Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
janigrz
 • Escape room Zaginiony dziennikarz śledczy

  Zaginiony dziennikarz śledczy
  Lost Rooms
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  No. 52 - nowe fakty w śledztwie z przed lat

  14.10.2018 | data wizyty: 10.10.2018

  Bardzo, bardzo przyjemny pokój. Choć pokój w klimacie z lat 90 to są tam efekty po których powiesz... WOW! Zagadki w większości przypadków spójne z fabułą i logiczną. Bardzo sympatyczny pokój i przemiła obsługa.

 • Escape room Postapo

  Postapo
  Forest Escape
  Łódź

  No. 51 - Na końcu cywilizacji

  14.10.2018 | data wizyty: 05.10.2018

  ER można opisać jednym słowem: NIEZWYKŁY! Klimat od samego początku, od wyjścia z samochodu. Niebanalne zagadki, rozwiązania. Elektronika na najwyższym poziomie. Rewelacja!! To po prostu trzeba zobaczyć. Warto było jechać tyle km :)

 • Escape room Hunter

  Hunter
  Forest Escape
  Łódź

  No. 50 - Tajemniczy dom

  14.10.2018 | data wizyty: 05.10.2018

  Absolutnie magiczne miejsce. Cudowny nastrój, klimat, zapach w domu to coś co trzeba zobaczyć, poczuć, przeżyć. Wizyta po zmroku buduje dodatkowe emocje. Niezwykły, niezwyczajny ER. Wycieczka absolutnie udana., polecamy.

 • Escape room Tajemnica Drukarza

  Tajemnica Drukarza
  Exit Now
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  No. 49 - Mroczna historia praskiej drukarni

  14.10.2018 | data wizyty: 04.10.2018

  W klimat wchodzisz już mijając bramę. Pokój odwiedziliśmy blisko północy i to był bardzo dobry wybór. O ile w pokoju nie było niespotykanej elektroniki, niespotykanych zagadek czy rozwiązań to nikt nie powinien być tym zaskoczony. Wszak odwiedzamy miejsce opuszczone 20 lat temu. Pokój ten jest niezwykle klimatyczny. Napięcie i dreszczyk emocji na najwyższym poziomie. Z wypiekami na twarzy czekamy na nowy ER i kolejną przemiłą rozmowę. POLECAMY!

 • Escape room Ostatnia Stacja

  Ostatnia Stacja
  Portal Escape Games
  Łódź

  Wiarygodna opinia

  No. 48 - Na stacji kolejowej

  14.10.2018 | data wizyty: 02.10.2018

  Bardzo sympatyczny pokój. Można poczuć się jak w prawdziwym wagonie. Zagadki spójne ze scenariuszem. Ciekawe rozwiązania i koniec scenariusza. W pokoju byłem w grupie gdzie dla całej reszty był to pierwszy pokój ER więc ciężko było zmieścić się o czasie duży plus dla obsługi za możliwość dokończenia scenariusza delikatnie po czasie. Dla debiutantów było to ważne.

 • Escape room Testament

  Testament
  Dom Kluczy
  Warszawa

  No. 47 - Testament

  28.09.2018 | data wizyty: 25.09.2018

  Na pokój szykowaliśmy się od dawna i w końcu się udało. Odwiedziliśmy go w 3 osoby i była to optymalna liczba osób i każdy miał co robić. Bardzo ciekawe zagadki, wszystko spójnie wkomponowane w historię :) Osobiście spodziewałem się tylko że pokój jest większy a historia dłuższa. Pokój opuściliśmy po ok 50 minutach więc z jedej strony spora satysfakcja, a z drugiej delikatny niedosyt.

 • Escape room Pokój hotelowy - miejsce zabójstwa

  Pokój hotelowy - miejsce zabójstwa
  Escape Room Majdańska 18 Warszawa
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  No. 46 - Na tropie zabójcy

  26.09.2018 | data wizyty: 22.09.2018

  Od wejścia wcielamy się w rolę wydziału kryminalnego. Zagadki są spójne i nawiązujące do fabuły. Na miejscu byliśmy w 3 osoby i naszym zdaniem to optymalna liczba osób. Wyjście zajęło nam około godziny bez korzystania z drobnych wskazówek które można znaleźć w pokoju. Więc pokój będzie odpowiedni zarówno dla doświadczonych grup, jak i tych, z troszkę mniejszym stażem. Obsługa bardzo miła, fajne i ciekawe wprowadzenie do gry.

 • Escape room Uwolnij ducha

  Uwolnij ducha
  Quest Room
  Warszawa

  No. 45 - Uwolnij Ducha

  25.09.2018 | data wizyty: 23.09.2018

  Sam pokój bardzo ciekawy. Sporo zagadek a nad niektórymi z nich trzeba było chwilę pomyśleć. W rozgrywce pojawił się element zaskoczenia co zawsze cieszy. Jedyne "ale" w samym pokoju to kluczyk do czegoś gdzie kolejny kluczyk, co można pominąć naszym skromnym zdaniem. Co ważne w całej ocenie naszej wizyty w tym pokoju to obsługa. Na samym początku doszło do lekkiej konsternacji bo dosłownie kilka minut po rezerwacji telefon od firmy że pokój na który się zdecydowaliśmy (skarb piratów) jest już zajęty. Tutaj akurat plus ponieważ Pan wybrnął z sytuacji, zaproponował inny pokój i tak zlaleźlismy się w duchu. Później niestety było już trochę gorzej... Kiedy oglądaliśmy film wprowadzający inna ekipa została zaproszona do swojego pokoju, tym samym zaczęły się rozmowy i spacery między nami a telewizorem - część z grupy wprowadzenia nawet nie zobaczyła. Pani film wyłączyła jeszcze w trakcie jego trwania i powiedziała że zaraz wraca. W tym czasie wprowadzała drugą grupę do innego pokoju. Później wróciła po nas i ruszyliśmy w stronę pokoju. Weszliśmy do gry gdzie Pani kończyła wyjaśnienia dotyczące pokoju. Zabrakło więc klimatu na starcie gry. Po wyjściu, Pani zapytała nas o opinię, wymienismy kilka spostrzeżeń po czym Pani nas na chwilę przeprosiła.
  Okazało się wtedy ze Pani prowadzi 2 pokój jednocześnie, co jest słabym rozwiązaniem. Po dłuższej chwili spędzonej na korytarzu po prostu wyszliśmy. O ile w trakcie gry nie potrzebowaliśmy zbyt wiele o tyle trochę gorzej mogłoby być gdyby pokój odwiedziła grupa mniej doświadczona. Niestety, przez to zabrakło na koniec kilku słów "dzięki za wizytę i zapraszamy ponownie". Pani bardzo miła więc personalnych zastrzeżeń absolutnie brak, natomiast 1 mistrz gry na więcej grup jest złym rozwiązaniem i pozostawia pewien niesmak. Wierzymy jednak że był to jakiś wypadek przy pracy i przy kolejnych pokojach będzie już lepiej! Niemniej jednak pokój tak jak wspomniałem na pewno warty odwiedzenia, do czego zachecamy!

 • Escape room Komnata Tajemnic

  Komnata Tajemnic
  Świat Zagadek
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Zaczarowane miejsce

  25.09.2018 | data wizyty: 21.09.2018

  Pokój odwiedziliśmy w dwie osoby tym samym, obydwoje mieliśmy wiele do zrobienia. Pokój dla doświadczonych grup pewnie nie będzie miał przed sobą tajemnic nie do odkrycia, nie zmienia to jednak faktu że wyszliśmy z niego z "bananem" na twarzy. Bardzo dobrze dopracowany, zadbano w nim o najdrobniejszy szczegół. Obsługa tradycyjnie już... NAJLEPSZA W WARSZAWIE :) Z niecierpliwością czekamy na kolejny pokój a później przemiłą rozmowę o ER. POLECAMY!

 • Escape room Kryjówka Hobbita

  Kryjówka Hobbita
  SkillHill
  Warszawa

  No. 43 - W poszukiwaniu Hobbita

  14.09.2018 | data wizyty: 12.09.2018

  Pierwsze wrażenie po wejściu do pokoju... Od czego zacząć i którą zagadkę możemy rozwiązać. W pokoju byliśmy w 3 osoby i na nasze oko była to optymalna liczba osób. Pomimo że pokój zdecydowanie oparty na dużej ilości kłódek to jest on dość ciekawy. Nie jest napakowany elektroniką, natomiast jego przejście i tak sprawia frajdę. Polecamy.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4 5
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM