Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
janigrz
 • Escape room Olimp

  Olimp
  Room Escape
  Warszawa

  No. 72 - Młodzi Bogowie

  20.05.2019 | data wizyty: 22.04.2019

  Olimp nie wątpliwie ma w sobie to "coś". Wszystkie zagadki spójne z klimatem gry. Jest też element zaskoczenia a w dzisiejszych czasach z tym coraz trudniej :) Napewno pokój aspirujący do bardzo wysokich miejsc w rankingu Warszawskich ER.

 • Escape room Interactive 2.0

  Interactive 2.0
  Room Escape
  Warszawa

  No. 71 - Galaktyczna podróż

  20.05.2019 | data wizyty: 11.04.2019

  Kolejny dobry pokój od Room Escape. Zagadki zarówno na spostrzegawcość, myślenie i "manualne" :) Niestety jedna z zagadek otworzyła nam się przedwcześnie co spowodowało sporo zamieszania i straty czasu na próbę rozwiązania otwartej już zagadki.

 • Escape room W cieniu piramid

  W cieniu piramid
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  No. 70 - Śladami hitlerowców

  07.03.2019 | data wizyty: 06.03.2019

  Na ten pokój czekaliśmy baaardzo długo, w zasadzie od momentu jak tylko usłyszeliśmy o pracach nad Bydgoskim odpowiedniku. Ale każdy kto miał okazję odwiedzić starsze "dzieci" Wyjścia Awaryjnego wie że warto czekać!

  Po odwiedzeniu kilkudziesięciu pokojów wydawało się że nic już mnie w ER nie zaskoczy. I faktycznie, ostatnie pokoje, nawet nowo otwarte, tylko utwierdzały mnie w tym przekonaniu. Aż do teraz!

  Poczułem się niczym Indiana Jones - DOSŁOWNIE! W cieniu piramid znalazłem wszystko to, co w filmie wydawało się tylko bajką ;)

  Od dłuższego czasu miałem problem z odpowiedzią na pytanie o najlepszy ER który odwiedziłem. Było wiele dobrych, jednak ze względu na bardzo różne historie z którymi mierzyliśmy się w kolejnych pokojach ciężko wybrać było ten najlepszy. Dziś z czystym sumieniem mogę to powiedzieć:

  NAJLEPSZY POKÓJ W KTÓRYM BYŁEM. Klimatem, pomysłem, wykonaniem to nowa epoka ER.

  Jedno tylko "ale"... Ten żal gdy nadchodzi czas wyjścia z pokoju ;)

  R E W E L A C J A ! ! ! 11/ 10! • Escape room Wiedźman

  Wiedźman
  Praski Pokój Zagadek
  Warszawa

  No. 69 - Szukajcie a znajdziecie

  07.03.2019 | data wizyty: 24.02.2019

  Po Czarodziejce zostało nam trochę czasu, więc naturalnym pomysłem było odnalezienie Wiedźmańskiego amuletu ;) pokój w klimacie fantasy. Bez WOW i bez rozczarowań za rozsądne pieniądze dlatego odczucia pozytywne. Bardzo miła Pani z obsługi, sporo czasu poświęciła na rozmowę o świecie ER.

 • Escape room Pokój Czarodziejki

  Pokój Czarodziejki
  Praski Pokój Zagadek
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  No. 69 Wizyta u Czarodziejki

  07.03.2019 | data wizyty: 24.02.2019

  Kolejna już wizyta w praskim pokoju zagadek i naszym skromnym zdaniem najlepszy pokój od tej firmy :) było wszystko co w dobrym pokoju powinno być, łącznie z elementem zaskoczenia.

 • Escape room Wehikuł Czasu

  Wehikuł Czasu
  Room Escape
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  No. 67 podróż w czasie i przestrzeni

  07.03.2019 | data wizyty: 09.02.2019

  Pokój warty odwiedzenia. Może bez elementów WOW ale i bez rozczarowań. Solidnie wykonany, w dobrym klimacie. Bardzo miła obsługa. Polecam!

 • Escape room Rycerski

  Rycerski
  Room Escape
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  No.66 w poszukiwaniu tajemniczego...

  07.03.2019 | data wizyty: 09.02.2019

  Bardzo, ale to bardzo sympatyczny pokój. Słyszeliśmy wiele dobrego, aż sami się przekonaliśmy :) pomimo że poziom trudności nie jest bardzo wysoki to polecam zarówno grupom początkującym, jak i bardziej doświadczonym. Pokój odwiedziliśmy w 4 osoby i nie można się było nudzić.

 • Escape room Pasażer

  Pasażer
  Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  No. 65 To nie była standardowa podróż...

  17.01.2019 | data wizyty: 13.01.2019

  Ciężko opisać pokój by nie spojlerować więc napiszę tylko że pokój bardzo, bardzo ciekawy, inny niż większość znanych nam ER. Klimat jest wręcz fantastyczny, miejsce w którym toczy się akcja - MEGA POZYYYTYWNE ZASKOCZENIE :) Naszym zdaniem pokój dość łatwy, więc nadaje się zarówno dla doświadczonych grup (gra pewnie nie potrwa 70 min) jak i dla tych z mniejszym doświadczeniem. Byliśmy w 3 osoby i był to świetny pomysł - nie było tłoku a każdy dobrze się bawił. Nasze 36 minut okazało się aktualnym rekordem, co niezwykle cieszy w tak fajnym pokoju :)

 • Escape room Tajne Bractwo (Novus ordo mundi)

  Tajne Bractwo (Novus ordo mundi)
  World Escape
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  No. 64 - Kto rządzi tym Światem?!

  07.01.2019 | data wizyty: 06.01.2019

  Wspaniałe doświadczenie. Niezwykły pokój, bardzo solidnie przygotowany. Jednym słowem kompletny. Pomimo jakiegoś już doświadczenia potrafił nas zaskoczyć. Bardzo pozytywnie rzecz jasna. Sporo elektroniki, bardzo ciekawy wystrój, idealnie dopasowany do miejsca i czasu w którym się znajdujemy. Nie znajdzie się w nim nic czego nie powinno tam być.

 • Escape room Pandemia

  Pandemia
  World Escape
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  No. 61 - Co ten wirus robi z ludzi?!

  07.01.2019 | data wizyty: 06.01.2019

  Bardzo pozytywne zaskoczenie. Spodziewaliśmy sie średniaka a tu bardzo solidny i dopracowany pokój. Bez zbędnych rzeczy. Brak zagadek bez składu i ładu. Wszystko dobrze wkomponowane w klimat oraz scenariusz. Poczujesz się jak w prawdziwym laboratorium. Mistrz gry dopasowuje prowadzenie do zaawansowania grupy. Bardzo wysoka jakość :)

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 5 6 7
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM