O escape room Oferty specjalne Lista pokoi
Vouchery prezentowe Zarejestruj się Zaloguj się
Lock Breakers

Lock Breakers

 

80 recenzji | 14. miejsce w Polsce

Obserwując użytkownika zawsze będziesz na bieżąco z jego opiniami na temat odwiedzonych pokoi.
Wybierając osoby o podobnym guście zapewnisz sobie najlepszy wybór pokoi!

Zaloguj się
 • Escape room Grobowiec smoka

  Grobowiec smoka
  Escapers
  Warszawa

  Mały smoczek... Maleńki...

  20.12.2016 | data wizyty: 27.11.2016 0 0

  Po wejściu do pokoju czujemy się jak na bezludnej wyspie. Wraz z rozwojem gry okazuje się że pokój ma nam coraz więcej do zaoferowania. Wystrój i klimat stoją na najwyższym poziomie. Zagadki nie są trudne ale sprawiają frajdę. Trzeba skojarzyć kilka faktów, trochę poszukać i pokombinować. Polecam dla grup z kilkoma pokojami za sobą.

 • Escape room Powrót

  Powrót
  Dom Zagadek
  Warszawa

  Powrót!

  20.12.2016 | data wizyty: 20.11.2016 0 0

  Rewelacyjny pokój, jeden z najlepszych w jakich byliśmy! Wystrój fajnie nawiązuje do serii filmów. W środku jest dużo fajnych gadżetów które stanowią elementy zagadek. Tych z kolei jest dosyć sporo, ale są na prawdę ciekawe i wiele z nich jest unikalnych. Byliśmy w 3 osoby i chyba nie było momentu żeby ktoś się nudził. Pokój raczej przeznaczony dla grup z doświadczeniem. Obowiązkowy escape rom dla wszystkich miłośników ucieczek.

 • Escape room Pokój Podróżnika

  Pokój Podróżnika
  Wola Ucieczki
  Warszawa

  Podróże marzeń...

  20.12.2016 | data wizyty: 18.12.2016 0 0

  Jest to bardzo malutki pokój z dobrze przemyślanymi zagadkami. Nie ma tu zbędnych przedmiotów, czy setki rekwizytów. Jest to przykład pokoju, w którym mimo braku elektroniki można świetnie się bawić i na chwilę przenieść się w świat prawdziwego podróżnika. Zagadki dość łatwe, nie sprawiające kłopotu. Dużym plusem, a zarazem ułatwieniem w grze jest sposób opisania znalezionego elementu. Nie traci się przez to czasu na bezmyślne bieganie po pokoju w celu odnalezienia właściwej kłódki. Jest to dobry pokój dla grup rozpoczynających swoją przygodę z ER. Doświadczeni gracze mogą czuć lekki niedosyt. Nam w 3 osobowym składzie udało się przejść wszystkie zagadki bez podpowiedzi w czasie 23 min 29 sek.
  W pokoju nie czuć uciekającego czasu, może dlatego, że brak w nim zegara odmierzającego czas na wydostanie się z pokoju.

  Jeden nie duży minus za brak szafek na rzeczy.

 • Escape room Antyterroryści

  Antyterroryści
  Escape Land Kraków
  Kraków

  Łap za broń!

  20.12.2016 | data wizyty: 10.12.2016 0 0

  Jest to najłatwieszy pokój w Escape Land. Zagadki są logiczne układające się w spójną całość. Jest też kilka rozwiązań, z którymi nie spotkaliśmy się do tej pory w innych ER.
  Pokój raczej dla grup początkujących i tych co zaczynają swoją przygodę z ER.

  Obsługa badzo sympatyczna - na wysokim poziomie. Do dyspozycji grup zamykane na kluczyk szafeczki.

 • Escape room Komnata Tajemnic

  Komnata Tajemnic
  Świat Zagadek
  Warszawa

  Bombarda Maxima!

  05.12.2016 | data wizyty: 04.12.2016 0 0

  Pokój bardzo dobrze oddaje klimat przygód ze świata magi i czarodziejów, choć znajomość sagi nie jest konieczna - wręcz nawet nie przydatna. Rekwizyty są bardzo dobrze dobrane i przemyślane.
  Jeśli jesteś mugolem i chcesz się stać prawdziwym czarodziejem - to trzeba odwiedzić ten pokój.

  Dla nas jako doświadczonych graczy zabrakło jednak zagadek magicznych i takich, które możne rozwiązywać kilka osób oddzielnie.
  Pokój przeznaczony raczej dla osób początkujących oraz dla grup rozpoczynających swoją przygodę z ER.

  Jednocześnie dziękujemy sympatycznemu panu z obsługi, który mimo, iż spóźniliśmy się 15 min na grę, pozwolił nam rozpocząć zabawę bez skracania nam czasu na wydostanie się z pokoju.

 • Escape room Statek Kosmiczny - Misja na Marsa

  Statek Kosmiczny - Misja na Marsa
  Quest Room
  Warszawa

  Kosmiczna naprawa!

  13.11.2016 | data wizyty: 13.11.2016 0 0

  Fajny pokój z dobrze przemyślanymi zagadkami.
  Wystrój idealnie wkomponuje się w historię i tematykę pokoju. Sporo elektroniki.

  Odpowiedź

  Tak jak zostało zauważone, w pokoju jest mnóstwo elektroniki. Nie znajdziecie tutaj kłódek, gdyż w statku kosmicznym nie ma to miejsca!:) Właśnie dzięki temu możecie poczuć, że bierzecie udział w prawdziwej Misji na Marsa:)
  Dziękujemy za docenienie naszej pracy !!

 • Escape room Pełnia

  Pełnia
  Dom Zagadek
  Warszawa

  Auuuuu!

  06.11.2016 | data wizyty: 06.11.2016 0 0

  Pełnia to pokój z bardzo dobrze przemyślaną fabułą. Zagadki są dość proste, choć rozwiązanie ich daje dużo frajdy. Pokój nastawiony na grupy początkujące.

 • Escape room Krwawy wódz

  Krwawy wódz
  Escape Time
  Gdańsk

  Ukłon i aplauz dla twórców!

  30.10.2016 | data wizyty: 16.10.2016 0 0

  Gdy wchodzisz do tego pokoju wydaje Ci się, że praktycznie niczego w nim nie ma. Zwykły pokój jak w każdym domu i tyle. Gra jednak rozkręca się stopniowo, by nagle pokazać swój prawdziwy potencjał. Zagadki wymagają od graczy dużo logicznego myślenia oraz umiejętnego łączenia faktów. Nie jest to pokój dla osób o słabych nerwach. Nie bez powodu pokój nazwano Krwawym Wodzem. W grę wpleciono całkiem fajną i zarazem mroczną historię, która łączy sie w spójną całość. Pokój jest idealny dla grup zaawansowanych i dla grup które mają już kilka ER za sobą. Z dużą satysfaskcją gorąco polecamy ten pokój każdej grupie odwiedzającej Gdańsk oraz firmę Escape Time.

 • Escape room Chata guślarki

  Chata guślarki
  Escape Time
  Gdańsk

  Lekarstwo na dobrą zabawę!

  29.10.2016 | data wizyty: 16.10.2016 0 0

  W tym pokoju każdy może poczuć się niczym mag. Waszym zadaniem jest przygotowanie antidotum, które uratuje mieszkańców wioski, jednak zanim tego dokonacie trzeba rozwiazać szereg łamigłówek. A zagadki są naprawdę niebanalne. Wiele z nich trzeba rozwiązać przy użyciu "magii" oraz zgodnie z poleceniami guślarki. Wskazówki do ich rozwiązania są świetnie wkomponowane w fabułę pokoju, a wszystko wspólnie tworzy wspaniały klimat. Pokój polecamy raczej mniejszym grupom z uwagi na metraż ER i stopień zagadek.
  Dużym plusem firmy Escape Time jest przesympatyczna obsługa, z którą przyjemnie rozmawia sie o odbytej grze oraz fajnie, że nie boi się polecać innych pokoi w innych firmach.

 • Escape room Klaun w krzywym zwierciadle

  Klaun w krzywym zwierciadle
  FunEscape
  Warszawa

  Koulrofobia ;-)

  29.10.2016 | data wizyty: 27.10.2016 0 0

  Klaun w krzywym zwierciadle to pokój dobrze przemyślany. Nie ma tu przypadkowych przedmiotów lub zbędnych gadżetów. Wszystko jest dopracowane do końca. Widać tu dużą kreatywność twórców pokoju, która została wykorzystana na 100%. Zagadek nie jest dużo, przeważają łamigłówki na logiczne myślenie i na spostrzegawczość. Ten pokój pozornie może wydawać się pustym pomieszczeniem, niemniej jednak skrywa nie jedną tajemnice cyrkową.
  Dużym plusem firmy FunEscape jest przesympatyczna obsługa, która już od progu wprowadza graczy w miły nastrój. Z chcęcią chce się wracać w takie miejsca.:-D

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 6 7 8
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM