Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Waldek M.
 • Escape room Wehikuł Czasu

  Wehikuł Czasu
  Spaced-out
  Toruń

  Powrót do przeszłości

  09.05.2019 | data wizyty: 04.05.2019

  Od samego początku czujemy się jak wybrańcy, odpowiedzialni za losy świata, dzięki rekwizytom i wprowadzeniu. Sam wehikuł czasu to super sprawa, a podróż w czasie za każdym razem wywołuje uśmiech :-) Miejsca jest aż nadto, [spojler] rewelacyjne, a zagadki ciekawe, różne, każdy coś dla siebie znajdzie. Świetny pomysł na scenariusz pokoju. Jest to jeden z fajniejszych escape roomów w jakich byliśmy. Mieliśmy obawy, że nie damy rady, jednak zadania są intuicyjne, a sam pobyt bardzo przyjemny. Serdecznie polecamy wehikuł czasu jak i super prowadzącą. Tym bardziej, że czas pokoju dobiega końca.

 • Escape room Eksperyment

  Eksperyment
  Dom Kłódek
  Toruń

  Eksperymentalnie

  23.04.2019 | data wizyty: 31.03.2019

  W pokoju można znaleźć pomysłowe, różnorodne zagadki, wkomponowane w temat przewodni. Choć uciekający czas i bijące serce budują klimat, to nie czuć, podczas spędzonej godziny, opowiedzianej wstępem historii. Choć to nie był nasz dzień, a pokój też miał słabszą chwilę poprzez mała usterkę, był to dobrze spędzony czas. Końcówka z małym niedosytem.

 • Escape room Ocean strachu

  Ocean strachu
  OPEN THE DOOR
  Toruń

  Beczki rumu dajcie

  11.04.2019 | data wizyty: 08.04.2019

  Pokój z pomysłem, zagadki jak i wystrój w spójnej tematyce. Trzeba być uważnym, dobrze szukać, łączyć fakty i kombinować, aby osiągnąć upragniony cel. Zadania nieliniowe, przez co każdy może się czymś zająć. A, że zagdek sporo, jest co robić, szczególnie we 2 osoby. Jest klimat, jest fun, jest dobrze.

 • Escape room Pokonaj Gargamela

  Pokonaj Gargamela
  Dom Kłódek
  Toruń

  Smerfy uratowane !

  09.04.2019 | data wizyty: 08.04.2019

  Jest to świetny pokój rodzinny. Mamy tutaj kilka zagadek idealnych dla dzieci, kilka takich, na które przyda się spojrzenie dojrzałym okiem, jednak każdy w nim będzie się świetnie bawić. Pokój wart odwiedzenia. Trzeba się jednak bardzo pośpieszyć, gdyż jego dni są policzone. Prowadząca jak zawsze na duży +.

  Odpowiedź Dom Kłódek

  Dziękujemy za kolejną wizytę w naszych skromnych progach 😊 dziękujemy również za tak miłe słowa. Przesyłamy pozdrowienia od koleżanki 😉😉 i czekamy na kolejną wizytę 🤗

 • Escape room Czar PRl-u

  Czar PRl-u
  Dom Kłódek
  Toruń

  Wiarygodna opinia

  Powrót do przeszłości

  02.04.2019 | data wizyty: 04.03.2019

  Pokoje domu kłódek, pomimo swoje prostoty, pozwalają się świetnie bawić, dostarczać sporo frajdy z każdej rozwiązanej zagadki i zapadają długo w pamięci. I tak też jest w PRL-u. Zagadek jest sporo, o różnym stopniu trudności, a rozwiązuje się z przyjemnoscią. Bez kombinowania i zbędnych ulepszaczy, wszystko w klimacie lat 80-tych. Fajny spędzony czas. Przyjemny escape room ze świetną panią prowadzącą.

  Odpowiedź Dom Kłódek

  Dziękujemy ! Dziękujemy ! i jeszcze raz Dziękujemy :D Czytając pana opinię uśmiech sam pcha nam się na usta :D zapraszamy do Opętania :D na dawkę "innych" emocji :D

 • Escape room Indiana Jones

  Indiana Jones
  Mysterious Room
  Łódź

  Być jak Indiana Jones

  22.02.2019 | data wizyty: 09.02.2019

  Od samego wejścia zwracamy uwagę na fajnywystrój, z dużą ilością rekwizytów, wśród których jest sporo rozpraszaczy. Jednak na kolejnym etapie przygody jest dużo lepiej, piękniej i klimatyczniej. Jednak przez mniejszą ilość zadań, czas tam przez nas spędzony jest zdecydowanie za krótki, zdecydowanie chciało by się więcej. Co do samych zagadek, końcówka bardzo intuicyjna, za to sam początek jakoś ciężko było nam ruszyć. A, że zadanie było wieloetapowe, trzeba było się nieźle nagłówkować. Co zaś się tyczy obsługi, chyba tego dnia nie mieliśmy szczęścia. W mystorius trochę poczuliśmy się jak w szkole, z dodatkową odpytką po wyjściu, a trochę jak w fabryce.

 • Escape room Kim Jest Max Winckler

  Kim Jest Max Winckler
  Mysterious Room
  Łódź

  Koszmar Winklera

  21.02.2019 | data wizyty: 09.02.2019

  Po wejściu do pokoju, zachwyt wzbudza jego wykonanie. Jest klimatycznie, z dbałością o każdy szczegół wystroju. Choć chcemy ruszyć z miejsca, nie za bardzo wiemy od czego zacząć. Zadań jest niewiele, a każde skrzętnie poukrywane, żeby zająć nam trochę czasu. Dalszy etap zabawy wygląda już bardziej klasycznie, przez co łatwiej się w nim odnaleźć i przybliżyć do wyjścia. Na duży plus zasługuje kilka elementów, które pozytywnie nas zaskoczyły, czy to oryginalnością , czy wykonaniem. Jednak pomysł rozwiązania niektórych zadań do nas nie trafił. Trochę czasu zajęło skojarzenie niektórych elementów ze sobą. Jednak uważam pokój za godny odwiedzenia. Co do obsługi, po wyjściu z pokoju czuliśmy się conajmniej dziwnie. Trochę nieswojo.

 • Escape room Kultysta

  Kultysta
  Enigma House
  Bydgoszcz

  Kultystycznie

  17.02.2019 | data wizyty: 27.01.2019

  Enigma ma bardzo dobrą i mocną kampanię marketingową, organizując konkursy, oferując zniżki, promocje, ale jak to się ma do jakości samego pokoju? Po zamknięciu drzwi naszym oczom ukazuje się ciemność. Jest mrocznie i kozacko. Na dużej powierzchni wydaje się, że zadań jest niewiele, jednak są one skrzętnie rozmieszczone, a z czasem odkrywamy nowe tajemnice pokoju. A dochodzące do nas dźwięki i strach przed nieznanym nie pomagają w szybkim opuszczeniu pomieszczeń. Zagadki ciekawe, a im bliżej końca, tym bardziej oryginalne, szczególnie zakończenie. Świetny pokój, szczególnie dla osób lubiących ciarki na plecach. Drobne korekty mile widziane.

 • Escape room Misja wojskowa

  Misja wojskowa
  Ewakuacja
  Bydgoszcz

  Wiarygodna opinia

  Oddział melduje wykonanie zadania

  16.02.2019 | data wizyty: 26.01.2019

  Chwała bohaterom/Bomba rozbrojona / Misja wykonana
  Nie da się nie zauważyć, że pokój obecny jest dłuższy czas na rynku, ale nadal broni się ciekawymi zagadkami, fajną tematyką czy oryginalnym wystrojem. Widać tutaj pracę włożoną w przygotowanie pokoju, żeby gracz poczuł się jak żołnierz na froncie. Zadania intuicyjne, nieliniowe, sprawdzające naszą spostrzegawczość. Jak to na froncie, w pewnym momencie zawiało chłodem, gdy za oknem trzaska mróz. Jeśli ktoś chce poczuć trochę klasyki, trochę elektroniki oraz zobaczyć słynny czołg, nie ma na co czekać.

 • Escape room Matrix

  Matrix
  ExitRoom ™
  Łódź

  Podążając za Morfeuszem

  16.02.2019 | data wizyty: 10.02.2019

  Od wejścia na pokład statku, okazało się, że jest do zrobienia wiele rzeczy, a kluczowe jest rozpoczęcie zabawy od przeszukania zakamarków pokładu. Nasz pobyt umilała klimatyczna muzyka, żywcem wyjęta z filmu braci Wachowskich. Pokój niby liniowy, ale każdy znajduje sobie jakieś zajęcie, aby przybliżyć nas do osiągnięcia celu. Zaskoczyły nas ciekawe i niespotykane wcześniej zadania, które w szczególności spodobają się fanom komputerów i SF. Szyfrów i zadań manualnych również nie brakuje, także dla każdego coś ciekawego. Jedynie małe poprawki scenografii w pierwszej części mile widziane. Całość uzupełniają bardzo miłe i uśmiechnięte dziewczyny z exitroom.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 6 7 8
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM