Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Patyczki
 • Escape room Nekromanta

  Nekromanta
  House Of Crime
  Wrocław

  Czaszka czaszkę pogania ;)

  30.10.2018 | data wizyty: 29.10.2018

  No Wrocław to Wrocław :) tu nie ma słabych pokoi. A ten ER to top of the top :) Tu wszystko powala, gra się świetnie, emocje sięgają zenitu w pewnym momencie :D Nawet nie mam wyobrażenia jak takie pokoje się tworzy, bo ilość zagadek, wykonanie i pomysłowość autorów rozwala. Zazdrościmy takich miejsc i pozdrawiamy z Łodzi :)

 • Escape room Czarny motylek

  Czarny motylek
  Fox O'clock
  Wrocław

  No w końcu się udało wbić :)

  30.10.2018 | data wizyty: 30.10.2018

  Za każdym razem, od kilku lat, podczas wycieczki do Wrocławia, próbowaliśmy zarezerwować Motylka i niestety nigdy nie było wolnych terminów. Dzisiaj się udało :) no i zdziwienia nie ma, że tak ciężko o wolny termin w tym ER.
  Jest po prostu rewelacyjny! Skąd ekipa z Fox O'clock bierze pomysły to tylko oni wiedzą, ale jest super :) Nie ma co rozpisywać się o fabule i klimacie, bo to po prostu powala. Było tak fajnie, że dostaliśmy mega flow i wyszliśmy po 46 minutach bez podpowiedzi. To świadczy tylko o tym, że pokój wkręca i jest taki jak lubimy najbardziej:) Czyli przemyślany, na maksa logiczny i po prostu fajny :) Pan Wprowadzający jak zawsze ekstra! Róbcie tych pokoi jak najwięcej:)

 • Escape room Cartel

  Cartel
  LCJescape
  Łódź

  Super, i to na naszym lotnisku ;)

  11.10.2018 | data wizyty: 11.10.2018

  Jedna wielka rewelacja. Ogromny teren przy lotnisku (po muzeum) i hangar robią niesamowity klimat. To miejsce ma duży potencjał na bycie nr 1 w Łodzi :) Zagadki po drodze bardzo logiczne i przemyślane. Byliśmy wieczorem, więc dodatkowy dreszczyk emocji i strachu już na starcie. Hangar i laboratorium mistrzostwo świata. Polegliśmy przy [spojler], ktoś z nas za dużo majstrował przy kabelkach i 30 min przed końcem zabawa się skończyła, a byliśmy naprawdę blisko wyjścia. Ale i tak było super :) Pani prowadząca rewelacyjna. Podsumowując: WARTO :)
  Dziwi tylko taka mała ilość komentarzy na temat tego miejsca na portalu lockme, przez to przyznam szczerze długo zastanawialiśmy się czy warto tam pójść. I pewnie przez to Cartel nie jest nr 1 w naszym mieście ;) Na szczęście spojrzeliśmy na profil firmy na FB, tam jest mnóstwo pozytywnych opinii :) Zasłużonych :)

 • Escape room Doktor Dżumy (STEAMPUNK)

  Doktor Dżumy (STEAMPUNK)
  "Funny Will" Kraków
  Kraków

  Perfekcyjny :)

  30.09.2018 | data wizyty: 29.09.2018

  Pokój super! Wykonanie kosmos :) Zagadki na początku wydają się nie do ogarnięcia, ale po paru minutach zagubienia udało się ruszyć z tematem. Super spędzony czas w Krakowie :) Naprawdę warto, bo zagadki bardzo logiczne, strasznie fajnie wszystko przemyślane i ten klimat :) Obsługa pokoju na medal!

 • Escape room Obłęd

  Obłęd
  Exit19.pl
  Wrocław

  10/10 to za mało :)

  23.09.2018 | data wizyty: 23.09.2018

  Ten pokój powinien być obok Scooby Doo na 1 miejscu we Wrocławiu, w sumie powinien być na 1 miejscu w Polsce. Coś niesamowitego :) Klimat, wystrój, muzyka, zagadki i fabuła to kosmos. Ilość lokacji, ich wykonanie to w ogóle jakaś INNA JAKOŚĆ w porównaniu z innymi pokojami, które do tej pory odwiedziliśmy w Polsce. Po wyjściu poczuliśmy jakąś pustkę, jak po ostatniej części Matrixa czy Władcy pierścieni ;) Przez całą drogę do Łodzi przeżywaliśmy ten pokój minuta po minucie. Kurcze, dziękujemy! Wrocław rozwala jednak system :) Byliśmy w dwójkę, wyszliśmy bez podpowiedzi po 68 minutach :) Flow na maksa :)

 • Escape room Dooby Doo

  Dooby Doo
  Fox O'clock
  Wrocław

  Wow :)

  22.09.2018 | data wizyty: 22.09.2018

  Szczęka opada:) ilość zagadek rozwala. Nie sa jakieś bardzo trudne ale wszystkie przemyślane i dopracowane na tip top. Tak. To numer 1 we Wrocławiu :) tak rozbudowanego pokoju nie spotkaliśmy wcześniej. Brawo! No i ten klimat scooby doo :) rewelacja 😁

 • Escape room Asasino

  Asasino
  Master of Escape
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  to powinien być nr 1 w stolicy :)

  15.09.2018 | data wizyty: 15.09.2018

  Jedna wielka rewelacja, poziom - szok, mało takich pokoi w Polsce. Chyba jeden z najfajniejszych w jakich byliśmy i na pewno najlepszy jak do tej pory w Warszawie. Wzięliśmy poziom b. trudny, w dwie osoby udało się 5 minut przed czasem, bo zagadki takie jak lubimy, przemyślane w 100%, wszystko tu się trzyma kupy. Pokój wykonany perfekcyjnie, jak i cała otoczka, poczekalnia i nawet wc wpasowane w klimat :D Super Pani wprowadzająca, przesympatyczna i wciągnięta w temat :) To miejsce za chwilę będzie NUMBER ONE :) Mamy taką nadzieję i czekamy na kolejny pokój.

 • Escape room Quadrum

  Quadrum
  Portal Escape Games
  Łódź

  Wiarygodna opinia

  Ech :)

  02.09.2018 | data wizyty: 02.09.2018

  Portal Zagadek jak zawsze trudny :) Pokój super, zagadki super logiczne no i trudne, ale jak potem się analizuje to logika i matematyka rządzi. Nam się nie udało wyjść jak zawsze ;) w sumie tylko Kwarantannę ogarnęliśmy, ale było o czym rozmawiać w drodze z ;) .
  Super ekipa, warto :)

 • Escape room Zaginiony dziennikarz śledczy

  Zaginiony dziennikarz śledczy
  Lost Rooms
  Warszawa

  Suuuper :)

  01.09.2018 | data wizyty: 31.08.2018

  Jedna wielka rewelacja :) Samo wejście do pokoju robi wszystko. Do tej pory nie spotkaliśmy się z takim rozpoczęciem. Zagadki świetne, logiczne i ten klimat :) I bilet z LOTu :) i te klapki i w ogóle. Super! Fajnie spędzony czas :) Tylko Widzew na 2 miejscu ;) ech ;)

 • Escape room Mistrz Zen

  Mistrz Zen
  FunEscape
  Warszawa

  dramat :(

  19.08.2018 | data wizyty: 04.08.2018

  Nigdy nie piszę negatywnych opinii o odwiedzonych pokojach, bo wiadomo, że każdy inaczej podchodzi do tematu i każdy lubi co innego, ale tutaj chyba muszę, bo cena 170 zł za godzinę męki - to lekka przesada. Od tego czasu byliśmy w paru innych pokojach w innych miastach i jakoś było zupełnie inaczej. Po prostu fajnie :)
  Odwiedziliśmy to miejsce dwa tygodnie temu, temperatura powietrza na zewnątrz ponad 30 st a w środku dwa razy tyle, po 5 minutach chcieliśmy wyjść bo nie dało rady myśleć :( żadnego wiatraka i zero klimatyzacji. I może trzeba było tak zrobić. Niestety nie zrobiliśmy.
  Ponadto, tak szczerze, to nie wiem jak można napisać, że jest to doskonale odwzorowany klimat kraju kwitnącej wiśni :) Misie panda, parę kartek z alfabetem japońskim i japonki to nie jest Japonia. Byliśmy.
  Dziękujemy Pani z obsługi za zaproponowanie wody po wyjściu, ale tak naprawdę chciało się po prostu stamtąd uciekać :( I chyba powinna być gdzieś informacja, że jest to pokój bez klimy.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 5 6 7
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM