Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Marysia&Artur :)
 • Escape room Tajemnica Księgi Lasu

  Tajemnica Księgi Lasu
  LetMeOut
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Dobry na wprowadzenie do świata ER

  28.05.2019 | data wizyty: 25.05.2019

  Pokój dobry na rozpoczęcie przygody z ER. Byliśmy z 1 osobą, której chcieliśmy pokazać "z czym to się je" i nam się to udało.
  Zagadki są liniowe, ale dosyć różnorodne. Z 1 spotkaliśmy się po raz pierwszy pomimo, że odwiedziliśmy już ok. 30 pokoi. Nie są trudne i miło się je przechodzi. Są to nie tylko kłódki, ale i rozwiązania elektroniczne.
  Wystrój jest dosyć ubogi i prosty. Na pewno można by się lepiej postarać.
  Nie było efektu "wow" w żadnej kwestii.

  Czemu tak niska ocena ?
  W jednej zagadce popsuło się oświetlenie przez co niemożliwe było jej wykonanie bez pomocy obsługi, która przyniosła latarkę. Inna zagadka miała zostawioną otwartą kłódkę. Sufit w pomieszczeniu nie wskazuje na to, że jesteśmy w lesie, lecz w biurowcu. Podczas kontaktu z mistrzem gry trzeba było długo czekać lub powtarzać drugi raz z zapytaniem czy wgl jest dostępny. Przy wprowadzeniu do pokoju obsługa zaserwowała nam spoiler. Natomiast po wyjściu z pokoju była niezbyt chętna do rozmowy przez co czuliśmy się jak nieproszeni goście. Przydałoby się więcej zaangażowania w pracy.

 • Escape room Jumanji

  Jumanji
  HURRY UP
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Jumanji nas wciągnęło :)

  27.04.2019 | data wizyty: 27.04.2019

  Fenomenalny pokój, który się nie starzeje. Pomimo, że ma już swoje lata nic nie jest zniszczone. Widać, że właściciele dbaja o niego. Pokój jest nieliniowy i warto wybrać się do niego większą ekipą.
  Zagadki są różnorodne, każdy znajdzie coś dla siebie. Wpasowują sie idealnie w klimat pokoju, który jest zresztą perfekcyjnym odwzorowaniem filmu. Wchodząc czujemy się jak na planie filmowym. Jedna zagadka szczególnie zapada w pamięć i powoduje efekt wow!
  Obsługa także zasługuje na medal! Widać, że zależy im na klientach. Było tak miło, że wciągnęliśmy się w dłuuugą rozmowę, Pani odpowiedziała na wszystkie nasze pytania i wymieniliśmy nawet opinie o innych escape'ach. Inni powinni się uczyć :) Jednym słowem nie ma się do czego przyczepić.

 • Escape room Prosektorium

  Prosektorium
  Secret Room - Brain Code
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Średnio udana sekcja zwłok

  27.04.2019 | data wizyty: 07.04.2019

  Pokój nie nadaje się na rozpoczęcie przygody z Escape Roomami, aby nie mieć problemów z jego przejściem potrzeba trochę doświadczenia. Zagadki nie należą do najłatwiejszych i wymagają współpracy drużyny. Jedna z zagadek była dla całej naszej grupy zupełnie niezrozumiała i nawet obsługa nie potrafiła jej wyjaśnić.
  Jak już jesteśmy przy obsłudze to zepsuła nam ona zabawę. Kto inny wprowadzał do pokoju, a kto inny ustawiał czas przez co został nam on skrócony, bo liczył się już od momentu wprowadzania oraz przedstawiania fabuły. W dodatku, gdy obsługa przerwała nam grę przed upływem czasu nie była chętna na przedstawienie zagadek, których nie dokończyliśmy. Czuliśmy się jak nieproszeni goście. Z przykrością musimy stwierdzić, ze to najgorsza obsługa jaką spotkaliśmy przez co pozostają negatywne wspomnienia.
  Co do klimatu to spodziewaliśmy się czegoś więcej i bardziej realistycznego wystroju. Taka tematyka daje duże pole do popisu i z pewnością dałoby się to poprawić, aby pokój stał się bardziej klimatyczny. Dodatkowo przeszkadzają kilometry kabli w widocznych miejscach.
  Jeden aspekt poprawia odbiór tego miejsca, ale o tym bez wątpienia sami się przekonacie odwiedzajac ten pokój.

 • Escape room Fantazja

  Fantazja
  Piwnica Quest
  Wrocław

  Fa fajnie czasem pofantazjować

  23.04.2019 | data wizyty: 23.04.2019

  Dobry pokój na zapoznanie się ze światem Escape. Zagadki dość łatwe, ale można się zaciąć. Z jednym mechanizmem spotkaliśmy się po raz pierwszy. Wystrój pasował do kategorii pokoju, lecz był dosyć ubogi i prosty stad taka ocena.
  Pokój ma już swoje lata, a rynek w tym czasie się bardzo rozwinął.
  Pan z obsługi dosyć sztywny, ale starał się nawiązać kontakt.

 • Escape room Legenda Miecza

  Legenda Miecza
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Poprawny, lecz bez szału

  02.04.2019 | data wizyty: 07.02.2019

  Pokój dosyć przewidywalny. Uważamy, że został w tyle na szybko rozwijającym się rynku ER.
  Całkiem spora ilość zagadek przez co 2 osoby mogą mieć problem ze zmieszczeniem się w czasie, lecz bardzo spodobała nam się jedna z nich, przy której można się całkiem dobrze bawić :)
  Klimat pokoju pasujący do tematyki choć można by go jednak urozmaicić.
  Minus dla obsługi za słabe wprowadzenie po tak znanej firmie spodziewaliśmy się więcej. Oczywiście zostało to przekazane po wyjściu z pokoju. Polecamy zatrudnić większych pasjonatów pokoi.
  Generalnie oczekiwaliśmy czegoś więcej po pokoju, który jest tak wysoko w rankingu. Nie było efektu wow. Nie jest to pokój, który zapadnie nam w pamięci na dłużej.

 • Escape room Zakład Karny

  Zakład Karny
  LetMeOut
  Wrocław

  Jak się wydostać ?

  02.04.2019 | data wizyty: 17.03.2019

  Na wstępie uważamy, że ten pokój jest zdecydowanie za nisko w rankingu. Byliśmy w nim z jedną osobą, która była po raz pierwszy i wyszła zachwycona z zajawką na więcej. My również po 30 pokojach uważamy, że był to mile spędzony czas.
  Zagadki na łatwym poziomie idealnie wpasowane w tytuł pokoju. Jedna wyjątkowo zapadła nam w pamięci :)
  Klimat pokoju odwzorowany poprawnie. Czuliśmy się jak prawdziwi uciekinierzy.
  Pokój zasługuje na solidną 9 ze względu, że rynek ER rozwija się i byliśmy już w lepszych pokojach, więc nie możemy go ocenić na równi.
  Co do obsługi to mogłaby się bardziej postarać - polecamy więcej uwagi dla graczy.

 • Escape room Kraina Wiecznej Nocy

  Kraina Wiecznej Nocy
  Secret Room - Brain Code
  Wrocław

  Niech nastanie światłość

  02.04.2019 | data wizyty: 30.03.2019

  Miło pisać pierwszą opinię o tak dobrym pokoju. Mieliśmy okazję zagrać przedpremierowo i nie zawiedliśmy się !
  W pokoju czuć świeżość co bardzo lubimy. W końcu mieliśmy okazję zagrać w miejscu, gdzie każdy szczegół jest dopracowany i nic nie zawiodło pomimo przedpremiery na rynku :)
  Co do zagadek są one łatwe zgodnie z określonym poziomem pokoju. Wszystko logiczne. Śmiało można polecić dla graczy, którzy zaczynają przygodę z tą rozrywką, a nie ma dużego wyboru pokojów dla początkujących na wrocławskim rynku. Znajdziemy tutaj różne typy zagadek oraz co najważniejsze nie powielone z innych pokoi.
  Wystrój pokoju wpisuje się w tematykę. Nie raz nas zaskoczył. Czuliśmy się częścią historii opowiadanej przez pokój za co również +.
  Obsługa bardzo miła, chętnie z nami porozmawiała i odpowiedziała na każde pytanie zarówno przed jak i po zabawie.
  Tak to powinno wyglądać w każdym pokoju.
  Jednym słowem nie ma się do czego przyczepić :)

 • Escape room Wioska Smerfów

  Wioska Smerfów
  HURRY UP
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Smerfki petarda!

  10.03.2019 | data wizyty: 16.02.2019

  La la lalala la... Jeden z najlepszych pokoi w jakich byliśmy. Zdecydowana czołówka Wrocławia. Klimat oddany w 101%. Czuliśmy się jakbyśmy przenieśli się do wioski Smerfow. Widać, że w stworzenie tego pokoju zostało włożone dużo serca i pracy. Każdy szczegół jest idealnie dopasowany. Po wyjściu czuliśmy się jak Smerfy :) Obsługa spisała się na medal. Po wyjściu z pokoju poświęciła nam dużo uwagi. Obowiązkowy pokój każdego fana ER. My osobiście żałujemy, że już go odwiedziliśmy :)

 • Escape room Wulkan na Madagaskarze

  Wulkan na Madagaskarze
  Exit19.pl
  Wrocław

  Opinia archiwalna

  Nie tacy groźni ci tubylcy ;)

  10.03.2019 | data wizyty: 09.03.2019

  Tematyka pokoju bardzo ciekawa, zupełnie inne, kreatywne typy zadań. Władca wulkanu towarzyszył nam przez całą grę- nie pozwolił zapomnieć jaki jest nasz cel. Pokój według nas do najprostszych nie należy, mimo że mamy już spore doświadczenie, to wyszliśmy po czasie. Plus dla obsługi, że pozwoliła nam skończyć grę, a nie brutalnie wyrzuciła z pokoju :) Także podpowiedzi były bardzo subtelne. Zresztą obsługa naprawdę się stara- 10/10 to za mało! Mimo że pokój jest nowy to jeden mechanizm wcale nie zadziałał, a niektóre działały z opóźnieniem, co trochę nas zniesmaczyło. Nawet jeden element był urwany. Warto dopracować te uchybienia dopracować, aby poprawić ogólny odbiór. Nie było efektu WOW. Inne pokoje tej firmy są lepsze.

  Odpowiedź Exit19.pl

  Dziękujemy za opinię i wizytę. Wulkan szybko zyskał sporo rezerwacji i przy tej ilości grup i intensywności gry niektórych, rzeczywiście niektóre mechanizmy trochę nas zawiodły. Wymieniamy je na bieżąco, po Dniu Escape Roomów pokój przeszedł głębszą korektę, aby doświadczenie było wyłącznie pozytywne :)

 • Escape room Pinokio

  Pinokio
  Fox O'clock
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Kłamczuch z tego Pinokia

  01.02.2019 | data wizyty: 01.02.2019

  Na wstępie zostaliśmy bardzo ciepło przywitani przez przesympatyczna obsluge. Luźna rozmowa o doswiadczeniu grupy oraz tym co aktualnie dzieje sie na rynku z powodu nagonki. Rowniez po wyjsciu z pokoju nie brakowalo tematow do rozmowy jak to czasem bywa w innych pokojach. Widac, ze sa to ludzie z pasją - z naszej strony 11/10 :) Co do pokoju to wszystko jest wykonane z dbałością o szczegóły i tworzylo niesamowity klimat. Czulismy sie jak w bajce. Wielki plus za różnorodność zagadek - logiczne, manualne, na czytanie ze zrozumieniem. Z pewnoscia kazdy znajdzie cos dla siebie. Nie zostaly również powielone z innych pokoi. Jest ich bardzo dużo, więc polecamy iść w minimum 3 osoby i to dobrze zgrane. Pokój na tle innych średniozaawansowanych wyróżnia sie trudnością. Z pewnością odwiedzimy jeszcze tą firmę!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM