Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
colin33
 • Escape room Kolekcjoner

  Kolekcjoner
  Time 4 Secrets
  Poznań

  Klimatyczna kolekcja

  29.05.2019 | data wizyty: 28.05.2019

  Ktoś może powiedzieć, że pokój ma już za sobą dni swietności, że są lepsze i ciekawsze. Moim zdaniem nic bardziej mylnego. Warto odwiedzić Kolekcjonera ze względu na klimat - ponurą, ciężką i przesiąkniętą mrokiem atmosferę. Na uznanie zasługuje wystrój oraz rewelacyjny system podpowiedzi (wielkie brawa!).

  Zagadki są różnorodne, nie jest liniowo. Nie jest może jakoś innowacyjnie pod tym względem ale biorąc pod uwagę kiedy ten pokój odnosił największe sukcesy to i tak należy je docenić. Gdybyśmy przyszli do niego z 2-3 lata temu zapewne byłoby WOW.

  Reasumując zabawa była przednia. Dzięki za wczoraj i widzimy się w kolejnych pokojach! :)

 • Escape room Jaskinia Hazardu

  Jaskinia Hazardu
  Escape ARENA
  Poznań

  Wyjść cało z jaskini

  24.04.2019 | data wizyty: 23.04.2019

  Było warto, nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. Logika gry, mechanizmy, wnętrza i coś czego jeszcze nigdzie nie było zasługują na najwyższe uznanie. 45min minęło nam w zawrotnym tempie. Nie jest trudno a co za tym idzie rozwiązywanie kolejnych zagadek sprawia dużo frajdy. Zagadki są bardzo różnorodne, potrafią być też zaskakujące. Na plus jest również osoba sympatycznego Mistrza Gry - Sławka, który z prawdziwą pasją wprowadza w świat hazardu i dużych pieniędzy.

  Pozostaje mi podziękować raz jeszcze za wczoraj. Do zobaczenia w kolejnych pokojach!

 • Escape room Krwawy Baron

  Krwawy Baron
  Time 4 Secrets
  Poznań

  Nie taki krawy ten baron

  20.02.2019 | data wizyty: 19.02.2019

  Po prostu WOW! Ścisła czołówka branży ER na mapie Poznania. Tak starannie przygotowanych wnętrz, takiej dbałości o najmniejsze szczegóły nie widziałem dawno. Ciężko o to, by będąc w środku nie przystanąć na moment i nie zachwycać się kapitalnie przygotowanymi wnętrzami. Jest steampunkowo i bardzo klimatycznie. Nie sposób nie docenić ogromu pracy włożonej w przygotowanie pokoju.

  Co do zagadek jest nieliniowo, momentami troszkę trudno. Zagadki wymagają oprócz logicznego myślenia również spostrzegawczości i zdolności manualnych. Na duży plus trzeba zaliczyć brak kłódek oraz różnorodne i ciekawe mechanizmy. Pokój zaskakuje.

  Dzięki za świetną zabawę i do zobaczenia w kolejnych pokojach :)

 • Escape room Inkwizytor

  Inkwizytor
  EXODUS
  Poznań

  Godzina w lochach

  23.01.2019 | data wizyty: 22.01.2019

  Inkwizytor nie ma takiego poziomu jak Wampir czy Frankenstein jednak jest jak najbardziej poprawnym pokojem. Na duży plus trzeba uznać klimat w jakim jest utrzymany. Liczba zagadek sprawiła, że mieliśmy co robić przez troszkę ponad 50 minut. Pewnie gdybym odwiedził ten pokój wcześniej ocena byłaby wyższa. W sytuacji gdy ma się już kilka ER na końcie ciężko czasem w zagadkach znaleźć element zaskoczenia i tego mi tutaj zabrakło. Nie było tego WOOOW! natrafiając na kolejne zagadki, które trzeba przyznać są logiczne, przemyślane i urozmaicone. Szkoda tylko, że jeden z mechanizmów zrobił małego psikusa.

  Pokój jest oczywiście wart polecenia. Moim zdaniem dedykowany jest dla grup, które odwiedziły już jakiś ER jednak wciąż są na początku swojej pokojowej przygody.
  Plus za Pana z obsługi.

  Dzięki za wczoraj. Pozdrawiam!

 • Escape room Frankenstein

  Frankenstein
  EXODUS
  Poznań

  Szalony doktor

  28.11.2018 | data wizyty: 27.11.2018

  Muszę przyznać, że pokój mnie zaskoczył. Spodziewałem się dobrej zabawy ale nie sądziłem, że tak świetnie spędzę regulaminowe 60min.

  Punkt pierwszy - zagadki. Są urozmaicone, wymagają współpracy zespołu oraz oczywiście logicznego myślenia. Pojawiły się też rozwiązania, których wcześniej nie spotkałem mimo kilkunastu odwiedzonych escape roomów. Ich poziom nie jest mocno wygórowany a rozwiązywanie sprawia wiele frajdy. Początkujące grupy mogą napotkać na swego rodzaju trudność z ich rozwiązywaniem.

  Punkt drugi - klimat. Perfekcyjnie przygotowane wnętrza sprawiają, że można się poczuć jak w czasach szalonego doktora podpisującego się inicjałami V. F. Na uwagę zasługuje dbałość o najmniejsze szczegóły. Momentami jest mrocznie ale nie przytłaczająco.

  Punkt trzeci - obsługa. Udany początek debiutującego mistrza gry. Było sprawnie i sympatycznie.

  Podsumowując, pokój jest na najwyższym poziomie. Gorąco polecam! Warto osobiście rozwikłać zagadkę osób, które zaginęły u tajemniczego doktora.
  Dzięki za świetną zabawę.

 • Escape room Dom pogrzebowy

  Dom pogrzebowy
  Fun4Brain
  Poznań

  Dom śmierci

  07.11.2018 | data wizyty: 30.10.2018

  Pokój pod względem zagadek skonstruowany został bardzo przemyślanie. Jest różnorodność, nieliniowość, element zaskoczenia. Przydaje się spostrzegawczość i logiczne myślenie. Nie jest wyjątkowo trudno ale pokój raczej dla grup, które mają już jakieś ER na swoim koncie.

  Tak jak w przypadku Sekretu Dziadka na uwagę i uznanie zasługują wykorzystane mechanizmy. Część z nich była nam znana, inne stanowiły zaskoczenie. Czas mijał szybko a my bawiliśmy się zacnie. Dzięki za miło spędzony wieczór i do zobaczenia, mam nadzieję, w kolejnym pokoju :)

 • Escape room Szaleńczy sentyment

  Szaleńczy sentyment
  Whisper
  Poznań

  Tajemnica Stanisława

  20.09.2018 | data wizyty: 19.09.2018

  Pokój bardzo klimatyczny. Logiczne i bardzo dopracowane zagadki dają wiele frajdy podczas rozwiązywania. W ekipie 5 osób udało nam się wyjść w 40 min więc poziom trudności nie jest bardzo wygórowany, mimo tego każdy z nas mógł się wykazać. Dużą rolę obok logicznego myślenia odgrywa w tym pokoju spostrzegawczość gdyż zagadki nie są liniowe więc cały czas trzeba mieć się na baczności. Jest mroczno ale atmosfera nie paraliżuje - klasyczny thriller.

  Dzięki za miło spędzony wieczór i świetną zabawę.

 • Escape room Czarny motylek

  Czarny motylek
  Fox O'clock
  Wrocław

  Zabawa z dreszczykiem

  22.08.2018 | data wizyty: 17.08.2018

  Pokój urzeka swoim klimatem. Mimo, że jest mrocznie strach nie paraliżuje podczas rozwiązywania zagadek. Przyznać trzeba, że te są bardzo różnorodne i nieliniowe. Rozwiązuje się je z wielką przyjemnością. Byliśmy w 5 osób i każdy znalazł coś dla siebie (rozwiązując zadania w mniejszych grupkach bądź wspólnie).

  Wystrój pokoju bardzo fajnie łączy się z fabułą pokoju. Wchodząc do świata małej dziewczynki nie wszystko jest takie jak się wydaje na pierwszy rzut oka.

  Dzięki za świetną zabawę!

 • Escape room Wampir

  Wampir
  EXODUS
  Poznań

  Danie główne

  08.08.2018 | data wizyty: 07.08.2018

  Posiadłość panicza Aleksandra na uznanie zasługuje już od samego progu. Lokaj, który wprowadza nieszczęśników (o swoim żałosnym położeniu dowiadujemy się jednak później) już od pierwszych chwil buduje niezapomniany klimat. Zaproszono nas na kolację jednak to my mamy być daniem główny.

  Sam pokój jest bardzo mroczny, atmosfera ciężka a wręcz przytłaczająca. [spojler] skutecznie utrudnia skupianie się na zagadkach. Co do samych zagadek to są one bardzo przemyślane i urozmaicone. Zabawa nie polega na seryjnym otwieraniu kłódek co jest bardzo dużym plusem. Mechanizmy wykorzystane przez twórców pokoju zasługują na najwyższe uznanie. Nie da się ukryć, że jest dość trudno (poziom zagadek + nieustannie towarzyszący nastrój grozy). Szkoda, że nie udało się nam wyjść ale zabawa była przednia.

  Dzięki za miło spędzony wieczór i do zobaczenia w kolejnych pokojach :)

 • Escape room Tajemnice Templariuszy

  Tajemnice Templariuszy
  Twierdza Tajemnic
  Poznań

  Tajemnice odkryte!

  12.07.2018 | data wizyty: 11.07.2018

  Wchodząc to tego pokoju faktycznie można poczuć się jak w średniowiecznym zamku. Twórcy z dużą precyzją i starannością zadbali nawet o najmniejsze szczegóły wystroju wnętrza, za co wielkie słowa uznania. Jest surowo jak przystało na zamek ale przy tym bardzo klimatycznie. Nie ma zbędnych elementów niepotrzebnie zaprzątających uwagę graczy. Docenić należy również wszelkie mechanizmy w pokoju, które zostały stworzone ręcznie. Są one bardzo unikalne i zapadają w pamięć na długo a właśnie o to chodzi by pokój dawał świetną zabawę ale również wyróżniał się pośród szerokiej oferty dostępnych na rynku ER.
  Zagadki są liniowe, nie są zbyt trudne, przez co w 5 osób uporaliśmy się z nimi dość szybko.

  Dzięki za miło spędzone 40min i do zobaczenia w Poszukiwaczach zaginionej Arki!

Zobacz więcej opinii: 1 2
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM