Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Dragon99
 • Escape room Zasypani

  Zasypani
  ESC Room
  Szczecin

  Zakopani...

  03.03.2019 | data wizyty: 02.03.2019

  Pokój od ESC Room okazał się być bardzo klimatycznym miejscem z ciekawymi i pomysłowymi zagadkami.Nie dziwi dość wysokie miejsce w rankingu Szczecina ;-)
  Najbardziej na plus zasłużył tutaj klimat prawdziwej górskiej chatki i efektu "zasypania" śniegiem :-)
  Pomimo oceny poziomu dla początkujących niektóre zagadki były dla nas dość kłopotliwe. Szczególnie jedno,przy której bez pomocy mistrza gry nie dało się przejść. Cieszył na pewno fakt małej ilości kłódek,których osobiście nie bardzo lubię.
  Pokój moim zdaniem godny polecenia - zwłaszcza za klimat i ciekawą tematykę :-)

 • Escape room Schron 2.0

  Schron 2.0
  Podziemna pułapka
  Gdańsk

  Cywile "na herbatce" u komendanta

  22.02.2019 | data wizyty: 21.02.2019

  Pokój moim zdaniem bardzo klimatyczny.To zasługa przede wszystkim osadzenia go w rzeczywistym bunkrze,przez co można jeszcze bardziej "wczuć się" w fabułę.Wystrój i tajemniczość na prawdę bardzo fajne.Co do zagadek,to były one moim zdaniem proste.Jako 3-osobowa ekipa nie mieliśmy z nimi problemów,przez co dość płynnie i szybko wyszliśmy z pokoju.Pomimo jednak swej prostoty to ciekawie zrobione,chociaż moim zdaniem troszkę za mało wykorzystano potencjał tego pokoju i aż czuć ten niedosyt po wyjściu,bo chciałoby się więcej.
  Myślę,że powrócimy jeszcze do Podziemnej Pułapki,aby znów poczuć ten klimacik i dobrze się bawić :)

 • Escape room Operacja: Potop

  Operacja: Potop
  ESCapada
  Szczecin

  Agenci odbiór...

  22.02.2019 | data wizyty: 03.09.2018

  Pokój bardzo ciekawy i klimatyczny.Co nas przede wszystkim już na starcie zaskoczyło to świetne podejście mistrza gry,dzięki któremu nasza zabawa była o wiele przyjemniejsza - jak dla mnie jeden z lepszych w swoim fachu.
  Sam pokój fajnie zrobiony - ciekawa i pomysłowa moim zdaniem fabuła.Również zagadki było bardzo kreatywne i przede wszystkim różnorodne - każdy mógł znaleźć coś dla siebie.Wybraliśmy się do niego 5-osobową ekipą,było nas dość sporo,ale każdy odnalazł zagadkę,w której "mógł się popisać",a stanowiliśmy duże indywidualności ;) Sam pokój był dość trudny,niektóre zadania wymagały dłuższego zastanowienia się i pomyślenia,a na szczególnie jedną bez podpowiedzi nie dalibyśmy rady.
  Ogółem przy takiej liczbie graczy było trochę ciasno,ale przydała do rozwiązania tylu różnych zadań. Pokój jak najbardziej godny polecenia!

 • Escape room Chata guślarki

  Chata guślarki
  Escape Time
  Gdańsk

  Czy jesteś gotowy wpaść w odwiedziny do guślarki?

  06.07.2018 | data wizyty: 06.07.2018

  Chata guślarki,to pokój,który na mojej liście "must be" znajdował się już od dawien dawna.W końcu udało mi się go odwiedzić i przeżyć te "słowiańskie klimaty".
  Jako gracz,mający kilka escape roomów za sobą wydawał mi się on dosyć prosty,chociaż z niektórymi zagadkami mieliśmy kłopoty (głównie natury technicznej).Bardzo podobały mi się rozwiązania alchemiczne,a także "zabawa" eliksirami.Jedynym minusem dla mnie jest brak muzyki w pokoju,na pewno jej obecność podkręciłaby klimat.
  Generalnie jednak pokój stoi na bardzo wysokim poziomie jeśli chodzi o zagadki i wystrój - godny polecenia.

 • Escape room Piracka Skrzynia Umarlaka

  Piracka Skrzynia Umarlaka
  Escape Me
  Szczecin

  Ahoj wilki morskie!a

  06.07.2018 | data wizyty: 19.06.2018

  Kolejny odwiedzony pokój od firmy Escape me i kolejna świetna zabawa.Tym razem wybór padł na piratów.Pokój niezwykle klimatyczny i urokliwy,można poczuć się,jak na prawdziwym statku.Bardzo ciekawe jest podejście mistrza gry,którym jest "pijany pirat",współpraca z nim była bardzo ciekawym doświadczeniem.Dla mnie osobiście dużym plusem jest brak kłódek w pokoju,z którymi czasami miewam problemy.Również ciekawe okazały się być zagadki multimedialne.
  Pokój zaliczam do jednych z lepszych,które udało mi się odwiedzić.Jak najbardziej polecam!Nie tylko dla fanów Jacka Wróbla :-P

 • Escape room Komnata Tajemic

  Komnata Tajemic
  Escape Me
  Szczecin

  Najlepszy pokój...

  06.07.2018 | data wizyty: 26.05.2018

  Pokój FANTASTYCZNY!Nie bez powodu jest na 1 miejscu w Szczecinie i całym Zachodniopomorskim.Jako fan serii Harrego Pottera moje oczekiwania względem tego pokoju były niemałe.Okazało się,że był to najlepszy escape room,który do tej pory udało mi się odwiedzić.
  Klimat pierwsza klasa,wystrój fantastyczny i oczywiście świetna,filmowa muzyka.Zagadki również były bardzo oryginalne i niezwykle pomysłowe,których nie spotka się w innych pokojach.Polecam :-)

 • Escape room Bunkier III Rzeszy

  Bunkier III Rzeszy
  Game Of Locks
  Szczecin

  Bardzo fajny pokoik :-)

  06.07.2018 | data wizyty: 27.12.2017

  Jako wielki miłośnik historii,punktem obowiązkowym na mojej escapowej mapie musiał być ten pokój. Wymagania były oczywiście bardzo wysokie, na szczęście sprostał nim.Klimat w pokoju świetny,idealne odwzorowanie i oddanie II Wojny Światowej.Zagadki również bardzo ciekawe i pomysłowe.Podobał mi się pomysł komunikacji z mistrzem gry,który jest jak dla mnie bardzo oryginalny :-) Pokój jest oznaczony jako łatwy,jednak jak mi jako już trochę doświadczonemu graczu sprawił kilka problemów.Polecam bardzo serdecznie :-)

 • Escape room Chatka Hagrida

  Chatka Hagrida
  Escape Me
  Gdynia

  Świetny pokój dla fanów Harrego Pottera i nie tylko :-)

  20.07.2017 | data wizyty: 13.07.2017

  Wybraliśmy się do tego pokoju w cztery osoby i był to bardzo dobry wybór.Przede wszystkim naszą uwagę przykuła tematyka Harry'ego Pottera,a będąc fanami tej serii mieliśmy wysokie oczekiwania.Nie zawiedliśmy się,gdyż klimat i wystrój pokoju był na prawdę imponujący!
  Wchodząc do środka mieliśmy wrażenie ,jakbyśmy byli w prawdziwej chatce gajowego.Szkoda tylko,że była trochę ciasna,bo będąc tam w 4 osoby czasami mieliśmy problemy z przemieszczaniem się.
  Zagadek było na prawdę sporo i każdy z nas miał się czym zająć.Duża ich część była trudna i bez podpowiedzi ciężko byłoby przejść dalej.Wymagały one od nas dużego skupienia i myślenia,gdyż czasami musieliśmy prawdziwie (idąc za przysłowiem małpy Rafikiego z Króla Lwa) "spojrzeć po za to,co widać".
  Bardzo spodobała nam się również profesjonalna i miła obsługa,a także system podpowiedzi i doboru ścieżki przejścia.Pokój na prawdę jest warty uwagi i obowiązkowym punktem na escape'owej mapie Trójmiasta :-)

 • Escape room Grobowiec Faraona

  Grobowiec Faraona
  Pokoje Tajemnic
  Gdańsk

  Niesamowite poszukiwanie egipskiego faraona

  20.07.2017 | data wizyty: 19.07.2017

  Wybraliśmy się 4-osobową ekipą do tego pokoju,który sądząc po opiniach wydawał się nam być bardzo interesujący.Po doświadczeniach z kilkoma innymi escape'ami mieliśmy już niemałe wymagania.I nie zawiedliśmy się! Pierwszy raz byliśmy w pokoju, który trwał nie 60,lecz 75 minut.
  Po wejściu natrafiliśmy na mnóstwo zadań i łamigłówek,które były bardzo profesjonalnie przygotowane.Wiele z nich było na prawdę pomysłowych.Już na samym początku mieliśmy problem "w co ręce włożyć",gdyż mnogość zagadek była tak duża.W każdym momencie zawsze było czym się zająć.Duża część zadań była dosyć trudna,bez podpowiedzi czasami ciężko byłoby ruszyć dalej.
  Klimat pokoju również stał na wysokim poziomie.Można było na prawdę wcielić się w rolę prawdziwego archeologa.Wystrój przypominał oryginalny,egipski grobowiec.
  Na pewno był to jeden z trudniejszych pokoi,w którym byliśmy,jeśli nie najtrudniejszy...Taka ilość czasu,jaką dali nam twórcy jest moim zdaniem minimalną,gdyż w godzinę na pewno nie dałoby rady przejść tego rozbudowanego pokoju.
  Polecam serdecznie dla poszukujących wrażeń i dobrego,klimatycznego pokoju.Raczej dla grup bardziej doświadczonych :-)

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM