Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Sadziu
 • Escape room Koneser

  Koneser
  DreamScape
  Poznań

  ... i co ja mam napisać?

  05.09.2018 | data wizyty: 02.09.2018

  I co ja mam napisać? Od czego zacząć? Że ten pokój psuje reputacje innym pokojom? Tak jest, bowiem po wyjściu z takiego przybytku trzeba zastanowić się nad tym, co oznacza komentarz 10/10. Jeżeli ten pokój ma dostać 10/10 to inne pokoje które do tej pory zasługiwały moim zdaniem na dyszke, nagle powinny zacząć dostawać 7-8. Generalnie pokój dopieszczony w każdym detalu. Wprowadzenie super, historia trzymająca się kupy i pozwalająca się wczuć. Detale w pokoju są niesamowite. Zagadki świeże, pomysłowe, fajne mechanizmy, zero kłódeczek. Po przejściu pewnej ilości pokoi rozwiązania i zagadki zaczynają się powielać i nużyć, ekipa z DreamScape pokazała że nie musi to być standart, że można dalej zaskakiwać graczy swoimi pokojami. Rozwinięcie akcji w dalszej części pokoju... mega! Wszyscy byliśmy zaskoczeni tym co nas czekało. Zagadki dobrze zróżnicowane i nieliniowe, większość na poziomie średnim lub trudnym, cały pokój uważam za trudny, a jeżeli ktoś chciałby się pokusić o przejście bez żandych podpowiedzi to nawet bardzo trudny. Niemniej jednak nieziemsko satysfakcjonujący i sprawiający że walczące z czasem ekipy będą go długo pamiętać. Zdecydowane 10/10 pod każdym względem, zajmuje miejsce na podium w moim osobistym rankungu. Gorąco polecam, must to escape w Poznaniu!

 • Escape room Prison Break

  Prison Break
  ExitRoom ™
  Poznań

  Runaway

  31.08.2018 | data wizyty: 02.06.2018

  Przyjemny i szybki pokój w samym centrum miasta. Nie był zbyt wymagający ale miał swój klimat. Wart odwiedzenia zwłaszcza dla grup początkujących, te bardziej doświadczone mogą odczuwać pewien niedosyt wrażeń i wyzwań. Same zagadki logiczne i spójne.

 • Escape room Zaginiony Oficer

  Zaginiony Oficer
  The Bunkier Escape Rooms
  Poznań

  Gdzie się podział Hanz!?

  31.08.2018 | data wizyty: 05.08.2018

  Udaliśmy się do bunkra w celu odnalezienia zaginionego oficera, przecież nie mógł tak po prostu zniknąć! Sprawa wydawała się beznadziejna, nikt nic nie widział, ani nie słyszał. Myśleliśmy że śledztwo utknie w miejscu... wtedy jednak znaleźliśmy trop... Świetna lokalizacja firmy, sama w sobie budująca niesamowity nastrój i klimat. W połączeniu z pokojem o odpowiedniej tematyce stworzyło to mieszankę idealną. Świetny wystrój i scenografia. Ciekawe zagadki, niestety z kłódkami w rolach głównych. Bardzo nam się podobało zakończenie pokoju, coś czego się nie spodziewaliśmy. Gorąco polecamy!

 • Escape room Backstage

  Backstage
  Escape 132
  Poznań

  Graj muzyko

  31.08.2018 | data wizyty: 10.06.2018

  Super klimatyczny pokój z szeregiem wciągających, wymagających ale i bardzo satysfakcjonujących zagadek. Fajny wystrój i atmosfera panująca w pokoju pomaga w imersji i wczuciu się w odgrywaną rolę. Pokój z raczej dużą przestrzenią, więc nikomu klaustrofobia nie grozi. Gorąco polecamy

 • Escape room Opuszczony szpital psychiatryczny

  Opuszczony szpital psychiatryczny
  Dark House
  Poznań

  Coś tu nie gra

  31.08.2018 | data wizyty: 06.08.2018

  Bardzo dobry pokój z gatunku horroru. Pierwszy w którym naprawdę udało się nas wystraszyć i doprowadzić do tego że nasze akcje zostały wstrzymane przez strach. Świetne wprowadzenie i odegranie roli przez właściciela, doskonale zbudowało w nas nastrój zwątpienia i niepewności. Samo wejście do pokoju przyprawiło nas o szybsze tętno a to co zastaliśmy w środku... Naprawdę dobry klimat wystroju, poczucie niepewności i zagrożenia. Zagadki dobrze pomyślane i satysfakcjonujące, jednak prawdziwą siłą pokoju jest klimat w nim panujący. Gorąco polecamy wszystkim maniakom uciekania którym zdażyło się jeszcze nie odwiedzić tego miejsca.

 • Escape room Cela nr 3

  Cela nr 3
  LetMeOut
  Lublin

  Uciekamy?

  31.08.2018 | data wizyty: 25.08.2018

  Ufff... pokój który nas nie zachwycił. Przedewszystkim czuć było maszynkę do robienia pieniędzy, a nie firmę gdzie dba się o jakość oferowanych usług. Jednoczesne wpuszczanie 3 grup do pokojów odbiera jakiekolwiek szanse na poczucie
  przez graczy klimatu i zanurzenie się w historii (której też nie uświadczyliśmy). No ale ok, rozumiem, nie każdy musi czuć się na siłach aby wprowadzać to do E/R. Gorzej że zaraz po wejściu natykamy się na opis przygotowania pokoju zostawiony przez osobę przygotowującą pokój. Tak samo dobrego wrażenia nie robi fakt, iż brakuje klucza którym powinniśmy się uwolnić z kajdanek, którymi jesteśmy spięci z pozostałymi uciekinierami (akurat to było zabawne, bo pozwoliło nam poćwiczyć współpracę). No ale przechodząc do samego pokoju. Poziom zagadek pomiędzy łatwym a średnim, skłaniałbym się jednak bardziej w stronę łatwego. Zagadki liniowe i większość czasu przewidywalne, zdarzyło się jednak pare ciekawych rozwiązań. Sam wystrój i klimat więziennej celi ciekawy i pozwalający poczuć się niczym wyrzutek społeczeństwa. Pokój średnio nam się podobał, ale biorąc pod uwagę słabe przygotowanie obsługi raczej nie będziemy testować innych pokoi z tej firmy.

 • Escape room Z archiwum X

  Z archiwum X
  45 minut
  Lublin

  I want to escape

  31.08.2018 | data wizyty: 25.08.2018

  Pokój robi wrażenie. Prawdziwa gratka dla fanów Archiwum X. Zacznę od tego że pokój naprawdę zasługuje na status eksperckiego. Dodatkowo nie polecałbym go grupom dwuosobowym, sami szarpnęliśmy się na niego w dwie osoby i żałowaliśmy bo zepsuliśmy sobie naprawdę dobry pokój, niepotrzebnie walcząc o przetrwanie z czasem. Zagadki są trudne i wymagające, wymagają dużej spostrzegawczości i współpracy. Bardzo nam się podobał motyw, iż niektóre zagadki wprost wymagały conajmniej 2 graczy do ich rozwiązania. Pokój może nie jest zbyt szczegółowo wystrojony, ale na pewno klimatyczny. Fajne pomysły na zagadki i ich realizacja techniczna. Trochę gorzej z obsługą i wprowadzeniem, bo to też ważny element zabawy, a tutaj akurat odczuliśmy spory niedosyt. Ogólnie jednak pokój bardzo polecamy, nie należy jednak się do niego spieszyć i lepiej nabrać najpierw pewnego doświadczenia w innych pokojach, a odwiedzając go przyjść ze zgraną i wypróbowaną drużyną kompanów.

 • Escape room Jak uratować smoka

  Jak uratować smoka
  DreamScape
  Poznań

  Smoku gdzie jesteś

  31.08.2018 | data wizyty: 28.08.2018

  Jak uratować smoka zostawiliśmy sobie na sam koniec manii uciekania i była to bardzo dobra decyzja. Bardzo dobre wprowadzenie i narracja ze strony obsługi, jedno z bardziej klimatycznych na jakie udało nam się natknąć. Pokój dostępny w dwóch wersjach, dla dorosłych graczy i dla dzieci. My odwiedziliśmy wersję dla dorosłych i bawiliśmy się bajecznie. Poziom trudności pokoju ocenialibyśmy pomiędzy średnim a trudnym. Zagadki ciekawe i pomimo pewnej już liczby odwiedzonych pokoi znalazły się pomysły które nas zaskoczyły i odświeżyły dla nas koncepcję escape roomów. Wystój i klimat pokoju dopracowany perfekcyjnie. Pokój sprawił nam wiele przyjemności i pomógł uciec choć na chwilę od szarej rzeczywistości otaczającego nas świata w krainę mitycznych zwierząt i magii. Bardzo polecamy rozwiązać zagadkę bonusową, warto!

 • Escape room W 80 minut dookoła świata

  W 80 minut dookoła świata
  Fyrtel Zagadek
  Poznań

  Co ta Ciotka zrobiła z Wujasem?

  17.08.2018 | data wizyty: 15.08.2018

  Naprawdę udany pokój. Duży plus za wprowadzenie trzymające się kupy i nieco nietuzinkowe. Super wystrój pokoju, klimatyczny i nastrojowy. Zagadki trudne lecz satysfakcjonujące i ciekawe. Obsługa bardzo miła, profesjonalna i kreująca odpowiedni nastrój. Pokój wymagający, odwykliśmy od brania podpowiedzi, lecz tutaj nam się bez nich nie udało. Kolejny pokój odwiedzony dzięki mani uciekania, z którego jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy!

  Odpowiedź

  Dziękujemy za opinię i ślemy pozdrowienia!

 • Escape room Dom pogrzebowy

  Dom pogrzebowy
  Fun4Brain
  Poznań

  W poszukiwaniu dalszych przygód dziadka

  17.08.2018 | data wizyty: 11.08.2018

  REWELACJA. Odkąd odkryliśmy sekret dziadka i dowiedzieliśmy się o planowanym otwarciu domu pogrzebowego wiedzieliśmy, że to tylko kwestia czasu zanim spróbujemy odkryć sekrety domu pogrzebowego. Pokój oczywiście nie zawiódł naszych oczekiwań i zaprezentował się w samych superlatywach. Od początku urzekł nas wykonaniem i realizmem, bardzo dużym plusem jest takie zaprojektowanie pokoju, że gracze nie mają wątpliwości co bierze udziału w zabawie, a co jest dekoracją i lepiej nie siłować się z tym (a czasem jest to trwoga escape roomów). Ogólnie oceniłbym pokój na trudny, zagadki różnorodne, ale wszystkie perfekcyjnie wykonane i bajecznie satysfakcjonujące. Plus za spójne i sensowne poprowadzenie gry. Pokój przyniósł nam wiele frajdy i jest na liście do obowiązkowego odwiedzenia dla każdego fana escape roomów. Jeden z najlepszych pokojów w jakim byliśmy. Mamy nadzieję na kolejny pokój z tej firmy 😉 Dziękujemy za możliwość gry w tak starannie przygotowanym miejscu

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM