Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
jakub.laskawiec1993
 • Escape room Seria Niefortunnych Zagadek

  Seria Niefortunnych Zagadek
  Cinema Escape
  Pszczyna

  Wiarygodna opinia

  Doskonały pokój - tego nie da się inaczej opisać

  15.12.2018 | data wizyty: 15.12.2018

  Mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że jest to najlepszy pokój, w jakim do tej pory byłem.

  Ten pokój jest NIESAMOWITY pod dosłownie każdym względem. Jest ciekawy fabularnie i utrzymany w odpowiednim klimacie przez cały czas. Bardzo mocno opiera się na współpracy między graczami i komunikacji. Zagadki są bardzo zróżnicowane i jest ich naprawdę dużo. Są one wykonanie na bardzo wysokim poziomie technicznym oraz są odpowiednio trudne. Nawet takie kwestie jak obiekty, których nie można dotykać (obecne w każdym pokoju) zostały rozwiązane pomysłowo. No i oczywiście sama lokalizacja, czyli stare kino. Ten historyczny budynek Pszczyny został w bardzo ciekawy sposób przekształcony i jego potencjał jest wykorzystywany w pełni.

  Zachęcam każdego z naszego województwa a nawet z dalszych stron, jeśli będzie miał tylko możliwość, do odwiedzenia tego pokoju. Może nie byłem w porażająco dużej ilości Escape Roomów, ale w okolicy starałem się odwiedzać te najlepiej oceniane. I muszę przyznać, że przy tak potężnej konkurencji jak Tortuga, Chatka Czarownicy czy Moriarty, Seria Niefortunnych Zagadek w moich oczach wychodzi z tej batalii zwycięsko. Nie ma jednej rzeczy którą bym zmienił w tym pokoju. Jest on po prostu idealny.

 • Escape room Stara kopalnia

  Stara kopalnia
  Gry Tajemnic - escape room / pokoje zagadek
  Sosnowiec

  Świetny pokój

  08.08.2018 | data wizyty: 06.08.2018

  Pokój jest przygotowany z dużą dbałością o szczegóły. W jego wystroju wykorzystano wiele przedmiotów z prawdziwej kopalni, co wprowadza niesamowity klimat. Oprócz tego, wiele zagadek stawiających na różne aspekty (pamięć, logika, matematyka, kojarzenie faktów) oraz duża dbałość o przygotowanie spójnej całości. Oprócz tego pewien unikalny 'aspekt' pokoju, którego nie spotkałem do tej pory nigdzie indziej, ale to już zostawię odwiedzającym do odkrycia ;) Pokój gorąco polecam!!!

  Odpowiedź Gry Tajemnic - escape room / pokoje zagadek

  Bardzo dziękujemy za wizytę i wystawienie komentarz do naszego pokoju. Cieszymy się, że nasz wkład w wygląd pokoju został doceniony. i tak bardzo się podobał. Zapraszamy ponownie tym razem do Zapomnianej komaty.
  Gratulujemy ucieczki!

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM