Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Klaudiusz
 • Escape room Wrota Czasu - Tortuga

  Wrota Czasu - Tortuga
  TickTack
  Gliwice

  Ahoj przygodo!

  09.12.2018 | data wizyty: 11.11.2018

  Od pierwszej sekundy zabawy przenieśliśmy się w niezwykłe miejsce. Zapomnieliśmy o całym świecie zostawionym za drzwiami. Wykonanie ogółu oraz detali na wysokim poziomie, dużo "smaczków", które zaczynają się już przy wprowadzeniu do pokoju. Zagadki fajne, przemyślane, nam zdecydowanie przypadły do gustu, przez co poszło nam o wiele szybciej niż w Egipcie. Ekipa TickTacka wprowadza świetny nastrój, widać, że pracują tam ludzie, którzy faktycznie to lubią i dają zastrzyk pozytywnej energii przed rozpoczęciem gry :) Naszym zdaniem jest to jeden z tych pokoi, które trzeba odwiedzić. Polecamy!

 • Escape room Wrota Czasu - Egipt

  Wrota Czasu - Egipt
  TickTack
  Gliwice

  Misja wykonana!

  09.12.2018 | data wizyty: 11.11.2018

  Pokój wykonany z dbałością o szczegóły. Zagadki spójne i logiczne, nie należą do najłatwiejszych, ale plusem jest, że niektóre można rozwiązać na kilka sposobów. W pokoju przyda się cierpliwość (czego nam początkowo zabrakło :) ) oraz spostrzegawczość. Poziom średnio zaawansowany, jednak z tych trudniejszych, więc polecamy raczej dla grup, które mają już kilka przygód za sobą. Rewelacyjny sposób komunikacji, do tej pory nigdy się z takim nie spotkaliśmy. Obsługa bardzo sympatyczna, ma czas na rozmowę, wprowadza świetny nastrój. Polecamy :)

 • Escape room Seria Niefortunnych Zagadek

  Seria Niefortunnych Zagadek
  Cinema Escape
  Pszczyna

  Wiarygodna opinia

  Fortuna sierot uratowana!

  17.10.2018 | data wizyty: 14.10.2018

  1) Obsługa- bardzo, bardzo przyjemni ludzie :) Widać, że im się chce. Mają czas porozmawiać zarówno przed grą jak i po oraz dokładają starań aby wprowadzić nas jak najlepiej w świat do którego mamy odwagę wejść :)
  2) Klimat- oj tak! Pokój stworzony w nietypowym miejscu, ale właściciele mieli świetny pomysł na jego wykorzystanie. Widać dbałość o szczegóły i dopracowanie detali. Nie ma w tym pokoju nic, co by do niego nie pasowało. Wielki plus!
  3) Zagadki- fajne, w 100% wpasowane w tematykę pokoju. Są ze sobą powiązane ale nie są liniowe. Ogromny plus za możliwość (konieczność) pracy zespołowej. Bardzo nam się to spodobało. Do tej pory nie mieliśmy do czynienia z możliwością współpracy w taki sposób. Zagadki bardzo w naszym guście, przez co szło nam dość szybko i trochę byliśmy zawiedzeni, że to już koniec.
  4) Poziom trudności- łatwy/średni- zależnie od grupy. Dla mniej zgranej ekipy, która dopiero zaczyna swoją przygodę z ER może sprawić nieco kłopotów, aczkolwiek grupa, która jest już ze sobą "ograna" nie będzie miała problemów.
  5) Ocena ogólna- Pokój na pewno wart odwiedzenia, widać, że włożono w niego sporo pracy, chęci oraz dobry pomysł. Bawiliśmy się świetnie, od pierwszej minuty CINEMA ESCAPE pochłonął nas bez reszty!

 • Escape room Klucz do umysłu wynalazcy

  Klucz do umysłu wynalazcy
  Escepcja
  Katowice

  Wiarygodna opinia

  Mały ale wariat :)

  19.09.2018 | data wizyty: 07.07.2018

  Pokój przemyślany i wykorzystany zdecydowanie w 100%. Nie przypuszczaliśmy, że mając do dyspozycji taką przestrzeń, można wykorzystać niemal każdy jej centymetr. Zagadki fajne, nieliniowe (co przy grupie 4 osobowej zdecydowanie na plus). Klimat fajnie utrzymany, jednak czegoś nam zabrakło. Obsługa sympatyczna, nie czuć pośpiechu, jest czas na rozmowę przed zabawą i omówienie zakończonej już gry.
  Polecamy

 • Escape room Zemsta

  Zemsta
  Maze in Mind
  Rybnik

  Wiarygodna opinia

  Udało się!

  19.09.2018 | data wizyty: 08.09.2018

  Uff, fantastycznie spędzone 75 minut. :) Pokój przygotowany w najdrobniejszych detalach. Zagadki są spójne, logiczne, w niektórych przypadkach spotkaliśmy się z taką formą pierwszy raz, za co duży plus. Kolejny plus za to, że nie da się stracić fabuły(a tym samym radości z gry), ponieważ zagadki są z nią ściśle związane. Klimat super- po raz kolejny w pokoju firmy Maze in Mind wielkie wow! Przyjechaliśmy do Rybnika zachęceni wcześniej odwiedzonymi pokojami i po raz kolejny nie zawiedliśmy się. Na pewno odwiedzimy ich ponownie, właściwie to już nie możemy się doczekać kolejnych przygód na wysoko utrzymywanym poziomie.
  Krótko: polecamy, na prawdę warto :)

 • Escape room Chatka Czarownicy

  Chatka Czarownicy
  Maze in Mind
  Rybnik

  Bajeczny pokój :)

  07.09.2018 | data wizyty: 15.07.2018

  Od pierwszej do ostatniej chwili wielkie WOW! Po odwiedzeniu Piramidy, wzrósł nam apetyt na dalszą zabawę z Maze in Mind i oczywiście nie zawiedliśmy się. Firma zrobiła na prawdę kawał dobrej roboty. Pokój dopracowany w najmniejszych szczegółach. Jest nieliniowy co jest dodatkowym atutem dla nas- 4 osobowej grupy. Zagadki wpasowane w 100% w klimat pokoju. W tym przypadku nie ma sensu opowiadać- to trzeba zobaczyć samemu, a zapewniamy, że warto. Na pewno nie jest to nasza ostatnia wizyta w Rybniku.

 • Escape room Psychiatryk 2.0

  Psychiatryk 2.0
  Set Me Free
  Rybnik

  Wiarygodna opinia

  Dobra robota!

  07.09.2018 | data wizyty: 11.08.2018

  Pokój urządzony tak, że na rękach pojawia się gęsia skórka od samego początku, a później, no cóż- później jest tylko straszniej :) Ilość zagadek nie jest przerażająca, ale to dobrze, bo jest czas na inne "atrakcje", a lekki stresik jednak spowalnia postępy w odgadywaniu kolejnych zagadek. Obsługa miła, choć ma mało czasu na rozmowę z grupą. Ogólnie bardzo pozytywne wrażenia. Polecamy :)

 • Escape room Morderstwo w Orient Expressie

  Morderstwo w Orient Expressie
  LOFTescape
  Chorzów

  Pociąg- odjazd!

  02.05.2018 | data wizyty: 19.02.2018

  Podróż pociągiem- fascynująca!
  Wystrój pokoju zasługuje na pochwałę. Jest przestronny, wykonany dobrze, ze smaczkami. Zagadki spójne i logiczne, każdy znajdzie coś dla siebie. Przyda się także ktoś, kto lubi szperać :). Bardzo fajny, nietypowy sposób komunikacji. W czasie gry zdarzyła się nam usterka mechaniczna, aczkolwiek Pan z obsługi był przygotowany na taką ewentualność i szybko coś na to zaradził, więc nie zepsuło nam to zabawy. Podczas gry w pośpiechu zatraciliśmy nieco fabułę, jednak Pan z obsługi pomógł nam ją na zakończenie odnaleźć. Ogólnie obsługa mega sympatyczna, wesoła, mająca czas na rozmowę zarówno przed zabawą jak i po rozgrywce.
  Pokój godny polecenia :)

 • Escape room Piramida

  Piramida
  Maze in Mind
  Rybnik

  Wiarygodna opinia

  Poczuj się jak podróżnik :)

  02.05.2018 | data wizyty: 14.01.2018

  Klimat i wystrój - rewelacja! Kawał na prawdę dobrej roboty! Od początku można się wczuć w swoją misję. Pokój zaskoczył nas swoją wielkością- bardzo duży, nie pozwala się nudzić, natomiast z radością pozwala odkrywać kolejne swoje zakamarki :) Zagadki spójne, ciekawe, nieliniowe. Brak kłódek to dodatkowy plus, ale trzeba się bacznie rozglądać wokół siebie, ponieważ można nie zauważyć, że coś się stało/otworzyło :)
  Duży plus również za sposób udzielania podpowiedzi, który pozwala się świetnie bawić oraz istnieje małe prawdopodobieństwo, że nie wystarczy wam czasu na odgadnięcie zagadki i wydostanie się z pokoju.
  Obsługa bardzo sympatyczna i uśmiechnięta.
  Chętnie wybierzemy się również do Chatki Czarownicy, ale póki co, zbieramy doświadczenie :)
  Polecamy

 • Escape room Misja: Kopalnia

  Misja: Kopalnia
  Dom Sekretów
  Bieruń

  Pierwsze koty za płoty

  02.05.2018 | data wizyty: 27.12.2017

  Kopalnia to pierwszy pokój w naszej przygodzie z ER. Ciekawi tego, na czym polega cała zabawa- ruszyliśmy! Zagadki spójne i logiczne, nie ma miliona kłódek, rozwiązania są proste, nie przekombinowane. Z powodu braku ogłady z naszej strony nie zdążyliśmy ukończyć zadania w czasie. Szkoda, że nie pozwolono nam dokończyć gry mimo, że nie było po nas innej grupy. Pozostawiło to ogromny niedosyt, ale nie pozbawiło nas chęci do odwiedzenia innych miejsc. Klimat pokoju nie powala, ale nawiązuje do historii, która go dotyczy. Polecamy grupom, które są na początku zabawy z ER, jednak dla"starych wyjadaczy" może być mało atrakcyjny.

Zobacz więcej opinii: 1 2
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM