Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Sadziu
 • Escape room Piła

  Piła
  ExitRoom ™
  Poznań

  Piła czy nie piła

  13.02.2019 | data wizyty: 02.09.2018

  Średni pokój, przyjemny dla początkujących graczy, jednak dla starych wyjadaczy er'ów pozostawi niedosyt. Zagadki poprawne, ale nic ponadto. Wystrój ciekawy, ale nie zapierający dechu w piersiach. Nie mam ani do czego się przyczepić, ale za co pochwalić. Po prostu poprawny pokój, jeżeli ktoś lubi zabawę w ucieczki to warto odwiedzić.

 • Escape room Kolekcjoner

  Kolekcjoner
  Time 4 Secrets
  Poznań

  No i nas złapał

  13.02.2019 | data wizyty: 12.07.2017

  Dobry, solidny pokój do zabawy. Zagadki logiczne i sprawiające frajdę. Wystrój dobrze skomponowany. Na pewno dobra krwa jatka, zapewniająca solidną dawkę emocji. Pokój wart odwiedzenia :) Polecamy

 • Escape room Smakosz

  Smakosz
  Quest
  Poznań

  Pyszna zabawa

  13.02.2019 | data wizyty: 11.07.2017

  Do rooma udaliśmy się w 4 osoby, było troszeczkę tłocznie, ale i tak nie przeszkodziło nam to w dobrej zabawie. Pokój krwawy i zabójczo rozrywkowy. Udało nam się jednak ujść z życiem i ostrzec innych o czających się w nim niebezpieczeństwach. Zagadki ciekawe, może nie nazskakujące, ale satysfakcjonujące i wciągające. Wystrój bardzo dobry. Zabawa bardzo tak :) Z czystym sumieniem mogę polecić ten pokój innym ekipą... o ile się nie boją.

 • Escape room Skarb Czarnobrodego

  Skarb Czarnobrodego
  Time 4 Secrets
  Poznań

  Lama in my escape room

  13.02.2019 | data wizyty: 21.10.2017

  Fenomenalny pokój. Bardzo mroczny i tropikalny, jak na prawdziwy piracki skarb przystało. Zagadki ciekawe i nietuzinkowe. Wystrój i aranżacja w klimacie. Pokój średnio trudny, ale sprawiający bardzo dużą satysfakcję. Ahoj przygodo!

 • Escape room Szaman

  Szaman
  Quest
  Poznań

  Last Minute

  08.02.2019 | data wizyty: 05.02.2019

  A mówili zwiedzaj świat, zbieraj doświadczenia, traf do czyjegoś kociołka... Przyjemny i starannie przygotowany pokój. Ciekawe zagadki i wymagana współpraca między graczami. Bardzo imponująca aranżacja afrykańskiej dżungli idealna na krótkie wakacje. No i przemiła obsługa :)

 • Escape room Koneser

  Koneser
  DreamScape
  Poznań

  ... i co ja mam napisać?

  05.09.2018 | data wizyty: 02.09.2018

  I co ja mam napisać? Od czego zacząć? Że ten pokój psuje reputacje innym pokojom? Tak jest, bowiem po wyjściu z takiego przybytku trzeba zastanowić się nad tym, co oznacza komentarz 10/10. Jeżeli ten pokój ma dostać 10/10 to inne pokoje które do tej pory zasługiwały moim zdaniem na dyszke, nagle powinny zacząć dostawać 7-8. Generalnie pokój dopieszczony w każdym detalu. Wprowadzenie super, historia trzymająca się kupy i pozwalająca się wczuć. Detale w pokoju są niesamowite. Zagadki świeże, pomysłowe, fajne mechanizmy, zero kłódeczek. Po przejściu pewnej ilości pokoi rozwiązania i zagadki zaczynają się powielać i nużyć, ekipa z DreamScape pokazała że nie musi to być standart, że można dalej zaskakiwać graczy swoimi pokojami. Rozwinięcie akcji w dalszej części pokoju... mega! Wszyscy byliśmy zaskoczeni tym co nas czekało. Zagadki dobrze zróżnicowane i nieliniowe, większość na poziomie średnim lub trudnym, cały pokój uważam za trudny, a jeżeli ktoś chciałby się pokusić o przejście bez żandych podpowiedzi to nawet bardzo trudny. Niemniej jednak nieziemsko satysfakcjonujący i sprawiający że walczące z czasem ekipy będą go długo pamiętać. Zdecydowane 10/10 pod każdym względem, zajmuje miejsce na podium w moim osobistym rankungu. Gorąco polecam, must to escape w Poznaniu!

 • Escape room Prison Break

  Prison Break
  ExitRoom ™
  Poznań

  Runaway

  31.08.2018 | data wizyty: 02.06.2018

  Przyjemny i szybki pokój w samym centrum miasta. Nie był zbyt wymagający ale miał swój klimat. Wart odwiedzenia zwłaszcza dla grup początkujących, te bardziej doświadczone mogą odczuwać pewien niedosyt wrażeń i wyzwań. Same zagadki logiczne i spójne.

 • Escape room Zaginiony Oficer

  Zaginiony Oficer
  The Bunkier Escape Rooms
  Poznań

  Gdzie się podział Hanz!?

  31.08.2018 | data wizyty: 05.08.2018

  Udaliśmy się do bunkra w celu odnalezienia zaginionego oficera, przecież nie mógł tak po prostu zniknąć! Sprawa wydawała się beznadziejna, nikt nic nie widział, ani nie słyszał. Myśleliśmy że śledztwo utknie w miejscu... wtedy jednak znaleźliśmy trop... Świetna lokalizacja firmy, sama w sobie budująca niesamowity nastrój i klimat. W połączeniu z pokojem o odpowiedniej tematyce stworzyło to mieszankę idealną. Świetny wystrój i scenografia. Ciekawe zagadki, niestety z kłódkami w rolach głównych. Bardzo nam się podobało zakończenie pokoju, coś czego się nie spodziewaliśmy. Gorąco polecamy!

 • Escape room Backstage

  Backstage
  Escape 132
  Poznań

  Graj muzyko

  31.08.2018 | data wizyty: 10.06.2018

  Super klimatyczny pokój z szeregiem wciągających, wymagających ale i bardzo satysfakcjonujących zagadek. Fajny wystrój i atmosfera panująca w pokoju pomaga w imersji i wczuciu się w odgrywaną rolę. Pokój z raczej dużą przestrzenią, więc nikomu klaustrofobia nie grozi. Gorąco polecamy

 • Escape room Opuszczony szpital psychiatryczny

  Opuszczony szpital psychiatryczny
  Dark House
  Poznań

  Coś tu nie gra

  31.08.2018 | data wizyty: 06.08.2018

  Bardzo dobry pokój z gatunku horroru. Pierwszy w którym naprawdę udało się nas wystraszyć i doprowadzić do tego że nasze akcje zostały wstrzymane przez strach. Świetne wprowadzenie i odegranie roli przez właściciela, doskonale zbudowało w nas nastrój zwątpienia i niepewności. Samo wejście do pokoju przyprawiło nas o szybsze tętno a to co zastaliśmy w środku... Naprawdę dobry klimat wystroju, poczucie niepewności i zagrożenia. Zagadki dobrze pomyślane i satysfakcjonujące, jednak prawdziwą siłą pokoju jest klimat w nim panujący. Gorąco polecamy wszystkim maniakom uciekania którym zdażyło się jeszcze nie odwiedzić tego miejsca.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM