Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Karolina_Stef
 • Escape room Wiedźma II: Lochy

  Wiedźma II: Lochy
  Zagadkowo
  Radomsko

  Zagadkowo weszło na jeszcze wyższy poziom!

  11.02.2019 | data wizyty: 04.02.2019

  Wiedźma II: Lochy to pokój, w którym znajdziecie wszystko, czego szukacie w dobrym escape roomie. Jest napięcie (jest też strach), są zagadki na poziomie - w dodatku świetnie wpasowanie w klimat, jest też efekt WOW. Cały pokój jest tak klimatyczny, że czujecie się naprawdę jak w lochach. Druga część Wiedźmy, mimo że jest kontynuacją poprzedniej, jest zrobiona w taki sposób, że wchodząc przez te same drzwi, co wcześniej - znajdujecie się w całkiem innym pomieszczeniu. Co do samych zagadek: jest ich dużo, jak zawsze bardzo różnorodne, część naprawdę zaskakująca i niespotykana w innych ER. Przyda się zręczność, wprawne oko, ale i kooperacja ze współuczestnikami. Byliśmy we czwórkę i nikt nawet przez chwilę się nie nudził, naprawdę cały czas jest co robić. Tak więc, jeśli lubicie się bać i szukacie horroru na poziomie - z czystym sumieniem polecamy Wiedźmę!

 • Escape room Magia Świąt

  Magia Świąt
  Zagadkowo
  Radomsko

  Ho ho ho...

  26.12.2017 | data wizyty: 22.12.2017

  Pokój wybraliśmy w wersji średnio-zaawansowanej, grupa liczyła 6 osób i nie było nas wcale za dużo. :) Po wejściu do pokoju wydaje się, że nie będzie zbyt dużo do roboty, ale wrażenie to jest oczywiście mylne. Dużo bardzo ciekawych i zaskakujących rozwiązań, nieszablonowe zagadki dobrze wpasowane w klimat. Ciężko wpaść na pierwszą z nich, ale po małej podpowiedzi udaje się ruszyć z miejsca. Obsługa jak zawsze na najwyższym poziomie! :)

 • Escape room Tajemnicza podróż

  Tajemnicza podróż
  Dom Tajemnic
  Częstochowa

  Tajemniczy podróżnik...

  08.10.2017 | data wizyty: 24.09.2017

  Fajny wystrój, ciekawe zagadki pasujące do wystroju. Jako jedyny w Domu Tajemnic ma "przyjemny" klimat, co dla nas jest bardzo na plus! :) Byliśmy z 6-latką, więc dzieci jak najbardziej mile widziane. Duży + dla pana z obsługi, którego we wcześniejszych pokojach nie spotkaliśmy! :) Czekamy na więcej spokojnych pokoi i na pewno wrócimy!

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Escape room Wiedźma

  Wiedźma
  Zagadkowo
  Radomsko

  W komnacie wiedźmy...

  08.10.2017 | data wizyty: 10.08.2017

  Wiedźmę zostawiliśmy sobie na koniec, bo podobno najlepsze zawsze na koniec! :) Starannie przygotowany pokój w mrocznym klimacie. Bardzo ciekawy system udzielania podpowiedzi! Zagadki zaawansowane, niektóre ciężko było rozwiązać nawet z podpowiedziami... Zagadki umysłowe, matematyczne, zręcznościowe - także każdy znajdzie coś dla siebie! Polecamy całym sercem i na pewno jeszcze odwiedzimy Zagadkowo!

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Escape room Eksperyment

  Eksperyment
  Zagadkowo
  Radomsko

  Nie udało mu się przeprowadzić na nas eksperymentu!

  08.10.2017 | data wizyty: 30.06.2017

  Pokój, jak na swój niewielki metraż, bardzo fajnie wypełniony zagadkami. Dużo ciekawych zagadek z użyciem elektroniki i nie tylko. Znajomość podstaw chemii może być dodatkowym atutem, ale nie musi. :) Początek fajny, nietypowy. Ważna jest bardzo spostrzegawczość i umiejętność kojarzenia faktów. Nie można ignorować żadnego przedmiotu! Obsługa bez zarzutów. Czekamy na kolejne pokoje!

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Escape room Nawiedzony sierociniec

  Nawiedzony sierociniec
  Dom Tajemnic
  Częstochowa

  W sierocińcu...

  08.10.2017 | data wizyty: 19.08.2017

  Klimatyczny, nawet bardzo, zdecydowanie dla osób o mocnych nerwach. Dużo bardzo różnych zagadek - także każdy znajdzie coś dla siebie. Trzeba być spostrzegawczym i nie pomijać żadnego detalu. Warto dokładnie otwierać kłódki, bo przez nieuwagę straciliśmy dosyć dużo czasu. Wprowadzenie genialne, obsługa też. :)

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Escape room Redrum 2

  Redrum 2
  Dom Tajemnic
  Częstochowa

  Strach się bać!

  08.10.2017 | data wizyty: 26.08.2017

  Mimo, że czytaliśmy wcześniej opinie dotyczące tego pokoju, i tak krzykom nie było końca. Pokój dla osób, które naprawdę lubią się bać. Całość utrzymana w mrocznym, krwawym klimacie, zagadki bardzo spójne i dość nietypowe. Obsługa jak zawsze w Domu Tajemnic - świetna! Zdecydowanie polecamy, ale Redrumu 3 na pewno nie odwiedzimy! (Wolimy delikatniejsze tematy :))

 • Escape room Tajemnica Majów

  Tajemnica Majów
  Piwnica zagadek
  Bełchatów

  Tajemnica rozszyfrowana!

  08.10.2017 | data wizyty: 08.10.2017

  Klimat na 6+, nie tylko wykonanie pokoju, ale i dopasowanie do niego zagadek zdecydowanie zasługuje na dużą pochwałę. Mimo niewielkiej ich ilości, bez podpowiedzi rozwiązanie wszystkiego zajęłoby nam pewnie dosyć dużo czasu. Kolejnym plusem sam Mistrz Gry. Bardzo przemyślane podpowiedzi naprowadzały, ale nie mówiły wprost, co należy zrobić. Ogólnie poziom trudności oceniamy na średnio-trudny, ponieważ trzeba dużo spostrzegawczości i zręczności jednocześnie. :) Pozdrawiamy i na pewno odwiedzimy kolejny pokój!

 • Escape room Zły Sen

  Zły Sen
  Zagadkowo
  Radomsko

  Pierwsze koty za płoty...

  13.08.2017 | data wizyty: 23.06.2017

  "Zły sen" to pierwszy pokój, który odwiedziliśmy. Klimat całkiem fajny, rekwizyty tworzące całość. Nie tylko go widać, ale i można usłyszeć... Momentami można było się nawet przestraszyć. ;) Zagadki różnorodne, zarówno pod względem poziomu trudności, jak i sposobu rozwiązania. Znajdzie się coś dla matematyków, jak i osób bardzo spostrzegawczych. Ważne jest, aby niczego nie ignorować, ponieważ każda rzecz w pokoju ma swoje przeznaczenie. Kłódki przeważają, ale nie są jedynym utrudnieniem. Fajnym urozmaiceniem jest płyta z filmem. Obsługa jest bardzo miła, zawsze można liczyć na pomoc i naprowadzenie w taki sposób, aby popsuć "zabawy".

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM