, pokój jest dość trudny, ale da się go pokonać w godzinę, nie korzystając ze zbyt wielu podpowiedzi.
  Klimat kopalni, mrok i napięcie świetnie oddane.
  Zagadki bardzo różnorodne i na początku do niczego nie przystające, dopiero w trakcie gry zaczynają się ze sobą łączyć. Polecam

Zobacz więcej opinii: 1 2
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM