Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Żaba i Miś
 • Escape room Seria Niefortunnych Zagadek

  Seria Niefortunnych Zagadek
  Cinema Escape
  Pszczyna

  Wyjście na wesoło...

  11.01.2019 | data wizyty: 06.01.2019

  Słyszeliśmy wiele pozytywnych opinii na temat tego "pokoju" i się nie zawiedliśmy. Idealnie oddaje klimat Serii niefortunnych zdarzeń.

  Co więcej już sam początek nadaje świetny klimat. Sam pokój mocno nastawiony na współpracę co nam się bardzo podobało i to jest klucz do sukcesu. Zagadki w naszym mniemaniu łatwe, przy czym wynika to bardziej z doświadczenia grupy - to jednak nie oznacza, że nie można się tutaj dobrze bawić.

  Świetnie wykorzystany potencjał lokalu. Z niecierpliwością czekamy na nowe pomysły ekipy z Pszczyny :-)

 • Escape room Tajemnica Alchemika

  Tajemnica Alchemika
  Combinator Kraków
  Kraków

  Na tropie kolejnej historii...

  18.11.2018 | data wizyty: 18.11.2018

  Z niecierpliwością czekaliśmy na otwarcie kolejnego pokoju w Krakowie. Już od dłuższego czasu ubolewamy nad tym, że krakowskie pokoje zaczynają odstawać poziome na tle nowości na mapie Polski. Tym razem wielka niespodzianka...
  Już 2 wcześniejsze przygody na statku piratów i w Krakowskiej Bestii dały nam dużo satysfakcji, przy czym Tajemnica Alchemika bierze z tamtych pokoi to co najlepsze i wchodzi na nowy poziom.

  Pokój bardzo przygodowy, z zaciekawieniem odkrywamy kolejne elementy historii, które wywołują coraz większy zachwyt. Bawiliśmy się tutaj jak dzieci :-) Zagadki spójne z całą historią, wiele nowych elementów, których wcześniej nie widzieliśmy no i rewelacyjna obsługa. Poziom zagadek na poziomie łatwo-średnim dla zaawansowanych grup (przy czym doświadczenie może was czasami zgubić :-) )

  Aż szkoda, że trzeba czekać na kolejny nowy pokój...

 • Escape room Peron 9 i 3/4

  Peron 9 i 3/4
  Trap Jungle
  Wrocław

  Gdzie ten peron?

  11.11.2018 | data wizyty: 10.11.2018

  Pierwsze pytanie po wyjściu - Gdzie ten Peron??!! To nie jest spojler, ale ten tytuł ma się nijak do tego co zastaliśmy.

  Pokój grywalny, kilka elementów nas zaskoczyło bardzo pozytywnie, ale też kilka sprawiło, że zadajemy sobie pytanie czy to tak ma być?

  Mile spędziliśmy czas, ale brakuje pewnej spójności w jakości pokoju, zwłaszcza w jego końcowej odsłonie, która wg nas wymaga jeszcze dopracowania.

 • Escape room Noc żywych trupów

  Noc żywych trupów
  Trap Jungle
  Wrocław

  Hmmm...

  11.11.2018 | data wizyty: 10.11.2018

  Trudno nam ocenić ten pokój. Wszystko było ok, ale tylko ok. Zagadki spójne, kolejne elementy historii współgrają ze sobą, ale... jakoś ciężko było wczuć się w klimat tego pokoju. Odwiedziliśmy wiele innych lokalnych ER z dużo lepszą jakością wykonania i estetyką pokoju.

  Miło spędziliśmy czas i obsługa też sprawiała pozytywne wrażenie.

 • Escape room Duch kopalni

  Duch kopalni
  Time Of Mysteries
  Wrocław

  Żyjemy... :-)

  11.11.2018 | data wizyty: 10.11.2018

  Ciekawy pokój na mapie wrocławskich ER. Byliśmy w dwie osoby i każde z nas miało co robić.

  Zagadki są ze sobą spójne i wpasowują się w klimat pokoju. Poza jednym elementem bez problemu poradziliśmy sobie ze wszystkimi elementami. Bardzo miła obsługa zdecydowanie dodaje na + wrażeniom podczas wizyty. Polecamy.

 • Escape room Alchemik czy szarlatan?

  Alchemik czy szarlatan?
  Escape8
  Wrocław

  ???

  11.11.2018 | data wizyty: 11.11.2018

  Pokój odwiedziliśmy w 2 osoby. Już od samego wejścia widać, że to pokój wcześniejszej generacji. Przy czym to nie działa w żaden sposób na niekorzyść pokoju. Klimat jest nieco mroczny i nie każdemu może odpowiadać.

  Zagadki były spójne i dla naszej grupy bardzo łatwe. Szybko i sprawnie poradziliśmy sobie z pokojem, wychodząc po 40 minutach.

  Myślę, że dla grup początkujących to dobry pokój, który pozwoli wczuć się w klimat ER.

 • Escape room Skarbówka

  Skarbówka
  House Of Crime
  Wrocław

  ???

  11.11.2018 | data wizyty: 09.11.2018

  Pora na detektywa... i tym akcentem trzeba zacząć. Byliśmy w dwie osoby, które przede wszystkim lubują się w typowych escape roomach. Forma przejścia pokoju nieco nas zaskoczyła. Pokój jest dobry, nie mamy mu nic do zarzucenia, przy czym to nie jest klimat, który preferujemy. Myślę, że wiele osób może zaskoczyć, przy czym to nie jest nasz kierunek.

 • Escape room Klątwa Skarbu Majów

  Klątwa Skarbu Majów
  Exit19.pl
  Wrocław

  Indiana Jones w najlepszym wydaniu

  11.11.2018 | data wizyty: 11.11.2018

  Z niecierpliwością czekaliśmy na odwiedziny ostatnie z listy pokoju ekipy z Exit19. Po niezapomnianych wrażeniach z poprzednich pokoi nasze apetyty i wymagania były na bardzo wysokim poziomie. I... nie zawiedliśmy się.

  Byliśmy w 2 osoby i każde z nas miało co robić. Pomimo, że na początku wszystkie elementy zlewają się ze sobą, po chwili okazuje się, że pokój skrywa wiele tajemnic - jako doświadczona grupa doceniamy spryt twórców, który nie raz dał nam popalić :-)

  Historia jest spójna, wszystko pasuje do siebie i można poczuć się jak w filmie Indiana Jones. Polecamy i czekamy na kolejne pokoje!!!

 • Escape room Nekromanta

  Nekromanta
  House Of Crime
  Wrocław

  Czary mary...

  11.11.2018 | data wizyty: 09.11.2018

  Bardzo fajny, grywalny pokój. Byliśmy w 2 osoby i wyszliśmy 40 minutach. Ewidentnie podeszły nam zagadki i sprawnie pokonywaliśmy kolejne części pokoju - finalnie chcielibyśmy więcej :-)

  Bardzo fajna historia, każde z nas miało co robić - polecamy.

 • Escape room Sprawa nr 666

  Sprawa nr 666
  Escape Land Kraków
  Kraków

  Wiarygodna opinia

  Czy tu straszy?

  20.09.2018 | data wizyty: 20.09.2018

  Z wielką radością zarezerwowaliśmy nowy pokój od ekipy z Escape Land, tym bardziej, że na rynku krakowskim coraz mniej możliwości dobrej zabawy, a nowych pokoi po prostu brakuje...

  Czy tutaj straszy, czy to thiller? Nam do strachu było daleko, ale bawiliśmy się świetnie.

  Pokój bardzo grywalny, w sam raz na 2 osoby - nikt się nie nudził, mieliśmy odpowiednio dużo przestrzeni dla siebie. Ktoś kto miał już do czynienia z ekipą Escape Land od razu dostrzeże wiele podobieństw do poprzednich pokoi - dla nas to komplement, nie zarzut.

  Doświadczone ekipy powinny sobie poradzić z pokojem bez większych problemów - zagadki na poziomie średnio-łatwym.

  Polecamy!!!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4 5 6
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM