Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Ruciaczek (Agnieszka)
 • Escape room Jaskinia Hazardu

  Jaskinia Hazardu
  Escape ARENA
  Poznań

  Jaskinia Hazardu

  07.08.2019 | data wizyty: 03.08.2019

  Po wcześniejszym pokoju tej ekipy (Galaktyka Tajemnic), poprzeczka ustawiona była bardzo wysoko i się nie zawiodłam. Chociaż początek w porównaniu z galaktyką wydaje się słaby, to kolejne etapy są coraz lepsze. Trzeba być bardzo spostrzegawczym by nie popełnić głupich gaf, co nam się niestety nie udało... :P Jest co robić i wszystko fajnie ze sobą współgra. Zagadki nie są bardzo trudne, ale trzeba myśleć i jeszcze raz powtórzę - trzeba być spostrzegawczym :)
  Gorąco pozdrawiam mistrzów gry :)

 • Escape room Galaktyka Tajemnic

  Galaktyka Tajemnic
  Escape ARENA
  Poznań

  Galaktyka tejmnic

  07.08.2019 | data wizyty: 03.08.2019

  Pokój petarda. Muszę przyznać, że po paru pokojach o podobnej tematyce, zraziłam się do galaktycznych tematów. Ale ten ER to nie pokój, to istna, szalona przygoda. Już od samego początku wchodzisz w zupełnie inny, wieloetapowy świat. Zagadki zróżnicowane, fajnie powiązane z tematem. Nie ma czasu na nudę. Wystrój i wykonanie pokoju na mistrzowskim poziomie. Mistrzowie gry również rewelacyjni. Gorące pozdrowienia dla obsługi, zwłaszcza naszego ulubieńca Herr Otto Flick'a :)

 • Escape room Koneser

  Koneser
  DreamScape
  Poznań

  Koneser

  07.08.2019 | data wizyty: 03.08.2019

  Bardzo dobrze zrobiony pokój. Elegancki wystrój, każdy element nawiązywał do tematyki pokoju. Zagadki zróżnicowane i bardzo ciekawe. Kolejne etapy gry stawały się coraz lepsze. Naprawdę można się było wczuć w klimat i poczuć tajnym agentem, który wykonuje misję specjalną. Obsługa również przesympatyczna. Polecam :)

 • Escape room Dolina Trollinków

  Dolina Trollinków
  Adventure Escape
  Poznań

  Dolina Trollinków

  07.08.2019 | data wizyty: 03.08.2019

  Bardzo pozytywny, schludny pokój. Zagadki ściśle powiązane z tematyką pokoju. Co prawda drugi etap gry bardziej przypadł mi do gustu, co nie znaczy, że pierwsza część była zła. Koniecznie trzeba pamiętać, zwłaszcza w upalne dni, aby zabrać ze sobą skarpetki, bo pokój pokonać trzeba bez butów :) Obsługa również bardzo sympatyczna i zaangażowana, z którą można długo rozmawiać o tematyce ER.

 • Escape room Kwarantanna

  Kwarantanna
  Portal Escape Games
  Łódź

  Kwarantanna

  09.07.2019 | data wizyty: 02.05.2019

  Bardzo fajny pokój. Nasza grupa lubi tego typu tematykę, lubimy odrobinę grozy... ale odrobinę. Zagadki ciekawe, zróżnicowane, ogólnie mówiąc jest co robić. Wszystko idealnie do siebie pasowało i się zgrywało :)

 • Escape room Quadrum

  Quadrum
  Portal Escape Games
  Łódź

  Kwadraty

  09.07.2019 | data wizyty: 02.05.2019

  Powiem szczerze, że pokój zaskoczył mnie pozytywnie. Niby nic, a jednak. Mimo ubogiego wystroju (no jakby nie patrzeć, czego można się spodziewać będą w środku kostki Rubika), to było co robić i rozwiązywanie zagadek sprawiało nam frajdę :) Obsługa również przesympatyczna i szybko reagująca na wszystko :)

 • Escape room Prolog

  Prolog
  Forest Escape
  Łódź

  Prolog

  09.07.2019 | data wizyty: 02.05.2019

  No nie ma co ukrywać, że jest to zwykły ER. Jadąc do Łodzi był to nasz priorytet, bo dużo o nim słyszeliśmy i to w samych superlatywach. Rewelacją jest to, że jeszcze nie zaczynasz rozgrywki, a już zaczynasz. Klimat jest fenomenalny, ale oczywiście im ciemniej tym lepiej. Petardą dla mnie było też samo zakończenie i ostatni etap gry. Same zagadki nie były zbyt skomplikowane, a dla mnie całość to dodatkowo wspomnienia z dzieciństwa kiedy to bawiliśmy się w podchody. Gorąco polecam :)

 • Escape room Kultysta

  Kultysta
  Enigma House
  Bydgoszcz

  Opinia spoza rankingu

  Kultysta

  11.02.2019 | data wizyty: 10.02.2019

  Klimatyczny pokój, odwzorowuje jego tematykę :) Mistrzowie gry przesympatyczni, równie zakręceni, jak nasza grupa.... :) Zagadki są zróżnicowane, ale spostrzegawczość to bardzo ważna cecha w tym pokoju. Jedynym minusem jest brak źródeł światła dla wszystkich zawodników, bo mimo zachowania klimatu, zawsze ktoś będzie stał bezczynnie, albo kłócił się o "źródełko" z innym graczem.

 • Escape room Superheroom

  Superheroom
  Mr Lock Escape Room
  Bydgoszcz

  Opinia spoza rankingu

  Superhero :)

  19.12.2018 | data wizyty: 09.12.2018

  Ciężko opisać coś tak fantastycznego, bez zdradzania szczegółów, bo każdy zasługuje na element zaskoczenia w tym miejscu. Wszystko, dosłownie wszystko jest tak dopracowane, że chyba nawet największy pesymista i "złośnik"nie będzie miał się do czego doczepić :) Ale zacznijmy od początku. Poczekalnia robi już pierwszy efekt "WOW", a obsługa, to przesympatycznie zakręcony człowiek, z którym możesz przesiedzieć godzinami i porozmawiać chyba o wszystkim. Wstęp i wprowadzenie, również mistrzowskie i mega zaskakujące :P A początek i sama gra, to już "transport" w zupełnie inny świat. Ciężko się skupić na grze przy takim wystroju, a jest co robić! A po zakończeniu gry masz ochotę zostać tam dłużej i jeszcze raz wszystko przejrzeć na spokojnie :) Polecam, to mało powiedziane. Ten pokój to obowiązek dla każdego miłośnika ER. Aż miło, że nasza Bydgoszcz ma pokoje na tak wysokim poziomie :P

 • Escape room Lochy Króla Henryka

  Lochy Króla Henryka
  The Basement Escape Room
  Bydgoszcz

  Opinia spoza rankingu

  Lochy Króla Henryka

  25.11.2018 | data wizyty: 24.11.2018

  Wchodząc do tego pokoju trzeba nastawić się na "spostrzegawczość". Bez tego ani rusz. Dalej już poprowadzi Cię logika :) Jak na pierwszy pokój tej firmy, początek całkiem niezły, dlatego czekam z niecierpliwością na kolejne pokoje... :)

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 16 17 18
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM