Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Agnieszka B. 21
 • Escape room Seria Niefortunnych Zagadek

  Seria Niefortunnych Zagadek
  Cinema Escape
  Pszczyna

  Za kulisami

  12.07.2019 | data wizyty: 06.07.2019

  Nie ma tu takiej skali by ocenić ten pokój. Arcy doskonały, Arcy zaskakujący, ArcY klimatyCzny, Arcy zabawny, Arcy pyszny. To taki pokój z którego wychodzisz tylko fizycznie bo duchowo wciąż w nim jesteś i go rozdrapujesz myślami, wciąż od nowa przechodzisz. Właściciele przesypatyczni. Dawno tak świetnie się nie bawiłam.

 • Escape room Salon Nowojorskiego Golibrody

  Salon Nowojorskiego Golibrody
  Zamek Zagadek
  Wisła

  Strzyż się!

  12.07.2019 | data wizyty: 11.07.2019

  Pokój niespodzianka. Niby nic początkowo nie zachwyca a potem... Taki do tańca i różańca. Zawsze warto mieć jakiegoś asa w rękawie zanim się tam wejdzie. I radzę dobrze strzeż się czy też strzyż się z rozsądkiem bo w głowie się może zakręcić i lepiej jej nie stracić zbyt wcześniej bo dużo zagadek do rozwiązania . Kapelusze z głów, czas nas goni, rzucam wam rękawice i przyjmijcie wyzwanie w grze. Mam nadzieję, że włos wam z głowy nie spadnie.

 • Escape room Mikołajowa Misja

  Mikołajowa Misja
  Zamek Zagadek
  Wisła

  Pomocnicy Św Mikołaja

  12.07.2019 | data wizyty: 11.07.2019

  Pokój idealny dla Dzieciaków zaczynających swoją przygodę z pokojami zagadek. Będą mieć dużo zabawy. Poczujcie ducha świąt i zjawcie się w Wiśle. Bezpieczenie, magiczni, zagadkowo.

 • Escape room Magiczny Sklep z Różdżkami

  Magiczny Sklep z Różdżkami
  Zamek Zagadek
  Wisła

  Rodzinne Czary Mary

  12.07.2019 | data wizyty: 11.07.2019

  Pokój reklamowany jako rodzinny i gorąco go polecam na taki wypad. Było magicznie. Świetny dla fanów Harrego. Dzieciaki 5, 9,10 lat były zachwycone. Mimo, że wystrój dość surowy bez zbędnych bibelotów, klimat wyczuwalny na 100 procent. Obsługa przefantastyczna. Gdyby była początkującym graczem, dałabym 10. Jednakże trochę pokoi mam na swoim koncie i daje mocne 9. Rodziny przybywajcie do Wisły!

 • Escape room Tajemnica Faraona

  Tajemnica Faraona
  Escape Room Krynica
  Krynica

  Tajemnica, tajemnica

  13.01.2019 | data wizyty: 07.10.2018

  Dwie osoby dorosłe i troje dzieciaków dały radę. Zagadki proste, dużo elektroniki, jeszcze więcej tajemnic. Można poczuć klimat starożytnego Egiptu, piaski, hieroglify, niezwykłe mechanizmy, skorpion... Dzieci miały dużo frajdy a i dorośli byli zadowoleni.

 • Escape room Lampa Łukasiewicza

  Lampa Łukasiewicza
  Time Out
  Gorlice

  Gorlicka Perełka

  17.06.2018 | data wizyty: 17.06.2018

  Pokój perełka :). Duży plus za wystrój pokoju i obsługę, jeszcze większy za zagadki: manualne, kooperacyjne, logiczne i elektroniczne. Dużo ich było ale 2 osoby dorosłe i dziecko dały radę :) Największy plusik za klimat gry: żadna zagadka nie prowadziła do frustracji, żadna zagadka nie była nie logiczna. Było naprawdę przyjemnie, wszystko szło sprawnie. Człowiek by jeszcze posiedział przy kawce :) Jedyny minus, że gra się kończy a by się pograło :) Czekam na więcej pokoi, bo ten pokój wyszedł Wam rewelacyjnie :) Trzymam kciuki.

 • Escape room Plugawy HOTel

  Plugawy HOTel
  Lock House
  Kraków

  Oj plugawy, plugawy....

  18.02.2018 | data wizyty: 17.02.2018

  W tym pokoju można poczuć się jak dziecko, psychopata, fanatyk i zboczeniec????????. Niezwykłe uczucie ??. Pokój z fabułą. Jedna zagadka nas mocno zirytowała no ale cóż kobiety nie umieją dmuchać. Obsługa rewelka.

 • Escape room Sekret Profesora Lipnitzkiego

  Sekret Profesora Lipnitzkiego
  Lock House
  Kraków

  Psy, już jadą

  18.02.2018 | data wizyty: 17.02.2018

  Ostatni pokój w naszym Maratonie Escaproomowym po Krakowie. Do tego pokoju weszłyśmy już mocno zmęczone. 6 pokój to jednak za dużo na 3 kobiety. Obsługa na 10 ? Fajnie że można porozmawiać, napić się wody ? Sam pokój klimatyczny dużo świetnych zagadek jest co robić :) ???✉? do tego fabuła, którą w swej nieprzytomności zupełnie omineliśmy :)

 • Escape room Szpital psychiatryczny 2

  Szpital psychiatryczny 2
  Arena Zoltar Laser Tag & Escape Room's
  Bielsko-Biała

  To jakiś obłęd

  13.02.2018 | data wizyty: 09.02.2018

  Jeśli myślisz, że uciekniesz to się mylisz. Drugi scenariusz tego samego pokoju to super uczta .Tu jest wszystko : elektronika, zagadki manualne, kłódki, zaskoczenie, strach, ekscytacja , prawdziwe oblicze obłędu i kiedy myślisz że już wyjdziesz pojawiają się nowe przeszkody. Dwójka to rewelacyjny scenariusz który zaskakuje i powala na łopatki. Cenna zawyżona.

 • Escape room Mroczna Puszcza

  Mroczna Puszcza
  4Fun Escape Room Nowy Sącz
  Nowy Sącz

  Puszcza pełna niespodzianek

  13.02.2018 | data wizyty: 13.02.2018

  Pokój z klimatem, co krok to zaskoczenie, co krok to tajemnica. Trzeba być uważnym i precyzyjnym. Obsługa najlepsza w Nowym Sączu no i w Polsce. Pokój na łopatki rozłożył konkurencję. Prosimy o więcej pokoi bo już tęsknimy za następnym.

  P.S. Bardzo proszę o ściągniecie butów zanim wykona się pewną zagadkę, żebym nie była jedyna, która co to zrobiła :)

Zobacz więcej opinii: 1 2 3
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM