Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
kasiakasia
 • Escape room Dziupla złodziei

  Dziupla złodziei
  LetMeOut
  Lublin

  Ciężkie początki ;)

  20.07.2019 | data wizyty: 20.07.2019

  Całkiem przyjemny pokój, sama lokalizacja bardzo na plus i jest czymś co ten pokój zdecydowanie wyróżnia. Pokój sam w sobie łatwy i liniowy, ale nas kompletnie pokonał początek, który jest jak się okazało bardzo prosty. Dalsza część pokoju poszła gładko. Patrząc na nasz czas i ilość podpowiedzi względem ilości zagadek to powinnam określić go jako trudny :P ale zdecydowanie taki nie jest :) Fabuła ok, choć historia niestety ucierpiała przez konieczność zamknięcia dwóch pokoi z trylogii (czego bardzo żałujemy). Pan z obsługi super!

 • Escape room Misja Hollywood

  Misja Hollywood
  House Escape
  Warszawa

  Agencie zgłoś się!

  07.07.2019 | data wizyty: 06.07.2019

  Fajny pokoj z ładnym wystrojem i kilkoma zaskakującymi zwrotami akcji (w szczególnosci jedna zagadka). Przy rozwiazywaniu trzeba myśleć niekonwencjonalnie i przeszukać dosłownie szybko. Zagadki raczej proste, ale nieliniowe. Jedyny zarzut to liczba graczy i podpowiedzi. Pokój absolutnie nie jest przeznaczony dla 12 graczy, w naszej 7 osobowej grupie panował chaos i ciężko było załapać co juz zostało zrobione, a co nie. W moim odczuciu pokój dla max 4 osób. Odnośnie podpowiedzi mistrz gry sam proponował podpowiedzi, czyli sugerował, że jeszcze dużo zagadek przed nami - wynik wyjście 15 min przed czasem. Idźcie w 4 osoby i nie zgadzajcie sie na podpowiedzi i wszystko powinno być ok ;)

 • Escape room Piraci

  Piraci
  Trapped
  Wrocław

  Skarb odnaleziony :)

  03.07.2019 | data wizyty: 03.07.2019

  Pokój z fajnym klimatem :) Dla dwóch dość doświadczonych osób był na tyle łatwy, że bez żadnej podpowiedzi udało nam się wyjść kilkanaście minut przed czasem. Niemniej patrząc ogólnie pokój - jest na średnim poziomie trudności. Idealny dla 2, max. 3 osób. Zagadki w większości manualne oraz kłódki. Pokój nie jest duży, ale zagadek jest sporo. Obsługa bez zarzutu :)

 • Escape room Cela

  Cela
  Trapped
  Wrocław

  Uciekliśmy :)

  18.06.2019 | data wizyty: 18.06.2019

  Bardzo przyjemny pokój , idealny dla grup początkujących, jak również dla bardziej doświadczonych graczy. Fajne zagospodarowanie przestrzeni, ciekawe i różnorodne zagadki. Pomimo, że pokój jest prosty, dla duetów polecam dobranie jeszcze trzeciej osoby, wtedy rozgrywka na początku będzie ciekawsza :) Obsługa bez zarzutu :) na pewno wrócimy :)

 • Escape room Lochy Króla Artura

  Lochy Króla Artura
  Exit19.pl
  Wrocław

  WOW...

  18.06.2019 | data wizyty: 17.06.2019

  Nie ma zaskoczenia - Exit (jak zwykle) robi świetne pokoje! :) Lochy robią ogromne wrażenie! Wystrój, klimat, zagadki wszystko jest na najwyższym poziomie! Rozgrywka jest bardzo złożona, zagadki nie są liniowe, można się w grupie podzielić i robić kilka zagadek jednocześnie. Pokój średnio-trudny ale bardzo logiczny. Optymalna liczba graczy to 4, po kilku pokojach. Pokój obowiązkowy do odwiedzenia! :)

 • Escape room Przeklęta wyspa

  Przeklęta wyspa
  Escape Project
  Warszawa

  Sztosik ;)

  02.06.2019 | data wizyty: 01.06.2019

  Ten pokój spełnił wszystkie oczekiwania! Zdecydowanie w TOP 3 odwiedzonych pokoi. Wszystko ale dosłownie wszystko na najwyższym poziomie! Klimat, historia, wystrój, zagadki, obsługa - 11/10. Zagadki łatwe, prowadzące jedna do drugiej, ale trzeba być spostrzegawczym szukaczem ;) 3-4 osoby to w naszym odczuciu optymalna ilość graczy. Bardzo polecam wersję lekki horror, warto :) pokój zaskakuje przez całość rozgrywki, muzyka i efekty dobrane idealnie pod grę. Pan z obsługi bardzo miły ;) z niecierpliwością czekamy na drugi pokój!

 • Escape room Obiekt 3000

  Obiekt 3000
  Składnica Szyfrów
  Legnica

  Ciężkie początki :)

  04.05.2019 | data wizyty: 04.05.2019

  Wymagający pokój w klimacie wojskowym. Dużo guzików i światełek. Początek jest ciężki, można się zagubić, ale jak uda się złapać rytm, idzie jak po sznurku. Tutaj zdecydowanie trzeba ruszyć głową i się nie zniechęcać :) Zagadek jest dużo i są bardzo różnorodne. Polecam dla grup 4-5 osobowych z doświadczeniem chociaż kilku pokoi, na pierwszy raz będzie bardzo ciężko. Obsługa bez zarzutu :) to był nasz drugi i niestety ostatni pokój w Legnicy, mam nadzieję, że kiedyś będzie można jeszcze tutaj wrócić :)

  Odpowiedź Składnica Szyfrów

  Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy :)

 • Escape room Sekret Maga

  Sekret Maga
  Składnica Szyfrów
  Legnica

  Czary Mary

  04.05.2019 | data wizyty: 04.05.2019

  Świetny pokój w magicznym klimacie. Zagadki raczej proste i prowadzące jedna do drugiej, ale trzeba też trochę pogłówkować :) Pokój dobry zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych grup, będzie również dobry dla rodziców z dziećmi. W moim odczuciu 4 osoby to optymalna ilość graczy, ale ze względu na powierzchnię przy komplecie graczy nie będzie tłoczno. Obsługa bez zarzutu :)

  Odpowiedź Składnica Szyfrów

  Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy :)

 • Escape room Operacja

  Operacja "Wrocław"
  Bermudy Quest
  Wrocław

  Było ok :)

  04.05.2019 | data wizyty: 03.05.2019

  Przyjemny pokój z klimatem i kilkoma ciekawymi zagadkami. Przeważają standardowe kłódki i zagadki manualne. Pokój zupełnie linowy, 2 osoby spokojnie sobie poradzą, dla większej ilości może być po prostu ciasno. Na minus podawanie podpowiedzi przez obsługę, bez proszenia o nie, przy 20 minutowym zapasie ;)

 • Escape room Bogowie Egiptu

  Bogowie Egiptu
  Outroom
  Wrocław

  Wycieczka do Egiptu

  01.05.2019 | data wizyty: 30.04.2019

  Pokój z fajnym klimatem, oprócz jednej zagadki zupełnie, w moim odczuciu, nie pasującej do całości. Zagadki całkiem pomysłowe i z dużym potencjałem, niestety czynniki techniczne oraz ogromna ilość szyfrowanych na tej samej zasadzie zagadek była trochę denerwująca. Kika poprawek technicznych oraz dodanie większej ilości elementów dźwiękowych np. przy rozwiązaniu kluczowych zagadek sprawiłoby, że pokój byłby znacznie wyżej w rankingu. Pokój ze względu na rozmiar i ilość zagadek dla max 3 osób. Obsługa bez zarzutu :)

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4 5 6
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM