Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Brewa
 • Escape room Legenda Miecza

  Legenda Miecza
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Prawie o czasie ;)

  24.05.2019 | data wizyty: 23.05.2019

  Przede wszystkim: osobiście uważam, że nie jest to pokój ŁATWY - raczej średni, przynajmniej jeśli idzie się w dwie osoby. Klimat jest niesamowity, już począwszy od drzwi wejściowych. Wystrój dopracowany w najmniejszych szczegółach, zero niedoróbek. Mnóstwo fajnych łamigłówek - niektóre proste, niektóre nieco trudniejsze (finałowa faktycznie wymaga trochę myślenia), tylko do jednej mógłbym się przyczepić - podpowiedź, której potrzebowaliśmy, powinna być ukryta gdzieś jako jeden z rekwizytów, bo bez niej zagadka jest trochę na czuja. Zaskakuje jedno, świetne "otwarcie" - mi opadła szczęka. Niestety, z powodu zwiechy potrzebowaliśmy jednej dodatkowej minuty, żeby wyjść o własnych siłach, ale satysfakcja była i tak :).

 • Escape room Wioska Smerfów

  Wioska Smerfów
  HURRY UP
  Wrocław

  Nie tylko dla dzieci

  23.05.2019 | data wizyty: 05.01.2019

  ŚWIETNY pokój, polecony nam na dwie osoby. To ma sens, bo bawimy się przez większość czasu na dość małej przestrzeni i powyżej 3 osób może być już trochę ścisk. Pokój świetnie przygotowany pod względem technicznym, a do tego kilka z zagadek powoduje autentyczne salwy śmiechu - przydadzą się też zdolności wokalne ;). Jest też "element straszący", także nastawcie się na małe zaskoczenie raz na jakiś czas ;). Zagadki od łatwych do średnich - mieliśmy problem z jedną i musieliśmy skorzystać z podpowiedzi. Warto zadbać o to, by precyzyjnie wykonywać wszystkie ruchy, tak by nie generować niepotrzebnych opóźnień. Duży plus za świetny zegar, wskazujący nasz postęp :).

 • Escape room Czarny motylek

  Czarny motylek
  Fox O'clock
  Wrocław

  Może (mocno) zaskoczyć

  23.05.2019 | data wizyty: 21.12.2018

  Pokój dość duży i trochę straszny. Bawiliśmy się w dwie osoby i po jednym epizodzie, który ZDECYDOWANIE może podnieść ciśnienie, zaczęliśmy cały czas oglądać się przez ramię. Zagadki stosunkowo łatwe, ale na pewno nie nudne. Sporo ciekawych rozwiązań nie bazujących na prostym "znajdź kluczyk". Klimat bardziej horrorowy niż thrillerowy, także czujcie się ostrzeżeni, bo pokój na pewno może wygenerować więcej niż niewielki dreszczyk ;).

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM