Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Brygada ER
 • Escape room Asasino

  Asasino
  Master of Escape
  Warszawa

  Szukajcie a znajdziecie!

  11.08.2019 | data wizyty: 04.08.2019

  Od progu wita nas uśmiechnięta Pani, która idealnie wykonuje swoją pracę. Widać, że to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Wybraliśmy wersję trudniejszą i nie zawiedliśmy się, choć intryguje nas jakie zmiany zachodzą przy wybraniu łatwiejszej ścieżki. Wystrój pokoju robi wrażenie - we wszystkich etapach gry. Zagadki jakie na nas czekają są różnorodne i logiczne. My niestety nie należymy do fanów przeszukiwania pokoju - tu jest to konieczne. Nie popsuło nam to jednak zabawy, tylko zabrało trochę czasu. Duży plus za zagadki elektroniczne - lubimy takie bajery :) Polecamy każdemu komu tematyka AC nie jest obca, lecz nie jest to warunek konieczny. Przejście pokoju daje dużo satysfakcji.

 • Escape room Misja Hollywood

  Misja Hollywood
  House Escape
  Warszawa

  A może by się tak przespać?

  11.08.2019 | data wizyty: 04.08.2019

  Pokój idealnie odwzorowuje hotel - to pewne. Wystój kapitalny, cudowny. Zagadki oryginalne i logiczne. Przestrzeni jest dość dużo, ale dla nas 4 osoby to max, by każdy miał co robić. Duży plus za to, że zagadki nie są liniowe i każdy na starcie może zająć się czymś innym. Elektronika robi swoją robotę. No i oczywiście nie możemy nie wspomnieć o efekcie WOW - tego jeszcze nie było :) Polecamy każdemu kto lubi się dobrze bawić :)

 • Escape room Dom w Dżungli

  Dom w Dżungli
  House Escape
  Warszawa

  Biedny tygrysek..

  11.08.2019 | data wizyty: 04.08.2019

  Pokój postanowiliśmy odwiedzić z 7 latką. I był to doskonały pomysł na rodzinne spędzenie czasu. Pokój idealnie zgrywa się z tematyką - od wystroju po zagadki. Dekoracja bardzo przyjemna dla oczu. Zagadki logiczne i różnorodne. Duży plus za zagadki elektroniczne, które sprawiają dużo frajdy najmłodszym zawodnikom. Polecamy drużynom 3/4 osobowym bo mimo, że pokój nie jest trudny to nikt się nie nudził. Obsługa bardzo sympatyczna i może niektórym to nie odpowiada - my czuliśmy się jak "w domu" :)

 • Escape room Przeklęta wyspa

  Przeklęta wyspa
  Escape Project
  Warszawa

  Nie chcę być przeklęta!

  11.08.2019 | data wizyty: 21.07.2018

  Nie dziwi nas wysoka pozycja tego pokoju w rankingu. Wystój - cudny. Klimat - idealnie wpasowujący się w fabułę. A fabuła? - Idealnie poprowadzona przez sympatycznego właściciela. Właśnie to możecie tam spotkać. Wybraliśmy wersję trudniejszą i polecamy ją każdemu, kto przychodzi bez dzieci. Zagadki są różnorodne, przyjemne i intuicyjne. Bardzo duży plus za sposób porozumiewania się z drużyną. Takie niuanse sprawiają, że pokój pozostaje w pamięci na długo. Zakończenie rozgrywki daje dużo frajdy i wychodzi się z uśmiechem na twarzy. Polecamy każdemu kto... w zasadzie bez kto :) Polecamy każdemu.

 • Escape room Moriarty sp. z o.o.

  Moriarty sp. z o.o.
  Quest Cage
  Katowice

  Składamy CV?

  11.08.2019 | data wizyty: 01.07.2018

  Jako że pracy się nie boimy postanowiliśmy wybrać się na rozmowę kwalifikacyjną, a co! Jedno co trzeba wiedzieć o tym pokoju - trzeba się uwijać, jest tyle rzeczy do robienia, że nie ma czasu na podziwianie cudnego wystroju. Zagadki jakie na nas czekają są oryginalne, nieliniowe i dość trudne. W niejednym momencie rozgrywki bardzo zaskakujące. Polecamy wybrać się z dość zgraną jak i doświadczoną ekipą. Obsługa jak zawsze na najwyższym poziomie. Pokój robi wrażenie i jest to zdecydowanie nasz ulubiony w tej firmie. Ciężko napisać coś więcej by nie zepsuć zabawy innym. Jedno jest pewne - musicie tam być. Pokój jak najbardziej zasługuje na wysokie noty i wysoką pozycję w rankingu ER.

 • Escape room Morderstwo w Orient Expressie

  Morderstwo w Orient Expressie
  LOFTescape
  Chorzów

  Jedziemy?

  11.08.2019 | data wizyty: 01.07.2018

  Kolejnym pokojem po przygodzie z fabryka czekolady wybraliśmy się na przejażdżkę pociągiem. Nie wiedzieliśmy jednak, że to nie będzie zwykła podróż. Cały wystrój jest w 100% odzwierciedleniem pociągu. Muzyka, oprawa świetlna jak i klimat idealnie wpasowują się w fabułę pokoju. Zagadki jakie na nas czekają są dość wymagające i oryginalne. Pokój jest raczej nastawiony na rozwiązania tradycyjne - kłódkowe. Zgubiła nas jedna zagadka - niestety nie jesteśmy zbyt spostrzegawczy :) Duży plus za sposób informowania o czasie który pozostał do rozwikłania tajemnicy. Obsługa na najwyższym poziomie. Zabrakło efektu wow (obawiamy się licznej konkurencji na mapie śląskich ER), ale pokój jest grywalany i po nielicznych zmianach ma szanse stać się perełką.

 • Escape room Fabryka Czekolady

  Fabryka Czekolady
  LOFTescape
  Chorzów

  A można to zjeść?

  11.08.2019 | data wizyty: 01.07.2018

  Cudny wystrój - to to co rzuca się w oczy od pierwszego kroku postawionego w pokoju. Można całkowicie odciąć się od rzeczywistości wkraczając do świata Willy'ego Wonki. Znajdziemy tu różne rozwiązania i te kłódkowe i te mechaniczne, które jeszcze bardziej podkreślają klimat pokoju. Zagadki raczej łatwe, intuicyjnie brnie się przez kolejne etapy zabawy. Bardzo świetna pozycja dla rodzin z dziećmi. Obsługa na najwyższym poziomie, witająca z uśmiechem na twarzy. Polecamy wszystkim fanom filmu - osobom nie znającym fabuły filmu też polecamy :)

 • Escape room Krwawa Rzeźnia

  Krwawa Rzeźnia
  Questrooms
  Gdańsk

  krwawy rzeźnik

  19.05.2019 | data wizyty: 04.05.2019

  Do Krwawej Rzeźni wybieraliśmy się od kiedy była ona w posiadaniu innej firmy. Nie po drodze nam było do tamtego miasta, więc wieść o tym, że powstanie ona w Gdańsku był rewelacyjną wiadomością.
  Bardzo żałujemy, iż nie zdążyliśmy się tam wybrać przed "wielkimi zmianami w świecie ER", przez co ominęła nas spora dawka strachu.
  Przechodząc do samego pokoju... Zagadki były ciekawe i spójnie wpasowane w klimat. Klika oryginalnych i wymagających kreatywności. Duży plus za fajne rozwiązania elektroniczne. Przez pokój przechodzi się raczej liniowo, dlatego według nas 3 osoby to optymalna ilość graczy. Klimat grozy czuć w powietrzu, aczkolwiek liczyliśmy na większą ilość strachu i " smaczków" rodem z piekielnej rzeźni.
  Obsługa baaaardzo sympatyczna i wielki plus za to, że pamiętają graczy (nawet po roku czasu), którzy byli w ich innych pokojach - to zawsze jest przyjemne i można poczuć się "jak w domu". Pozdrawiamy z Łodzi!

 • Escape room P@ssWord

  P@ssWord
  Dom Zagadek
  Warszawa

  microsoft rządzi !

  19.05.2019 | data wizyty: 21.07.2018

  Pokój rewelacja, jak każdy pokój Domu Zagadek bardzo pozytywnie zszokował nas wystrojem i pomysłowością. Świetne gadżety (zamiast wziąć się za grę podziwialiśmy i bawiliśmy się jak małe dzieci), oryginalne zagadki i cudowna atmosfera przed/po grze! Pokój idealny dla dzieci, całych rodzin ale też zaprawionych w bojach drużyn ze sporym doświadczeniem - każdy będzie miał co robić! Kupa świetnej zabawy przy wytężaniu umysłu to coś czego często brakuje w escape roomach, a tu wszystko składa się na idealny pokój. Gratulujemy świetnych pomysłów i czekamy na więcej !!

 • Escape room Superheroom

  Superheroom
  Mr Lock Escape Room
  Bydgoszcz

  superheroom

  19.05.2019 | data wizyty: 18.05.2019

  Wreszcie udało nam się odwiedzić pokój pierwszy w rankingu LockMe.
  Superheroom faktycznie robi wrażenie pod względem wystroju pomieszczenia. Tematyka jest oryginalna, rekwizyty nawiązują do tematu pokoju. Szkoda jednak że powierzchnia zabawy nie jest większa bo będąc w 4 osoby nie zawsze każdy miał co robić. Wstęp do zabawy bardzo ciekawy, Pan z obsługi zaangażowany w swoją pracę jak mało kto ;) Zagadki raczej na średnim poziomie trudności, sporo elektroniki, fajne efekty wizualno -dźwiękowe.
  Nie wiemy jednak do tej pory skąd tak wysoka cena za pokój. Doceniamy oczywiście serce włożone w przygotowanie pokoju, aczkolwiek byliśmy już w wielu pokojach w całej Polsce gdzie poziom wystroju i dopracowania był podobny a cena nie przekraczała 200 zł za grupę. Szczerze mówiąc tak wygórowana cena nastawia graczy na to, że pokój ma w sobie coś wyjątkowego, coś czego nie ma w żadnym innym pokoju w Polsce, a nam tego niestety zabrakło.
  Podsumowując - pokój jest świetny, plusem są: obsługa na najwyższym poziomie, ciekawe zagadki , oryginalna tematyka. Z minusów nieduża powierzchnia gry oraz zbyt wygórowana cena.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 21 22 23
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM