Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Prometeusz
 • Escape room W cieniu piramid

  W cieniu piramid
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Teleportacja do starego Egiptu

  03.10.2018 | data wizyty: 30.09.2018

  Piękne wnętrza , perfekcyjnie zrobione. Zadania i zagadki bardzo logiczne i ciekawe. Dreszczyk emocji też się znajdzie. No i nie ma kłódek - bo w starych piramidach też ich nie było...
  Najpiękniejszy pokój w jakim do tej pory byłem. Zachwyt trudno opisać - to trzeba przeżyć - co polecam każdej ekipie. Obsługa WA przesympatyczna. Dla czterech lub trzech osób pokój ten jest w sam raz aby spędzić godzinkę w innym wcieleniu.

 • Escape room Porwany Samolot

  Porwany Samolot
  Escape Bus
  Wrocław

  Ciekawa przygoda w samolocie

  22.08.2018 | data wizyty: 15.08.2018

  Leciałem w życiu samolotami różnych linii, ale żaden lot nie był tak ekscytujący . Pokój (?) dopracowany w każdym szczególe , interesujące efekty specjalne. Polecam każdej ekipie ( byliśmy w 4 osoby - w sam raz) ten podniebno-przyziemny lot. Bardzo ciekawe zadania - w tym również manualne. Znalazłem tam tylko 1 kłódkę - od Toy-toya :)- stąd niższa ocena ogólna.

 • Escape room Testament

  Testament
  Dom Kluczy
  Warszawa

  Kapitalny klimat testamentu

  25.06.2018 | data wizyty: 23.06.2018

  Pokój (przynajmniej dla mnie) doskonały. Fabuła jak u Dana Browna . Wnętrze wysmakowane jak u bardzo bogatego wuja. Urzekający klimat i sensowna , logiczna fabuła. Jak zwykle każdy z ekipy znalazł tu coś ciekawego dla siebie. Zagadki starannie dopracowane , kłódki , zamki i sejfy wielce oryginalne . Coś dla logicznie myślących , szperaczy i ludzi z wyobraźnią. Polecam ten zachwycający pokój każdej ekipie . Duży plus to 90 minut , które pozwala się delektować rozgrywką z większym niż gdzie indziej spokojem. Nam akurat wystarczyło 70 bez podpowiedzi , ale los - a może i intuicja nam sprzyjali.

 • Escape room Chata guślarki

  Chata guślarki
  Escape Time
  Gdańsk

  Wiarygodna opinia

  Wiejska lekcja farmacji

  19.06.2018 | data wizyty: 16.06.2018

  Guślarka ma swoje tajemnice , nie tak łatwo ją zastąpić, ale się udało przygotować eliksir ratujący życie . Przydały się lekcje chemii z czasów szkolnych :)

 • Escape room Seryjny morderca

  Seryjny morderca
  Break The Brain
  Bydgoszcz

  Wiarygodna opinia

  Dobry stylowy pokój

  02.06.2018 | data wizyty: 01.06.2018

  Pokój można opisać tak : klasyka , logika, z elementami zaskoczenia, w starannie dobranym klimacie , zagadek dość dla czterech osób, ciekawa historia, godny polecenia. Warto zobaczyć , warto poczuć oddech seryjnego na własnej skórze. Mimo wieku pokoju - ma on ciekawe rozwiązania techniczne. Szukanie motywów mordercy wciąga - jak gra w szachy z wujkiem.

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Escape room Skarbiec

  Skarbiec
  One Hour
  Bydgoszcz

  Wiarygodna opinia

  Srebro i złoto to nic, chodzi o to by ... ze skarbem z pokoju wyjść .

  27.05.2018 | data wizyty: 26.05.2018

  W bardzo starannie przygotowanym pokoju , jak na Skarbiec przystało, jest pełno nowoczesnej elektroniki. Niezłe wyzwanie dla inteligentnych rabusiów. Byliśmy w trzy osoby, według mnie to minimum . Aby się wydostać o czasie, trzeba sięgać tam , gdzie wzrok nie sięga - jak mówi poeta.


  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Escape room Plan na włam

  Plan na włam
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Wiarygodna opinia

  Kwinto-sencja włamania ...

  08.05.2018 | data wizyty: 05.05.2018

  Przez chwilę nawet nie wiedziałem gdzie jestem. Las Vegas ? Chicago z czasów Al Capone? Wyjście Awaryjne w Bydgoszczy ? No tak. Klimat niesamowity, zadania arcyciekawe. Prawdziwy plan dla inteligentnych włamywaczy. Hazardowe wyzwanie dla szarych komórek. Spostrzegawczość i umiejętność kojarzenia wskazane ze wszech miar. I coś co uciekinierzy lubią najbardziej , czyli element zaskoczenia :) . Obsługa przemiła i kompetentna jak zwykle. Polecam ten ciekawy pokój wszystkim (może poza początkującymi ) .

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Escape room Obłęd

  Obłęd
  Break The Brain
  Bydgoszcz

  Z adrenaliną za pan brat

  01.05.2018 | data wizyty: 03.06.2017

  Byłem tam prawie rok temu ... ale mam nadzieje że wiele się nie zmieniło. Do tego pokoju moim zdaniem powinny iść minimum 4 osoby . Do tego wymagane obłędnie mocne nerwy . Komunikacja i współpraca - jak nam powiedziano na wstępie- okazała się być bardzo ważna. W pokoju był ekstra klimat i zero podpowiedzi :) a wyjście było tak blisko ....

 • Escape room Gniew Olimpu

  Gniew Olimpu
  Break The Brain
  Bydgoszcz

  Antyczny świat mitologii

  01.05.2018 | data wizyty: 04.11.2017

  Bardzo ciekawie jest się przenieść w jednej chwili do antycznej Grecji. Byliśmy w 4 osoby i nudy nie było dzięki czemu wyszliśmy 4 minuty przed czasem . W pokoju są bardzo ciekawe rozwiązania i mechanizmy , ale trzeba się było trochę napracować ( prawie jak Syzyf) aby zdobyć kielich boskiego nektaru...

 • Escape room NAUTILUS: Podmorska Przygoda

  NAUTILUS: Podmorska Przygoda
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Jak u Juliusza Verna

  01.05.2018 | data wizyty: 05.01.2018

  Kapitalny wystrój, super zadania i zagadki, logicznie powiązane. Jak to w łodzi podwodnej starszego typu - trzeba dbać o oddychanie i instalacje wszelkiego typu . Udało się wyjść na pół minuty przed końcem i to praktycznie bez podpowiedzi :) ale łatwo nie było. Spróbujcie sami . Przecież to numer jeden...

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
Zobacz więcej opinii: 1 2
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM