Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
OneTrickPony
 • Escape room Rycerski

  Rycerski
  Room Escape
  Warszawa

  Templariusze przechytrzeni

  27.11.2018 | data wizyty: 17.11.2018

  Pisanie opinii dla Room Escape powoli zaczyna przypominać pisanie pracy magisterskiej przez polskich studentów (kopiuj-wklej), ale cóż poradzić - po raz kolejny wychodziliśmy ze szczękami opuszczonymi do samej ziemi. Dbałość o szczegóły zarówno w wystroju jak i zagadkach, element zaskoczenia - nawet w elementach, które znaliśmy już z innych pokoi - czy zorganizowanie przestrzeni rozgrywki są na poziomie, dla którego brakuje skali ocen. Naprawdę możemy tylko wstać i zaklaskać. Rycerski trzyma poziom całej firmy i już nie możemy się doczekać kolejnej wizyty. Żadne słowa tego nie oddadzą - po prostu idźcie i sami się przekonajcie, że warto :)

 • Escape room Muszkieterowie

  Muszkieterowie
  Room Escape
  Warszawa

  D'Artagnanem nie zostaliśmy, ale i tak było świetnie

  27.11.2018 | data wizyty: 17.11.2018

  Room Escape ponownie staną na wysokości zadania - Muszkieterowie to prześlicznie wykonany pokój, z całym mnóstwem rekwizytów, dekoracji i szerokim wachlarzem zagadek. Same zagadki - znakomite! Bardzo zróżnicowane, zaskakujące na każdym kroku i w pełni spójne z fabułą - Richelieu sprytnie to przemyślał :) na wyróżnienie zasługuje również przemiła i świetnie przygotowana obsługa, widać zarówno zamiłowanie do ER - po przygotowaniu pokoju - jak i umiejętność prowadzenia rozgrywki. Na pewno wrócimy do kolejnych pokoi, Room Escape to zdecydowanie warszawska czołówka :)

 • Escape room Kolonizacja Marsa

  Kolonizacja Marsa
  Świat Zagadek
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Mars skolonizowany, Snickers zjedzony

  27.11.2018 | data wizyty: 07.11.2018

  Jadąć do Świata Zagadek zastanawialiśmy się, w jaki sposób w ER realnie oddać klimat stacji badawczej w kosmosie i musimy przyznać - klimat jest oddany świetnie! Od początku czuliśmy się niczym Matt Damon w Marsjaninie tudzież Matthew McConaughey w Interstellarze. Znakomicie przygotowana, niebanalna fabuła, przeróżne - od logicznych, przez matematyczne po zręcznościowe - zagadki i na każdym kroku pojawiający się efekt wow!, kiedy stawialiśmy kolejny krok na drodze do zasiedlenia nowej planety sprawiły, że jeszcze długo po wyjściu z pokoju żywo dyskutowaliśmy o przeżytej przygodzie. Chcielibyśmy również podkreślić znakomitą obsługę - zarówno miłe wprowadzenie przed grą, zręczne poprowadzenie rozgrywki w trakcie jak i przemiła rozmowę już po jej zakończeniu. Widać autentyczną pasję i zaangażowanie, co bardzo szanujemy :) pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia w Komnacie Tajemnic!

 • Escape room Dom Śmierci

  Dom Śmierci
  Creepy Story
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Wizjonerstwo w pełnej krasie

  29.10.2018 | data wizyty: 28.10.2018

  Do odwiedzenia Domu Śmierci zbieraliśmy się przez dobre 2 miesiące, przez które głównie zbieraliśmy w sobie odwagę i redukowaliśmy płochliwość. Ostatecznie uznaliśmy, że trzeba postawić się przed faktem dokonanym i zrobiliśmy rezerwację. Kości zostały rzucone i w niedzielny wieczór stanęliśmy przed bramą wejściową. Opuszczając teren ponad 2 godziny później byliśmy pod gigantycznym wrażeniem, ale i pewnym niedosytem. Wrażeniem, ponieważ skala tego przedsięwzięcia tworzy kosmiczny efekt - w rozgrywce bierze udział naprawdę CAŁY budynek i teren wokół niego, wystrój jest żywcem wyjęty z horroru i mimo świadomości, że to tylko gra i nic złego stać się nam nie może, dreszczyk napięcia stukał nas w plecy co chwilę. Niedosyt wynika zaś wyłącznie z tego, że stres i strach nie pozwoliły nam ukończyć rozgrywki w czasie - tym niemniej na pewno wrócimy, żeby dograć grę do końca, bo wciągnęła nas niesamowicie. Nie dajcie się strachowi, starajcie się myśleć logicznie, a Dom Śmierci będzie dla Was przygodą życia. Szanujemy bardzo wykonaną pracę i do zobaczenia w niedalekiej przyszłości na dogrywkę :)

 • Escape room Olimp

  Olimp
  Room Escape
  Warszawa

  Boski, dosłownie i w przenośni

  15.10.2018 | data wizyty: 13.10.2018

  Olimp to absolutnie mistrzostwo, jeden z najlepszych pokoi w jakim byliśmy. Mamy tutaj wszystko - dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i efektowny wystrój, ciekawą i spójną fabułę, niesamowite rozwiązania techniczne, a przede wszystkim - przemiłą i sympatyczną obsługę. Na każdym kroku widać ogrom włożonej pracy, czasu i zainwestowanych pieniędzy. Z czystym sumieniem mówimy - było warto. Dla fanów pokoi w nowym stylu (interaktywnych) - pozycja obowiązakowa na przedwoczraj. Dla wszystkich innych - na wczoraj.

 • Escape room Uwolnij ducha

  Uwolnij ducha
  Quest Room
  Warszawa

  Od Piratów do Ducha

  09.10.2018 | data wizyty: 07.10.2018

  Udana wizyta w Skarbie Piratów zadecydowała o spontanicznym odwiedzeniu uwięzionego Ducha. Choć Skarb podobał nam się bardziej, to Duch też zdecydowanie oceniamy na plus. Jest tu sporo ciekawych, pasujących do fabuły zagadek (choć nie aż tak zróżnicowanych wykonaniem), zachowany klimat thrilleru i napięcie do samego końca. Dla miłośników lekkiego dreszczyku - jak znalazł. Sympatyczna obsługa również pomaga w pozytywnym odbiorze rozgrywki. Polecamy i do zobaczenia w Statku Kosmicznym! :)

  Odpowiedź

  Oczekujemy Waszej wizyty z niecierpliwością!

 • Escape room Skarb piratów

  Skarb piratów
  Quest Room
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Skarb odnaleziony

  09.10.2018 | data wizyty: 07.10.2018

  Skarb Piratów wybraliśmy dość spontanicznie, nie oczekując zbyt wiele z powodu odległego miejsca w rankingu, ale bardzo pozytywnie się zaskoczyliśmy. Pokój jest bardzo ładnie urządzony, z głośników płynie klimatyczna muzyka, zagadki są ciekawe, zróżnicowane i pasujące do fabuły. Pokój nie należy do najtrudniejszych, ale nie jest to w żadnym wypadku minus - robota znajdzie się dla każdego, w naszej 4-osobowej grupie nikt się nie nudził. Obsługa również jest bardzo sympatyczna, może jedyne co można poprawić, to mniejsza nadgorliwość z podpowiedziami, jeśli widać, że grupa ma dobry czas ;) tym niemniej zabawa była na tyle dobra, że od razu wzięliśmy również na warsztat drugi z pokoi w Quest Room - niech to posłuży za najlepszą rekomendację :)

  Odpowiedź

  Zapraszamy także do naszego Statku Kosmicznego - Misja na Marsa!

 • Escape room Łowca Głów

  Łowca Głów
  Amazeing
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Czapki z (łowcy) głów

  28.09.2018 | data wizyty: 26.09.2018

  To, czym Łowca powala na tle wielu innych pokoi, to przemyślana i spójna fabuła. Nie mamy tutaj motywu "wyjdź z pomieszczenia bo tak". Wiemy po co przyszliśmy i co chcemy osiągnąć. Kolejnym znakomitym aspektem tego pokoju jest jego klimat - mimo, że większośc zagadek obiektywnie nie należy do wybitnie trudnych, to atmosfera strachu potrafi sprawić, że umykają nam dość istotne szczegóły. W pokoju mamy też do czynienia ze znakomita obsługą - bardzo dzięujemy za ciepłe przyjęcie, miłą rozmowę i przymknięcie oka na nasze niespecjalne rozgarnięcie ;) jedyne do czego moglibyśmy się przyczepić to system podpowiedzi - trochę burzący tak ciężko zapracowany klimat. Tym niemniej Łowca to absolutna warszawska czołówka i polecamy każdemu :)

 • Escape room Tesla

  Tesla
  Dom Kluczy
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Absolutnie mistrzostwo

  15.09.2018 | data wizyty: 12.09.2018

  Po bardzo udanej przygodzie w Testamencie w niedługim czasie ponownie zawitaliśmy do Domu Kluczy i z pełną odpowiedzialnością stwierdzamy - poprzeczka poszła jeszcze wyżej. Pokój jest absolutnie fenomenalny. Mamy tutaj wszystko - niesamowicie dopracowany wystrój (wynalazki Tesli - wow!), zagadki od technicznych przez logiczne do zręcznościowych, a także przemyślaną i nietypową fabułę, która wciąga od samego początku i trzyma w napięciu do ostatnich momentów. Słowem - wszystko. To jest rodzaj escape roomu, o który co prawda nic nie zrobiliśmy, ale do których chodzimy z czystą przyjemnością. Obowiązkowa pozycja dla wszystkich. Dziękujemy i czekamy na więcej!

 • Escape room Testament

  Testament
  Dom Kluczy
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Niespodzianka od wujka

  11.09.2018 | data wizyty: 09.09.2018

  Testament jest naprawdę ciekawym pokojem, opierającym się o kłódki i kody, ale wpisuje się to znakomicie w tematykę pokoju - tajemniczy gabinet wujka, w którym pozostały jego sekrety. Zagadki są ciekawe i przemyślane, choć naszym zdaniem dość łatwe - udało nam się wyjść bez podpowiedzi z dużym zapasem czasowym, a mógł on byc jeszcze większy, ale widząć metę trochę już wyluzowaliśmy i uciekło kilka kolejnych minut. Tym niemniej ilość zagadek sprawia, że rozgrywka jest przyjemna i angażująca nawet w sporej grupie. Bardzo polecamy, a sami już niedługo wracamy do Tesli :)

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM