Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
marekleszczyna
 • Escape room Redrum

  Redrum
  Open The Lock
  Żory

  Epokowy pokój

  19.07.2019 | data wizyty: 18.07.2019

  To drugi pokój tej firmy w którym mieliśmy przyjemność być. Poprzedni baza Agenta SB utrzymany w klimacie poprzedniej epoki, natomiast ten utrzymany w mentalności poprzedniej epoki.
  Zaczynając od tego, że wprowadzenie polegało na podpisaniu kartek i objaśnieniu kłódek... żadnej fabuły wprowadzającej na czym polega nasze zadanie. Myślę, że powody mogły być dwa. Albo twórcy stwierdzili, że to nie jest pokój fabularny, więc fabuły nie ma, albo, że w środku rzeczywiście oprócz rozwiązania zagadek nic nie mamy zrobić. W nikogo się wcielić itd... Niestety oczekiwaliśmy czegoś więcej, choć sam pokój zrobiony ciekawie. Fajne elementy, zróżnicowane zagadki, no ale zabrakło tego czegoś. Jako jeden z pierwszych pokoi ok, ale jeśli jest się stałym bywalcem, to oczekuje się czegoś więcej.

 • Escape room Tajemnica Alchemika

  Tajemnica Alchemika
  Combinator Kraków
  Kraków

  Wiarygodna opinia

  Pokój eliminacyjny... wyeliminowany...

  17.07.2019 | data wizyty: 16.07.2019

  To jeden z tych pokoi, gdzie bardzo trudno napisać opinię... Z jednej strony wystrój pokoju, pomysł i ciekawe rozwiązania trzeba ocenić bardzo wysoko. Naprawdę aż przyjemnie w niektórych momentach było czekać aż rozwiązanie zagadki uruchomi któryś z mechanizmów... no i właśnie... czasem nie uruchomiło...
  Co do obsługi, to z jednej strony, do Pani, która obsługiwała naszą grupę formalnie przyczepić się nie można. Wprowadzenie ciekawe, widać było serdeczność w podejściu do klienta, niestety zwrot "pokój jest prawie w całości zelektronizowany ale czasem coś nie działa jak należy" na samym początku gry kazał przypuszczać, że po prostu coś nie działa i nie jest naprawione. I tak rzeczywiście było. Co najmniej jeden mechanizm nie działał jak należy, przez co nie mogliśmy otrzymać niezbędnej wskazówki. Również jeden z rekwizytów który był potrzebny nie działał i dwa razy zostały donoszone nowe również nie działające zadowalająco. I nie jest to oczywiście wina tej Pani która nas obsługiwała, ale właścicieli, którzy wpuszczają grupy do pokoju, który nie działa jak należy. To drugi pokój tej firmy w którym byliśmy i ten niestety nas zawiódł. Gdyby wszystko działało jak należy byłby to absolutny top pokoi w których byliśmy (a jest ich 79). Ale niestety jeśli w kluczowych momentach gry trzeba donosić inne działające rekwizyty nie można wystawić wysokiej oceny pokojowi. Klimat 10/10 bo to nie ulega wątpliwości. Obsługę oceniamy na 9/10 bo jak mówię, Pani była bez zarzuty, ale jednak w ocenie obsługi jest też element wpuszczania przez właścicieli, to niesprawnego pokoju, więc jedna kreska mniej.
  Życzymy żeby szybko uporać się z elektroniką, albo zmienić rozwiązania i pokój będzie świetny!

 • Escape room Piekło Hazardzisty

  Piekło Hazardzisty
  Quest Cage
  Katowice

  Wiarygodna opinia

  A to Ci zadanie...

  22.06.2019 | data wizyty: 21.06.2019

  Quest Cage jak zwykle zachwyca!!! Od tego trzeba zacząć.
  Obsługa: najwyższy poziom. Uśmiechnięta, wyrozumiała a do tego profesjonalne wprowadzenie w zadanie, z którym przyszło nam się zmierzyć.
  Klimat: pokój dopracowany we wszystkich detalach. Fantastyczne i ciekawe rozwiązania, acz nie są zbyt łatwe i oczywiste. Jednak po rozwiązaniu na myśl przychodzi: no przecież to było logiczne... :-)
  Trudność: pokój jak na pokój eliminacyjny dość trudny, przynajmniej w pewnej części, ale nie znaczy, że nie do przejścia.
  Na pewno zachęcam do zmierzenia się z tym pokojem. My wyszliśmy zachwyceni!!!

 • Escape room Sekrety krasnoludów

  Sekrety krasnoludów
  Maze in Mind
  Rybnik

  My jesteśmy krasnoludki, hop sa sa

  20.05.2019 | data wizyty: 19.05.2019

  Z przyjemnością piszę tą opinię, to w każdy calu jest ona pozytywna. Zaczynając od przemiłej, wyrozumiałej i kapitalnie wprowadzającej w klimat obsługi przechodzimy do świata Krasnoludków. Zagadki owszem, prowadzą nas za rękę ale bardzo przyjemnie się je rozwiązuje. Są takie, nad którymi trzeba się nagłówkować, ale wszystkie są niesamowicie doprecyzowane. Każda zagadka była równie fascynująca i pasująca do klimatu pokoju. A ostatnie zagadki no to już prawdziwy top.
  W opiniach można było przeczytać, że to pokój przeznaczony do początkujących, również obsługa sugerowała, że pokój dedykowany jest grupom z małym doświadczeniem, ale mając za sobą ponad 70 pokoi, bawiliśmy się niesamowicie!
  Gratulujemy i moim skromnym zdaniem, to najlepszy pokój w którym byłem do tej pory.

 • Escape room Kopalnia Złota

  Kopalnia Złota
  Strych
  Chorzów

  Poszukiwacze złota :)

  09.05.2019 | data wizyty: 06.05.2016

  Naprawdę ciężko dokonać rzetelnej oceny tego pokoju. Z jednej strony nie ma się do czego przyczepić. Klimat dostosowany do tematu, bardzo fajnie wprowadzał nas w kolejne etapy gry. Obsługa niesamowicie pozytywna, z pasją, z poświęceniem czasu przed grą, po grze. Same zagadki bardzo przyjemne, zróżnicowane, prowadzące nas w klimacie pokoju. Dreszczyk emocji również się pojawił w pewnym momencie :-)
  Natomiast zabrakło tego czegoś na sam koniec. Niby zakończenie pozytywne, fajne, klimatyczne, ale jakoś tak dziwnie czujemy się po wyjściu.
  Pokój oczywiście polecamy obiema rękami!!!
  Warto!!!

 • Escape room Lokalizacja

  Lokalizacja
  TickTack
  Gliwice

  Co to była za akcja!!!

  16.03.2019 | data wizyty: 12.03.2019

  Ogromne WOW.
  Zastanawiałem się, czy jakiś pokój jest w stanie nas jeszcze zaskoczyć. 74 pokoje za nami, ten miał być 75. I...
  Wprowadzenie w klimat zabawy... znaczy akcji fenomenalne. W pewnym momencie nie wiedzieliśmy, czy to wprowadzenie, czy naprawdę zostaliśmy wynajęci do pewnej akcji :)
  Sam pokój robi ogromne wrażenie. Niby zadanie tendencyjne które należy wykonać, ale sposób w jaki trzeba to zrobić niesamowicie ciekawy i intrygujący. Z każdą nową zagadką byliśmy coraz bardziej podekscytowani rozwojem sytuacji. Pokój dopracowany w każdym detalu. Naprawdę, nawet gdybyśmy chcieli, to nie ma się do czego przyczepić. Polecam każdej ekipie. Zdecydowanie, obecnie najlepszy pokój na Śląsku!! Gratulacje!

 • Escape room Horror

  Horror
  ER 1871 Inny Wymiar
  Chorzów

  Wiarygodna opinia

  Horror po przejściach

  28.02.2019 | data wizyty: 26.02.2019

  Moja stopa po raz 74 przekroczyła prób ER-ów. Tym razem wybór padł na Horror w moim rodzinnym mieście Chorzowie. Poprzednie opinie, wysoka ocena, oraz planowany klimat sądząc po miejscu rozgrzał nasze apetyty na świetny pokój. A jak było?
  Może najpierw plusy:
  - lokalizacja doskonała, przez co potencjał jest ogromny
  - widać też dobre chęci
  - nietuzinkowe rozwiązania w zagadkach, nawet pewne nowatorskie kłódki
  - miło, że zostaliśmy poinformowani wcześniej, jak należy się ubrać i ostrzeżeni o warunkach
  - wystrój klimatyczny, pasujący do tematu, nawet usprawiedliwiony wszechobecny brud, który dodaje klimatu, że coś naprawdę dzieje się w miejscu a nie przygotowanym pokoju
  - miłym bardzo był fakt, że mimo, że nie zmieściliśmy się w czasie (z różnych względów, również technicznych), czas został nam przedłużony i mogliśmy spokojnie dobrnąć do końca. Duży plus za wyrozumiałość.
  A co do poprawy...:
  - niestety wchodząc do pomieszczeń gdzie w pewnych miejscach gwoździe wystawały z sufitu oprócz światła myślę, że powinniśmy dostać kask...
  - zagadki owszem liniowe, prowadziły nas do rozwiązania całości, ale zabrakło dobrego wprowadzenia i jakiejś choć namiastki fabuły. Na przestrzeni tych kilku lat widzimy, że w ER-ach naprawdę nie chodzi tylko o to, aby rozwiązując zagadki wyjść z pokoju, ale przeżyć pewną historię. Tu tego nam zabrakło. Gdyby ten pokój powstał 2 lata temu byłby w absolutnym topie. Dziś niestety tylko w części spełnia oczekiwania stałych bywalców
  - nowatorska kłódka była plusem, ale fakt, że nie zadziałała jak należy niestety jest sporym minusem, bo było to w kluczowym momencie... pomocnicze rozwiązanie podane pod drzwiami nie zrekompensowało frajdy...

  Generalnie całość myślę, że bardzo fajna, dla grup które rozpoczynają przygodę z ER-ami, jako jeden z pokojów pierwszej 10-tki. Natomiast dla grup, które mają spory bagaż doświadczeń w innych pokojach, na pewno miejsce warte zobaczenia, ale bez spinania się na mega super rewelacje. Choć jak niektóre sprawy zostałyby dopracowane, to byłby to naprawdę baaaardzo przyzwoity pokój.
  Dziękujemy i pozdrawiamy

  Odpowiedź ER 1871 Inny Wymiar

  Bardzo dziękujemy za opinię i polecenie naszego pokoju innym graczom. To dla Nas spore wyróżnienie gdy Nasz Pokój poleca doświadczony gracz.
  Nasz wyjątkowy surowy wystrój piwniczny zakłada w wystroju że 3 metry nad podłogą na suficie jest przybitych do cegły od 50 lat kilka zardzewiałych gwoździ.
  Co do wprowadzenia to kwestia gustu.
  Żałujemy że nie miało miejsca wprowadzenie na miarę waszych oczekiwań. Ale to już historia. DWA DNI PO WASZEJ WIZYCIE ZAMONTOWALIŚMY TELEWIZOR I WYŚWIETLAMY GRACZOM PROFESJONALNY FILM WPROWADZAJĄCY, KTÓREGO KRÓTKA NAMIASTKA JEST DO OBEJRZENIA TUTAJ NA PROFILU POKOJU. Dzięki temu jesteśmy w czołówce ER w Polsce które mają tak profesjonalne podejście do Wprowadzenia w klimat gry.

  Dziękujemy za konstruktywną krytykę.
  Zawsze takie uwagi pozwalają doskonalić nasz pokój.

  Zapraszamy wszystkich graczy do przeżycia fajnej przygody i doświadczenia Innego Wymiaru

 • Escape room Grota Mocy

  Grota Mocy
  Open The Lock
  Zabrze

  Mocy przybywaj

  20.11.2018 | data wizyty: 19.11.2018

  Poszliśmy do tego pokoju, bo w zasadzie mieliśmy czas i szukaliśmy czegoś lekkiego. To, co zastaliśmy w środku... ogromne WOW. Gratulacje za każdy element!!!

 • Escape room Burmistrz Brown

  Burmistrz Brown
  Quest Cage Centrum
  Katowice

  To jest to!!!

  31.10.2018 | data wizyty: 29.10.2018

  Widać, że pokój jest jednym z pierwszych w tej lokalizacji, ale nie ujmuje to nic z jego atrakcyjności. Poczuliśmy się na miejscu, jakbyśmy rzeczywiście przeszukiwali pokój burmistrza. Zagadki dość proste, choć nad niektórymi trzeba było się dłużej zastanowić.
  Jednak zdecydowanie pokój wart polecenia!!!

 • Escape room Tunele pod miastem

  Tunele pod miastem
  Quest Cage Centrum
  Katowice

  Wielkie gratulacje!

  23.10.2018 | data wizyty: 22.10.2018

  Dwie osoby (sprawni fizycznie :P) i myśleliśmy, że nie damy rady. Tym bardziej, że ugrzązneliśmy na początku... ale później poszło już super. Rozwiązania jak zwykle w Quest cage genialne. Obsługa na najwyższym poziomie. Nie mam zamiaru opisywać poszczególnych etapów, bo całość jest genialna. Absolutny TOP!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4 5
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM