O escape room Oferty specjalne Lista pokoi
Vouchery prezentowe Zarejestruj się Zaloguj się
J. Moriarty

J. Moriarty

 

58 recenzji | 34. miejsce w Polsce

Obserwując użytkownika zawsze będziesz na bieżąco z jego opiniami na temat odwiedzonych pokoi.
Wybierając osoby o podobnym guście zapewnisz sobie najlepszy wybór pokoi!

Zaloguj się
 • Escape room Katastrofa w przestworzach

  Katastrofa w przestworzach
  Questrooms
  Gdańsk

  Fajnie :)

  01.01.2017 | data wizyty: 0 0

  Dla nas okazał się łatwy, więc rozgrywka była bardzo płynna i przyjemna. Może wystrój nie urywa odwłoka, troszkę trzeba sobie wyobrazić, ale to nie było przeszkodą. Zagadki logiczne i spójne. Śmiało można iść większą grupą, nikt nie będzie się nudził.

 • Escape room 5 Morderstw

  5 Morderstw
  Questrooms
  Gdańsk

  Mały, ale wariat ;)

  01.01.2017 | data wizyty: 0 0

  Z małymi pokojami jakoś tak jest, że nie zachęcają (Bez niespodziewanych przejść? Bez imponujących zagadek?), a tu takie zaskoczenie. Zaskoczenie, bo mimo niewielkich rozmiarów pokój okazał się świetny. Zagadki, których nie widzieliśmy nigdzie indziej, sprawnie zamaskowana elektronika, sensowna fabuła i wkręcająca gra. Aha, i obsługa jak zwykle doskonała. Przybijamy piątkę i czekamy na sopockie pokoje :)

 • Escape room Władca pierścieni - Moria

  Władca pierścieni - Moria
  Mysterious Room
  Łódź

  "My cousin Balin will give us a royal welcome!"

  01.01.2017 | data wizyty: 0 0

  Tak jak Gimli, szliśmy do Morii z nastawieniem, że czeka nas wspaniałe przywitanie. On się troszkę rozczarował, my nie. Obsługa przyjęła nas bardzo ciepło, a pokój zachwycił. Zagadki zagadkami, fajne, dobrze skonstruowane i adekwatne, trochę szukania, trochę główkowania. Ale to jednak klimat jest tym, co sprawia, że ten pokój trzeba odwiedzić, jeśli jest się fanem Władcy. Wystrój jest kozacki! Zbierzcie drużynę, idźcie i zobaczcie!

 • Escape room Laboratorium Dextera

  Laboratorium Dextera
  OtoPokojeZagadek
  Łódź

  Jak dla mnie łódzki hicior ;)

  06.11.2016 | data wizyty: 1 0

  Trzeba zacząć od tego, że początkowo (zanim weszliśmy do pokoju) temat wcale nas nie porwał ("no tak, znam taką kreskówkę, ale czy to będzie fajne?", "Ja to się wcale tym Dexterem tak nie jaram, a jak się tam będziemy nudzili?")...

  Nic bardziej mylnego! Okazuje się, że ciekawym podejściem do tematu można graczy oczarować. Gdy tylko weszliśmy do środka, rzuciliśmy się do rozwiązywania zagadek... Ale wcale nie poszło tak łatwo, jak się spodziewaliśmy. Dexter okazał się bardziej przebiegły, niż my. No ale w końcu to geniusz... Z uprzejmą pomocą mistrza gry, udało się jednak znaleźć rozwiązania wszystkich łamigłówek, odszukać ukryte wskazówki i wydostać z pokoju. Po drodze odkryliśmy jednak kilka tajemnic małego naukowca i zdarzyło nam się krzyknąć "wow!".
  W Łodzi byliśmy tylko w dwóch pokojach. Jednym był pokój z czołówki rankingu, a drugim zupełna świeżynka - Laboratorium Dextera... I w naszym rankingu Dexter wygrał... To estetyczny, dobrze dopracowany i ciekawy er. Jesteśmy na tak i czekamy na następne pokoje, chętnie odwiedzimy Łódź po raz kolejny!
  Aha, dodam jeszcze, że oprócz gry w pokoju, na miejscu można pograć w planszówki (pograć, wypożyczyć, kupić)... A planszóweczki lubimy ;) Wszystko to składa się na bardzo wysoką ocenę :)

 • Escape room Ciemnia Fotograficzna

  Ciemnia Fotograficzna
  LetMeOut
  Gdańsk

  Bywają lepsze, ale i tak było fajnie :)

  06.11.2016 | data wizyty: 02.11.2016 0 0

  Jak zwykle miła wizyta w LMO :) Fajny, nieduży pokoik, ze sporą ilością zagadek. Grałyśmy we dwie i obie się dobrze bawiłyśmy (chociaż nie obyło się bez podpowiedzi). Może trochę brakowało fabuły i jakiejś muzyczki, która leciałaby z głośników, ale w związku z tym, że jedną z grających była zapalona pani fotograf to wybaczamy wszelkie niedociągnięcia. Dla nas był to dobrze spędzony czas:)

 • Escape room Manuskrypt

  Manuskrypt
  Twierdza Pełna Szyfrów Łódź
  Łódź

  W porządku :)

  06.11.2016 | data wizyty: 14.10.2016 0 0

  Co prawda, jak na pokój na tak wysokim miejscu, spodziewaliśmy się większego szaleństwa, ale i tak było przyzwoicie. Część zagadek nie stanowiła dla nas problemu, bo gdzieś już widzieliśmy podobne rozwiązania. Wystrój ok, obsługa też. Jednak zabrakło nam jakiegoś "flow".

 • Escape room Klaun w krzywym zwierciadle

  Klaun w krzywym zwierciadle
  FunEscape
  Warszawa

  Dla tych, którzy lubią wyzwania.

  06.11.2016 | data wizyty: 11.10.2016 0 0

  Bardzo oryginalny temat i zagadki, jednak ten pokój FunEscape porwał nas najmniej. Nie oznacza to oczywiście, że był zły, bo i tak oceniamy go bardzo dobrze. Ot, takie odczucie. Może był dla nas za trudny:P W każdym razie trzeba się szykować, że można z niego wyjść zmęczonym (szczególnie, jeśli jest to któryś pokój z rzędu), no ale czasem trzeba mocniej pogłówkować! Obsługa tradycyjnie - wzorowa:)

 • Escape room Przygoda na dnie oceanu

  Przygoda na dnie oceanu
  FunEscape
  Warszawa

  Torpeda ;)

  06.11.2016 | data wizyty: 10.10.2016 0 0

  Po kilkudziesięciu grach, człowiek nie spodziewa się, że mechanizmy użyte w pokojach mogą go jeszcze zaskoczyć. Owszem, jakiś element zaskoczenia zawsze się pojawia, zagadki bywają mniej lub bardziej nowatorskie, ale żeby tak jak w tym pokoju... No naprawdę, tego co w pewnym momencie się wydarzyło, w życiu byśmy się nie spodziewali! Chapeau bas dla konstruktorów... A poza tym w ogóle bardzo fajnie. Nasza gra trwała długo, bo standardowo nie mogliśmy znaleźć jednego kluczyka, który jak się okazało, ukrył się wyjątkowo perfidnie (w czym prawdopodobnie trochę mu pomogliśmy:P), ale mistrz gry podrzucił nam dodatkową latarkę do pomocy i się udało ;) Inne zagadki również sprawiły nam trochę trudności, ale wyszliśmy bardzo zadowoleni i jeszcze długo gadaliśmy o naszych odczuciach z obsługą (którą bardzo serdecznie pozdrawiamy;). Jest moc!

 • Escape room Bezludna Wyspa

  Bezludna Wyspa
  FunEscape
  Warszawa

  Absolutny hit!

  06.11.2016 | data wizyty: 10.10.2016 0 0

  Wow! Wow! Wow! Tylko to można było usłyszeć przez pierwsze minuty gry... Bezludna Wyspa jest tak klimatyczna, że zagadek mogłoby tam nie być, a i tak bawilibyśmy się fantastycznie! No ale zagadki oczywiście są, w dodatku logiczne, przemyślane, wcale nie oczywiste i naprawdę wkręcające (szczególnie jedna, do której trzeba użyć nie tylko mózgu;). Same ochy i achy! Totalne "must have" na warszawskiej mapie escaperoomów...

 • Escape room Rytuał

  Rytuał
  FunEscape
  Warszawa

  Doskonały na początek zabawy z pokojami zagadek.

  06.11.2016 | data wizyty: 10.10.2016 0 0

  Z pokoju udało nam się wyjść bardzo szybko, a zagadki były dla nas bardzo proste. Dla doświadczonych graczy raczej nie będzie odpowiedni, jednak od czegoś trzeba zacząć;) Na pewno początkujące grupy będą się w nim dobrze bawiły. Pokój nieduży, więc lepszy dla mniejszych grup - my, w trzy osoby, nie nudziliśmy się i każdy miał co robić. Temat może niezbyt nowatorski (magia i te sprawy), ale pokój jest bardzo starannie dopracowany, estetyczny i logiczny. Nam się podobał:)

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4 5 6
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM