Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
drLogan
 • Escape room Klątwa Zbójów

  Klątwa Zbójów
  LetMeOut
  Zakopane

  Nie wiem co to za klątwa, ale loch zacny

  15.02.2019 | data wizyty: 31.01.2019

  Ten pokój był dla nas bardzo pozytywnym zaskoczeniem. Odwiedziliśmy go zaraz po Krainie Czarów, gdzie nasze odczucie były raczej słabe. Klątwa Zbójów to bardzo dobrze zaprojektowany pokój, obfitujący w ciekawe zagadki, nad którymi nie raz trzeba się pochylić. Daje dużo frajdy i wszyscy dobrze się bawiliśmy. Jedyna do czego można się przyczepić, to nie bardzo przemawia do mnie motyw klątwy, którego próżno szukać w trakcie gry. Ale znów - to tylko czepianie się na siłę.
  Pokój zasłużenie w zakopiańskiej czołówce. Wart odwiedzenia!

 • Escape room Kraina Czarów

  Kraina Czarów
  LetMeOut
  Zakopane

  Wiarygodna opinia

  Zmysłowa podróż

  15.02.2019 | data wizyty: 31.01.2019

  Czy w tym pokoju czuć klimat Alicji z Krainy Czarów? Wg mojej oceny nie specjalnie. Nie uważam też, ze pokój jest dla grup średniozaawansowanych - to jest pokój dla początkujących. Duży plus za to, że zagadki rzeczywiście wymagają użycia większości zmysłów, ale przez cały czas miałem wrażenie, ze już gdzieś to widziałem. Osoby początkujące z pewnością bardziej docenią ten pokój. Osoby bardziej doświadczone po prostu przez niego przebiegną.
  W pokoju byliśmy w 6 osób i z początku wydawało się, że przy takiej liczbie będzie grało się dobrze, ale szybko się okazało, że połowa osób nie ma co robić.
  Na niewątpliwy plus zasługuje obsługa pokoju - nasz mistrz gry był wyjątkowo kulturalny i uprzejmy. Chciało się z nim rozmawiać.
  Reasumując - pokój dla grup początkujących. Osoby zaawansowane powinny poszukać czegoś innego.

 • Escape room Muszkieterowie

  Muszkieterowie
  Room Escape
  Warszawa

  Jeden za wszystkich...

  14.02.2019 | data wizyty: 27.01.2019

  Pierwszy pokój od Room Escape w nowej lokalizacji, który odwiedziliśmy. Po pierwsze jest ładnie. I to od samego wejścia do poczekalni. Przyjemnie się tam siedzi. Pokój również dopieszczony wizualnie. Mnóstwo przedmiotów nadających miejscu klimat. Zagadki fantastyczne, nietuzinkowe, dające dużo satysfakcji z rozwiązania.
  Obsługa pokoju rewelacyjna.
  Muszkieterów odwiedziliśmy w 3 osoby na różnym poziomie zaawansowania. Nikt się nie nudził, każdy miał coś do roboty i wszyscy dobrze się bawiliśmy. Na pewno odwiedzimy resztę, oferowanych przez nową filię Room Escape, pokoi.

 • Escape room Pokój Porywaczy

  Pokój Porywaczy
  Praski Pokój Zagadek
  Warszawa

  Pozytywnie zaskoczeni

  14.02.2019 | data wizyty: 13.02.2019

  To był nasz ostatni odwiedzony w Praskim Pokoju Zagadek pokój. Po wizycie w Hanibalu spodziewaliśmy się czegoś gorszego, ale zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni. Ten pokój również nie należy do najświeższych, ale zagadki były bardziej przemyślane i lepiej wpisywały się w konwencję niż te z Hanibala. Nie raziła też całkowita liniowość fabuły oraz to, ze w zasadzie rozwiązanie jednej zagadki z kłódką prowadziło do kolejnej kłódki.
  Przyjemny pokój, ale głównie dla początkujących grup.

 • Escape room Hanibal

  Hanibal
  Praski Pokój Zagadek
  Warszawa

  Nie na czasie

  14.02.2019 | data wizyty: 24.01.2019

  Z pewnością był to najsłabszy pokój od PraskiegoPokojuZagadek. Być może gdyby był to nasz pierwszy pokój, nasze odczucia byłyby lepsze, ale... nawet gdyby był to pierwszy escape room, jaki przyszło nam odwiedzić, to niestety trąci on już myszką. Wystrój wymaga zdecydowanego odświeżenia. Zagadki prowadzące właściwie od kłódki do kłódki.
  Sam w sobie pokój jest poprawny, wszystko działa tak jak zostało zaplanowane, ale bawiliśmy się średnio.

 • Escape room Kopalnia węgla

  Kopalnia węgla
  Exciting Escape Room
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Ciemno wszędzie...

  17.12.2018 | data wizyty: 16.12.2018

  Jasno trzeba sobie powiedzieć, że ten pokój jest trudno. Ale nie głupio trudny, tylko faktycznie trzeba się pochylić nad zagadkami i porządnie się zastanowić nad swoim dalszym krokiem.
  Trudno mi powiedzieć czy został oddany klimat kopalni - nigdy w żadnej nie byłem, ale jest ascetycznie, ciemno i niekiedy wąsko, więc zakładam, że temat kopalni został oddany;)
  Pokój odwiedziliśmy w 3 osoby - bardzo różny stopień escaperoomowego doświadczenia - każdy świetnie się bawił, nikt nie podpierał ścian, wszyscy mieli coś do roboty. Czy warto? JASNE! Z niecierpliwością czekamy na drugi pokój tej firmy!

 • Escape room Pokój Czarodziejki

  Pokój Czarodziejki
  Praski Pokój Zagadek
  Warszawa

  Runy, smoki i wygodne fotele

  14.12.2018 | data wizyty: 29.11.2018

  Dobry, solidny pokój. Fabuła zyskuje jeśli jest się w temacie Wiedźmina. Zagadki z jednej strony proste, z drugiej, z powodu naszego gapiostwa, dwie dostarczyły nam trudności. Pokój odwiedzilismy w 3 osoby, każdy miał coś do roboty i wszyscy dobrze się bawili. Obsługa bardzo dobra, miła i pomocna:)

 • Escape room Anatomia zła

  Anatomia zła
  Can U Escape?
  Toruń

  Wiarygodna opinia

  Uciec przed pobraniem

  16.10.2018 | data wizyty: 15.09.2018

  Zabawa zaczęła się niepozornie. Co prawda już na wstępie wymagana jest współpraca pomiędzy graczami, ale w pierwszych chwilach baliśmy się, ze część z nas będzie się nudzić. Jednak ostatecznie każdy miał ręce pełne roboty i ścigaliśmy się z czasem. Zagadki przemyślane, dające mnóstwo satysfakcji z rozwiązania.
  Pokój odwiedziliśmy w 5 osób i naszym zdaniem 4 byłoby bardziej optymalnie. Niemniej, pokój z pewnością wart odwiedzenia.

 • Escape room Wehikuł Czasu

  Wehikuł Czasu
  Spaced-out
  Toruń

  Wiarygodna opinia

  Zdążyć uchronić świat

  16.10.2018 | data wizyty: 15.09.2018

  Pierwszy pokój jaki odwiedziliśmy w Toruniu. Początkowo wystrój nie zrobił na nas wrażenia, ale im dalej w las tym było lepiej. Natomiast zagadki to zupełnie inna bajka. Bardzo pomysłowe i trzymające się w konwencji podróży w czasie. Pokój udało nam się przejść bez większych przestojów, ale na pewno nie należy do trywialnych.
  W pokoju byliśmy w 5 osób, wszyscy wyszli zadowoleni, a w trakcie zabawy każdy miał coś do roboty.

 • Escape room Alchemik

  Alchemik
  Praski Pokój Zagadek
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  W poszukiwaniu artefaktów

  16.10.2018 | data wizyty: 25.09.2018

  Bardzo przemyślany i niebanalny pokój. Zagadki utrzymane w klimacie, część nietypowa, wymagająca niestandardowego podejścia do problemu. Pokój odwiedziliśmy w 3 osoby na różnym poziomie zaawansowania i każdy nzalazł coś sobie do roboty i wszyscy byliśmy zadowoleni z zabawy. Obsługa fantastyczna.
  Ocena obniżona ponieważ jedna zagadka nie działała, a jedna z drzwi prowadzących do dalszego etapu gry, były otwarte choć nie powinny.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 7 8 9
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM