Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Brygada ER
 • Escape room Adwokat Diabła

  Adwokat Diabła
  Po Nitce Do Kłębka
  Łódź

  Po nitce do Adwokata ;)

  08.09.2018 | data wizyty: 08.09.2018

  Firma Po Nitce Do Kłębka debiutuje na mapie łódzkich ER-ów. Pokój Adwokat Diabła jest zdecydowanie nastawiony na zabawę kłódkami. Elektroniki w nim niewiele, ale nie przeszkadza to w zabawie, nie zwraca się na to uwagi. Zagadki są w temacie pokoju, logiczne i liniowe. Dość duży stopień trudności powiązany z potrzebą dokładnego rozglądania się. Podczas gry panuje ciemność, na początku dostaje się jedynie pojedynczą czołową latarkę, ale w pokoju nie idzie się pogubić 🙂 Polecamy ten pokój ekipom z jakimkolwiek doświadczeniem, najlepiej 3-4 osobowym, gdyż pokój nie ma dużej powierzchni. Zagadki różnorodne, ciekawe, choć jest sporo elementów zbędnych, które po drodze się znajduje, a niczemu nie służą, trzeba więc dokładnie kalkulować co jest wskazówką, a co nie. Obsługa bardzo sympatyczna, rozmowna - na pewno do Was jeszcze wrócimy 🙂

 • Escape room Postapo

  Postapo
  Forest Escape
  Łódź

  Halo? Baza? Słyszycie nas?

  11.06.2018 | data wizyty: 10.06.2018

  Kiedy po przejściu Huntera myślisz , że z Forest Escape nie da się już nic lepszego wycisnąć, nawet nie wiesz jak się mylisz.
  Postapo to znów wysoko zawieszona poprzeczka. Postapo to coś czego jeszcze nie było - klimat od pierwszych minut gry, wciągająca fabuła, dopasowana scenografia i oryginalne zagadki. Czego można chcieć więcej od Escape roomu?

  Dopatrywaliśmy się uchybień w zagadkach, niedoskonałości w dekoracji, braku uwagi u obsługi, ale absolutnie nic z tych rzeczy nie miało miejsca. Wszystkie rozwiązania były zrozumiałe, logiczne i idealnie powiązane ze sobą.
  Mimo, że gra w dużej części rozgrywa się na zewnątrz, jest integralną częścią zabawy. Tu nie ma lasu, tu jest teren na którym gracz zapomina o tym, co zostało za bramą i w pełni oddaje się rozgrywce, ma zadanie do wykonania, misję. Męska część naszej załogi była zachwycona Postapo i przez większość czasu komentowała pomysłowość twórców pokoju i innowacyjność zagadek. Obsługa nieustannie czuwała nad naszą zabawą, by w razie czego służyć mądrą poradą. A te były czasem potrzebne bo gra wymagała logicznego myślenia i kombinowania.
  Nasza czwórka bawiła się rewelacyjnie, czas pędził jak szalony, a nutka niepewności w ciemnym lesie nie opuszczała ani przez chwilkę.
  Mimo że ten ER dopiero co został otwarty, brak w nim niedociągnięć czy błędów. Widać za to ogrom pracy wsadzony w przygotowania pomieszczeń czy terenu.
  Odważniejszym grupom polecamy wybrać się po zmroku, a tym bardziej strachliwym - za dnia. I to koniecznie szybko rezerwujcie, bo niedługo ciężko będzie o wolny termin jak juz Postapo pojawi się w czołówce LockMe. Mimo, że pokój jest ciut droższy i ciut dalej umiejscowiony - naprawdę warto tu przyjść!!! My ze swojej strony dziekujemy Forest Escape za kolejną rewelacyjną przygodę, którą udało nam się u Was przeżyć i prosimy o więcej tak idealnych Escape roomów!!!

 • Escape room Cyrk dziwadeł

  Cyrk dziwadeł
  Escapers
  Warszawa

  strach się bać ;)

  10.03.2018 | data wizyty: 07.01.2018

  Cyrk dziwadel to kolejny pokój Escapers który wysoko podnosi poprzeczkę na mapie warszawskich ER. Już od samego wejścia ogarnia nas mroczny i dziwny klimat który nie odpuszcza, aż do ostatnich minut rozgrywki. Gracz czuje, że "coś" podąża za nim i coraz ciężej skupić się na rozwiązywaniu zagadek. A te są oryginalne i bardzo
  ciekawe, świetnie wplecione w temat
  przewodni pokoju. Rekwizyty mroczne i przyprawiające o gęsią skórkę. Światło i dźwięk dodaje pikanterii zabawie. Pokój pozwala odciąć się od rzeczywistości i zmusza do intensywnego myślenia. Przyda się również bystry wzrok i wyostrzony słuch. Obsługa jak zawsze na najwyższym poziomie. Podsumowując, czujemy się dopieszczeni w każdym aspekcie (a po tylu pokojach naprawdę ciężko nas zadowolić w każdym punkcie). Ten pokój ma wszystko co powinien posiadać idealny ER. Serdecznie polecamy a zwłaszcza grupom doświadczonym, najlepiej 3-4 osobowym. Dzięki za pełną wrażeń rozgrywkę i do zobaczenia!

 • Escape room Za kulisami Hollywood

  Za kulisami Hollywood
  House of Fun
  Łódź

  Pierwsze koty za płoty...

  10.03.2018 | data wizyty: 10.03.2018

  Pierwszy pokój firmy House of Fun możemy uznać za jeden z tych pokojów, które przechodzi się liniowo, płynnie i przyjemnie, aczkolwiek nie dajcie się zmylić, gdyż nie brakuje tu drobnych elementów zaskoczenia, czy chwil na dłuższą "rozkminę"... Niewątpliwe trzeba tu pracować wieloma zmysłami.
  Klimat jest bardzo dopracowany, co pozwala szybko wczuć się w grę. Dużo fajnych rekwizytów sprawiło, że po wejściu do pokoju, od razu zaczęliśmy się wygłupiać zamiast rozpocząć plądrowanie pomieszczenia. Delikatne światło i przyjemna muzyka w tle to przysłowiowa wisienka na torcie.
  Zagadki są ciekawe i zrozumiałe ale nie należą do najłatwiejszych. Drużyny początkujące mogą mieć kilka zastojów, ale z pomocą sympatycznych Mistrzów Gry poradzą sobie z zagadkami, gdyż podpowiedzi są udzielane sensownie i nienachalnie.
  Pokój polecamy zwłaszcza grupom 3-4 osobowym, gdyż powierzchnia gry nie jest wielka, ale ilość zagadek jest na tyle duża, że każdy ma co robić. Bardzo miłym akcentem była możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia i upominki na koniec zabawy. Dziękujemy za fajnie spędzony czas i do zobaczenia :)

 • Escape room R3drum

  R3drum
  Dom Tajemnic
  Częstochowa

  "...ale czy i Wam się uda uciec z rąk psychopatów? "

  30.12.2017 | data wizyty: 09.12.2017

  Przeglądamy "Lockme"... O! Jest! Od dawna wyczekiwana trzecia odsłona słynnego Redrumu.
  Czytamy opis: "...zabierze was w miejsca gdzie strach potęgowany jest do sześcianu." Serio? Może być coś straszniejszego od drugiej odsłony?
  Szybka rezerwacja, wsiadamy w auto - kierunek Częstochowa.
  Krótka rozmowa z prowadzącym: "Tym razem Radecki cały czas jest obecny w swoim mieszkaniu, więc bądźcie ostrożni"
  Wkraczamy do akcji: On tu naprawdę jest! Czujemy jego oddech na karku, odwracamy się - jesteśmy sami. Ale czy na pewno?

  Pozycja "R3DRUM pokój bez kłódek" jest zapewne najlepszą i najstraszniejszą ze wszystkich Redrum'ów. Pierwsze co przoduje w pokoju to klimat. Straszny, mroczny, który powoduje ciarki na ciele. Do tego dochodzi niepewność "co spotka nas dalej?" Zagadki są logiczne, raczej liniowe i z pewnością niespotykane w innych pokojach. Powstało na rynku wiele pokoi bez kłódek, lecz ta jest wyjątkowa. Gdy strach depcze nam po piętach dużo łatwiej wklepać kod do kłódki, szybkim ruchem wyjąć co tam jest ukryte i biec przed siebie. Trudniej logicznie myśleć, gdy nie wiemy co jest przed nami (może jeszcze za nami?) Ten kto był w poprzednich pokojach, zauważy ile trudu, czasu oraz pomysłów musieli wsadzić twórcy, by zaaranżować pomieszczenie w ten sposób, by gracze czuli, że są na zupełnie innej powierzchni. My jesteśmy zachwyceni (pewnie dlatego, że wciąż żyjemy), ale czy i Wam się uda uciec z rąk psychopatów? Przekonajcie się sami.

 • Escape room Hunter

  Hunter
  Forest Escape
  Łódź

  MEGA! Musisz tu być !!!

  30.11.2017 | data wizyty: 25.11.2017

  Długo zastanawialiśmy się jak napisać komentarz do tego pokoju, no bo jak zwrócić uwagę na szczegóły nie zdradzając ich? Jak docenić zagadki, nie pisząc o ich oryginalności? Wreszcie jak docenić klimat, którego nie zaznaliśmy od kilkudziesięciu pokojów wstecz??? KLIMATYCZNY, NIESAMOWITY, DOPRACOWANY - Hunter jest IDEALNYM escape-roomem, jeśli chcesz naprawdę wczuć się w grę, przeżyć coś innego niż zazwyczaj proponują właściciele pokojów zagadek. Tu każdy przedmiot ma swoje miejsce, muzyka nadaje rytmu grze, a mrok sprawia, że czujesz oddech huntera na karku... Sam wstęp jest NIEPOWTARZALNY - pobudza wyobraźnię i napędza do intensywniejszego myślenia, brawa za WSPANIAŁY pomysł na rozpoczęcie rozgrywki! Zagadki są tu wisienką na torcie, który tworzy klimat. Nie jesteśmy nawet w stanie powiedzieć, czy było ich wiele i o jakim stopniu trudności, bo mknęliśmy przez nie instynktownie, jakbyśmy naprawdę toczyli walkę o przetrwanie. FASCYNUJĄCE jest to, że z wypiekami na twarzy biegaliśmy po całym terenie szukając kolejnych wskazówek, ale potrafiliśmy w tym ferworze walki znaleźć 5 minut by usiąść w fotelu przed kominkiem i podziwiać wystrój pokoju, zatracić się w efektach dźwiękowych i stwierdzić wreszcie że "moglibyśmy tu zostać, zamieszkać..." Odwiedziliśmy ponad 200 pokojów - Hunter pod względem klimatu i oryginalności zajmuje niewątpliwe miejsce w naszej TOP-3. To nie jest zwykły ER, to NIESAMOWITE miejsce, gdzie zapominasz o wszystkim, co zostało za bramą. Niewiele kłódek, zero widocznych przewodów i kamer, sprawia że jesteś częścią gry... Do tego obsługa - pierwsza klasa, zero zastrzeżeń do prowadzenia rozgrywki czy udzielanych wskazówek. Zero wpadek z niezamkniętymi kłódkami czy brakiem rekwizytu. Wszystko REWELACYJNIE przygotowane dla graczy. Ludzie z pasją - PROFESJONALIŚCI. Można pisać jeszcze wiele, ale nie zdradzając szczegółów ciężko zachęcić do odwiedzenia Huntera. Tam trzeba być, trzeba to poczuć na własnej skórze. POLECAMY młodym i starszym, doświadczonym i początkującym, najlepiej w liczniejszym gronie, choć i we 2 będziecie się świetnie bawić. Te 120 minut warte jest każdej ceny - nie wahajcie się! Forest Escape - dziękujemy za rewelacyjną zabawę i do zobaczenia niebawem!

 • Escape room Przeszłość zaczyna się dziś

  Przeszłość zaczyna się dziś
  FunEscape
  Warszawa

  Przeszłość to przyszłość.

  03.11.2017 | data wizyty: 01.11.2017

  Jak zawsze, gdy tylko FunEscape otworzył nowy pokój zebraliśmy się i ruszyliśmy do stolicy. "Przeszłość zaczyna się dziś" okazał się kolejnym idealnym pokojem tej firmy. Już od wejścia daliśmy się porwać świetnemu klimatowi. Wystrój doprawiony w świetny sposób, gracz wie po co i gdzie jest. Zagadki - majstersztyk. Logiczne, polegające na uważnym słuchaniu, czytaniu ze zrozumieniem i przede wszystkim ułożone w sposób liniowy, co doskonale prowadzi gracza przez kolejne etapy rozgrywki. Świetne połączenie elektroniki i systemów mechanicznych, okraszone niewielką ilością kłódek (i to nie byle jakich) sprawia, że gra toczy się w przyjemnym klimacie i nie nudzi graczy. Obsługa jak zawsze - wymarzona. Bacznie obserwuje graczy, że w razie potrzeby zasugerować delikatną podpowiedź. Jeden z nielicznych pokojów, gdzie nie ma się do czego przyczepić, nie ma żadnego "ale". Polecamy grupom zwłaszcza zaawansowanym, ale i "świeżaczki" będą się świetnie bawić. My dziękujemy i do zobaczenia! :).

 • Escape room Tajemnice Leonarda

  Tajemnice Leonarda
  Escapers
  Warszawa

  U Leonarda

  03.11.2017 | data wizyty: 01.11.2017

  Kiedy po wielu tygodniach czekania na wolną rezerwację udało nam się wcisnąć w kalendarz Escapersów, wyruszyliśmy ochoczo na podbój Leonarda. Pokój już od wejścia oddaje klimat rozgrywce, jest tak jak być powinno - zagadki logiczne, ciekawe i oryginalne. Kilka z nich dłużej przytrzyma zawodników, ale to tylko na plus, bo byłoby za łatwo. Dużo myślenia, trochę szperania i ciut gimnastyki ;) a wszystko się uda, nawet bez podpowiedzi. Rekwizyty w temacie przewodnim pokoju, nie ma zbędnych elementów, wszystko na swoim miejscu. Obsługa standardowo sympatyczna i kompetentna, czuwa bacznie nad zabawą graczy. Pokój idealny dla grup 3-4 osobowych o średnim lub zaawansowanym poziomie. My dziękujemy za świetną zabawę i do zobaczenia w kolejnym Waszym pokoju!

 • Escape room Polana

  Polana
  Dom Zagadek
  Warszawa

  "Pokój przyjazny dzieciom? Pfff... łatwizna!"

  27.10.2017 | data wizyty: 08.10.2017

  No ale nie jest tak łatwo jak można by sobie to wyobrazić. Dom Zagadek po raz kolejny stworzył grę w której można się zapomnieć. Dzięki idealnie przygotowanemu wystrojowi można wczuć się w klimat i zapomnieć, że jest się w zwykłym pomieszczeniu z cegieł. Zagadki jakie spotykamy w środku nie należą do bardzo trudnych. Ich trudność natomiast polega na odseparowaniu się od szablonowego myślenia. Po tylu pokojach zawsze ciężko jest nie szukać drugiego dna. Tu nie trzeba kombinować. Potrzeba najłatwiejszego rozwiązania na które ciężko wpaść ;) Mimo, że "Polana" to siódmy pokój Domu Zagadek to czuć w nim, że jest stworzony z takim samym serduchem i pasją co pierwszy pokój. Wszystko jest logiczne i liniowe. Gra sama prowadzi nas po kolejnych etapach. Polecamy grupom mniej zaawansowanym, które nie mają utartego myślenia, bądź wyjadaczom którzy chcą się zmierzyć z wyzwaniem :) Warto zabrać ze sobą dzieci, by swoim prostym myśleniem pomóc nam w rozgrywce :) Dziękujemy serdecznie i nie możemy doczekać się kolejnej wizyty! :)

 • Escape room Łowca Głów

  Łowca Głów
  Amazeing
  Warszawa

  "Wy idźcie, a ja tu posiedzę."

  27.10.2017 | data wizyty: 08.10.2017

  Na pokój chcieliśmy wybrać się już dużo wcześniej, aczkolwiek z przyczyn naturalnych musieliśmy się wstrzymać. Więc jak tylko mieliśmy możliwość przyjechaliśmy do stolicy by uratować Izę. Pokój ma swój wyjątkowy klimat. Jest powiewem świeżego powietrza wśród szablonowych ER. Spotkaliśmy wiele oryginalnych zadań z którymi musieliśmy się zmierzyć, do tego doszedł lekki dreszczyk emocji i chęć uratowania dziewczyny i przez całą rozgrywkę każdy z uczestników miał co robić. Cztery osoby to wystarczająca ilość graczy. Ciężko napisać coś, by nie popsuć zabawy innym :) Końcówka - mega! Pierwsze takie zakończenie od 210 pokoi - brawo chłopaki! :) Udało Wam się stworzyć coś nowego, mimo tak rozwiniętego świata ER :) Pozdrawiamy i dziękujemy za zabawę :) Mamy nadzieję - do zobaczenia :)

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 19 20 21
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM