Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
drLogan
 • Escape room Anatomia zła

  Anatomia zła
  Can U Escape?
  Toruń

  Wiarygodna opinia

  Uciec przed pobraniem

  16.10.2018 | data wizyty: 15.09.2018

  Zabawa zaczęła się niepozornie. Co prawda już na wstępie wymagana jest współpraca pomiędzy graczami, ale w pierwszych chwilach baliśmy się, ze część z nas będzie się nudzić. Jednak ostatecznie każdy miał ręce pełne roboty i ścigaliśmy się z czasem. Zagadki przemyślane, dające mnóstwo satysfakcji z rozwiązania.
  Pokój odwiedziliśmy w 5 osób i naszym zdaniem 4 byłoby bardziej optymalnie. Niemniej, pokój z pewnością wart odwiedzenia.

 • Escape room Wehikuł Czasu

  Wehikuł Czasu
  Spaced-out
  Toruń

  Wiarygodna opinia

  Zdążyć uchronić świat

  16.10.2018 | data wizyty: 15.09.2018

  Pierwszy pokój jaki odwiedziliśmy w Toruniu. Początkowo wystrój nie zrobił na nas wrażenia, ale im dalej w las tym było lepiej. Natomiast zagadki to zupełnie inna bajka. Bardzo pomysłowe i trzymające się w konwencji podróży w czasie. Pokój udało nam się przejść bez większych przestojów, ale na pewno nie należy do trywialnych.
  W pokoju byliśmy w 5 osób, wszyscy wyszli zadowoleni, a w trakcie zabawy każdy miał coś do roboty.

 • Escape room Alchemik

  Alchemik
  Praski Pokój Zagadek
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  W poszukiwaniu artefaktów

  16.10.2018 | data wizyty: 25.09.2018

  Bardzo przemyślany i niebanalny pokój. Zagadki utrzymane w klimacie, część nietypowa, wymagająca niestandardowego podejścia do problemu. Pokój odwiedziliśmy w 3 osoby na różnym poziomie zaawansowania i każdy nzalazł coś sobie do roboty i wszyscy byliśmy zadowoleni z zabawy. Obsługa fantastyczna.
  Ocena obniżona ponieważ jedna zagadka nie działała, a jedna z drzwi prowadzących do dalszego etapu gry, były otwarte choć nie powinny.

 • Escape room Zaginiony dziennikarz śledczy

  Zaginiony dziennikarz śledczy
  Lost Rooms
  Warszawa

  Podróż w czasie

  16.10.2018 | data wizyty: 29.08.2018

  Nastawialiśmy się na pokój detektywistyczny i nie zawiedliśmy się. Była zagadka, tajemnica, szliśmy śladem śledczegoitd. Super. Zagadki też bardzo fajne, część dość nietypowa. Ale to co zachwyciło nas najbardziej to klimat lat 90, w których się wychowywaliśmy. Kolejne, luźno związane z grą fanty, wywoływały uśmiech na naszych twarzach. Fantastyczna podróż w czasie. Gimby nie zrozumieją;)

 • Escape room Komnata Tajemnic

  Komnata Tajemnic
  Świat Zagadek
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  A kind of magic

  27.08.2018 | data wizyty: 26.08.2018

  Pokój można określić mianem przyjemnego. Zagadki nie są trudne, przez co pokój świetnie nada się dla początkujących grup. Jak dla mnie za mało było magii w magii. Jak na pokój stylizowany na magiczne miejsce, jest za dużo kłódek.
  Dużo fajnych smaczków dla fanów sagi o Harrym.
  Pokój odwiedziliśmy 4osobową grupą i choć wszyscy dobrze się bawiliśmy, to wyszliśmy bez wielkiego 'wow'.
  Z pewnością jednak, gdybyśmy odwiedzili pokój jako grupa początkująca, odbieralibyśmy go zdecydowanie lepiej. Powtórzę więc, że pokój jest bardzo dobrym miejscem dla kogoś kto zaczyna przygodę z EscapeRoomami. Fani sagi Rowling również nie będą rozczarowani.

 • Escape room Pogrzebani

  Pogrzebani
  SHOW ESCAPE
  Warszawa

  Wieczór w trumnie

  19.08.2018 | data wizyty: 18.08.2018

  Z przyjemnością daje temu pokojowi 10/10. Nie tylko ze względu na unikatowe doświadczenie, ale również za fantastycznie przemyślane zagadki, wymagające porządnego pogłówkowania, a przede wszystkim idealnej współpracy między grającymi (po opuszczeniu pokoju, od tej współpracy mieliśmy zdarte gardła, jak po koncercie rockowym).
  Pokój odwiedziliśmy w 2 osoby. Bawiliśmy sie świetnie, satysfakcja z rozwiązywanych na bieżąco łamigłówek ogromna, a radość po wydostaniu się z zapasem czasu nieopisana.
  To zdecydowanie nie jest pokój dla każdego. Jeżeli ktoś nie lubi zagadek logicznych, wymagających czasem dłuższego pochylenia się nad problemem, to pewnie powinien rozważyć coś innego. Dla osób lubiących wyzwania i trudne zagadki - pokój idealny.

 • Escape room Legowisko Kanibala

  Legowisko Kanibala
  Zagadkownia
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Nie takiego kanibala się spodziewaliśmy

  15.08.2018 | data wizyty: 23.07.2018

  We wprwadzeniu do pokoju usłyszeliśmy, ze zagadek jest mniej niż zwykle ale są bardziej zajmujące. To prawda. I ma to zarówno swoje złe jak i dobre strony. Dobre są takie, ze faktycznie nad niektórymi zagadkami trzeba się pochylić i poświęcić im sporo czasu i uwagi. Złe są takie, że przez całą tę koncentrację, pryska zupełnie nastrój.
  Duży plus za sam pomysł na opuszczanie tego pokoju. Ale tak naprawdę to jedyny duży plus o jakim mogę napisać.
  Jedna z pierwszych zagadek zajęła nam mnóstwo czasu nie tylko dlatego, że tak była skonstruowana ale była niewyraźna, a co gorsza był w niej błąd.
  W dalszej części gry klimat zupełnie się rozwiał. Nadal fajnie było przejść ten pokój i rozwiązać wszystkie zagadki ale w pewnym momencie, całość mogła być osadzona w prawie dowolnym innym klimacie i też by przeszło.

 • Escape room Klątwa Tutenchamona

  Klątwa Tutenchamona
  Zagadkownia
  Warszawa

  Mumie, piramidy i skarabeusze

  15.08.2018 | data wizyty: 20.06.2018

  Pokój dość wymagający. Zagadki nie są bezsensownie trudne i nielogiczne, wymagają spostrzegawczości i chwili pochylenia się nad zagadnieniem. Parę rzeczy zrobiło na mnie wrażenie jako bardzo oryginalnych, których nie widziałem w innych pokojach.
  Sam klimat pokoju jest poprawny. Z jednej strony dość ascetyczny jak przystało na grobowiec ale jednak brakowało czegoś, żeby całkowicie wczuć się w realia.
  Jedyny mocny mankament, to jedna z zagadek słowno-logicznych, która jest bardzo dobrze zbudowana po angielsku, ale zupełnie nie ma sensu po polsku.
  W pokoju byliśmy w 3 osoby na różnych poziomach zaawansowania i wszyscy mieliśmy podobne odczucia - było ok ale bez większego szału.

 • Escape room Osadzeni w Bunkrze

  Osadzeni w Bunkrze
  8 Gates Escape Room
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Wyścig z [spoiler]

  15.08.2018 | data wizyty: 11.08.2018

  Jakkolwiek źle to zabrzmi, największe wrażenie wywarło na nas [spiler] jeszcze przed rozpoczęciem właściwej gry:P
  Bardzo dobry pokój, zwłaszcza jeśli ktoś fascynuje się klimatami post-apo. Było wszystko co potrzeba - [spoiler] i wyścig z czasem. Zagadki logiczne, spójne, nieliniowe. Samo miejsce jest bardzo klimatyczne i warte zobaczenia.
  Pokój odwiedziliśmy w 3 osoby na różnym poziomie doświadczenia i wszyscy dobrze się bawili. Polecamy!

 • Escape room NAUTILUS: Podmorska Przygoda

  NAUTILUS: Podmorska Przygoda
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Niespodziewanie dobra przygoda

  15.08.2018 | data wizyty: 30.07.2018

  Spodziewałem się, że Nautilus będzie dobrze urządzonym pokojem (mając doświadczenie z wcześniejszym pokojami od Wyjścia Awaryjnego) i nie zawiodłem się. Myślałem natomiast, że będzie nieco słabszy od kultowej Legendy Miecza. Byłem bardzo przyjemnie rozczarowany.
  Nautilus jest zdecydowanie bardziej wymagający od Legendy, wymagający współpracy między graczami i nie jest tak liniowy. Rozwiązanie poszczególnych zagadek daje dużo satysfakcji i aż żal, że przygoda musi zakończyć się w ciągu godziny.
  Fenomenalny pokój, zdecydowanie wart polecenia! Czekamy na więcej!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 7 8 9
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM