Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Alicja K. 10
 • Escape room Za kulisami Hollywood

  Za kulisami Hollywood
  House of Fun
  Łódź

  Wiarygodna opinia

  HOLLY, GDZIE JESTEŚ?!

  12.03.2019 | data wizyty: 10.02.2019

  Do pokoju wybraliśmy się 4-osobową, mieszaną ekipą. Dwójka z nas ma już kilkanaście pokoi na koncie, pozostała dwójka była nowicjuszami. I pokój spodobał się wszystkim :) :) :) :) nawet pomimo złośliwości rzeczy elektroniczno-magnetycznych, które na koniec nie do końca chciały zadziałać ;)
  Część zagadek była logiczna, część manualna, wszystkie fajnie wymyślone. Ogólnie zagadki na średnim poziomie trudności, oprócz jednej, która okazała się killer-zagadką. Po 15-minutach kombinowanie nie obyło się bez podpowiedzi, po której wszystko stało się jasne, logiczne i zrozumiałe :P
  Pokój średnich rozmiarów, dobrze urządzony, bez szaleństw, ale za to z wieloma rekwizytami, które nie biorą udziału w zagadkach, za to mogą zostać wykorzystane do zdjęć.Klimatycznie trzymał dobry poziom. Stwierdzenie, że liczy się pierwsze wrażenie, w tym pokoju nie miało racji bytu, bo największe wrażenie robi końcówka rozgrywki :D
  Obsługa bardzo miła i kompetentna. Z dużą cierpliwością tłumaczyła nowicjuszom znienawidzoną przeze mnie okrągłą kłódkę szyfrową typu "sejf".

 • Escape room Zasypani

  Zasypani
  ESC Room
  Szczecin

  Zasypani ale uratowani!

  06.03.2019 | data wizyty: 25.01.2019

  Na początku od razu warto wspomnieć, że sformułowanie 'pokój dla początkujących' nie jest równoznaczne ze sformułowaniem 'ławy pokój'. Przekonaliśmy się o tym idąc tam tylko we dwójkę i mierząc się z dużą ilością zagadek. A zagadki były różnorodne i nieoczywiste ;) na szczęście z niewielką pomocą udało nam się wyjść 2min. przed końcem czasu.
  Wystrój pokoju oddawał klimat scenariusza. Rzadko spotyka się pokoje o tematyce górskiej,a tym bardziej zimowej, a tutaj mamy bardzo zgrabne połączenie.
  Obsługa pomocna i kompetentna. Bardzo miło rozmawiało nam się przed i po rozgrywce :) Polecamy!

 • Escape room Komnata Tajemic

  Komnata Tajemic
  Escape Me
  Szczecin

  Tajemnice, sekrety i zagadki

  22.02.2019 | data wizyty: 26.01.2019

  Pierwszy pokój odwiedzony przeze mnie z kategorii fantasy i od razu strzał w 10-tkę! Wystrój pokoju i klimat w nim panujący był niesamowity. Widać od razu, że pokój dopieszczony w każdym nawet najdrobniejszym detalu.
  Zagadki, które na nas czekały były różnorodne, zarówno elektroniczne jak i analogowe. Nie zabrakło również zagadki sprawnościowej, która nas mega pozytywnie zaskoczyła! Pokój jest na średnio-trudnym poziomie. Przejrzystość zagadek wiele ułatwia. Nie błądzi się i nie szuka przypadkowych rozwiązań.
  Obsługa kompetentna, a do tego bardzo miła :)

 • Escape room Igrzyska Życia

  Igrzyska Życia
  SzyfroGRAm
  Łódź

  IGRZYSKA!

  24.01.2019 | data wizyty: 07.06.2018

  Nie jesteśmy fanami "Igrzysk", a mimo to zdecydowaliśmy się na ten pokój. I dobrze! :) Pokój jest bardzo pomysłowo i estetycznie wykonany... a efekty audio dodawały jeszcze klimatu :D
  Łamigłówki, kłódki i zagadki manualne bardzo dobrze wyważone. Raczej z tych trudniejszych. Najfajniejszy w całym pokoju był chyba tajemniczy "teleport" :D (kto był ten wie o co chodzi, a kto nie to niech czym prędzej idzie się dowiedzieć) :)
  Pomimo, że daleko od centrum miasta zdecydowanie warto się tam wybrać. My na pewno wkrótce odwiedzimy jeszcze "Opuszczoną bibliotekę".

 • Escape room Legenda Miecza

  Legenda Miecza
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Przygoda ze Średniowiecza!

  23.01.2019 | data wizyty: 26.10.2018

  Po przekroczeniu drzwi wejściowych zostaliśmy przeniesieni do średniowiecznego podziemia zamku. A wszystko dzięki przepięknie dopracowanemu wystrojowi. Klimat tam panujący był niesamowity.
  Pokój jest dość łatwy, ale ilość zagadek z jaką trzeba się zmierzyć jest duża, więc od pierwszej chwili wzięliśmy się do działania. A podziałać można dużo, bo zagadki wymagają zarówno myślenia jak i umiejętności zręcznościowych. Wszystko zgrane i łączące się w logiczną całość.
  Obsługa przemiła, idealnie wprowadzająca w klimat pokoju. Fajnie, że istniała również możliwość porozmawiania o wrażeniach już po wyjściu z pokoju.

 • Escape room NAUTILUS: Podmorska Przygoda

  NAUTILUS: Podmorska Przygoda
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Natilus?... Nalitus?... Natulis?... NAUTILUS!

  16.01.2019 | data wizyty: 27.10.2018

  Nie ważne jak trudna nazwa do wymówienia, ważne jakie przygody się pod nią kryją ;) A kryły się tam przepięknie zrobiony pokój. Wystrój przyprawił nas o osłupienie i pierwsze 5 minut spędziliśmy na zbieraniu szczęk z podłogi i oglądaniu wszystkiego dookoła. Nie spodziewaliśmy się, że można tak idealnie odwzorować wnętrze łodzi podwodnej. Wielkie WOW!
  Po ogarnięciu szoku przyszedł czas na zagadki. A było ich całe mnóstwo, zarówno tych logicznych jak i zręcznościowych. Zastosowane mechanizmy przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Wszystko było spójne i jasne. Nie potrzebowaliśmy nawet żadnej podpowiedzi :D
  Poziom obsługi pokoju na najwyższym poziomie. Panowała świetna atmosfera, dzięki czemu czuliśmy się bardzo komfortowo :)

 • Escape room Absurdy prl-u

  Absurdy prl-u
  Mysterious Room
  Łódź

  Wiarygodna opinia

  Kopka w kropkę

  11.01.2019 | data wizyty: 31.10.2018

  Pokój jakby wyjęty z niejednego polskiego domu sprzed kilkunastu lat.Dzięki temu chyba czuliśmy się w nim swobodnie, a wszystkie zagadki szły nam z łatwością.
  Fajny pomysł na sprowadzenie rozwiązań poszczególnych zagadek do jednego rozwiązania zagadki końcowej. Różnorodność łamigłówek to zdecydowany atut tego pokoju. Chociaż nie było ich za wiele :P
  Pokój dość łatwy, dlatego polecam szczególnie grupom początkującym. Dla na już był chyba zbyt łatwy, bo wyszliśmy 20 min przed końcem czasu ;)

 • Escape room Różowa pantera

  Różowa pantera
  Mysterious Room
  Łódź

  Wiarygodna opinia

  Różowo!

  23.10.2018 | data wizyty: 16.10.2018

  Pokój, jak już zdążył nas przyzwyczaić Mysterious Room, przygotowany z pieczołowitą dokładnością i pomysłowością. Nietypowe rozwiązania znowu nas pozytywnie zaskoczyły :) Uwielbiamy nieoczywiste mechanizmy :))
  Zagadki niby nie trudne, a jednak trudne... i nie obyło się bez małej podpowiedzi ;)
  Porównując jednak ten pokój z innymi pokojami tej firmy, to czujemy troszeczkę niedosyt z powodu zbyt małej ilości zagadek ;)
  Co nie zmienia faktu, że i tak znowu tam wrócimy, aby zmierzyć się z kolejnymi przygodami!

 • Escape room Biały

  Biały
  FindOut
  Łódź

  Wiarygodna opinia

  Biało wszędzie, co to będzie?

  14.09.2018 | data wizyty: 16.12.2017

  Biały nie znaczy nudny! I ten pokój jest tego dowodem ;) Minimalistycznie ale tematycznie, jednokolorowo ale ciekawie, mało miejsca ale wiele możliwości, wszystko widoczne od razu ale niekoniecznie od razu rozwiązane ;)

 • Escape room Ostatnia Stacja

  Ostatnia Stacja
  Portal Escape Games
  Łódź

  Kontroli biletów nie było...

  14.09.2018 | data wizyty: 20.10.2017

  ... a my bilet i tak skasowaliśmy :P

  Pokój jako odzwierciedlenie wagonu jest strzałem w 10! Dzięki doskonale dobranym dźwiękom i obrazom naprawdę ma się wrażenie, że przemieszczamy się między stacjami. I szybko, szybko uwijamy się z zagadki, zanim dotrzemy do tej ostatniej...

  Bo, żeby wysiąść przed ostatnia stacją trzeba rozwiązać wszystkie zagadki... a żeby rozwiązać wszystkie zagadki trzeba zaangażować wszystkie swoje zmysły... dosłownie wszystkie :O

Zobacz więcej opinii: 1 2
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM