Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
przynadziei
 • Escape room Przeklęta wyspa

  Przeklęta wyspa
  Escape Project
  Warszawa

  Liniowo ale bardzo przyjemnie

  30.01.2019 | data wizyty: 30.01.2019

  Powrót do klasycznych zasad i przyponmnienie sobie że nie chodzi jedynie o trudność zagadek a o emocje grupy, frajdę z robienia czegoś razem a nie pojedynczo i każdy sobie. Jest klimat, parę fajnych pomyslów ale najwazniejsze: jest fun

 • Escape room Muszkieterowie

  Muszkieterowie
  Room Escape
  Warszawa

  Kardynale, strzeż się!

  29.10.2018 | data wizyty: 23.10.2018

  Uwielbiam pokoje tej firmy w nowej lokalizacji - bez kłódek, szyfrów itp. Dużo główkowania, ale trochę innego niż w pokojach, których jest już multum. Fajnie wykorzystany motyw tematyczny, zagadki niełatwe i urozmaicone, no po prostu kocham takie escape roomy!

 • Escape room Doktor Dżumy (STEAMPUNK)

  Doktor Dżumy (STEAMPUNK)
  "Funny Will" Kraków
  Kraków

  Wiarygodna opinia

  Niestandardowo i klimatycznie

  29.10.2018 | data wizyty: 27.10.2018

  To jeden z tych pokoi gdzie nie wolno wpadać w panikę, że nie wiesz co robić. Nielinearny, bardzo klimatyczny i trudno oddzielić wskazówki od tego co jest jedynie dekoracją. Maszyny, rury, elektronika, magnesy, ale i czasem rozwiązania zupełnie niestandardowe. We dwójkę wcale nie było łatwo przez to wszystko przejść, ale to jedna z niewielu sytuacji gdy masz ochotę powtórzyć to za czas jakiś, nie tylko ze względu na bicie jakichś rekordów czasowych lecz frajdę jaką masz z łączenia pewnych detali. Duże brawa! Za klimat, ale i poziom zagadek.

 • Escape room Olimp

  Olimp
  Room Escape
  Warszawa

  O Bogowie!

  11.10.2018 | data wizyty: 10.10.2018

  to chyba mój 20 pokój i nie wiem czy Olimp właśnie nie wskoczył na pierwsze miejsce, fakt że wrażenia są gorące, może ochłonę, ale jestem pod dużym wrażeniem. Klimat, pomysłowość i logika zagadek, kilka rozwiązań po prostu fenomenalnych. Zero kłódek - wreszcie coś innego. I dobrze po po jaką cholerę i skąd kłódki w starożytnej Grecji?
  Zabawa fenomenalna, a byliśmy w składzie mieszanym (nowicjusze i bardziej doświadczeni)

 • Escape room Szyfr Da Vinci

  Szyfr Da Vinci
  Uwięzieni
  Warszawa

  Za mało i bez rewelacji

  07.10.2018 | data wizyty: 06.10.2018

  Gdybym nie miał porownania pewnie ocena bylaby wyzsza. A tak... Malo urozmaicone zagadki, niektore zrobione trochę na siłę bo logiki w nich mało. Obsluga tez taka sobie. Bez wprowadzenia i bez klimatu

 • Escape room Złoto nazistów

  Złoto nazistów
  Black Cat Escape Room
  Warszawa

  jedna grupa, jeden pokój, jedna myśl

  27.09.2018 | data wizyty: 21.09.2018

  Zagadki całkiem pomysłowe, a i za klimat spore brawa!

 • Escape room Sex room

  Sex room
  Black Cat Escape Room
  Warszawa

  tylko ją dobrze spenetruj...

  27.09.2018 | data wizyty: 27.09.2018

  chyba największy ubaw mieliśmy z samego klimatu pokoju, ze wszystkich gadżetów i skojarzeń, bo same zagadki dość proste.

 • Escape room Żołnierze Wyklęci

  Żołnierze Wyklęci
  Instytut Pamięci Narodowej
  Warszawa

  inny sposób na edukację

  03.09.2018 | data wizyty: 27.08.2018

  Brawa za sam pomysł. IPN udostępnia pokój darmowo, wystarczy się umówić i jedynie można się dziwić, że tak mało osób z tego korzysta. Sama oprawa całkiem interesująca, jesteśmy w fajny sposób prowadzenie przez kilka postaci (nagrane głosy), które podsuwają nam kolejne tropy. Naszym zadaniem jest pomóc w uwolnieniu jednego z dowódców oddziałów Żołnierzy Wyklętych. Same zagadki nie są trudne, ale trochę zabawy jest. Bałem się, że zostaniemy zasypani wiedzą, datami, nazwiskami, ale wcale tak nie jest, tej edukacji wcale nie jest dużo. Fajna rzecz! Wcale nie jest to gorszy pokój od tych komercyjnych. Mimo pewnych usterek, byliśmy bardzo zadowoleni

 • Escape room Dom Śmierci

  Dom Śmierci
  Creepy Story
  Warszawa

  dla ludzi z mocniejszymi nerwami

  27.08.2018 | data wizyty: 26.08.2018

  Nie wiem czy to częste połączenie - escape, ale do tego sporo elementów straszenia. Podobno Dom Śmierci najbardziej popularny jest po zmroku, ja byłem za dnia i chwilami już miałem dość. Polecam więc dla osób, które są pewne swojej ekipy, że nikt nie spanikuje.
  Generalnie duży plus za klimat. [spojler] Gdy już wchodzi się do domu, zabawa zaczyna się na całego. No bo jak tu się skupić, jak dookoła coś się dzieje i ciarki chodzą ci po plecach. Oddzielić to co nieistotne od rzeczy przydanych chwilami trudno, bo to nie jedno pomieszczenie, ale cały, duży dom i bynajmniej nie jest on pusty. Do tego cały czas konieczne są latarki, nie macie co liczyć na światło. Chwilami robi się to męczące (przyznaję się, miałem chwile zwątpienia), ale gdy już przejdziesz całość, satysfakcja naprawdę jest spora. Połączenie elementów horroru, kryminalnego śledztwa w sprawie zaginionych uznaję za bardzo udane. Dwie godziny tylko w teorii wydają się czasem bardzo długim. Wahałem się jaką wystawić ocenę za poziom trudności - zagadki nie są bardzo trudne, ale wcale nie jest łatwo wpaść na wszystko od razu w takich dość specyficznych, mało komfortowych warunkach.

 • Escape room Cela nr 4

  Cela nr 4
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Plan ucieczki

  24.08.2018 | data wizyty: 23.08.2018

  Żałuje teraz, że nie wzięliśmy wariantu wyścigu, aby zmierzyć się z inną ekipą. Opcja tego, by wzajemnie sobie trochę poprzeszkadzać bardzo mi się podoba. I choć pokój wydaje mi się ciut za mały na 5 osób, to już same zagadki bardzo na plus - każdy miał coś do zrobienia. Jest klimat i choć nie na wszystko wpadliśmy od razu, na logikę nie ma tu rzeczy "nie do przejścia".

Zobacz więcej opinii: 1 2 3
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM