Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
janigrz
 • Escape room Pasażer

  Pasażer
  Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  No. 65 To nie była standardowa podróż...

  17.01.2019 | data wizyty: 13.01.2019

  Ciężko opisać pokój by nie spojlerować więc napiszę tylko że pokój bardzo, bardzo ciekawy, inny niż większość znanych nam ER. Klimat jest wręcz fantastyczny, miejsce w którym toczy się akcja - MEGA POZYYYTYWNE ZASKOCZENIE :) Naszym zdaniem pokój dość łatwy, więc nadaje się zarówno dla doświadczonych grup (gra pewnie nie potrwa 70 min) jak i dla tych z mniejszym doświadczeniem. Byliśmy w 3 osoby i był to świetny pomysł - nie było tłoku a każdy dobrze się bawił. Nasze 36 minut okazało się aktualnym rekordem, co niezwykle cieszy w tak fajnym pokoju :)

 • Escape room Tajne Bractwo (Novus ordo mundi)

  Tajne Bractwo (Novus ordo mundi)
  World Escape
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  No. 64 - Kto rządzi tym Światem?!

  07.01.2019 | data wizyty: 06.01.2019

  Wspaniałe doświadczenie. Niezwykły pokój, bardzo solidnie przygotowany. Jednym słowem kompletny. Pomimo jakiegoś już doświadczenia potrafił nas zaskoczyć. Bardzo pozytywnie rzecz jasna. Sporo elektroniki, bardzo ciekawy wystrój, idealnie dopasowany do miejsca i czasu w którym się znajdujemy. Nie znajdzie się w nim nic czego nie powinno tam być.

 • Escape room Pandemia

  Pandemia
  World Escape
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  No. 61 - Co ten wirus robi z ludzi?!

  07.01.2019 | data wizyty: 06.01.2019

  Bardzo pozytywne zaskoczenie. Spodziewaliśmy sie średniaka a tu bardzo solidny i dopracowany pokój. Bez zbędnych rzeczy. Brak zagadek bez składu i ładu. Wszystko dobrze wkomponowane w klimat oraz scenariusz. Poczujesz się jak w prawdziwym laboratorium. Mistrz gry dopasowuje prowadzenie do zaawansowania grupy. Bardzo wysoka jakość :)

 • Escape room Pokój Porywaczy

  Pokój Porywaczy
  Praski Pokój Zagadek
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  No. 62 - W garażu, z workiem na głowie

  07.01.2019 | data wizyty: 16.12.2018

  Pokój dość mały i łatwy niemniej jednak sympatyczny. Na pewno nie sprawi problemów bardziej doświadczonym grupom, a rozwiązanie da frajdę. Niestety jedną z zagadek zepsuła nam grupa która pokój odwiedziła bezpośrednio przed nami. Szkoda, choć oczywiście nie można mieć tu winy do obsługi. Prowadzący dobrze ogarnął sprawę i poprowadzil nas do pokoju jak gdyby nigdy nic dzięki czemu obyło się bez negatywnych emocji za co spory plus
  Choć podobno nie posiadał jeszcze długiego doświadczenia jako mistrz gry, zachował spokój i opanowanie :)

 • Escape room Alchemik

  Alchemik
  Praski Pokój Zagadek
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  No. 61 - Tajne laboratorium

  07.01.2019 | data wizyty: 16.12.2018

  Pokój rozpoczyna się bardzo ciekawie i niespodziewanie za co spory plus. Natomast moim subiektywnym zdaniem to tyle z atrakcji. W opisie pojawiła się informacja iż w pokoju panuje półmrok, na miejscu zastanał nas jednak mrok, bardzo ciemno, a do tego zimno. Jedna zagadka niestety nie precyzyjna co wpływa na odbiór pokoju. Mimo to pokój warto zobaczyć. Dobrze komponuje się w klimacie starej Pragi.

 • Escape room Cyrk dziwadeł

  Cyrk dziwadeł
  Escapers
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  No. 60 - Gdzie jest Emily?

  07.01.2019 | data wizyty: 10.12.2018

  Niezwykły pokój, wspaniała zabawa z nutką grozy. Pokój trzyma w napięciu przez cały pobyt. Do tego oferuje coś extra, nawet dla tych którzy trochę w ER już widzieli :) Nie znajdziemy tam nic, czego być nie powinno. Jednym zdaniem - to trzeba zobaczyć. Wisienka na torcie Escapers'ów. Za klimat należałaby się 11 :)

 • Escape room Chata Wiedźmy

  Chata Wiedźmy
  Escape Room Majdańska 18 Warszawa
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  No. 59 - Wiedźmy, wszędzie wiedźmy

  07.01.2019 | data wizyty: 16.11.2018

  Bardzo sympatyczny pokój. Zadbano w nim nawet o najdrobniejsze szczegóły! Oby więcej takich miejsc i takiej obsługi. Bardzo dziękujemy za wieeeele czasu poświęconego na nocne pogawędki o świecie ER.

 • Escape room Pokój Zagadka

  Pokój Zagadka
  Dom Zagadek
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  No. 58 - Zagadkowa zagadka

  07.01.2019 | data wizyty: 08.11.2018

  Pokój faktycznie inny od większości ER. Bardzo przyjemny, pomimo tego że jest łatwy to warto go odwiedzić i świetnie się bawić. Zagadkę odwiedziliśmy w 2 osoby i dla doświadczonych grup taką formę bym proponował by można się chwilę pobawić. Polecamy!

 • Escape room Sekret iluzjonisty

  Sekret iluzjonisty
  Lost Rooms
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  No. 57 - wszechobecna iluzja

  07.11.2018 | data wizyty: 05.11.2018

  Z początku w pokoju można odnieść wrażenie że przejdziemy go w 20 minut i po zabawie. I co? I psikus! Był element zaskoczenia co zasługuje na wielki plus (za to dodatkowy pkt :)). Zagadki były w temacie oraz klimacie pokoju, w większości przypadków spójne i logiczne. Naszym skromnym zganiem w jednej tylko zbyt dużo mylnych tropów i zmyłek co powoduje duży zamęt i mętlik w głowach. W każdym razie pokój zasługuje na to by go odwiedzić i poznać sekret iluzjonisty :)

 • Escape room Klątwa Tutenchamona

  Klątwa Tutenchamona
  Zagadkownia
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  No. 56 - zemsta faraona

  07.11.2018 | data wizyty: 31.10.2018

  Na ten moment był to ostatni pokój Zagadkowni który krył przed nami najemnice. Ze względu na to że klimat jest mi bardzo bliski z pokojem wiązałem duże nadzieje. Pokój wykonany w miarę solidnie, zagadki różnorodne, może bez efektów zaskoczenia ale nie mniej jednak pasujące do klimatu, co bardzo ważne. Niestety w pokoju widać już ślady wielu wcześniejszych poszukiwaczy przygód, oraz widoczne są drobne elementy "dzisiejszego świata" które myślę że dałoby się ukryć ;) Tak czy siak polecam pokój dla grup z pewnym już doświadczeniem w ER, dla początkujących może być delikatnie zbyt trudny. Duży plus dla Pana z obługi który pomimo późnej pory sporo czasu poświęcił na rozmowę o ER :)

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 5 6 7
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM