Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Anna-Maria Ż.
 • Escape room Opuszczony hotel

  Opuszczony hotel
  Escapers
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Klasyk!

  22.09.2018 | data wizyty: 19.09.2018

  Jak to bywa u Escapersów - poziom wysoki! Kolejny pokój u nich odwiedziny i kolejni zadowoleni klienci :) Rozgrywka ciekawa, trzymająca w napięciu, dynamiczna. Rozwiązanie raczej klasyczne, choć nie brakuje niespodzianek. Klimat spójny i całość bardzo dobrze wykonana. Gęsia skórka towarzyszy od początku. W Warszawie pozycja obowiązkowa ze względu na długą historię. Polecamy!

 • Escape room Odeon

  Odeon
  Tkalnia Zagadek
  Radom

  Koniecznie!

  22.09.2018 | data wizyty: 22.07.2018

  Odwiedziliśmy Tkalnię przejeżdżając przez Radom przy okazji innej wycieczki i był to zdecydowanie świetny ruch. Bardzo miła, profesjonalna obsługa - ciekawostki i historie wprowadzające naprawdę nas wkręciły. A sam pokój - wyjątkowy! Warto sprawdzić, czym się odróżnia. Klimat i wykonanie na wysokim poziomie, a sama rozgrywka mocno trzyma w napięciu. Eskejpowe must see!

 • Escape room Postapo

  Postapo
  Forest Escape
  Łódź

  Ale było ale było!

  04.09.2018 | data wizyty: 03.09.2018

  Po przejściu Prologu zachwyceni postanowiliśmy zwiedzić wszystkie misje Forest Escape - nie zawiedliśmy się! To, co czytacie we wszystkich entuzjastycznych komentarzach jest w stu procentach prawdziwe: klimat, wykonanie i dramaturgia rozgrywki na najwyższym poziomie. Zarówno część w lesie, jak i w budynku świetnie trzymają w napięciu, a mistrzowsko zbudowana atmosfera nie pozwala się zdekoncentrować ani na moment. Polecamy wszystkim głodnym przygód!

 • Escape room Pegazus

  Pegazus
  Dom Zagadek
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Zabawa na całego!

  31.08.2018 | data wizyty: 30.09.2017

  Serdecznie polecam zarówno dużym, jak i małym dzieciom. Odwiedziłam pokój z 5-cioletnim synem i bawiliśmy się świetnie. Mimo tego, że dziecko trochę rozpraszało, to rownież udało mu się pomóc dzięki spostrzegawczości. Kilka podpowiedzi i w ostatniej chwili udało się wyjść. Naprawdę super zabawa! W gronie znajomych dorosłych byłoby nie mniej fajnie. Świetny klimat, sensowny scenariusz, rekwizyty i dekoracje na medal.

 • Escape room Hanibal

  Hanibal
  Praski Pokój Zagadek
  Warszawa

  Niby łatwo, ale..

  02.08.2018 | data wizyty: 25.07.2018

  Możliwość zabawy w tym pokoju otrzymałyśmy w gratisie, więc przyszłyśmy tu bez specjalnego nastawienia. Rzuciłam tylko okiem na opinie i lekko zniechęciły mnie informacje, że pokój jest dla początkujących, gdyż nasza ekipa to wytrawne eskejperki. I faktycznie - było dość łatwo, zagadki pokonywałyśmy jak burza, aż tu nagle na jednej nas zatkało. Na szczęście ostatecznie i tę podchwytliwą rozwiązałyśmy. Pokój ciekawy, wykonanie rekwizytów i scenografii na poziomie. Polecamy nie tylko początkującym!

 • Escape room Pandemia

  Pandemia
  World Escape
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Nie tylko dla mózgowców

  20.07.2018 | data wizyty: 18.07.2018

  Bardzo fajny, ekscytujący, żeby nie powiedzieć stresujący pokój. Wyszliśmy kilka minut przed czasem, ale momentami już traciliśmy nadzieję, gdyż za wszelką cenę staraliśmy się nie brać podpowiedzi i ostatecznie skorzystaliśmy raz w ostatnim momencie przy końcowej zagadce. Pokój trudny, bardzo spójny, zagadki logiczne, mocno osadzone w klimacie naukowym (oczywiście żadna specjalistyczna wiedza nie jest potrzebna!). Niezwykle precyzyjnie budowany klimat, narastający stres, że się nie zdąży podkręcany różnymi efektami podbija adrenalinę. Zdecydowanie do polecenia dla bardziej zaawansowanych ambitnych ekip. Świetnie wykonane rekwizyty, dekoracje i całość doskonale oddają klimat tej właśnie przygody. Co tu dużo mówić - polecamy!

 • Escape room 5 Morderstw

  5 Morderstw
  Questrooms
  Gdańsk

  Spoko

  08.07.2018 | data wizyty: 08.07.2018

  To był nasz pierwszy pokój na 2 osoby i w sumie jesteśmy zadowoleni. Pokój raczej nietrudny, liniowy, logiczny. Klimat fajnie zbudowany, zagadki ciekawe, ale na koniec mieliśmy wrażenie, że jakoś trochę za szybko poszło. Wykonanie i atmosfera fajne, spójne i sensowne. Ostatecznie nam się podobało, polecamy dla par, bo w końcu niewiele jest takich pokojów. Jednak zabrakło „magicznego składnika”, czyli TEGO CZEGOŚ, co sprawia, że przygodę przeżywamy jeszcze długo po wyjściu.

 • Escape room Testament

  Testament
  Dom Kluczy
  Warszawa

  Zajebiste kłódki! W ogóle CZAD

  22.06.2018 | data wizyty: 21.06.2018

  Jesteśmy nieustannie pod wrażeniem! Pokój zdawałoby się bardzo klasyczny - jedno pomieszczenie, po prostu pokój. Jednak zaprojektowany z taką precyzją dokładnością i konsekwencją oraz dobrze rozegranym napięciem, że zasługuje na miejsce w TOP-ie. A kłódki wmurowują w ziemię - niesamowite! Nigdzie indziej takich wypasionych opcji nie spotkacie. Do tego super obsługa i w ogóle wszystko extra. Polecam w ciemno!

 • Escape room Polski Skarbiec

  Polski Skarbiec
  FunEscape
  Warszawa

  Warto sprawdzić

  19.06.2018 | data wizyty: 13.06.2018

  Wybierając ten pokój wylądujecie w samym centrum kryminalnej zagadki - należy odzyskać skradzione diamenty. Scenografia pokoju jest wzorowana na współczesnych pomieszczeniach i wszystko wyglada bardzo realistycznie. Rekwizyty dobrze przygotowane, a całości klimatu dopełnia muzyka z Różowej Pantery, za co daję wielkie serduszko. Sforsowaliśmy zagadki bez większego trudu, dość łatwo poddały się nam niejeden kod wejściowy, klucz do sejfu czy pancerne wrota. Scenariusz mimo to nie pozwalał nawet na moment nudy, akcja w ciekawy sposób przyspieszała i nabierała nieoczekiwanych zwrotów. Każdy, w kim drzemie detektywistyczny duch, powinien odwiedzić ten pokój!

 • Escape room NAUTILUS: Podmorska Przygoda

  NAUTILUS: Podmorska Przygoda
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Cała naprzód!

  06.06.2018 | data wizyty: 06.06.2018

  Jak w przypadku wszystkich pokoi Wyjścia Awaryjnego wykonanie 11/10! Scenografia i rekwizyty to absolutny MAJSTERSZTYK 🏆. Całość buduje fantastyczną atmosferę i dosłownie wciąga w odmęty podmorskiej żeglugi. Zagadki ciekawe, każda inna, sporo bardzo oryginalnych - podobnych nie napotkaliśmy w żadnym z poprzednio odwiedzonych pokoi. Bardzo spójne, logiczne i sensowne - budujące napięcie i nakręcające dalszą rozgrywkę kolejne kroki. I co najważniejsze - wszystko działa jak w zegarku, elementy nie są zużyte, nie trzeba wklikiwać niczego kilkakrotnie, perfekcja wykonania. Jesteśmy zachwyceni!

Zobacz więcej opinii: 1 2
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM