Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Sebi.x
 • Escape room Tajemnica Alchemika

  Tajemnica Alchemika
  Combinator Kraków
  Kraków

  Wiarygodna opinia

  To ci alchemik...

  01.05.2019 | data wizyty: 04.04.2019

  Pokój bardzo ciekawy i różnorodny. Moim zdaniem najlepszy w Krakowie i jeden z lepszych, w którym byłem. Bardzo miła obsługa, skora do rozmowy. Ważna jak wszędzie spostrzegawczość i współpraca. Ważne, żeby słuchać tego, jak w pokoju się zachowywać, żeby się delikatnie nie zdziwić :D a słyszeliśmy o różnych ciekawych i śmiesznych historiach.

  Bardzo serdecznie polecam ten pokój, na pewno się nie zawiedziecie!

 • Escape room Seria Niefortunnych Zagadek

  Seria Niefortunnych Zagadek
  Cinema Escape
  Pszczyna

  Wiarygodna opinia

  łooooszzzz ten hrabia Olaf... pieruńsko pijowka

  01.05.2019 | data wizyty: 11.04.2019

  Rzeczywiście topowy pokój. Rewelacyjnie wykorzystana infrastruktura kina. Bardzo ciekawy i zaskakujący początek. Konieczna współpraca i spostrzegawczość! Najlepiej przyjechać w 4 osobowym składzie.
  Bardzo miła obsługa, która w ciekawy sposób wprowadza w grę.
  Zaskakujące zagadki... i uwaga... niczego nie zgubcie po drodze ;)
  Polecam z czystym sumieniem

 • Escape room Śląskie Opowieści: Bebok

  Śląskie Opowieści: Bebok
  Can you escape?
  Bytom

  Wiarygodna opinia

  i po Beboku

  01.05.2019 | data wizyty: 11.04.2019

  Pokój fajny dla dzieci, toteż poszedłem z taką trójką. Generalnie okay, dobry jak na początek.
  Zastała nas mała wpadka - mieliśmy klucz do wyjścia już po pierwszej zagadce, ale wybrnęliśmy z tego :D dzieciaki postanowiły przejść wszystko tak, jakby nic się nie stało, co nie popsuło nam dobrej zabawy. Obsługa też zrobiła swoje przepraszając za pomyłkę.
  Zagadki zasadniczo proste. Ważna jest spostrzegawczość, której mi w pewnym momencie zabrakło, ale na szczęście były dzieci :p
  Pokój z tego co wiemy będzie likwidowany.

 • Escape room Zamek Czarnego Kruka

  Zamek Czarnego Kruka
  Can you escape?
  Bytom

  W każdym rodzie znajdzie się czarna owca...

  01.05.2019 | data wizyty: 11.04.2019

  Zamek Czarnego Kruka wprowadza gracza w ciekawą, choć zawiłą sytuację jednego z dawnych rodów. Sam wstęp i wytłumaczenie panujących w pokoju zasad zajmuje trochę czasu, choć nas akurat wkręciło maksymalnie. Byłem z grupą trzech dzieciaków i początkowo myślałem, że polegniemy... rzeczywistość okazała się jednak zupełnie inna.
  Zagadki były dość różnorodne i każdy miał co robić. Wszystko było jasne i czytelne. Niektóre zagadki intuicyjne. Dużym plusem we wprowadzeniu był podział na role. Każdy gracz otrzymał swoje (co nie było kluczowe w grze, ale w przypadku wyjścia z dziećmi genialne) zadanie.
  No i najtrudniejsze zadanie, które wymaga cierpliwości, opanowania, czystego umysłu i wielu innych rzeczy... ale udało się, choć zajęło nam to trochę czasu (dziękujemy za dodatkowe kilka minut)!
  Miła obsługa.
  Pokój może nie dorównuje tym z pierwszych miejsc rankingowych, ale bardzo przyjemny. Polecam każdemu. Nie zawiodłem się na nim.

 • Escape room Statek Piratów

  Statek Piratów
  Combinator Kraków
  Kraków

  Wiarygodna opinia

  Ahoj!

  02.04.2019 | data wizyty: 24.03.2019

  Wizyta w pokoju była bardzo przyjemna. Przyznaję "9" punktów, bo rzeczywiście klimat pokój trafił w me gusta. Bardzo miła obsługa, uśmiechnięta, skora do rozmowy, mająca czas i z pasją. Nic dodać, nic ująć. Ciekawe wprowadzenie w grę. Jedyne czego mi zabrakło to opasek na oczy. Może to banał, ale mnie bardzo wkręca w grę i klimat.
  Ekipa czteroosobowa i każdy ma co robić. Można spokojnie podzielić się na dwa teamy i działać. W sumie, to nawet w pojedynkę każdy miałby co robić.
  Pokój jest nieliniowy.
  Zagadki urozmaicone.
  Może nie było takiego "łał" - w tym momencie moim punktem odniesienia jest "Lokalizacja" w Gliwicach, ale zabawa była naprawdę fajna. Serdecznie polecam wszystkim, chociaż doświadczenie na pewno się przyda. Lepiej mieć kilka pokoi za sobą.
  Pozdrawiam

  Ps. Niebawem wybieramy się do pozostałych pokoi i mamy nadzieję, że też będzie super

 • Escape room Obecność

  Obecność
  LetMeOut
  Lublin

  Przyjemny choć krótki

  08.03.2019 | data wizyty: 23.11.2018

  Pokój bardzo przyjemny jeśli chodzi o zagadki. Klimacik oczywiście z dreszczykiem emocji. Trzeba jednak przyznać, że szybko nam to poszło... 35 minut. Wcale nie dlatego, że byliśmy mega dobrzy. Chyba po prostu było mało zagadek, a szkoda, bo naprawdę było ciekawie. Czuję lekki niedosyt. Warto jednak odwiedzić.

 • Escape room Grota Mocy

  Grota Mocy
  Open The Lock
  Zabrze

  Wiarygodna opinia

  Naprawdę nieźle!

  06.03.2019 | data wizyty: 28.02.2019

  Muszę przyznać, że pokój robi wrażenie. Bardzo dobry klimat. Na początku to wrażenie: "Co tu w ogóle można zrobić?", ale potem jest coraz lepiej. Miła obsługa i pomimo drobnych wpadek technicznych, pokój naprawdę przyjemny i ciekawy. Polecam wszystkim bardzo serdecznie.

 • Escape room Napad na bank

  Napad na bank
  Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Napad

  16.02.2019 | data wizyty: 14.02.2019

  W pokoju można poczuć się naprawdę jak podczas prawdziwego napadu. Fajnym jest doświadczenie, kiedy wchodzi się i... zdzwiko :D co tu począć? Co tu zrobić? No i trzeba wczuć się w rolę włamywacza i myśleć, jak on.
  Zagadki są logiczne, precyzyjne i ciekawe, chociaż wydaje się, że trochę mało. Bardzo przyjemny pokój. Warto tu zawitać. Obsługa miła, mająca czas i skora do rozmowy.

 • Escape room Interactive 2.0

  Interactive 2.0
  Room Escape
  Warszawa

  interstellar

  16.02.2019 | data wizyty: 15.02.2019

  Nie wiem jak było w pierwszej odsłonie tego pokoju, ale to, co jest teraz naprawdę... no po prostu wymiata. Świetna zabawa, ciekawe i różnorodne zadania... zawsze chciałem polecieć w kosmos, no i w sumie trochę te marzenie spełniłem. Pokój jest moim zdaniem dość trudny, ale bardzo logiczny i wszystko trzyma się przysłowiowej "kupy". Idealny dla 3 osób. Z minusów znowu cena, no ale warto.

 • Escape room Olimp

  Olimp
  Room Escape
  Warszawa

  W drodze na Olimp

  16.02.2019 | data wizyty: 15.02.2019

  Znając w jakimś tam stopniu język grecki, ciekaw byłem tego, co może mnie spotkać w antycznym pokoju. Spodziewałem się wiele i nie zawiodłem się. Pokój był bardzo klimatyczny, a zagadki różnorodne. Wszystko układało się w logiczną całość i działało jak należy. Kilka zagadek zaskoczyła mnie mocno pozytywnie. W pokoju można znaleźć innowacyjne rozwiązania, a zagadek jest na tyle dużo, że człowiek się nie nudzi. Pokój robiłem w dwójkę i chyba trójeczka byłaby idealna. Na szczęście obsługa była na tyle miła, że spokojnie mogliśmy dokończyć pokój nieco po czasie. Można doczepić się dwóch rzeczy:
  1. Cena - 180 zł niezależnie od ilości osób... ale "niestety" warto... ;)
  2. Sposób podpowiedzi - czasem podawane gotowe rozwiązania, chociaż tu myślę, że czasami chyba dobrze, że tak było.

  Ogólnie pokój rewelacja! Warto go odwiedzić

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM