Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
OneTrickPony
 • Escape room Olimp

  Olimp
  Room Escape
  Warszawa

  Boski, dosłownie i w przenośni

  15.10.2018 | data wizyty: 13.10.2018

  Olimp to absolutnie mistrzostwo, jeden z najlepszych pokoi w jakim byliśmy. Mamy tutaj wszystko - dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i efektowny wystrój, ciekawą i spójną fabułę, niesamowite rozwiązania techniczne, a przede wszystkim - przemiłą i sympatyczną obsługę. Na każdym kroku widać ogrom włożonej pracy, czasu i zainwestowanych pieniędzy. Z czystym sumieniem mówimy - było warto. Dla fanów pokoi w nowym stylu (interaktywnych) - pozycja obowiązakowa na przedwoczraj. Dla wszystkich innych - na wczoraj.

 • Escape room Uwolnij ducha

  Uwolnij ducha
  Quest Room
  Warszawa

  Od Piratów do Ducha

  09.10.2018 | data wizyty: 07.10.2018

  Udana wizyta w Skarbie Piratów zadecydowała o spontanicznym odwiedzeniu uwięzionego Ducha. Choć Skarb podobał nam się bardziej, to Duch też zdecydowanie oceniamy na plus. Jest tu sporo ciekawych, pasujących do fabuły zagadek (choć nie aż tak zróżnicowanych wykonaniem), zachowany klimat thrilleru i napięcie do samego końca. Dla miłośników lekkiego dreszczyku - jak znalazł. Sympatyczna obsługa również pomaga w pozytywnym odbiorze rozgrywki. Polecamy i do zobaczenia w Statku Kosmicznym! :)

 • Escape room Skarb piratów

  Skarb piratów
  Quest Room
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Skarb odnaleziony

  09.10.2018 | data wizyty: 07.10.2018

  Skarb Piratów wybraliśmy dość spontanicznie, nie oczekując zbyt wiele z powodu odległego miejsca w rankingu, ale bardzo pozytywnie się zaskoczyliśmy. Pokój jest bardzo ładnie urządzony, z głośników płynie klimatyczna muzyka, zagadki są ciekawe, zróżnicowane i pasujące do fabuły. Pokój nie należy do najtrudniejszych, ale nie jest to w żadnym wypadku minus - robota znajdzie się dla każdego, w naszej 4-osobowej grupie nikt się nie nudził. Obsługa również jest bardzo sympatyczna, może jedyne co można poprawić, to mniejsza nadgorliwość z podpowiedziami, jeśli widać, że grupa ma dobry czas ;) tym niemniej zabawa była na tyle dobra, że od razu wzięliśmy również na warsztat drugi z pokoi w Quest Room - niech to posłuży za najlepszą rekomendację :)

 • Escape room Łowca Głów

  Łowca Głów
  Amazeing
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Czapki z (łowcy) głów

  28.09.2018 | data wizyty: 26.09.2018

  To, czym Łowca powala na tle wielu innych pokoi, to przemyślana i spójna fabuła. Nie mamy tutaj motywu "wyjdź z pomieszczenia bo tak". Wiemy po co przyszliśmy i co chcemy osiągnąć. Kolejnym znakomitym aspektem tego pokoju jest jego klimat - mimo, że większośc zagadek obiektywnie nie należy do wybitnie trudnych, to atmosfera strachu potrafi sprawić, że umykają nam dość istotne szczegóły. W pokoju mamy też do czynienia ze znakomita obsługą - bardzo dzięujemy za ciepłe przyjęcie, miłą rozmowę i przymknięcie oka na nasze niespecjalne rozgarnięcie ;) jedyne do czego moglibyśmy się przyczepić to system podpowiedzi - trochę burzący tak ciężko zapracowany klimat. Tym niemniej Łowca to absolutna warszawska czołówka i polecamy każdemu :)

 • Escape room Tesla

  Tesla
  Dom Kluczy
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Absolutnie mistrzostwo

  15.09.2018 | data wizyty: 12.09.2018

  Po bardzo udanej przygodzie w Testamencie w niedługim czasie ponownie zawitaliśmy do Domu Kluczy i z pełną odpowiedzialnością stwierdzamy - poprzeczka poszła jeszcze wyżej. Pokój jest absolutnie fenomenalny. Mamy tutaj wszystko - niesamowicie dopracowany wystrój (wynalazki Tesli - wow!), zagadki od technicznych przez logiczne do zręcznościowych, a także przemyślaną i nietypową fabułę, która wciąga od samego początku i trzyma w napięciu do ostatnich momentów. Słowem - wszystko. To jest rodzaj escape roomu, o który co prawda nic nie zrobiliśmy, ale do których chodzimy z czystą przyjemnością. Obowiązkowa pozycja dla wszystkich. Dziękujemy i czekamy na więcej!

 • Escape room Testament

  Testament
  Dom Kluczy
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Niespodzianka od wujka

  11.09.2018 | data wizyty: 09.09.2018

  Testament jest naprawdę ciekawym pokojem, opierającym się o kłódki i kody, ale wpisuje się to znakomicie w tematykę pokoju - tajemniczy gabinet wujka, w którym pozostały jego sekrety. Zagadki są ciekawe i przemyślane, choć naszym zdaniem dość łatwe - udało nam się wyjść bez podpowiedzi z dużym zapasem czasowym, a mógł on byc jeszcze większy, ale widząć metę trochę już wyluzowaliśmy i uciekło kilka kolejnych minut. Tym niemniej ilość zagadek sprawia, że rozgrywka jest przyjemna i angażująca nawet w sporej grupie. Bardzo polecamy, a sami już niedługo wracamy do Tesli :)

 • Escape room Napad na bank

  Napad na bank
  Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Plan doskonały

  30.08.2018 | data wizyty: 29.08.2018

  Napad na bank jest absolutnie rewelacyjnym pokojem, wysokie miejsce w rankingu nie jest tu żadnym przypadkiem. Mamy do czynienia z przemyślanym, logicznym scenariuszem, nie ma tu żadnej zagadki dołożonej "na doczepkę". Właśnie - zagadki. Bardzo różne i doskonale przemyślane, a przy tym pasujące do miejsca i fabuły rozgrywki. Wszystko to okraszone bardzo klimatycznym wystrojem i (co wciąż nie jest standardem) muzyką w tle, pomagającą wczuć się w klimat rabunku. Konieczna tu będzie praca zespołowa i nieszablonowe myślenie i kto wie, może Wy również zwiejecie z hajsem :) gorąco do tego zachęcamy, pokój top of the tops!

 • Escape room The Gold Train

  The Gold Train
  Escaperooms.pl Warszawa
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Wsiąść do pokoju nie byle jakiego

  29.08.2018 | data wizyty: 28.08.2018

  Złoty pociąg odwiedziliśmy dość spontanicznie i bez specjalnych oczekiwań, ale wyszliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. Niech nie zwiedzie Was zajmowane miejsce - pokój jest naprawdę ciekawy, wystrój bardzo dopracowany, a zagadki spójne z tematyką pokoju i przemyślane. Dominują kłódki, ale wpisuje się to w tematykę pokoju, dlatego nie rozpatrujemy tego w kategorii minusów. Obsługa bardzo sympatyczna, zarówno przed rozgrywką, jak i już po opuszczeniu pokoju. Na pewno wrócimy do kolejnych pokoi, czujemy się zachęceni :)

 • Escape room Tajemnice Leonarda

  Tajemnice Leonarda
  Escapers
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Tajemnica odkryta

  21.08.2018 | data wizyty: 18.08.2018

  Pracownię Leonarda odwiedziliśmy zachęceni wysokimi ocenami na Lockme i trzeba uczciwie powiedzieć - nie są one na wyrost. Pokój jest świetnie przygotowany - znakomicie oddany klimat warsztatu wielkiego mistrza, bardzo dużo nawiązań do jego twórczości (niektóre niesamowicie subtelne, widać włożoną pracę i przemyślane planowanie wystroju). Zagadki nie są trudne, ale bardzo zróżnicowane i miejscami zaskakujące - niektórych rozwiązań, mimo odwiedzenia już pewnej ilości pokoi, do tej pory nie widzieliśmy. Wysokie miejsce w rankingu jest w pełni zasłużone i gorąco polecamy ten pokój :)

 • Escape room Chata Wiedźmy

  Chata Wiedźmy
  Escape Room Majdańska 18 Warszawa
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Wiedźmy do wiedźmy

  16.08.2018 | data wizyty: 15.08.2018

  Wędrując przez las trafiliśmy do Chaty Wiedźmy i chcąc, nie chcąc - musieliśmy wejść do środka. Decyzji na pewno nie żałujemy. Chata przepięknie urządzona, zapewniająca niesamowity klimat. Z czasem okazało się, że łatwiej wejść niż wyjść. Zróżnicowane agadki, które przed nami postawiono, odkrywały kolejne tajemnice Chaty, powoli prowadząc nas do wyjścia - choć łatwo nie było. Wiedźma bardzo ciekawie zaplanowała opuszczanie swojego domu, ani przez moment się nie nudziliśmy. Zdecydowanie polecamy wizytę w lesie przy Majdańskiej i odwiedziny u Wiedźmy - nie będzie to czas stracony :)

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM