Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
janigrz
 • Escape room Sekret iluzjonisty

  Sekret iluzjonisty
  Lost Rooms
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  No. 57 - wszechobecna iluzja

  07.11.2018 | data wizyty: 05.11.2018

  Z początku w pokoju można odnieść wrażenie że przejdziemy go w 20 minut i po zabawie. I co? I psikus! Był element zaskoczenia co zasługuje na wielki plus (za to dodatkowy pkt :)). Zagadki były w temacie oraz klimacie pokoju, w większości przypadków spójne i logiczne. Naszym skromnym zganiem w jednej tylko zbyt dużo mylnych tropów i zmyłek co powoduje duży zamęt i mętlik w głowach. W każdym razie pokój zasługuje na to by go odwiedzić i poznać sekret iluzjonisty :)

 • Escape room Klątwa Tutenchamona

  Klątwa Tutenchamona
  Zagadkownia
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  No. 56 - zemsta faraona

  07.11.2018 | data wizyty: 31.10.2018

  Na ten moment był to ostatni pokój Zagadkowni który krył przed nami najemnice. Ze względu na to że klimat jest mi bardzo bliski z pokojem wiązałem duże nadzieje. Pokój wykonany w miarę solidnie, zagadki różnorodne, może bez efektów zaskoczenia ale nie mniej jednak pasujące do klimatu, co bardzo ważne. Niestety w pokoju widać już ślady wielu wcześniejszych poszukiwaczy przygód, oraz widoczne są drobne elementy "dzisiejszego świata" które myślę że dałoby się ukryć ;) Tak czy siak polecam pokój dla grup z pewnym już doświadczeniem w ER, dla początkujących może być delikatnie zbyt trudny. Duży plus dla Pana z obługi który pomimo późnej pory sporo czasu poświęcił na rozmowę o ER :)

 • Escape room Zmieniając rzeczywistość

  Zmieniając rzeczywistość
  Zagadkownia
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  No. 55 - Abstrakcyjny Artysta

  29.10.2018 | data wizyty: 28.10.2018

  W na pierwszy rzut oka, w pokoju nie ma nic. NIC BARDZIEJ MYLNEGO. Pomimo tego że pokój nie należy do najświeższych, rozwiązań w nim zaproponowanych inne pokoje mogą mu pozazdrościć. Bez cienia wątpliwości powiem że pokój ten powinien być zdecydowanie wyżej w Warszawskim rankingu. Rozwiązanie kolejnych zagadek powoduje coraz większego "banana" na twarzy :) W pokoju abstrakcyjne myślenie jest faktycznie potrzebne. Tutaj nic nie jest takie, na jakie się wydaje.

 • Escape room Wojna Gangów

  Wojna Gangów
  Escape Room BANK
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  No. 54 - Wybuchowy warsztat

  29.10.2018 | data wizyty: 27.10.2018

  Pokój odwiedziliśmy naszym pełnym składem, co było naszym plusem, a zarazem minusem - bo frajdę z pokoju poczuliśmy tylko przez 30 min.

  Pokój, bardzo ale to bardzo na PLUS!! Klimat zbudowany od samego wejścia do samego zakończenia. Pokój na prawdę duży, pewne rozwiązanie spotkaliśmy po raz 1, niezwykła radocha! :)
  Są kłódki, jest elektronika, są zadania manualne, jest fun!

  Pokój proponuję zarówno początkującym jak i tym bardziej doświadczonym (jednak zaawansowanym proponowałbym maks. 3 os. team by zabawa była maksymalna).

  Z wypiekami na twarzy czekamy na kolejne pokoje, którego z tego co wiemy - już wkrótce! :)

 • Escape room Ekspedycja na Marsa

  Ekspedycja na Marsa
  Escape Room 24 - Pokoje zagadek - Team Exit
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  No. 53 - Mars atakuje

  29.10.2018 | data wizyty: 22.10.2018

  Zacznijmy od tego że na lockme oceniane są chyba dwa różne pokoje, albo w pokoju został zmieniony scenariusz (dodane zagadki). Ten pokój, nie jest dedykowany na 30 a na 60 minut i na pewno nie określiłbym go mianem bardzo łatwego.

  W pokoju byliśmy w 2 osoby i jak na gabaryt pokoju była to optymalna liczba osób. Pokój jest malutki, ale jest w nim co robić. Zagadki bardzo różnorodne, w większości oparte na elektronice - za to duży plus, jedno rozwiązanie spotkaliśmy po raz pierwszy.

  Niestety jedna z zagadek naszym skromnym zdaniem nie daje jednoznacznej odpowiedzi, pomimo podpowiedzi jej nie przeszliśmy, wskazówki w pokoju wskazywały potencjalnie więcej niż jedno prawidłowe rozwiązanie, później chyba trzeba było wybierać na zasadzie chybił-trafił. Po zakończeniu misji poprosiliśmy o wyjaśnienie dlaczego wybrać np. odpowiedź A a nie B, prowadzący nie był nam wstanie tego logicznie wytłumaczyć. Dodatkowo niestety jedna rzecz nie działała prawidłowo :(

  Nie zmienia to jednak faktu że pokój bardzo sympatyczny. Mam nadzieję że wspomniane powyżej uda się właścicielom poprawić i przyszłe grupy będą mogły cieszyć się w pełni pokojem, bo miejsce ma bardzo mocne fundamenty by w rankingu znaleźć się bardzo wysoko.

 • Escape room Zaginiony dziennikarz śledczy

  Zaginiony dziennikarz śledczy
  Lost Rooms
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  No. 52 - nowe fakty w śledztwie z przed lat

  14.10.2018 | data wizyty: 10.10.2018

  Bardzo, bardzo przyjemny pokój. Choć pokój w klimacie z lat 90 to są tam efekty po których powiesz... WOW! Zagadki w większości przypadków spójne z fabułą i logiczną. Bardzo sympatyczny pokój i przemiła obsługa.

 • Escape room Postapo

  Postapo
  Forest Escape
  Łódź

  No. 51 - Na końcu cywilizacji

  14.10.2018 | data wizyty: 05.10.2018

  ER można opisać jednym słowem: NIEZWYKŁY! Klimat od samego początku, od wyjścia z samochodu. Niebanalne zagadki, rozwiązania. Elektronika na najwyższym poziomie. Rewelacja!! To po prostu trzeba zobaczyć. Warto było jechać tyle km :)

 • Escape room Hunter

  Hunter
  Forest Escape
  Łódź

  No. 50 - Tajemniczy dom

  14.10.2018 | data wizyty: 05.10.2018

  Absolutnie magiczne miejsce. Cudowny nastrój, klimat, zapach w domu to coś co trzeba zobaczyć, poczuć, przeżyć. Wizyta po zmroku buduje dodatkowe emocje. Niezwykły, niezwyczajny ER. Wycieczka absolutnie udana., polecamy.

 • Escape room Tajemnica Drukarza

  Tajemnica Drukarza
  Exit Now
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  No. 49 - Mroczna historia praskiej drukarni

  14.10.2018 | data wizyty: 04.10.2018

  W klimat wchodzisz już mijając bramę. Pokój odwiedziliśmy blisko północy i to był bardzo dobry wybór. O ile w pokoju nie było niespotykanej elektroniki, niespotykanych zagadek czy rozwiązań to nikt nie powinien być tym zaskoczony. Wszak odwiedzamy miejsce opuszczone 20 lat temu. Pokój ten jest niezwykle klimatyczny. Napięcie i dreszczyk emocji na najwyższym poziomie. Z wypiekami na twarzy czekamy na nowy ER i kolejną przemiłą rozmowę. POLECAMY!

 • Escape room Ostatnia Stacja

  Ostatnia Stacja
  Portal Escape Games
  Łódź

  Wiarygodna opinia

  No. 48 - Na stacji kolejowej

  14.10.2018 | data wizyty: 02.10.2018

  Bardzo sympatyczny pokój. Można poczuć się jak w prawdziwym wagonie. Zagadki spójne ze scenariuszem. Ciekawe rozwiązania i koniec scenariusza. W pokoju byłem w grupie gdzie dla całej reszty był to pierwszy pokój ER więc ciężko było zmieścić się o czasie duży plus dla obsługi za możliwość dokończenia scenariusza delikatnie po czasie. Dla debiutantów było to ważne.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4 5 6
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM