O escape room Oferty specjalne Lista pokoi
Vouchery prezentowe Zarejestruj się Zaloguj się
faustrat

faustrat

 

129 recenzji | 5. miejsce w Polsce

Obserwując użytkownika zawsze będziesz na bieżąco z jego opiniami na temat odwiedzonych pokoi.
Wybierając osoby o podobnym guście zapewnisz sobie najlepszy wybór pokoi!

Zaloguj się
 • Escape room Nawiedzony

  Nawiedzony
  Mystery Rooms
  Warszawa

  strachy na lachy

  10.02.2017 | data wizyty: 0 0

  Byliśmy w 2 osoby i była to dla nas dobra ilość, ale spokojnie można pójść większą grupą. Pokój klimatyczny. Dużym atutem jest stan niepokoju który utrzymywał się przez całą rozgrywkę. Jeden z kilku pokoi w których zdarzyło mi się krzyknąć ze strachu;) Brawo:)!!!

 • Escape room MATRIX

  MATRIX
  Mystery Rooms
  Warszawa

  niebieska czy czerwona

  10.02.2017 | data wizyty: 0 0

  Pokój odzwierciedla klimat Matrixa, wystrój jest fajny, można by go trochę podrasować no ale widać że twórcy się starali. Plus za zagadki które są naprawdę oryginalne i niektóre zaskakujące. Grupą zaawansowanym polecamy iść w 2 osoby bo zagadki są liniowe. Grupy bardziej początkujące spokojnie mogą iść w 4. Ogólnie wyszliśmy zadowoleni. Nie jest to pokój dla totalnych fanów filmu Matrix, jest to pokój który sprawia frajdę z przejścia, ale jest on inspirowany filmem i jest w nim dużo nawiązań, aczkolwiek nie "przenosi" on nas totalnie w inną rzeczywistość. Gratulujemy twórcą bardzo fajnych autorskich zagadek, których wcześniej nie widzieliśmy.

 • Escape room CELA NR 4

  CELA NR 4
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  zerwij kajdany , połam bat ....

  19.11.2016 | data wizyty: 0 0

  Byliśmy we dwójkę . Jest to dobrze odwzorowany komisariat z celą. Kryje wiele tajemnic i łamigłówek. Zaskakuje i zniewala swoją szczegółowością i dbałością o nie liniową rozgrywkę. Jest to pokój na medal. Zdecydowanie widać serce włożone w wystrój i rozgrywkę. Pokój dość trudny ale taki powinien być. Do tego jest niesamowita możliwość konkurowanie grup w dwóch równoległych pokojach. Identycznych. decydowanie trzeba go odwiedzić i nastawić sie na duże wyzwanie. Jeden z tych niewielu pokoi które dają po przejsciu dużą satysfakcję . Gratulację dla twórców , poziom godny naśladowanie . POLECAMY Mimo lokalizacji warto tam pojechać budynek bardzo klimatyczny. Fajna poczekalnia nadaje sie do dużych grup . Duża powierzchnia .

 • Escape room VIP Room

  VIP Room
  Komnaty Tajemnic
  Łódź

  Pokój z koszmaru escapów.

  19.11.2016 | data wizyty: 0 0

  Byliśmy we dwójkę. Trudno nam napisać coś pozytywnego o pokoju gdyż nadal czujemy niesmak po pobycie . Wystrój pokoju w klimacie . Klika nowoczesnych rozwiązań ale to wszystko. Czuliśmy narastające podirytowanie. Jedna z pierwszych zagadek oddziałująca mocna na zmysły mimo pomysłu byla silnie mecząca. Krótko mówiąc nie mogliśmy przejść zagadek gdyż nie działały . Mimo ze wiedzieliśmy jak je rozwiązać brakowało nam elementów z komórki . Które jak sprawdziliśmy poźniej komisyjnie z prowadzącą nie były dostępne . Co uniemożliwiło przejście . Po kilku podpowiedziach udało sie nam opuścić pokój. Z powodu braku elementów gry pokój był nie grywalny. Zgłosiliśmy do prowadzącej zażalenie i prośbę o zwrot kosztów .Pieniądze wyrzucone w błoto. Pierwszy raz wyszliśmy z tak ogromnym poczuciem lekko mówiąc irytacji.
  Jak łatwo sie domyśleć nie polecamy.

 • Escape room Obecność

  Obecność
  FindOut
  Łódź

  ktoś nas obserwuje?

  19.11.2016 | data wizyty: 0 0

  Byliśmy w dwie osoby . Pokój podnosi poziom adrenaliny mimo że wygląda jak pokój małej dziewczynki. wizualnie dopracowany. NIetuzinkowe zagadki . Brak kłodek. Śiwetnie sie bawiliśmy . Widać ogrom pracy włożony w pokój. POlecamy

 • Escape room niePokój Artysty

  niePokój Artysty
  Mysterious Room
  Łódź

  alkohol , narkotyki , kobiety .....nieład

  19.11.2016 | data wizyty: 0 0

  Byliśmy w trzy osoby. Pokój dość ciasny. Zdecydowanie to pokój artystyczny. Ciekawie wykończony wygląda jak prawdziwa pracownia. Zagadki dość zróżnicowane . Można zobaczyć. Widać że pokój ma już swoje lata.

 • Escape room Matrix

  Matrix
  ExitRoom ™
  Łódź

  matrix z lat 90 tych

  19.11.2016 | data wizyty: 0 0

  Byliśmy w trzy osoby. Ciekawy pomysł i dosc duża przestrzeń . Kilka nowoczesnych rozwiązań. Niestety niektóre z nich nie były do końca sprawne co wydłużało rozgrywkę, W pewnym momencie wszyscy byliśmy poirytowani... Pokój z dużym potencjałem wymaga jeszcze jednak dopracowania. Można zobaczyć.

 • Escape room Redrum

  Redrum
  ExitRoom ™
  Łódź

  cerwony pokój ...

  19.11.2016 | data wizyty: 0 0

  Byliśmy w dwie osoby. pokój w klimacie mieszkania babci , wiele kłódek.A babcia nie kupiła żarówek :P . Gra poprawna . Nas nie zachwycił. Pokój który można odwiedzić.

 • Escape room Władca pierścieni - Moria

  Władca pierścieni - Moria
  Mysterious Room
  Łódź

  powiedz przyjacielu i wejdź .... hmm napewno?

  19.11.2016 | data wizyty: 0 0

  Byliśmy we trójkę. Najbardziej klimatyczny pokój w Łodzi. Odjazd dla miłośników tego gatunku do których my sie zaliczamy. Nie ukrywam że celowaliśmy w ten pokój od początku i nie zawiedliśmy sie. troszke mały i pozostaje niedosyt ale ogólnie wielkie WOW . Polecamy

 • Escape room W krainie czarów

  W krainie czarów
  ExitRoom ™
  Łódź

  bądź jak szalony kapelusznik...

  19.11.2016 | data wizyty: 0 0

  Byliśmy w trzy osoby. Duża przestrzeń , nieliniowy. Ciekawy szalony wystrój. Dobry aby iść z dziećmi i początkującymi graczami. Co nie znaczy że jest on bardzo łatwy. Sporo zabawy i dobrego humory. Można pójść.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 11 12 13
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM