Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Mirosław W.
 • Escape room Lokalizacja

  Lokalizacja
  TickTack
  Gliwice

  Brak słów

  19.11.2018 | data wizyty: 12.11.2018

  Brakuje słów by opisać jak rewelacyjny jest ten pokój. To co właściciele stworzyli w tym pokoju przechodzi ludzkie pojęcie . Po wyjściu usiadlismy z grupa i nie wiedzieliśmy co powiedzieć.

  Cały klimat w pokoju WOW WOW WOW, zagadki zgrane ultra nowoczesne dopasowane idealnie do klimatu. Jeśli chodzi o trudność trzeba pokombinować, ale nawet początkujący sobie poradzą. Całe wprowadzenie do gry jak zwykle rewelacyjne w tej firmie .

  Pozycja obowiązkowa na mapie escape room-ów. Wielkie słowa uznania dla twórców.

 • Escape room Tunele pod miastem

  Tunele pod miastem
  Quest Cage Centrum
  Katowice

  Widać światełko w tunelu.

  31.07.2018 | data wizyty: 26.07.2018

  Super wykorzystana przestrzeń. Zagadki na bardzo wysokim poziomie, wymagające współpracy i zaangażowania całej ekipy. Wystrój pokoju powoduje, że czujemy się jak w prawdziwy podziemiu. Poziom trudności dla każdego, chociaż poziom POCZĄTKUJĄCY wpisany w opisie pokoju jest mylący, ale uważam że nawet początkujące grupy będą się świetnie w tym pokoju bawić. I oczywiście obsługa - REWELACYJNA.

 • Escape room Seria Niefortunnych Zagadek

  Seria Niefortunnych Zagadek
  Cinema Escape
  Pszczyna

  Wiarygodna opinia

  Seans w super kinie:)

  31.07.2018 | data wizyty: 08.07.2018

  Cała sceneria pokoju robi ogromne wrażenie:):) Przestrzeń wykorzystana w sposób perfekcyjny. Zagadki na bardzo wysokim poziomie, przemyślane i zaskakujące. Fabuła pokoju bardzo wpasowana do miejsca w którym pokój się znajduje. Obsługa fantastyczna. Pokój godny polecenia każdemu.

 • Escape room Koszmar z Ulicy Długiej

  Koszmar z Ulicy Długiej
  Escape Land Kraków
  Kraków

  Zagadka Ulicy Długiej rozwiązana.

  25.06.2018 | data wizyty: 20.05.2018

  Pokój posiada niesamowitą fabułe i klimat. Zagadki dopracowane w najmniejszych szczegółach, zaczynając od zwyczajnych kłódek po mechanizmy. Wystrój pokoju dopracowany w każdym szczególe, wszystko zgrane ze sobą. Co do obsługi bardzo pomocna i sympatyczna. Pokoj zdecydowanie polecam grup bardziej zaawansowanych.

 • Escape room Sekret Profesora Lipnitzkiego

  Sekret Profesora Lipnitzkiego
  Lock House
  Kraków

  Wiarygodna opinia

  Tajemnica Profesora.

  25.06.2018 | data wizyty: 20.05.2018

  Pokoj od samego wejście zaskakuje. Fantastycznie dobrane i dopasowane wyposażenie pokoju, powoduje wrażenie wejść do prawdziwego pokoju profesora. Zagadki sa na średnim poziomie, chociaż niektórych trzeba sie dobrze naszukać. Obsługa bardzo fajna, komunikatywna i otwarta na rozmowy. Pokój polecam grupom średniozaawansowany.

 • Escape room Escape DaVinci

  Escape DaVinci
  WydostanSie Escape Rooms
  Kraków

  Podróż w czasie.

  25.06.2018 | data wizyty: 20.05.2018

  Pokój urządzony z wielką starannością i z dbałością o każdym najmniejszy szczegół. Pokoj przygotowany fenomenalnie, rozwiązania mechanizmów czasami zaskakują działaniem. Obsługa bardzo bardzo pomocna i sympatyczna.

 • Escape room Zemsta

  Zemsta
  Maze in Mind
  Rybnik

  Wiarygodna opinia

  Wielkie WOW.

  25.06.2018 | data wizyty: 22.06.2018

  Pokoj wykonany rewelacyjnie. Każdy szczegół wykonany z wielka precyzja i starannością. Zagadki przemyślane na każdy możliwy sposób, wiele nowych rozwiązań których nasza ekipa jeszcze nie spotkała, a ich poziom raczej dla grup, ktory kilka pokoi maja juz za sobą. Klimat i wystrój: WOW, WOW , WOW. Wielkie gratulacje dla ekipy Maze In Mind.

 • Escape room W gąszczu tajemnic

  W gąszczu tajemnic
  Quest Cage Centrum
  Katowice

  Wiarygodna opinia

  Wszędzie widać Las.

  09.04.2018 | data wizyty: 08.04.2018

  Po wejściu do pokoju od razu wyczuwa się klimat panujący w lesie. Scenografi została dopracowana z każdym nawet najdrobniejszym szczegółem. Zagadki stoją na bardzo fajnym poziomie, przez co pokój staje otworem nawet dla tych mniej zaawansowanych. Wiele nowych ciekawych rozwiązań, których nigdy wcześniej się jeszcze nie widziało. Wielki PLUS. Kolejnym potężnym PLUSEM jest obsługa. Naszej grupie udało się trafić na dwóch młodych ludzi w których było widać pasję w tym co robią. Wielkie dzięki za ta miłą pogawędkę po wyjściu z pokoju . Napewno do zobaczenia w kolejnym Waszym pokoju.

 • Escape room Tajemnica zniknięcia Hrabiego Riddle

  Tajemnica zniknięcia Hrabiego Riddle
  Pokoje Zagadek Escepcja
  Katowice

  Wielkie WOW!!!

  09.04.2018 | data wizyty: 08.04.2018

  Kolejny pokój tej firmy wykonany perfekcyjnie!!! Każdy szczegół dekoracji, wystroju pozwalały coraz mocniej wczuć się w klimat panujący w pokoju. Idealnym dopełniem tego klimatu były zagadki, które stały na bardzo wysokim poziomie. Polecam każdemu który chce się spróbować swoich sił. I na koniec wielkie słowa uznania na właścicieli Escepcji. Pierwszorzędny kontakt z klientem, widać ze właściwe osoby na właściwym miejscu . Gorąco polecam !!!

 • Escape room Fabryka Czekolady

  Fabryka Czekolady
  LOFTescape
  Chorzów

  Wiarygodna opinia

  Cukierkowe WOW!!!

  03.04.2018 | data wizyty: 03.04.2018

  Pokój urządzony rewelacyjnie. Klimat, wyposażenie, mechanizmy oraz zagadki zgrane ze sobą i dopięte na ostatni guzik. Wiele nowoczesnych rozwiązań, powodujących efekt WOW!! Obsługa przesympatyczna ( dziękuje za miła rozmowę po wyjściu z pokoju:)). Pokój naprawdę godny polecenia zarówno początkującym chociaż juz z jakimś minimalnym doświadczeniem oraz zaawansowanym.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM