Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
trickme
 • Escape room Legenda Miecza

  Legenda Miecza
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  To był naprawdę miło spędzony czas.

  27.03.2019 | data wizyty: 26.03.2019

  Pokój sam w sobie jest niesamowitym odwzorowaniem zamku. Autorzy skupili się bardzo nawet na najmniejszych szczegółach co bardzo podkręca klimat gry. Same w sobie zagadki bardzo logiczne i spójne. Pokój jest nieliniowy co też jest jego dużą zaletą jeżeli idzie się go odwiedzić w więcej osób. Obsługa bardzo dobra :) jasne instrukcje bezpieczeństwa przed rozgrywką, wszystkie gaśnice, przyciski bezpieczeństwa dostępne w każdej chwili. Polecam szczególne początkującym na połączenie klasycznych kłódek z mieszanką elektroniki.

 • Escape room NAUTILUS: Podmorska Przygoda

  NAUTILUS: Podmorska Przygoda
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  liczy się precyzja

  28.08.2018 | data wizyty: 27.08.2018

  W tym pokoju niesamowicie liczy się precyzja. Jest niesamowicie piękny i wykonany z drobnymi szczegółami. zagadki bardzo trafne i ciekawe rozwiązania z którymi wcześniej się nie spotkałam. Nie polecam grupom początkującym, raczej bardziej zaawansowanym ponieważ w pokoju jest co robić i nie ma czasu do stracenia.

 • Escape room Gniew Bogów

  Gniew Bogów
  WALKOUT
  Gdynia

  pokój łatwy

  21.08.2018 | data wizyty: 14.08.2018

  Pokój okazał się dość łatwy, bez żadnej podpowiedzi wyszliśmy około 20 min przed czasem. Nie ukrywam, że spodziewaliśmy się czegoś więcej i po rozwiązaniu ostatniej zagadki byliśmy zdziwieni, że to już koniec. Zagadki logiczne jedna troche trudniejsza pozostała bardzo logiczna i spójna.

 • Escape room Moriarty sp. z o.o.

  Moriarty sp. z o.o.
  Quest Cage
  Katowice

  Wiarygodna opinia

  pełna profeska

  11.07.2018 | data wizyty: 11.07.2018

  Pokój jest niesamowicie dopracowany, każda zagadka jest tam w konkretnym celu. Polecam grupie która już ma jakieś doświadczenie chociaż niewielkie w escaperoomach. Dużym plusem jest wielkość pokoju a także system podpowiedzi. malutkim minusikiem jest brak wyświetlacza czasu pozostałego do końca jednakże sama informacja, że zostało np 15 min jest podawana. Gorąco polecam :)

 • Escape room Czarnobyl – ostatnia godzina

  Czarnobyl – ostatnia godzina
  Questrooms
  Sopot

  Wiarygodna opinia

  Napromieniowani

  29.06.2018 | data wizyty: 28.06.2018

  Czarnobyl sam w sobie nie jest trudny. Jest bardzo logiczny i spójny. Jak znajdziesz zagadkę to już wiesz jak ją rozwiązać.
  W naszej grze 3 osoby wyszłyśmy na 50 sekund przed końcem, jednak gdyby nie nasza nieuwaga wyszłybyśmy wcześniej. Jedna zagadka nie działała idealnie więc metodą prób i błędów ją pokonałyśmy. Pokój jest nieliniowy i warto robić kilka rzeczy jednocześnie. Polecam sprawdzać kilkukrotnie coś co się już zrobiło, ponieważ przez ilość elektroniki może wyjść tak, że jest poprawnie ale coś tam nie styka do końca lub kłódkę trzeba mocniej pociągnąć. Zabawa naprawdę bardzo udana.

 • Escape room Domek na Skraju Lasu

  Domek na Skraju Lasu
  Escape 105
  Gdynia

  Bardzo ciekawie nowe rozwiązania i super obsługa

  21.05.2018 | data wizyty: 18.05.2018

  Mimo, że pokój jest nowy, ma mało opinii postanowiliśmy zaryzykować i sprawdzić co nowego. A nowych rzeczy całkiem sporo, z którymi nie spotkaliśmy się nigdzie wcześniej. Obsługa bardzo sympatyczna i mimo braku czasu poświęciła nam go bardzo sporo po wszystkim aby wytłumaczyć niektóre ciekawostki a także rzeczy na które nie zwróciliśmy uwagi. Nie możemy doczekać się drugiego pokoju :)

 • Escape room Krwawy wódz

  Krwawy wódz
  Escape Time
  Gdańsk

  Wiarygodna opinia

  Bardzo fajny pokój

  28.01.2018 | data wizyty: 28.01.2018

  Bardzo klimatyczny pokój. Duży plus za ilość pomieszczeń i za mechanizmy w nich użyte. Bardzo fajnym rozwiązaniem są też rekwizyty, które pobudzają ciekawość. Zagadki są logiczne niestety jedna nas pokonała na dobre 10 minut i nie obyło się bez podpowiedzi. Bardzo dobry klimatyczny pokój.

 • Escape room Eliksir Trolla

  Eliksir Trolla
  Scopeout
  Gdynia

  Magiczna Chatka

  17.01.2018 | data wizyty: 16.01.2018

  Pokój escape oparty głównie na kłódkach, brak elementu grozy, fajna obsługa, dużym plusem jest możliwość płacenia kartą na miejscu. Dwie lub maksymalnie 3 osoby dorosłe w pokoju to limit ze względu na rozmiar pomieszczenia.

  Odpowiedź Scopeout

  Eliksir Trolla jest pokojem oznaczonym jako fantasy, w dodatku w wersji przyjaznej dzieciom. W tak oznaczonym pokoju nie ma co oczekiwać grozy, tutaj przenosimy się do magicznego lasu. Apelujemy o uważne czytanie oznaczeń pokoi przed wizytą. ;-)

 • Escape room Twierdza

  Twierdza
  Escape Me
  Gdynia

  przyjemnie

  09.11.2017 | data wizyty: 08.11.2017

  pokój jest dość łatwy, wystrój naprawdę fajnie dopracowany i przypomina twierdzę. W pewnym etapie nie jest już liniowy co jest dużym plusem. Sam w sobie jest mały i przy 5 osobach jest tłoczno.

 • Escape room Chatka Hagrida

  Chatka Hagrida
  Escape Me
  Gdynia

  OK

  06.11.2017 | data wizyty: 24.02.2017

  Pokój ciekawy, bardzo dobrze zrobiony można poczuć magiczny klimat miejsca. Dużym plusem są elementy wystroju będące same w sobie zagadką. Mistrz gry bardzo sympatyczny. Minusy: zarezerwowaliśmy pokój z wersją angielską niestety na miejscu się okazało, że wersja angielska nie jest dostępna ( dostaliśmy za to rabat więc miło :) ) niestety tłumaczenie na żywo podpowiedzi osobom anglojęzycznym zabierało trochę zabawy.

Zobacz więcej opinii: 1 2
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM