Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
monika.kolodziej
 • Escape room VR Małe przez poufne

  VR Małe przez poufne
  Escape Room BANK
  Warszawa

  Nasz pierwszy VR ER

  06.01.2019 | data wizyty: 12.12.2018

  Bardzo ciekawe doświadczenie rozwiązywania zagadek w VR. Przez pierwsze 5 minut musiałyśmy przyzwyczaić się, że zupełnie inaczej przeszukuje się taki ER. Zagadki zróżnicowane, cała historia spójna. Czekam na kolejne VR ER.

 • Escape room Pasażer

  Pasażer
  Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa
  Warszawa

  Pociąg z terrorystami

  06.01.2019 | data wizyty: 23.12.2018

  „Napad na bank” to jeden z najlepszych ER jakie do tej pory odwiedziłam. Super elektronika i spójna historia - jeżeli jeszcze nie odwiedziliście, to czas jak najszybciej to zmienić. Dodatkowym argumentem niech będzie „Pasażer” - kontynuacja „Napadu”.

  Niby napad się udał, ale dlaczego mamy kajdanki na rękach i policja przewozi nas na przesłuchanie. Wsiadamy do pociągu eskortowani przez policję i ..... tu zaczyna się niesamowita fabularna historia w przedziale kolejowym.

  Wow, wow, wow - udało się szczęśliwie i w całości dojechać do stacji końcowej. Rozmowa z właścicielem o ER i ich planowanym 3 ER była fajnym zakończeniem tej niesamowitej przygody. Czekamy na wasz kolejny ER!!!!

  „Pasażer” wymiata - obowiązkowo dla wszystkich lubiących spójne historie, logiczne myślenie zamiast otwierania kolejnych kłódek.

 • Escape room Indiana

  Indiana
  Room Escape
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  W poszukiwaniu ukrytych skarbów

  06.01.2019 | data wizyty: 05.01.2019

  Obowiązkowo dla zespołów lubiących ER w klimacie przygodowym. Jest sporo przeszukiwania, ale też zagadek matematycznych. Na początek oczywiście film wprowadzający do całej historii. Jest sporo kłódek - może warto chęść z nich wymienić na jakieś elektromagnesy. To minimalnie psuło atmosferę, bo w sumie w grobowcach / starożytnych świątyniach chyba nie wykorzystywano aż tyle kluczy :)
  Wyszłyśmy 15 min przed czasem bez podpowiedzi :) Na duży plus bardzo sympatyczna obsługa - liczymy, że spotkamy się przy okazji "Piwnicy"

 • Escape room Tajne Bractwo (Novus ordo mundi)

  Tajne Bractwo (Novus ordo mundi)
  World Escape
  Warszawa

  Iluminaci i tajemniczy gabinet

  06.01.2019 | data wizyty: 12.12.2018

  Po ponad roku od wizyty w rewelacyjnej "Pandemii" wreszcie udało się zarezerwować wizytę w siedzibie tajnego stowarzyszenia.
  Obsługa sympatyczna i fajnie było też trochę porozmawiać o ER. Sam pokój bardzo fajnie przygotowany, przed wejściem krótki film wprowadzający do klimatu. Zagadek jest dużo, ale zgrane zespoły zapewne poradzą sobie z ich rozwiązaniem. Współpraca i spostrzegawczość to niezbędny "ekwipunek" przy przeszukiwaniu zakamarków tego ER. Bardzo gorąco polecam.

 • Escape room Zmieniając rzeczywistość

  Zmieniając rzeczywistość
  Zagadkownia
  Warszawa

  Zupełnie inny ER

  16.09.2018 | data wizyty: 16.09.2018

  Zupełnie inny ER i to w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Brak kłódek, nie trzeba wyszukiwać kolejnych kodów. Bardzo nieschematych. Polecam to obok legowiska kanibala pozycja obowiązkowa tej ekipy. Z niecierpliwością czekam na Katakumby. Jak zwykle duży plus za przemiłà obsługę. Wyszliśmy po 37 min.

 • Escape room Klątwa Pustelnika

  Klątwa Pustelnika
  Escape Game Warszawa Stare Miasto
  Warszawa

  Nowy rekord 31 min!!!

  02.09.2018 | data wizyty: 02.09.2018

  ER w klimacie bezludnej wyspy, rozbitków jest dużo. Wiele z nich niestety to też bardzo przeciętne pokoje. Klątwa Pustelnika to ER wyróżniający się. Na ogromny plus: - sympatyczna obsługa, pamiętali nas mimo iż od ostatniej wizyty minął ponad rok
  - fajnie przygotowane pomieszczenie i spókne zagadki
  - pokój jest logiczny
  Polecam. Nalepiej wybrać się na mały maraton i zaliczyć ich wszystkie 3 pokoje. Dla doświadczonej eklipy pewnie będzie łatwy, ale to kompletnie nie przezzkadza w super zabawie

 • Escape room Skarb piratów

  Skarb piratów
  Lock & Roll
  Kraków

  Mhhh - gdzie ci piraci

  02.09.2018 | data wizyty: 22.08.2018

  Najsłabszy pokój tej ekipy. Szkoda bo zrobienie ER w klimacie piracki to bardzo fajny pomysł. Sam fakt minimalnej ilości światła w pokoju nie wystarczy by stworzyć klimat.

 • Escape room W szkole magii i czarodziejstwa

  W szkole magii i czarodziejstwa
  Lock & Roll
  Kraków

  Magicznie ale czegoś brakuje

  02.09.2018 | data wizyty: 22.08.2018

  W naszym rankingu nr 2 ER tej ekipy. Możemy pobawić się w adeptów magii. Zagadki fajne i zróżnicowane, ale......
  Byliśmy w Komnacie Tajemnic w Warszawie też osadzonej w klimacie Pottera. Popracujcie trochę nas spójnością zagadek oraz dodajcie trochę gadżetów. Poprawny, ale bez efektu wow.

 • Escape room W grocie króla gór

  W grocie króla gór
  Lock & Roll
  Kraków

  Fajny

  02.09.2018 | data wizyty: 22.08.2018

  Nasz 2 z 3 odwiedzonych w Krakowie ER tej ekipy. Jest ich najlepszym pokojem. Wciągająca historia, wymagająca wejścia w coraz to dalsze zakątki siedziby króla gór. Duży plus za elektornikę. Polecam

 • Escape room Koszmar z Ulicy Długiej

  Koszmar z Ulicy Długiej
  Escape Land Kraków
  Kraków

  Wow

  02.09.2018 | data wizyty: 22.08.2018

  Genialny powrów do lat 90tych. Freddy Krueger to kultowy czarny harakter horrorów. Dlatego też ER w klimacie koszmaru z ulicy wiązowej musiał być na naszej liście pozycji must see w Krakowie.
  Nie zawiodłam się; było mrocznie, było dużo nawiązań do klimatu, a zagadki coraz głębiej wciągały nas w grę. Udało się nam obudzić i uciez koszmaru. Napewno wrócimy by zobaczyć pozostałe pokoje tej ekipy. Z moich dotychczas odwiedzonych ER w klimacie horror - koszmar z ulicy długiej plasuje się w pierwszej 3 obok : Wamira i Murder House w Poznaniu. OBOWIĄZKOWO! Freddy nie jest taki straszny.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 10 11 12
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM