Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
SandrexP
 • Escape room Frankenstein

  Frankenstein
  EXODUS
  Poznań

  Frankenstein

  29.04.2019 | data wizyty: 28.04.2019

  Pokój zrobiony fajnie. Przemyślany. Dużo elektroniki. Kilka bardzo ciekawych rozwiązań. Bardzo fajne [spojler] :) Zagadek jest niewiele, ale są oryginalnie zrobione i bardzo miło się je rozwiązuje. Dużo rzeczy na spostrzegawczość. Przy jednej zagadce zmieniłabym wygląd przycisku, aby grupy były absolutnie pewne o co chodzi.
  Generalnie prosty, miły i sympatyczny :)

 • Escape room Coś

  Coś
  Black Box
  Poznań

  Obejrzyj się za siebie...

  29.04.2019 | data wizyty: 28.04.2019

  Poznań - miasto, w który ostatnio coraz częściej giną dzieci. Ale nie. Nie jesteśmy detektywami. Łączy nas z tym miejscem bardziej osobista sprawa - tutaj zginął nasz braciszek. Pozostała po nim jedynie plama krwi i strzęp żółtej kurteczki przy jednej z pobliskich studzienek. Postanowiliśmy zmierzyć się z starą legendą krążącą po okolicach i udaliśmy się do zrujnowanego domu. Tam zaczęły się dziać rzeczy niespodziewane...
  .
  .
  Pokój, za który zabieraliśmy się od prawie połowy roku. Bardzo polecany nam przez innych. Już samo wprowadzenie do niego wywołało takie emocje, że jeden z naszych towarzyszy poczuł się słabo. Potem również było bardzo klimatycznie. Wystrój pokoju - nie przekombinowany, ale też nie przesadnie skąpy. Fajne zaaranżowanie wolnej przestrzeni. Dźwięki przyprawiające o gęsią skórkę. Odpowiednie rekwizyty. Zagadki dosyć proste, bardzo logiczne, fajnie prowadzące fabułę pokoju. Odpowiednie rozpraszacze również nie pozwoliły nam za szybko ich rozwiązywać :)
  Generalnie pokój jest świetny. Jest tym, czego oczekiwaliśmy. Zdecydowanie godny polecenia.
  Dziękujemy Mistrzowi Gry za przyjemną rozgrywkę i rozmowę po wyjściu :)

 • Escape room Jak uratować smoka

  Jak uratować smoka
  DreamScape
  Poznań

  Uratowaliśmy smoki!

  18.03.2019 | data wizyty: 17.03.2019

  Cel jednoznaczny: uratować 8 smoczych jaj i świeżo wyklutego smoka.
  Proste? Tak, ale jaką sprawia frajdę!
  Pokój bardzo ładnie urządzony, zagadki logiczne i proste. Przemiły Mistrz Gry, który bardzo fajnie wprowadza w klimat pokoju.
  Zdecydowanie polecam!

 • Escape room Golden Hajs

  Golden Hajs
  Clue Room Poznań
  Poznań

  To jest napad na bank!

  17.03.2019 | data wizyty: 16.03.2019

  Pokój całkiem duży. Zagadek też jest całkiem sporo - proste, logiczne. Pokój dosyć liniowy, oszczędny jeżeli chodzi o wystrój. Wprowadzenie raczej średnie, biorąc pod uwagę wprowadzenia z innych escape roomów.
  Bardzo mili Mistrzowie Gry, przesłodki pies-strażnik :)
  Pokój godny polecenia dla osób początkujących I grup średniozaawansowanych.

 • Escape room Krwawy Baron

  Krwawy Baron
  Time 4 Secrets
  Poznań

  Steampunk pełna gębą

  17.03.2019 | data wizyty: 16.03.2019

  Wprowadzeni do pokoju, ściągamy opaski i.... na początku zastanawiamy się czy to aby na pewno pokój, do którego mieliśmy trafić. Z biegiem czasu już nie mamy wątpliwości. Podążamy za poszlakami, komunikujemy się z Szefem Wywiadu i zachwycamy się wszystkimi detalami pokoju - a jest czym. Wszelkie elementy, wykonane z należytą starannością, są w pełni klimatyczne. Mnóstwo steampunkowych ozdób, gadżetów, elementów zagadek. A co do samych łamigłówek - są one również utrzymane na wysokim poziomie. 0 kłódek, masa rozwiązań elektronicznych i spójna, logiczną całość. Punkt kulminacyjny pokoju również bardzo fajny.
  Udało nam się rozwikłać tajemnice Krwawego Barona i polecamy innym Uciekinierom ten pokój:)

 • Escape room Dom (NIE)Marzeń - Nowe Wcielenie

  Dom (NIE)Marzeń - Nowe Wcielenie
  Look Around
  Poznań

  Ola, dlaczego to zrobiłaś?

  17.03.2019 | data wizyty: 16.03.2019

  Przychodzisz pod wskazany adres... wszystko pozamykane. Zaczyna się od lekkiego niepokoju, że zapomnieli o naszej wizycie. Nagle udaje się wejść... I od samego początku zostajemy wprowadzeni w swoje role. Od wejścia do recepcji aż do końca rozgrywki jesteśmy kimś zupełnie innym. Mamy jasne zadanie do wykonania. Wchodzimy do pokoju i pracujemy na pełnych obrotach.
  ...
  A teraz przejdźmy do konkretów:)
  Pokój jest trudny, ale logiczny. Kilka razy potrzebowaliśmy pomocy. System podpowiedzi w pierwszym pokoju jest bardzo klimatyczny i to, że mistrz gry nie mówi nam bezpośrednio co mamy robić- duży plus. W drugiej części również bardzo fajny system podpowiedzi, jak dla mnie nawet lepszy ;) Różnorodne kłódki (jedna taka, której nigdy w życiu nie spotkałam), sporo rozwiązań elektronicznych. Największym zaskoczeniem dla nas był sposób w jaki przechodzi się z thrilleru w istny horror. I to w jaki sposób dostaliśmy się do niego, i to jak Mistrz Gry wcielił się w swoją rolę.
  Zdecydowanie pokój godny polecenia i myślę, że warto przejść go w całości - wtedy zachowuje fajną fabułę i w pełni wyczerpuje temat :D

 • Escape room W cieniu piramid

  W cieniu piramid
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Zrobisz to dla nieśmiertelności?

  20.02.2019 | data wizyty: 19.02.2019

  To już mój 3 pokój o takiej tematyce, aczkolwiek czuje się w pełni oczarowana. Nie spodziewałam się takiego doboru zagadek i zastosowanych rozwiązań. Owszem, pobranie tej tematyki wiąże się z powieleniem kilku rodzajów zagadek, natomiast całąa oprawa, intro, głos prowadzący, rekwizyty i klimat pokoju... cudowny! Bez wątpienia świetnie się bawiliśmy. Bywały momenty, w których można się było poczuć nieswojo - jak to w starym grobowcu przystało :)
  Wielki plus za ostatni wybór i sposób opuszczenia pokoju - bardzo nietypowo
  Pozdrawiamy i na pewno jeszcze kiedyś wrócimy;D

 • Escape room NAUTILUS: Podmorska Przygoda

  NAUTILUS: Podmorska Przygoda
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  W obliczu wyzwania..

  20.02.2019 | data wizyty: 19.02.2019

  Nasza wyprawa do Bydgoszczy zaczęła się tym pokojem. Jak na grupę 2osobową mieliśmy pełne ręce roboty - zagadek jest całkiem sporo. Są one na różnym poziomie trudności, różnorodne, a przede wszystkim - logiczne. Nie wiemy Jak To mozliwe, że tak szybko upłynęło nam 50min rozgrywki. Pokój bardzo klimatyczny, dopracowany, w pełni wciągający. Ścieżka dźwiękowa pokoju robi kawał dobrej roboty. Zadowolenie z przejścia pokoju - bezcenne. Wart tak wysokiego miejsca w randze pokoi w Polsce.
  Serdecznie polecam!

 • Escape room Freakshow

  Freakshow
  Break The Brain
  Bydgoszcz

  Karol, on się na nas patrzy..

  20.02.2019 | data wizyty: 19.02.2019

  To był nasz trzeci pokój w trakcie wyprawy do Bydgoszczy. Zachwyciły nas opinie i zachęta naszych znajomych. Nic dziwnego. Pokój powoli, ale nieuchronnie napawał nas różnymi, często sprzecznymi emocjami - od zabawy i śmiechu po strach i zdenerwowanie. Zagadki logiczne, klimatyczne i na różnym stopniu trudności. Pokój bardzo rozpraszający w pozytywnym tego słowa znaczeniu - pewne elementy nie pozwalały nam poświęcić 100% uwagi na rozwiązanie danej zagadki.
  Byliśmy we 2 osoby przez co mieliśmy dużo do zrobienia- zagadek jest w pokoju naprawdę sporo.
  Ponadto bardzo miła obsługa, która z chęcią wdała się z nami w rozmowę po zakończonej rozgrywce:)
  Zdecydowanie godny polecenia

 • Escape room Powrót do przeszłości

  Powrót do przeszłości
  Game Of Locks
  Szczecin

  Powrót do przeszłości

  25.01.2019 | data wizyty: 25.01.2019

  Idealnie oddany klimat lat 90 :)
  Pokój ma sporo zagadek. Jest liniowy i logiczny. Zagadki są proste - idealne dla grup początkujących.
  Miła obsługa - pozdrawiamy!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4 5 6
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM