Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Macirk
 • Escape room Coś

  Coś
  Black Box
  Poznań

  Ma to "Coś"

  21.05.2019 | data wizyty: 16.05.2019

  Pokój na prawdę świetny, polecam go każdemu, kto lubi się pobać. Wystrój jest na wysokim pozomie, a prowadzący dobrze wprowadza w klimat i nastrój pokoju. Ogólnie polecam.

 • Escape room Piraci i Źródło Młodości

  Piraci i Źródło Młodości
  Liga Odkrywców
  Szczecin

  Za butelkę rumu

  21.02.2019 | data wizyty: 18.02.2019

  Ciekawe rozwiązania w pokoju, wystrój niczego sobie, myślę, że godny polecenia, chociaż to co lekko mi zaniżyło ocenę to to, że jedna rzecz zadziałała szybciej niż powinna, przez co później głowiliśmy się którą część zagadki już rozwiązaliśmy. Mimo wszystko podobało mi się, chociaż bardziej poleciłbym Demona tej samej firmy. Co do poziomu trudności, to zagadki dają do myślenia, było trudniej niż myślałem że będzie. Standardy bezpieczeństwa zachowane, nie ma się do czego przyczepić.

 • Escape room Piracka Skrzynia Umarlaka

  Piracka Skrzynia Umarlaka
  Escape Me
  Szczecin

  Arrrr

  25.11.2018 | data wizyty: 23.11.2018

  I tym oto pokojem odwiedziłem wszystkie możliwe w tej firmie i jakoś nie czuję się zawiedziony. Wprost przeciwnie - w nim również bawiłem się świetnie. Ciekawy system podpowiedzi, ładny wystrój pokoju. Chociaż trochę nie zgadzam się co do oceny trudności pokoju, dla nas był całkiem łatwy. Jedyne do czego bym się przyczepił, to nie zawsze wiadomo co robić dalej, ale mimo wszystko pokój jak najbardziej na +

 • Escape room Komnata Tajemic

  Komnata Tajemic
  Escape Me
  Szczecin

  Całkiem magicznie

  25.11.2018 | data wizyty: 23.11.2018

  Pokój dobrze zrobiony, chociaż szczerze mówiąc w tych klimatach "Chatka Hagrida" bardziej mi się podobała. Jednak mimo wszystko tej pokój jest jak najbardziej godny polecenia, ciekawe zagadki jak na tą firmę przystało, jesteśmy zadowoleni z wizyty. Wystrój świetnie zrobiony, jak zresztą każdego pokoju tutaj.

 • Escape room Kuźnia Krasnoluda

  Kuźnia Krasnoluda
  Escape Me
  Szczecin

  Światłem i mieczem

  05.05.2018 | data wizyty: 04.05.2018

  Pokój naprawdę mega, tak powinien wyglądać wystrój każdego pokoju, czujemy się jak w prawdziwej kuźni. Ciekawy sposób rozpoczęcia, polecam być kapitanem drużyny :D. Zagadki na wysokim poziomie, ciężko wyjść z pokoju bez współpracy. Chociaż udało nam się jedną zagadkę trochę oszukać i zrobić innym sposobem niż trzeba było (hakerzy pozdrawiają). Obsługa bardzo miła, porozmawia przed, porozmawia po. To mój drugi pokój tej firmy ale zapewne na resztę też się wybiorę, gorąco polecam :D.

 • Escape room Chatka Hagrida

  Chatka Hagrida
  Escape Me
  Szczecin

  Pamiętajcie, ściąganie to grzech!

  18.04.2018 | data wizyty: 18.04.2018

  Super klimatyczny pokój, wystrój i zagadki sprawiają, że czujemy się jakbyśmy na prawdę czarowali. Zagadki czasem trudne do zrobienia, ale za to jaka satysfakcja! System podpowiedzi jest ok i trzeba też wspomnieć o mistrzu gry z którym na prawdę można porozmawiać i widać że obserwuje dobrze przebieg gry, bo wie kiedy co podpowiadać. Ogólnie jestem bardzo zadowolony i już wiem że odwiedzę inne pokoje tej firmy :).

 • Escape room Cela 107

  Cela 107
  Intrigue Escape Room
  Szczecin

  Serniczka?

  01.04.2018 | data wizyty: 31.03.2018

  Na wstępie powiem, że obsługa zasługuje na wyższą ocenę niż 10, zostałem niesamowicie zaskoczony. Naprawdę miła i rozmowna osoba, a do tego sernik :D (rodzynkowcy pozdrawiają). Co do wystroju pokoju to czuć klimat więzienia, zagadki jak najbardziej logiczne więc na +. Pokój godny polecenia i dla zaawansowanych i początkujących grup. Całkiem fajny system podpowiedzi, taki klimatyczny (ale to już zobaczycie w pokoju). Jak dla mnie jeden z lepszych w Szczecinie a na pewno na podium.

 • Escape room Stary Dwór

  Stary Dwór
  ESCapada
  Szczecin

  Wiarygodna opinia

  Strasznie?

  24.03.2018 | data wizyty: 15.03.2018

  Pokój całkiem ciekawie przygotowany, ładny wystrój i całkiem ciekawe zagadki, jednak moim zdaniem mogłoby być trochę straszniej. Zagadki też tak średnio pasowały do klimatu, ale za to nadrabiał to mistrz gry, który faktycznie jest ważny w tym pokoju. Nie wiem czemu pokój jest oznaczony jako ekspercki, nie jest aż taki trudny moim zdaniem.

 • Escape room Domek Ogra

  Domek Ogra

  Szczecin

  Zielono mi

  24.03.2018 | data wizyty: 13.03.2018

  Ciekawa koncepcja pokoju, byłem z osobami które były po raz pierwszy w escape roomie i były zadowolone i chcą więcej :D. Zagadki fajnie wymyślono, czuć klimat chatki Shreka. Można się bawić nawet nie będąc dziećmi. Obsługa bardzo miła, pogadają, zapytają co do zmiany, takich ludzi potrzeba w escape roomach.

 • Escape room Piramida

  Piramida
  Game Of Locks
  Szczecin

  Mumia!

  09.03.2018 | data wizyty: 02.02.2018

  Bardzo dobrze przygotowany pokój, czuć klimat :). Piasek pod nogami daje nam wrażenie rzeczywistego bycia w piramidzie. Zagadki całkiem ciekawe, przy czym nie są takie proste. Ciekawe wykonanie a i pomysł oryginalny. Pokój godny polecenia.

Zobacz więcej opinii: 1 2
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM