Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
mimik
 • Escape room Zasypani

  Zasypani
  ESC Room
  Szczecin

  Ciekawy

  24.09.2018 | data wizyty: 23.09.2018

  Pokój to coś innego - takiego klimatu jeszcze nie było. Zagadki są logiczne i jest chyba tylko jedna kłódka. Moim zdaniem pokój idealny na 2-3 osoby. Mogłoby być więcej zagadek i poziomów, ale bawiliśmy się fajnie. Na koniec fajna niespodzianka. Można by pomyśleć nad jakimiś dalszymi zagadkami i bardziej rozbudowanej ucieczce z pokoju :) ale mimo wszystko daje 10/10 bo fajnie spędziliśmy czas.

 • Escape room Komnata Tajemic

  Komnata Tajemic
  Escape Me
  Szczecin

  POLECAM!

  24.09.2018 | data wizyty: 22.10.2017

  Niesamowity pokój. Bardzo pomysłowe zagadki, nietrudne, ale dające satysfakcje jak się na nie wpadnie. Kilka kłódek i więcej elektroniki. Co do wystroju to nie mam słów - robicie to świetnie. Uwielbiam waszą grę świateł, dekoracje i przyłożenie się do nawet najmniejszych szczegółów. Na prawdę można się poczuć w innym świecie - aż żal było mi wychodzić, chciałoby się jeszcze podziwiać :) To najlepszy pokój w klimacie Harrego w jakim byłam. Będę wszystkim polecać. Obsługa niezawodna, rozmowna i bardzo miła - pozdrawiamy!

 • Escape room Kuźnia Krasnoluda

  Kuźnia Krasnoluda
  Escape Me
  Szczecin

  Klimat, klimat i jeszcze raz klimat

  24.09.2018 | data wizyty: 23.09.2018

  Bardzo klimatyczny pokój, nieduży ale z ciekawymi zagadkami. Wystrój to perełka, uwielbiam grę świateł. Byliśmy w dwie osoby i uważamy, że w pokoju najlepiej będą się bawić właśnie 2 lub 3 osobowe grupy. Z większością zagadek spotkaliśmy się już wcześniej, ale nie psuło nam to zabawy. Jedno rozwiązanie bardzo nam się podobało :) W pokoju zarówno kłódki, jak i elektronika i zręcznościówka. No i świetna muzyka. Polecamy !

 • Escape room Klątwa Zbójów

  Klątwa Zbójów
  LetMeOut
  Zakopane

  warto :)

  25.08.2018 | data wizyty: 21.08.2018

  trochę się obawialiśmy pokoju w miejscowości turystycznej... ale pokój nas pozytywnie zaskoczył. Dużo fajnych rozwiązań, klimat i zagadki pasują do siebie idealnie. Pokój nie jest trudy i jak najbardziej obowiązkowy do odwiedzenia podczas pobytu w Zakopanem. Obsługa bardzo miła i rozmowna. Polecam !

 • Escape room Obłęd

  Obłęd
  Exit19.pl
  Wrocław

  Na pewno warto odwiedzić

  18.06.2018 | data wizyty: 15.06.2018

  Na pierwsze miejsce wysuwa się klimat - bardzo dobrze odwzorowana historia, dekoracje dopracowane. Za to należy się 11/10. Rozgrywka wieloetapowa, dobrze dobrana muzyka. Wraz z kolejnymi etapami co raz większe wrażenia, niestety końcówka trochę te wrażenia uspokoiła. Myśleliśmy, że samo wyjście z pokoju będzie jeszcze bardziej efektowne. Za to minusik. Jeżeli chodzi o zagadki, to jest trochę kłódek i trochę elektroniki. Z większością elektronicznych się już spotkaliśmy, ale mimo to fajnie się grało. Są też zagadki manualne, ale na szczęście niewiele (bo nie za bardzo lubimy). Fabuła na początku jak najbardziej gra, potem niektóre elementy nie pasowały nam już do tej historii, a do jakiejś innej, ale to wizja twórców. Pokój jak najbardziej warty ceny, szkoda nam tylko tego zakończenia.
  P.S. System podpowiedzi poprzez krótkofalówki trochę nie łapie w niektórych etapach pokoju (cały czas przerywało, być może są jakieś zakłócenia)

 • Escape room Zdrada w Breslau

  Zdrada w Breslau
  Exit19.pl
  Wrocław

  Fajny

  04.06.2018 | data wizyty: 29.05.2018

  Długo czekałam, by pójść do zdrady, najlepszego według rankingu pokoju we Wrocławiu. Może fakt, że byłam ostatnio w nowo otwieranych pokojach sprawił, że zdrada nie do końca mnie przekonała. Na pewno na czasy w jakich pokój był otwarty był to hit ale teraz - zasługuje na miejsce w pierwszej 10 ale niczym mnie szczególnie nie zaskoczył. Nie lubię [spojler] - panuje wtedy wielki chaos. Podobała mi się bardzo muzyka i [spojler] :) Większość pokoju do kłódki szyfrowe, więc cały pokój polega na wprowadzaniu szyfrów - jak dla mnie trochę tego za dużo. Podsumowując bawiłam się dobrze, ale nie było zaskoczenia. Obsługa miła, jednak jest zbyt duże obłożeni grupami przez co musieliśmy czekać na dworze aż grupa wyjdzie.

 • Escape room Underworld

  Underworld
  Brain Code - Secret Room
  Wrocław

  Pomieszanie z poplątaniem

  04.06.2018 | data wizyty: 01.06.2018

  Początek świetny - bardzo stawia na współpracę, dla nas bomba. Potem jakoś gorzej - zagadki elektroniczne i kłódki, co jest jak najbardziej ok ale zagadki jakoś się nie kleiły. Jedna zagadka nie pasowała mi do fabuły ale okazało się, że podobno tak jest w filmie - niestety nie oglądałam więc nie wiem. Zagadka manualna może irytować, chociaż nam na szczęście poszła szybko. Samo zakończenie - świetna dekoracja, szkoda, że w tym pokoju jest się tak krótko a zakończenie samo w sobie nie powala. Trochę rzeczy robiliśmy "na czuja", nie wiedząc czy tak ma być. Moim zdaniem z tych trzech pokoi Underworld wypada najsłabiej. Plus za bardzo miłą obsługe.

 • Escape room Nekromanta

  Nekromanta
  House Of Crime
  Wrocław

  Przyjemnie

  04.06.2018 | data wizyty: 22.05.2018

  Niezwykle dopracowane dekoracje i wystrój pokoju. Zagadki ciekawe, nie były trudne. Cała powierzchnia pokoju nieduża ale nie przeszkadzało to w zabawie. Było trochę emocji :) Jedyne, co mi się nie podobało to wprowadzenie do pokoju - po prostu wpuszczenie nas do otwartych drzwi, oraz zakończenie gry - obsługa po nas weszła. Można by było pomyśleć nad czymś ciekawszym :) Tak samo system podpowiedzi - krótkofalówki były chyba jedyną rzeczą jaka nie pasowała tam do klimatu. Plus za obsługę która porozmawiała z nami po przejściu pokoju.

 • Escape room Dooby Doo

  Dooby Doo
  Fox O'clock
  Wrocław

  Czołówka we Wrocławiu

  25.04.2018 | data wizyty: 24.04.2018

  Fox O'Clock trzymają poziom. Pokój jest perfekcyjny. Dopracowany w każdym calu, wieloetapowy, zagadki elektroniczne i klasyczne. Bawiliśmy się świetnie, i nie wyobrażam sobie co mogłoby być lepiej. Wprowadzenie jak i cały przebieg zabawy idealnie wpasowany w klimat bajki. Zagadki nie są trudne ale jest ich dużo, dlatego 90 minut to czas optymalny. Obsługa jak zawsze duży plus, widać że to ich pasja, a jak ktoś robi coś z pasji to musi być świetnie. Zarówno pokój jak i obsługa to czołówka we Wrocławiu :) czekamy na kolejny pokój z niecierpliwością.

 • Escape room Duch kopalni

  Duch kopalni
  Time Of Mysteries
  Wrocław

  Klimat i dobra zabawa

  07.04.2018 | data wizyty: 06.04.2018

  Świetny pokój, dopracowany w każdym calu. Prawdziwa kopalnia w centrum Pasażu niepolda. Podziwiam pracę włożoną w przygotowanie pokoju. Zagadki były pomysłowe, ale bardzo logiczne, przez co zabawa sprawiała dużo przyjemności. Warto tu zajrzeć. Obsługa na plus.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM