Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Tiju
 • Escape room Pinokio

  Pinokio
  Fox O'clock
  Wrocław

  Kłamstwo jest cool

  29.01.2019 | data wizyty: 08.12.2018

  Ekipa Fox O'Clock jest niemożliwa! Dochodzi do tego, że nie trzeba być w ich pokoju, żeby wiedzieć, że jest świetny.. Nudziarze... I te koty! Okropność! :)
  Historia Pinokia opowiedziana jeszcze raz; bawi, śmieszy, lekko straszy. Pokój jest prześliczny! 4 osoby to faktycznie maks, bo momentami bywa ciasno, ale każdy ma co robić :). Zagadki różne, łatwe i trudniejsze, ale wszystkie zgodne z fabułą, pięknie przygotowane, klimatyczne. Wszystkie mechanizmy działają idealnie. Jest też odrobinę zadań sprawnościowych. Nie jest to pokój jakoś szalenie łatwy. Owszem początkująca drużyna będzie się dobrze bawić, ale to dlatego, że wszyscy się będą tu świetnie bawić. ;). Osobiście polecam pokój osobom z jakimś doświadczeniem (min. 4 pokoje). W końcu najwięcej satysfakcji sprawiają pokoje, których zagadki sami rozwiążemy :).
  Nie mogę się doczekać kolejnych odsłon! Polecam!!!!

 • Escape room Asasino

  Asasino
  Master of Escape
  Warszawa

  Na ratunek Profesorowi!

  21.11.2018 | data wizyty: 11.11.2018

  Gdy już nasza przygoda miała się zakończyć, okazało się, że nasz ukochany Profesor wpadł w tarapaty.. Nie mogłyśmy odwrócić się i po prostu odejść. Wkroczyłyśmy do gabinetu.
  Pokój zaskakuje. Ogólnie wolimy jak wnętrza są jakieś fantastyczne, mroczne. Wtedy autorzy mają więcej możliwości, aby nas zachwycić. Nacieszyć oko. Tutaj wchodzimy do pozornie zwykłego gabinetu, ale troska o szczegóły, fajnie wykorzystana elektronika, pomysłowość niektórych zagadek, spowodowały, że to naprawdę bardzo mile spędzony czas. Czuć przygodę. Pokój ma dobrze zarysowaną fabułę. Może można by więcej i bardziej, ale my byłyśmy zadowolone. Wybrałyśmy opcję trudniejszą i dla drużyn, które mają na koncie trochę pokoi, zdecydowanie ją polecamy. Dacie radę!
  Przyznam, że starałam się zrozumieć skąd ten pomysł na nazwę pokoju, ale poległam. Dla mnie nazwa nie tyle myląca, co nietrafiona. Choć pewnie chwytliwa.
  Obsługa fantastyczna, jak otworzą kolejny pokój, na pewno się zjawimy :D

 • Escape room NAUTILUS: Podmorska Przygoda

  NAUTILUS: Podmorska Przygoda
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Katastrofa pod wodą

  21.11.2018 | data wizyty: 09.11.2018

  Wow jaki śliczny pokój! Zdecydowanie można się oczarować pokojem od samego wejścia!
  Kapitan Nemo jest obecny w każdym zakamarku. Przygoda jest namacalna. Wszystko jest idealnie przemyślane. Pokój jest po prostu do zjedzenia. Super zabawa dla rodzin z dziećmi. Pokój nie jest może najłatwiejszy, ale zagadki, przynajmniej dla nas, były bardziej logiczne niż w wychwalanej Legendzie Miecza. Jeden mechanizm bym dopracowała, bo jest mała irytacja podczas "podróży", ale.. całość po prostu godna polecenia! Obsługa, nie była w stanie obniżyć mojej oceny (choć się starała). Może czas na urlop?

 • Escape room Legenda Miecza

  Legenda Miecza
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Warszawska przygoda rozpoczęta!

  21.11.2018 | data wizyty: 09.11.2018

  Legenda Miecza.. Pokój po którym spodziewałam się, że niebo spadnie mi na głowę.. Nie spadło. Było dobrze. Po kolei. Pokój jest śliczny! Każdy element jest piękny, klimatyczny, pasujący, trwały. To jeden z ładniejszych pokoi w jakich byłam. Może trochę za dużo tutaj "Disneylandu", bo jak na średniowieczny zamek, przydałoby się więcej mroku ;), ale dajmy im spokój.
  Zagadki są śliczne i w klimacie średniowiecza. Doczepię się, że jak zmieniają jakąś zagadkę na "bardziej w klimacie" to mogliby usunąć stare oznaczenia.. ale to zwykłe czepialstwo i mam nadzieję, że zostanie poprawione. Co do logiczności jednej - cała nasza czwórka - miała olbrzymie zastrzeżenie, ale podobno - to nasz osobniczy problem. Mogę się z tym zgodzić. ;). Zagadki na plus.
  Nie dam 10 z dwóch powodów. Obsługa choć sympatyczna, to tak znudzona pracą i zmanierowana, że aż lekko nas zirytowała, a to naprawdę nie proste. Po drugie.. no niebo nie spadło. Brakło WOW...

 • Escape room Opuszczony hotel

  Opuszczony hotel
  Escapers
  Warszawa

  Zbłąkane podróżniczki..

  21.11.2018 | data wizyty: 10.11.2018

  Do opuszczonego hotelu trafiłyśmy przypadkiem. Był w dobrym miejscu i czasie. Nie żałujemy. To chyba najstarsza przygoda Escapers'ów, ale w dalszym ciągu bardzo grywalna. Zagadki są całkiem sympatyczne, niektóre, mimo jakiegoś już, minimalnego doświadczenia - spotkałyśmy pierwszy raz. Pokój polecamy, np. przy okazji odwiedzin w naprawdę mrocznym i doskonałym Cyrku Dziwadeł czy rozwiązując Tajemnicę Leonarda..

 • Escape room Cyrk dziwadeł

  Cyrk dziwadeł
  Escapers
  Warszawa

  Nie wkładaj paluchów między drzwi..

  21.11.2018 | data wizyty: 10.11.2018

  WOW! Efekt wow był! Ciągnął się podczas całej wizyty.. Nie dam 10, bo nie cierpię ciemnych pokojów. Jestem ślepawa, w grupie sami okularnicy, a tu ciemno tak, że trzymając coś w ręku ciężko stwierdzić co to ;). (Escapersi jak widać to kochają bo w Pracowni Leonarda było tak samo :P.. ). Oczywiście odwiedziny w Cyrku polecamy, ale z dwoma zastrzeżeniami..
  Po pierwsze ten pokój nie jest dla początkujących. Późna godzina (22:00) i fakt, że był to nasz 5 pokój tego dnia, jest pewnym usprawiedliwieniem, ale... pokój nas po prostu "zaorał". Zagadki są logiczne, działające, klimatyczne, ale jest ich sporo i nie są najprostsze. Sposób podpowiedzi jest za to genialny. Bardzo klimatyczny i grając nie ma się wrażenia, że jest się ostatnim nieudacznikiem.. ;).
  Po drugie to pokój dla ludzi o mocnych nerwach i nie polecamy go kobietom w ciąży ;)!
  Pozostałym polecamy bardzo! Bardzo!

 • Escape room Tajemnice Leonarda

  Tajemnice Leonarda
  Escapers
  Warszawa

  Na ratunek przyszłości

  21.11.2018 | data wizyty: 10.11.2018

  W trakcie warszawskiego tripu, tak się złożyło, że postanowiłyśmy odwiedzić wszystkie pokoje Escapers'ów. Opinie były podzielone, ale mnie klimat Leonarda i jego pracownia najbardziej urzekła. Zagadki idealnie wpisują się w klimat. Mechanizmy są bardzo ciekawe, wymagają myślenia, kooperacji i kreatywności. Pokój absolutnie zasługuje na wysoki ranking w serwisie. Ominąć go na warszawskiej mapie to prawdziwy grzech zaniedbania ;). Obsługa jest "zajawiona". Wprowadza w historię i widać, że nie "pracują tu za karę". Serdecznie pozdrawiamy! A pokój oczywiście - Polecamy!

 • Escape room Chata Wiedźmy

  Chata Wiedźmy
  Escape Room Majdańska 18 Warszawa
  Warszawa

  Paniczna ucieczka

  21.11.2018 | data wizyty: 10.11.2018

  Kolejny pokój na naszej magicznej warszawskiej trasie ucieczki.. I to świetny pokój, a raczej chata. Klimat genialny, obsługa fantastyczna. Jest mrocznie, jest ciekawie, jest bajkowo.. Klimat pokoju przenika nas, aż do kości.. ;). Jestem pokojem zachwycona. Widać, że obsługa stara się go ulepszać, odświeżać.. Zdecydowanie najlepszy pokój Majdańskiej 18 i jeden z najfajniejszych jakie odwiedziłyśmy w Warszawie. (Tajemnica starej kamienicy - nie została jeszcze otwarta, ale jak będzie - na 100% tam się zjawimy!). Pokój ma jeszcze jeden plus. Nadaje się na początek przygody z ER. Można zabrać świeżaka pod pachę, można w kilku (polecamy 3) świeżaków wejść, można parą.. Można? Trzeba! Polecamy :D!

 • Escape room Pokój hotelowy - miejsce zabójstwa

  Pokój hotelowy - miejsce zabójstwa
  Escape Room Majdańska 18 Warszawa
  Warszawa

  Baby w Wawie robią dym na komisariacie ;)

  16.11.2018 | data wizyty: 10.11.2018

  Po półrocznej przerwie, babski dream team ponownie wyruszył w drogę. Kolejny raz, odrzucając rozkosze rajskich SPA, wybrałyśmy czołagnie się w kurzu, wytężanie szarych komórek i ogólną spinę na wyjście o czasie.. Bez Majdańskiej 18 obyć się nie mogło. Polecamy! Sam "Pokój hotelowy" to historia nastawiona na nasze detektywistyczne talenta. Zagadki są logiczne, wszystkie gadżety i mechanizmy działają. Historia jest spójna. Obsługa przemiła. Generalnie nie ma się do czego przyczepić.. Brakowało efektu WOW, ale to taki typ pokoju trochę.. a cóż.. wyszło, że przede wszystkim kochamy przygodę. I wiedźmy.

 • Escape room Piła

  Piła
  Survival Room
  Gliwice

  I nagle zrobiło się ciemno..

  05.03.2018 | data wizyty: 02.01.2018

  Pokój jest niewielki. Zagadki są raczej proste i raczej matematyczne. Wystrój jest w klimacie, ale nie powala. Trochę mało rzeczy zaskakuje. Na pewno brakuje efektu WOW. Trochę nie wykorzystany temat. Polecam na szybką rozgrzewkę dla 2 osobowych drużyn (maks 3). Więcej osób będzie się nudzić.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM