Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
MTC
 • Escape room Tajemnica Alchemika

  Tajemnica Alchemika
  Combinator Kraków
  Kraków

  Sekret odkryty

  09.06.2019 | data wizyty: 09.06.2019

  Sympatyczna propozycja. Zagadki raczej łatwe, jest ich trochę, było co robić w 4 osoby. Polecamy dla grup które mają już kilka ER na swoim koncie.

 • Escape room Na Dzikim Zachodzie

  Na Dzikim Zachodzie
  Element
  Bydgoszcz

  Prosto po kasę - jasny cel.

  04.05.2019 | data wizyty: 04.05.2019

  Naszą przygodę z ER w Bydgoszczy zakończyliśmy właśnie tym pokojem. Ciekawy, duża ilość zagadek, fajnych, logicznych i osadzonych w fabule. Pokój może nie należy do takich które po wejściu powalają na łopatki swoim wyglądem i nie wiadomo czy rozwiązywać zagadki czy podziwiać, ale sympatyczna łamigłówka i rozgrywka w deszczowy dzień.

 • Escape room Superheroom

  Superheroom
  Mr Lock Escape Room
  Bydgoszcz

  Super moc!

  04.05.2019 | data wizyty: 04.05.2019

  WOW...WOW... pokój trafia do naszej TOP 3, nie dziwi nas tak wysokie miejsce w rankingu w Polsce - nr 1. Pokój jest genialnie wykonany, całą grę człowiek czuje się jak w rozwalającym wieżowcu. Zagadek jest dużo, przy dwójce osób tempo jest zabójcze i nie ma czasu napawać się pięknem pokoju i podziwiać jego wykonanie. Mistrz gry a zaraz twórca i właściciel prowadzi grę w świetny sposób, podkręcając atmosferę superbohatera i superbohaterki. Jesteśmy mega zadowoleni i polecamy go wszystkim fanom ER. Koniecznie musicie go odwiedzić.

 • Escape room Koneser

  Koneser
  DreamScape
  Poznań

  Zdobyć za wszelką cenę

  03.05.2019 | data wizyty: 23.02.2019

  Fajnie przygotowany pokój, idealna ilość zagadek dla 2 osób.

 • Escape room NAUTILUS: Podmorska Przygoda

  NAUTILUS: Podmorska Przygoda
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Oby nie zatonąć!

  03.05.2019 | data wizyty: 03.05.2019

  Oj trudny początek! Po zamknięciu drzwi łodzi podwodnej nasza dwójka nie mogła się ogarnąć, może zmęczenie po całym dniu zwiedzania, a może czarna dziura w głowie... no cóż po 15 minutach dalej nie ruszyliśmy a później już był wyścig z czasem. Brawo dla mistrza gry który zgrabnie podrzucał nam podpowiedzi. Poza tym, że średnio oceniamy sami siebie, pokój zasługuje na wysokie noty, dużo zagadek, fajne wykonanie i wszystko do siebie pasuje. Polecamy, warto udać się w więcej niż 2 osoby.

 • Escape room W cieniu piramid

  W cieniu piramid
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Nasza czołówka

  03.05.2019 | data wizyty: 03.05.2019

  Weekend majowy i moje urodziny postanowiliśmy świętować w Bydgoszczy, pokój w Cieniu Piramid poszedł na pierwszy ogień. Genialnie zrobiony pokój, nie dziwi wysokie 2. miejsce w rankingu w Polsce, przez 60 minut zapomnieliśmy o bożym świecie, czuliśmy się jak w piramidzie, a klimat udzielał nam się z minuty na minutę. Zagadki świetne, logiczne, związane z tematyką, bardzo osadzone w klimacie egipskim. Wszystko do siebie pasuje i działa niezawodnie. Widać, że właściciele wnieśli do ER serce i profesjonalizm. Dziękujemy Mistrzowi Gry za przesympatyczne rozmowy to była przyjemność.

 • Escape room Sekret dziadka

  Sekret dziadka
  Fun4Brain
  Poznań

  To Ci dziadek - niezły sekret!

  23.02.2019 | data wizyty: 23.02.2019

  Tym pokojem rozpoczęliśmy nasz weekendowy wypad do Poznania. Pokój bardzo fajny, dokładnie taki jak lubimy, dużo fajny zagadek, w dwie osoby mieliśmy niezłe tempo, aby zdążyć uciec przed upływem czasu, dostaliśmy extra 10 minut za co bardzo dziękujemy bo zakończenie było mega zaskakujące. Każdy znajdzie coś dla siebie - są kłódki, zagadki sprawnościowe i elektronika. Obsługa przesympatyczna, świetnie się bawiliśmy, polecamy !!!

 • Escape room Rozdział II Watson - Porwanie w pociągu

  Rozdział II Watson - Porwanie w pociągu
  Share_Lock
  Kraków

  Co za pociąg...

  09.11.2018 | data wizyty: 04.11.2018

  Pokój dopracowany w każdym calu, zagadki bardzo przyjemne i fajnie skonstruowane. Po wejściu do pokoju zastanawiałam się przez chwilkę jak pociągiem - wagonem wjechali do tej kamienicy! Co pokazuje, że zbudowany pociąg wyglądał jak prawdziwy. Chłopaki włożyli dużo pracy w przygotowanie za co należą się im duże brawa i docenienie. Jestem pewna, że pokój szybko znajdzie się w czołówce krakowskich ER. Obsługa jak zwykle przesympatyczna.

 • Escape room Sprawa nr 666

  Sprawa nr 666
  Escape Land Kraków
  Kraków

  Zdolni dziennikarze...

  23.09.2018 | data wizyty: 23.09.2018

  Z wielką przyjemnością zarezerwowaliśmy nowy pokój, zwłaszcza od Escape Landu, przecież ich poprzednie pokoje "Laboratorium rzeźnika" i "Koszmar z ulicy długiej" należą do naszego Top 10. Nowa propozycja jest na wysokim poziomie, bardzo estetycznie wykonana i wszystkie mechanizmy działają bez zarzutu. Jest i elektronika i kłódki fajny mix dla wszystkich. Dodatkowo fabuła rozwija się z każdą rozwiązywaną zagadką. Jedna z zagadek niespotykana do tej pory, warto użyć jeden zmysł, który nie tak często używa się w ER.
  Mistrz gry bardzo rozmowny, ciekawy naszych opinii o pokoju. Dziękujemy i polecamy.

 • Escape room Czarnobyl

  Czarnobyl
  Episode
  Nowy Targ

  Ten koszmarny dzień w 1986 r.

  02.09.2018 | data wizyty: 02.09.2018

  Wybuch w Czarnobylu to smutny odcisk w historii, po 30 latach udajemy się tam, by wyłączyć jeden z działających reaktorów. Zostajemy ubrani w specjalne kombinezony, chroniące przed promieniowaniem.
  Pokój osadzony w fabule która rozwija się podczas rozwiązywania zagadek. Mamy kłódki i eletronikę.
  Właściciel przesympatyczny.
  Czekamy na 3 pokój i do zobaczenia.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 8 9 10
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM