Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
beaeska
 • Escape room Galaktyka Tajemnic

  Galaktyka Tajemnic
  Escape ARENA
  Poznań

  Nie tak dawno temu..

  11.07.2019 | data wizyty: 11.07.2019

  Poznański rynek ER mocno dostał w kość także z nieskrywaną radością poszliśmy do niedawno otwartej Galaktyki. W niepozornym budynku na Łazarzu kryje się niezły kosmos. Pokój zaskakuje wystrojem w który włożono dużo serca i energii. Zagadki są różnorodne, niezbyt trudne (choć niektóre wymagają zdolności manualnych), także pokój sprawia dużo przyjemności i nie przyprawia o frustrację.
  Bawiliśmy się super, to mój drugi pokój od tej firmy i po świetnej Jaskini Hazardu uwazam, że Galaktyka Tajemnic trzyma równie wysoki poziom i jest perełką (a raczej gwiazdeczką) na poznańskiej arenie.
  Warto też wspomnieć o rewelacyjnej ekipie obsługującej pokój - miło się chodzi do pokoi gdzie widać takie ogromne zaangażowanie!
  Czekamy na kolejne projekty od Escape Arena!

 • Escape room Zaginiony Oficer

  Zaginiony Oficer
  The Bunkier Escape Rooms
  Poznań

  Nie zaginęliśmy!

  24.04.2019 | data wizyty: 24.04.2019

  Uwielbiam miejsce w którym jest zrobiony ten escape room! Niezwykle klimatyczne i świetnie wykorzystane pomieszczenia i autentyczne elementy wystroju. Pokój jest dosyć wymagający mimo, że dużej mierze kłódkowy. Nie obyło się bez podpowiedzi, choć jedną zagadkę udało nam się zhackować nie mając wszystkich elementów ;)
  Bawiliśmy się fajnie, dziękujemy za zniżkę #wykop, wykorzystamy w Szeolu i liczymy, że kolejny pokój nad którym pracujecie szybko się otworzy :)

 • Escape room Kolekcjoner

  Kolekcjoner
  Time 4 Secrets
  Poznań

  Krwawo..

  17.04.2019 | data wizyty: 17.04.2019

  Pokój na poznańskim rynku jest już długo, a dopiero teraz udało się do niego dotrzeć. Trzeba przyznać że klimat utrzymany bardzo dobrze, jest niepokój, jest krwawo, można podskoczyć ze strachu :) zagadki w temacie, chociaż przedostatnia przysporzyła nam na tyle kłopotu że nie udało się wyjść o czasie.
  Zdecydowanie warto wpaść odwiedzić ten pokój, jednak lepiej mieć już jakieś doświadczenie.

 • Escape room Dooby Doo

  Dooby Doo
  Fox O'clock
  Wrocław

  Scooby dooby doooo!

  07.04.2019 | data wizyty: 07.04.2019

  Scooby Doo to bajka mojego dzieciństwa dzięki której miałam własnego Scoobiego, dlatego nie mogłam przejść obojętnie obok takiej tematyki!
  Motyw jak najbardziej mnie usatysfakcjonował, dużo smaczków z samej bajki i samo zakończenie to coś, czego dokładnie oczekiwałam ;)
  Jest dużo do roboty w tym pokoju, nawet będąc w piątkę już z jakimś doświadczeniem, bez podpowiedzi się nie obyło. Fajnie, że pokój nie jest liniowy, bo każdy mógł zająć się czymś innym i nie raz trzeba było lawirować między zagadkami, żeby znaleźć wszystko co potrzebujemy :)
  Chętnie odwiedzimy pozostałe pokoje z tej firmy przy okazji kolejnej wizyty we Wrocławiu :)

 • Escape room Obłęd

  Obłęd
  Exit19.pl
  Wrocław

  Niepokojąco

  07.04.2019 | data wizyty: 07.04.2019

  Pierwsza nasza wycieczka do Wrocławia pod kątem ER i na celowniku pojawił się Obłęd. Od samego wejścia czuć profesjonalizm w podejściu do tematu i nie zawiodłyśmy się. Motyw świetny, wystrój spójny, zagadki ciekawe i ich ilość odpowiednia do otrzymanego czasu - który ma się wrażenie, że w obliczu strachu mija ekstremalnie szybko ;) Szkoda, że ze względów logistycznych nie mogłyśmy być na wersji z aktorem, aczkolwiek i tak były momenty przyprawiające o gęsią skórkę. Bawiłyśmy się super i to z pewnością nie będzie nasza ostatnia wizyta w tej firmie.

 • Escape room Superheroom

  Superheroom
  Mr Lock Escape Room
  Bydgoszcz

  Świat bogatszy o kolejne superbohaterki!

  09.03.2019 | data wizyty: 09.03.2019

  Nasza pierwsza wizyta w Bydgoszczy na podbój tutejszych escape roomów. Po ratowaniu łodzi podwodnej czas na ratowanie reszty świata! I o jej! Co tu się nie działo! Ten pokój doświadcza się wszystkimi zmysłami, jestem zachwycona od samego wejścia - ogromnej przestrzeni przekozackiego Mistrza Gry, a potem wystrój, efekty specjalne, zagadki - tu wszystko było zaskakujące, nie wiadomo gdzie oczy podziać. Naprawdę nie sądziłam że tematykę superbohaterów można zrobić w taki rewelacyjny sposób i wręcz chciałoby się tam spędzić więcej czasu!

 • Escape room NAUTILUS: Podmorska Przygoda

  NAUTILUS: Podmorska Przygoda
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Nie poszłyśmy na dno!

  09.03.2019 | data wizyty: 09.03.2019

  To była nasza pierwsza wizyta w Bydgoszczy w celu eksploracji tutejszych escape roomów.
  Jestem pod ogromnym wrażeniem całej firmy już od samego wejścia - duża przestrzeń, każdy pokój ma swoje tematyczne drzwi, także od razu budza zachętę żeby zajrzeć za nie wszystkie. Sam Nautilus - wystrój, detale, rekwizyty, zagadki, przestrzeń - wszystko było super! Dużo do roboty, zdcydowanie potrzebna jest współpraca i dobra komunikacja między wszystkimi. Absolutnie nie mam nic do zarzucenia temu miejscu i z pewnością to nie ostatnia wizyta w Wyjściu Awaryjnym!

 • Escape room Gniew Wulkanusa

  Gniew Wulkanusa
  ROOMBREAKER
  Poznań

  Wulkanus może spać spokojnie

  05.03.2019 | data wizyty: 05.03.2019

  Mało jest pokoi zahaczających o klimaty mitologiczne i za to daje plusa. Zagadki fajne, widac autorski wkład pracy w wystrój i wszystkie elementy uczestniczące w grze. Poziom określiłabym na łatwy, z pewnością początkujący w świecie escape roomów (chociaż tutaj to akurat quest room :)) będą zadowoleni z wizyty.

 • Escape room Jaskinia Hazardu

  Jaskinia Hazardu
  Escape ARENA
  Poznań

  Liczy się pieniądz

  26.02.2019 | data wizyty: 26.02.2019

  Do Jaskini poszliśmy w zasadzie grupa nieznajomych więc prócz umiejętności logicznego myślenia musieliśmy też wykazać się umiejętnością współpracy.
  Pokój osobiście mnie pozytywnie zaskoczył, stopniowo budowana rozgrywka która przyjęła w pewnym momencie nowego obrotu spraw. W tym pokoju z pewnością zaskoczy coś czego jeszcze w żadnym innym miejscu się nie spotkało.
  Nam udało się wydostac po 58minutach, jednak całej kasy nie odzyskaliśmy ;)
  Właściciel pozytywnie zakręcony i fajnie się obserwuje jak cała rodzina jest zaangażowana w tworzenie tego miejsca.

 • Escape room Manewry Kartelu

  Manewry Kartelu
  GameOver Escape
  Poznań

  Kąpiel w kasie i dragach

  23.02.2019 | data wizyty: 23.02.2019

  Tym razem pojęliśmy się ucieczki przed policją za nasz biały biznes. Wszystko zakończyło się sukcesem naszej grupy, możemy dalej rządzić na rynku!
  Naprawdę bardzo fajny pokój, zagadki spójne, w temacie, rozgrywka przebiega bardzo płynnie i będąc w cztery osoby tak naprawdę każdy miał co robić i każdy mógł się wykazać. Nie oglądałam Narcos, więc ciężko mi się wypowiedzieć o oddaniu klimatu, ale potrafię sobie wyobrazić, że to tak mogło wygląda. Dawno nie czerpałam aż tyle przyjemności z rozwiązywania zagadek co w tym pokoju, mimo że nie był on jakoś zaskakujący, to naprawdę wszystko tutaj grało, pasowało, działało i zwyczajnie cieszyło. Dostaliśmy pamiątkowe zdjęcia i jeszcze długo rozmawialiśmy z Mistrzem (a raczej Mistrzynią ;)) Gry. Pokój który zdecydowanie zasługuje na wyższe miejsce w rankingu lockme!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4 5
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM