Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
MEL Force One
 • Escape room Tajna Kwatera Dyktatora

  Tajna Kwatera Dyktatora
  8 Gates Escape Room
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Niech żyje zbrodniczy reżim!

  03.02.2019 | data wizyty: 03.02.2019

  Dobry pokój na 3 osoby, nikt z nas się nie nudził. Nie ma w nim dużo kłódek, za to szczególnym pozytywnym aspektem jest wiele manualnych zagadek. Ogólnie łamigłówki są przemyślane i pomysłowe. Fabuła jest raczej nieliniowa. Bawiliśmy się przednio, pokój sprawia wiele frajdy. Serdecznie pozdrawiamy przemiłą obsługę :)

 • Escape room Kolonizacja Marsa

  Kolonizacja Marsa
  Świat Zagadek
  Warszawa

  Polonizacja Marsa

  13.01.2019 | data wizyty: 13.01.2019

  Pokój jest naprawdę spoko i pod względem zagadek jest dość wymagający - faktycznie polecamy tylko doświadczonym grupom. Może po prostu mieliśmy wygórowane oczekiwania zbudowane wieloma bardzo entuzjastycznymi poleceniami, ale liczyliśmy na trochę więcej. Zagadki były ciekawe i trudne, ale niektóre nie bardzo miały sens fabularnie. Wystrój był za to naprawdę starannie dopracowany i estetyczny. Obsługa przesympatyczna i bardzo profesjonalna. Ogólnie bardzo polecamy!

 • Escape room Przeklęta wyspa

  Przeklęta wyspa
  Escape Project
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Widzę woodę, skaały, zieemię, nieebo, faale...

  13.01.2019 | data wizyty: 13.01.2019

  Absolutnie wybitny pod względem komunikacji między pokojem a drużyną. Pokój jest liniowy i trochę prowadzi momentami za rączkę, ale nie przeszkadza to w dobrej zabawie, bo zagadki są bardzo ciekawe. Ogólnie to świetna przygoda i sprawia dużo radości.
  Jako raczej doświadczona grupa poprosiliśmy o najwyższy stopień trudności i daliśmy sobie radę bez problemu, więc innym doświadczonym grupom też to polecamy, bo pokój do wybitnie trudnych nie należy. Zdecydowanie polecamy wygodne, płaskie buty.
  Ogólnie pokój wydaje się idealny jeśli ktoś jest początkujący i chce pójść raz a dobrze na świetnego ER, który wywoła ŁAAŁ, a nie będzie zaporowy pod kątem trudności. Zdecydowanie po Przeklętej Wyspie zajaracie się escape roomami i zaczniecie chodzić częściej :)

 • Escape room Interactive

  Interactive
  Room Escape
  Warszawa

  Misja kosmiczna odbyta

  13.01.2019 | data wizyty: 12.01.2019

  Pokój z serii tych, w których bawicie się jak małe dzieci. Nie oczekujcie typowego statku kosmicznego sugerując się tematyką, wystrój pokój jest raczej abstrakcyjny. Zagadki były bardzo w porządku, było trochę WOW, a przede wszystkim mieliśmy mnóstwo frajdy :) Obsługa jak zwykle bardzo sympatyczna

 • Escape room Muszkieterowie

  Muszkieterowie
  Room Escape
  Warszawa

  Czterej dzbanowie muszkieterowie

  13.01.2019 | data wizyty: 12.01.2019

  Pokój jest mocno osadzony w konwencji gabinetu jakiegoś profesora/dziadka/gubernatora. Był dokładnie tym czego się spodziewaliśmy, nie więcej, nie mniej, ale chociaż nie było wielkich zaskoczeń to wyszliśmy w pełni usatysfakcjonowani. Zagadki nie były banalne i w niektórych przypadkach bardzo złożone. Doceniamy to, że na każdym etapie wiedzieliśmy dokładnie czy coś się udało i jaki skutek co wywołało (co się tyczy wszystkich pokoi Room Escape w tej lokalizacji). Obsługa przemiła.
  Pokój o prawdopodobnie największej liczbie dzbanów w Europie, za co dodatkowy plus xd

 • Escape room Olimp

  Olimp
  Room Escape
  Warszawa

  Chłopaki, ten Olimp to jest tam

  13.01.2019 | data wizyty: 12.01.2019

  Długo czekaliśmy na pokój o takiej tematyce i nareszcie się udało :) Podstawowa wiedza z zakresu mitologii greckiej faktycznie się przydaje i pomaga przyspieszyć rozgrywkę, chociaż nie jest niezbędna.
  Bawiliśmy się doskonale i nie nudziliśmy się będąc w 4 osoby. Zagadki są bardzo logiczne (co nie znaczy, że są za łatwe), więc w żadnym momencie nie czuliśmy się zagubieni. Ogólnie z pokoju wyszliśmy bardzo pod wrażeniem :) Obsługa przemiła

 • Escape room Tesla

  Tesla
  Dom Kluczy
  Warszawa

  Ciąg za wajchę, Kronk!

  31.08.2018 | data wizyty: 31.08.2018

  Świetny pokój! W 4 osoby ani przez moment się nie nudziliśmy.
  Wydaje nam się, że z tematu Tesli dało się wyciągnąć jeszcze lepszy klimat, ale zagadki - czyli to co najważniejsze - były super i wow :) Jak najbardziej polecamy!

 • Escape room Wiedźman

  Wiedźman
  Praski Pokój Zagadek
  Warszawa

  Wiedźmeh

  12.08.2018 | data wizyty: 22.02.2018

  Szczerze mówiąc pokój nas nie zachwycił. Jeśli oczekujecie nawiązań do Wiedźmina to w sumie niestety nie bardzo takie są. Zagadki były w porządku, chociaż nie wymagały od nas za dużo wysiłku umysłowego i miejscami bardziej przeszkadzały wystrojowi niż stanowiły jego część. W większości opierały się na porządnym przeszukaniu pokoju, więc jeśli to lubicie to będziecie zadowoleni :) Byliśmy w 4 osoby i momentami się nudziliśmy, radzimy iść w 2, ewentualnie 3 osoby.
  Obsługa bardzo miła i profesjonalna.

 • Escape room Odyseja kosmiczna

  Odyseja kosmiczna
  Quest Hunt
  Warszawa

  Na statku Czadowych Chłopaków

  12.08.2018 | data wizyty: 05.04.2018

  Pokój jest naprawdę fajny. Widać, że swoje lata ma, więc chociaż wszystkie zagadki działały, wystrój nosił ślady zniszczenia i przez to efekt nie był tak spektakularny jak musiał być świeżo po otwarciu pokoju. Mimo to świetnie się bawiliśmy :)

 • Escape room Tajne Bractwo (Novus ordo mundi)

  Tajne Bractwo (Novus ordo mundi)
  World Escape
  Warszawa

  Pokój, którego nazwy nie można wymawiać

  12.08.2018 | data wizyty: 01.07.2018

  Fantastyczny pokój! Klimat bardzo nas wciągnął i aż zapomnieliśmy, że jesteśmy w pokoju. Byliśmy w 4 osoby i nie było ciasno ani nikt się nie nudził.
  Obsługa bardzo sympatyczna i profesjonalna :)

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4 5 6
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM