Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
MER (Miłośnicy ER)
 • Escape room Muszkieterowie

  Muszkieterowie
  Room Escape
  Warszawa

  Włam u kardynała ;)

  03.07.2019 | data wizyty: 07.02.2019

  Duże WOW! Bardzo, bardzo fajny pokój. Zdecydowanie najtrudniejszy z dotychczasowych, odwiedzonych przez nas w Room Escape, ale i jeden z najfajniejszych. Ani jednej kłódki. Wszystkie zagadki logiczne i mocno osadzone w tematyce pokoju. A zagadek sporo, każdy będzie miał co robić.

  Generalnie byliśmy już we wszystkich dostępnych pokojach Room Escape w pozostałych dwóch lokalizacjach i musimy przyznać, że te na Marszałkowskiej zdecydowanie wyróżniają się na wielki PLUS. Po pierwsze są po prostu bardzo ładne, zadbane, dopracowane, masa elektroniki i magnetyki (?) urozmaica grę. Widać, że firma nie idzie na ilość, ale porządnie inwestuje w nowe oferty. Z całego serca polecamy!

 • Escape room Piwnica

  Piwnica
  Room Escape
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Było trochę strasznie... :)

  30.06.2019 | data wizyty: 29.06.2019

  ... więc raczej wybierzcie się bez dzieci. Poza tym pokój bardzo sympatycznie logiczny i uporządkowany. Opierający się głównie na kłódkach i szyfrach. Dobry dla osób początkujących. Doświadczonym grupom nie sprawi wiele trudności.

 • Escape room Napad na bank

  Napad na bank
  Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa
  Warszawa

  Cała kasa nasza! :)

  26.06.2019 | data wizyty: 25.06.2019

  Bardzo fajny pokój, dopracowany w szczegółach i klimatyczny. Lasery pierwsza klasa :) Raczej liniowy i w sumie ciężko, żeby miało być inaczej. Ma kilka niesztampowych i zabawnych rozwiązań. Wymaga spostrzegawczości i (jakby mogło być inaczej) zręczności. Bawiliśmy się w nim naprawdę super! Polecamy dla nie za dużych grup - możecie sobie przeszkadzać - i raczej z pewnym doświadczeniem w ER.

  Myślę, że fajnym pomysłem ze strony właścicieli jest możliwość połączenia fabuł obu ich pokoi w jedno. Myśmy niestety zaczęli od końca, czyli od Pasażera, ale jeśli macie chęć na dłuższą przygodę to polecamy zabukowanie 130 minut akcji w jednym, czyli obu pokoi na raz.

  Pozdrowienia dla przemiłego Pana Właściciela, który o rynków ER wie chyba wszystko ;) Dziękujemy za zabawę i miłą rozmowę i do zobaczenia w sierpniu! • Escape room Polana

  Polana
  Dom Zagadek
  Warszawa

  Pokój fajny, ale....

  23.06.2019 | data wizyty: 17.11.2018

  ... być może mieliśmy pecha, bo nie zadziałały nam przynajmniej dwie zagadki. Jedna kłódka nie otworzyła się, pomimo dobrego szyfru, co wymagało wejście obsługi do pokoju w celu przepiłowania zamka, a potem[spojler]... Niestety takie sytuacje mocno rzucają się cieniem na całe doświadczenie. A szkoda, bo pokój zapowiadał się przemiło. Nie za trudny, z bajkową fabułą i wystrojem. W sam raz na rodzinny, miły weekend.
  Niestety to już drugi taki przypadek, jaki spotyka nas w Domu Zagadek. Bardzo lubimy ich pokoje i mamy nadzieję, że nie przerodzi się to w regułę.... :(

 • Escape room Zmieniając rzeczywistość

  Zmieniając rzeczywistość
  Zagadkownia
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Pod innym kątem...

  23.06.2019 | data wizyty: 17.11.2018

  Pokój zaskakujący. Inny. Ciekawy. Nawet nieco niepokojący. W wielu opiniach powtarza się zdanie, że po wejściu wydaje się, że nic tam nie ma - i to prawda. To trochę wytrąca z równowagi. Ale potem kolejne tajemnice ujawniają się stopniowo, prowadząc do spójnego finału.

  Ogólnie bardzo nam się ten pokój podobał, właśnie przez swoją nieszablonowość. Zagadki są w nim liniowe. Jest też kilka zaskakujących rozwiązań. Polecamy, choć chyba nie na pierwszy raz - może okazać się za trudny.

 • Escape room NAUTILUS: Podmorska Przygoda

  NAUTILUS: Podmorska Przygoda
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Kapitanie Nemo, meldujemy wykonanie zadania!

  23.06.2019 | data wizyty: 31.05.2019

  To drugi pokój jaki odwiedziliśmy w Wyjściu Awaryjnym po Legendzie Miecza. Sprawił nam tak samo dużo frajdy, choć przyznajemy, że jest trudniejszy. Byliśmy tam we dwie osoby i pewnie ta trzecia by nam się bardzo przydała. Czasu nie było za dużo, zwłaszcza że na początku straciliśmy go trochę niepotrzebnie, przez nasz brak spostrzegawczości....

  Fabuła ciekawa. Zagadki raczej liniowe. Wystrój skomponowany z tematyką, choć szczerze mówiąc na prawdziwej łodzi podwodnej jest chyba ciaśniej, ale nie będziemy się czepiać ;)

  Generalnie polecamy - na pewno będziecie się fajnie bawić.

 • Escape room Olimp

  Olimp
  Room Escape
  Warszawa

  O bogowie....!

  23.06.2019 | data wizyty: 13.06.2019

  Greccy bogowie potrzebują pomocy, a że Herkules akurat nie może..... ;)

  Pokój generalnie dość łatwy, ale bardzo sympatyczny. Utrzymany w klimacie, ze spójną fabułą i zagadkami mocno w niej osadzonymi. Jedno rozwiązanie zaskakujące, sprawiło nam duuużo frajdy. Jeszcze się z czymś takim nie zetknęłam :) Zagadki trochę logiczne, trochę zręcznościowe. Polecam dla rodzin z dziećmi, które na pewno będą się dobrze bawić. Można potraktować jako "lekturę uzupełniającą" dla tych z piątej klasy :)

 • Escape room Solna Komnata

  Solna Komnata
  FunEscape
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Wszędzie sól....

  23.06.2019 | data wizyty: 22.06.2019

  Pokój poprawny, bez wielkiego wow. Kilka ciekawych zagadek, z których niestety jedna była otwarta kiedy przyszliśmy (otrzymaliśmy za to rekompensatę od firmy za co plus). Brakowało nam trochę bardziej dopracowanej fabuły. Poza tym mieliśmy wrażenie, że dużo elementów jest zużytych, choć pokój jest raczej nowy. Z kłódką musieliśmy się posiłować, choć kod był prawidłowy, a niektóre elementy otwierały się, choć nie było tego widać, co irytowało. W pokoju nie ma też zegara, który pokazywałby pozostały czas gry.

  Ogólnie nie nastawialiśmy się na nie wiadomo co, bardziej chcieliśmy rozgrzać się po przerwie - i słusznie. Pokój ogólnie raczej nudnawy.

 • Escape room Pasażer

  Pasażer
  Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  WOW!

  22.06.2019 | data wizyty: 22.06.2019

  To było coś... Jeden z lepszych ER w jakich byliśmy. Najwyższe noty za klimat i ładunek emocji. Wersja EXTRA pasażer na pewno godna polecenia. Zagadki, po ich rozważeniu "na sucho", są pewnie na średnim poziomie trudności, ale przyznam szczerze, że ogólny poziom adrenaliny bardzo nam utrudnił myślenie w pierwszych minutach gry, więc całościowo oznaczamy pokój jako trudny.

  Ograniczenie wiekowe +18 nie wątpliwie ma swój sens.

  Wielki plus za bardzo sympatyczną i fachową obsługę.

 • Escape room P@ssWord

  P@ssWord
  Dom Zagadek
  Warszawa

  W świecie zwariowanych pikseli

  09.11.2018 | data wizyty: 09.11.2018

  Nowa propozycja Domu Zagadek, który osobiście bardzo lubimy, w związku z tym nie mogliśmy tego przegapić :)

  Powitał nas wesoły, kolorowy świat, trochę na pograniczu snu. W klimacie przypominający pokój Zagadkę z tej samej lokalizacji. Zagadki utrzymane w temacie, liniowe i raczej łatwe, ale przyda się spostrzegawczość. Mimo że nie mieliśmy z nimi za dużo problemów, to dawały nam sporo frajdy.

  Zdecydowanie polecamy na wizytę z dziećmi. Na pewno będą miały co robić, a samodzielne rozwiązywanie zagadek da im satysfakcję.

  Nie całkiem udało się nam tylko odnaleźć fabułę (o przywracaniu ładu w świecie zbuntowanych kolorów) w trakcie przebiegu gry. Bardziej określilibyśmy ją jako zagubienie w świecie zwariowanych pikseli :))

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM