Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
marekleszczyna
 • Escape room Kopalnia Złota

  Kopalnia Złota
  Strych
  Chorzów

  Poszukiwacze złota :)

  09.05.2019 | data wizyty: 06.05.2016

  Naprawdę ciężko dokonać rzetelnej oceny tego pokoju. Z jednej strony nie ma się do czego przyczepić. Klimat dostosowany do tematu, bardzo fajnie wprowadzał nas w kolejne etapy gry. Obsługa niesamowicie pozytywna, z pasją, z poświęceniem czasu przed grą, po grze. Same zagadki bardzo przyjemne, zróżnicowane, prowadzące nas w klimacie pokoju. Dreszczyk emocji również się pojawił w pewnym momencie :-)
  Natomiast zabrakło tego czegoś na sam koniec. Niby zakończenie pozytywne, fajne, klimatyczne, ale jakoś tak dziwnie czujemy się po wyjściu.
  Pokój oczywiście polecamy obiema rękami!!!
  Warto!!!

 • Escape room Lokalizacja

  Lokalizacja
  TickTack
  Gliwice

  Co to była za akcja!!!

  16.03.2019 | data wizyty: 12.03.2019

  Ogromne WOW.
  Zastanawiałem się, czy jakiś pokój jest w stanie nas jeszcze zaskoczyć. 74 pokoje za nami, ten miał być 75. I...
  Wprowadzenie w klimat zabawy... znaczy akcji fenomenalne. W pewnym momencie nie wiedzieliśmy, czy to wprowadzenie, czy naprawdę zostaliśmy wynajęci do pewnej akcji :)
  Sam pokój robi ogromne wrażenie. Niby zadanie tendencyjne które należy wykonać, ale sposób w jaki trzeba to zrobić niesamowicie ciekawy i intrygujący. Z każdą nową zagadką byliśmy coraz bardziej podekscytowani rozwojem sytuacji. Pokój dopracowany w każdym detalu. Naprawdę, nawet gdybyśmy chcieli, to nie ma się do czego przyczepić. Polecam każdej ekipie. Zdecydowanie, obecnie najlepszy pokój na Śląsku!! Gratulacje!

 • Escape room Horror

  Horror
  ER 1871 Inny Wymiar
  Chorzów

  Wiarygodna opinia

  Horror po przejściach

  28.02.2019 | data wizyty: 26.02.2019

  Moja stopa po raz 74 przekroczyła prób ER-ów. Tym razem wybór padł na Horror w moim rodzinnym mieście Chorzowie. Poprzednie opinie, wysoka ocena, oraz planowany klimat sądząc po miejscu rozgrzał nasze apetyty na świetny pokój. A jak było?
  Może najpierw plusy:
  - lokalizacja doskonała, przez co potencjał jest ogromny
  - widać też dobre chęci
  - nietuzinkowe rozwiązania w zagadkach, nawet pewne nowatorskie kłódki
  - miło, że zostaliśmy poinformowani wcześniej, jak należy się ubrać i ostrzeżeni o warunkach
  - wystrój klimatyczny, pasujący do tematu, nawet usprawiedliwiony wszechobecny brud, który dodaje klimatu, że coś naprawdę dzieje się w miejscu a nie przygotowanym pokoju
  - miłym bardzo był fakt, że mimo, że nie zmieściliśmy się w czasie (z różnych względów, również technicznych), czas został nam przedłużony i mogliśmy spokojnie dobrnąć do końca. Duży plus za wyrozumiałość.
  A co do poprawy...:
  - niestety wchodząc do pomieszczeń gdzie w pewnych miejscach gwoździe wystawały z sufitu oprócz światła myślę, że powinniśmy dostać kask...
  - zagadki owszem liniowe, prowadziły nas do rozwiązania całości, ale zabrakło dobrego wprowadzenia i jakiejś choć namiastki fabuły. Na przestrzeni tych kilku lat widzimy, że w ER-ach naprawdę nie chodzi tylko o to, aby rozwiązując zagadki wyjść z pokoju, ale przeżyć pewną historię. Tu tego nam zabrakło. Gdyby ten pokój powstał 2 lata temu byłby w absolutnym topie. Dziś niestety tylko w części spełnia oczekiwania stałych bywalców
  - nowatorska kłódka była plusem, ale fakt, że nie zadziałała jak należy niestety jest sporym minusem, bo było to w kluczowym momencie... pomocnicze rozwiązanie podane pod drzwiami nie zrekompensowało frajdy...

  Generalnie całość myślę, że bardzo fajna, dla grup które rozpoczynają przygodę z ER-ami, jako jeden z pokojów pierwszej 10-tki. Natomiast dla grup, które mają spory bagaż doświadczeń w innych pokojach, na pewno miejsce warte zobaczenia, ale bez spinania się na mega super rewelacje. Choć jak niektóre sprawy zostałyby dopracowane, to byłby to naprawdę baaaardzo przyzwoity pokój.
  Dziękujemy i pozdrawiamy

  Odpowiedź ER 1871 Inny Wymiar

  Bardzo dziękujemy za opinię i polecenie naszego pokoju innym graczom. To dla Nas spore wyróżnienie gdy Nasz Pokój poleca doświadczony gracz.
  Nasz wyjątkowy surowy wystrój piwniczny zakłada w wystroju że 3 metry nad podłogą na suficie jest przybitych do cegły od 50 lat kilka zardzewiałych gwoździ.
  Co do wprowadzenia to kwestia gustu.
  Żałujemy że nie miało miejsca wprowadzenie na miarę waszych oczekiwań. Ale to już historia. DWA DNI PO WASZEJ WIZYCIE ZAMONTOWALIŚMY TELEWIZOR I WYŚWIETLAMY GRACZOM PROFESJONALNY FILM WPROWADZAJĄCY, KTÓREGO KRÓTKA NAMIASTKA JEST DO OBEJRZENIA TUTAJ NA PROFILU POKOJU. Dzięki temu jesteśmy w czołówce ER w Polsce które mają tak profesjonalne podejście do Wprowadzenia w klimat gry.

  Dziękujemy za konstruktywną krytykę.
  Zawsze takie uwagi pozwalają doskonalić nasz pokój.

  Zapraszamy wszystkich graczy do przeżycia fajnej przygody i doświadczenia Innego Wymiaru

 • Escape room Grota Mocy

  Grota Mocy
  Open The Lock
  Zabrze

  Mocy przybywaj

  20.11.2018 | data wizyty: 19.11.2018

  Poszliśmy do tego pokoju, bo w zasadzie mieliśmy czas i szukaliśmy czegoś lekkiego. To, co zastaliśmy w środku... ogromne WOW. Gratulacje za każdy element!!!

 • Escape room Burmistrz Brown

  Burmistrz Brown
  Quest Cage Centrum
  Katowice

  To jest to!!!

  31.10.2018 | data wizyty: 29.10.2018

  Widać, że pokój jest jednym z pierwszych w tej lokalizacji, ale nie ujmuje to nic z jego atrakcyjności. Poczuliśmy się na miejscu, jakbyśmy rzeczywiście przeszukiwali pokój burmistrza. Zagadki dość proste, choć nad niektórymi trzeba było się dłużej zastanowić.
  Jednak zdecydowanie pokój wart polecenia!!!

 • Escape room Tunele pod miastem

  Tunele pod miastem
  Quest Cage Centrum
  Katowice

  Wielkie gratulacje!

  23.10.2018 | data wizyty: 22.10.2018

  Dwie osoby (sprawni fizycznie :P) i myśleliśmy, że nie damy rady. Tym bardziej, że ugrzązneliśmy na początku... ale później poszło już super. Rozwiązania jak zwykle w Quest cage genialne. Obsługa na najwyższym poziomie. Nie mam zamiaru opisywać poszczególnych etapów, bo całość jest genialna. Absolutny TOP!

 • Escape room Świątynia Zagłady

  Świątynia Zagłady
  Open The Lock
  Gliwice

  Wielkie WOW

  29.08.2018 | data wizyty: 29.08.2018

  Przed chwilą wyszliśmy ze Świątyni zagłady i muszę przyznać, że jest to absolutny TOP. Ocena 10/10 a więc po kolei:
  - obsługa przemiła i bardzo uprzejma. Pani nie ograniczała się do kurtuazyjnych uprzejmości, ale naprawdę widać było radość.
  - klimat pokoju na początku taki spokojny, ale potem się rozkręcał. Super!
  - zagadki zróżnicowane, ale można było je ogarnąć bez podpowiedzi (na ostatniej trochę polegliśmy, ale czas naglił..., więc skorzystaliśmy z podpowiedzi).
  Polecam wszystkim grupom, lepiej w większej ilości osób, choć 3 też dadzą radę :)

 • Escape room Pracownia fałszerza

  Pracownia fałszerza
  No Exit Room Katowice
  Katowice

  hmmmmm

  14.08.2018 | data wizyty: 13.08.2018

  Tym razem pokój utrzymany w surowym stanie pracowni malarskiej. Dzięki czemu dość proste wyszukiwanie wskazówek. Pokój z jednej strony miał fajny klimat, fajne zagadki, ale całości jednak czegoś brakowało...

 • Escape room Upiorny Teatrzyk Lalek

  Upiorny Teatrzyk Lalek
  No Exit Room Katowice
  Katowice

  no no no...

  14.08.2018 | data wizyty: 13.08.2018

  Pokój wart uwagi. Wszystkie elementy dopracowane. Klimat teatru oddany w najdrobniejszym szczególe. Polecam pokój dla każdej grupy, od początkujących do zaawansowanych. Nikt nie będzie zawiedziony!

 • Escape room Heisenberg

  Heisenberg
  Break The Code
  Katowice

  Wiarygodna opinia

  Chemia... wszędzie chemia...

  09.08.2018 | data wizyty: 08.08.2018

  Ciężko napisać opinię o tym roomie... Z jednej strony świetny pomysł, bardzo fajne rozwiązania jeśli chodzi o elektronikę. Ale zbyt dużo czasu traci się w jednym miejscu... wprawdzie w tym czasie można zająć się innymi zagadkami, ale mimo wszystko. Generalnie jednak pokój całkiem przyjemny. Nie należy do łatwych, ale to nie ujmuje mu punktacji! Koniec końców polecam!!!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM